PDA

View Full Version : Подготовка за море



girl4eety
08-21-2008, 18:37
sled 2 dena zaminavam na more kakfa podgotovka mi e nujna-spored vas kade da se brasna i takia ne6ta kajete mi pls iskam da izgl po qko kato sam na plaja mom4eta da me gl pove4e kakvo traq da praa ? kfa podgotofka mi e nujna


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

TheNewReligion
08-21-2008, 18:40
Ти сама не миожеш ли да се сетиш? Задаваш доста глупави въпроси... :oops:

draki4ka
08-21-2008, 18:43
Ти сама не миожеш ли да се сетиш? Задаваш доста глупави въпроси... :oops:

:x :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: да на обичайните :lol: посмисли си 4е вместо по къси гащи4ки 6те ходи6 по плажа по "гащички" или по пра6ки :oops:

mysterious93
08-21-2008, 18:51
sled 2 dena zaminavam na more kakfa podgotovka mi e nujna-spored vas kade da se brasna i takia ne6ta kajete mi pls iskam da izgl po qko kato sam na plaja mom4eta da me gl pove4e kakvo traq da praa ? kfa podgotofka mi e nujna


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka


е ти пък каква подготовка искаш толкова...ми къде да се бръснеш-мишниците,триъгълника,крак ата задължително.аз не разбирам каква подготовка-д ате харесат или просто з аморето?просто за морето ако е не забравяй слънцезащитен лосион и се мажи по няколко пъти особено лицето!!!а пък как момчетата да те заглеждат..то всяко момиче това иска :-D бъди по уверена.

П.П ако на плажа не ти обърне внимание никой спокойно то в дискотеката ще наваксаш :D

Giva
08-21-2008, 18:53
Ъъ...където искаш се бръсни :-o ама ако си обръснеш главата бас хващам че ще те гледат най-много 8-)

nejnaDROGA
08-21-2008, 18:59
Как така къде да се бръснеш?!Където се бръснеш винаги (няма да изреждам,защото вече ти отговориха).

П.П.Само не си приготвяй багажа последния ден щот е гадно :D Аз моя от сутринта го почнах и още не съм го оправила,а утре заминавам в 07:00 и няма да имам време :cry: (тази вечер май няма да се спи :( ако продължавам да вися пред РС-то вместо да си оправям багажа :()

ElisaDay
08-21-2008, 19:04
:razz:

crazyhair
08-21-2008, 19:36
mi parvona4alno si kupi prezervativi mesto banski da ti e ot bikini si zemi s pra6ki i si ubrasni amazonkoata po tapo ot vaprosati ne mojah da go izmislq sr :booooomb: :D

MostHated
08-21-2008, 19:52
абе ти ако си грозна никой няма те погледне, колкото и да се бръснеш!

а по темата, ест. че цялата се обезкосми, без главата мн ясно!

Nadelina
08-21-2008, 21:59
Obezkosmi si podmishnicite, triygylnika, krakata i rycete, ako e nujno. A ako iskash tolkova da te zaglejdat momcheta, hodi bez gornishte.