PDA

View Full Version : На какво се дължи това?



psihqsala
08-21-2008, 21:14
Според вас на какво се дължи фактът,че всички са се превърнали в безчувствени говеда и на никого не му пука за другия,всеки си гледа само кефа и няма и капка ЧУВСТВА в себе си...?! Какво превръща хората в това,на което са заприличали?

Bianca
08-21-2008, 21:17
Ти не си ли същата?
Пука ли ти в момента, че животът ми се проваля с всеки изминал ден? Пука ли ти, че ми иде да се хвърля от някой мост?
Не, нали?
Айде-приятен ден.

Decu
08-21-2008, 21:18
^ Приятна вечер. :-o

psihqsala
08-21-2008, 21:19
Ти не си ли същата?
Пука ли ти в момента, че животът ми се проваля с всеки изминал ден? Пука ли ти, че ми иде да се хвърля от някой мост?
Не, нали?
Айде-приятен ден.
Ами да ти кажа честно, не съм същата и ако те познавах,щях да поговоря с теб,щях да искам да се видим,щях да направя нещо,разбира се, и да, на мен МИ ПУКА за хората,но на тях за мен-не. Чудя се защо е така...

yozito
08-21-2008, 21:19
wooow
имам чувството че някой ти е направил нещо кофти и си пуснала тая тема
ем да ти кажа и аз понякога се държа така с определени хора ама все някаде ще са открият и свестни хора. :)

psihqsala
08-21-2008, 21:22
wooow
имам чувството че някой ти е направил нещо кофти и си пуснала тая тема
ем да ти кажа и аз понякога се държа така с определени хора ама все някаде ще са открият и свестни хора. :)
Ми никой нищо кофти не ми е направил...просто всички се държат адски студено,отчуждено,а аз не съм такъв човек,сърдечна съм,топла,обичам хората,държа се приятелски,в резлултат на което получавам НИЩО,чувствам се неприятно,заради това,чудя се къде се гнезди проблема и искам да знам дали това и вие го наблюдавате или е само при мен..благодаря..

sh3_1s_7h3_0n3
08-21-2008, 21:24
Порастваш... ;)

psihqsala
08-21-2008, 21:27
Порастваш... ;)
Да ти кажа на 18 съм...порастнала или не, аз съм си дечко по душа и НЕ ИСКАМ да променям това..знам,че живеем в 'суров свят' ,но не ми се вярва навсякъде да е така...не,няма да приема да 'порастна',ако порастването ми е съпроводено с пълно коравосърдечие !

psychopath
08-21-2008, 21:28
Ти не си ли същата?
Пука ли ти в момента, че животът ми се проваля с всеки изминал ден? Пука ли ти, че ми иде да се хвърля от някой мост?
Не, нали?
Айде-приятен ден.бате, не се вкарвай у филмо...
малък си да се меташ от мостове ;)


пс- аз съм чувствително говедо 8-)

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 21:32
Защото живота е труден попринцип, а пък тук за България да не говорим. Тук живота се оскъпява със всеки изминал ден, има хора, които нямат с какво да се прехранват и това ги озлобява. Всеки гледа как той самия да преживее... Има хора, на които им пука - аз например съм същата като теб-добра съм, дружелябна съм дори към хора, което не познавам, но това не означава, че ще получа същото от отсрещната страна. Както казах-всеки гледа себе си и как да преживява :) Така че свиквай и не се надявай да промеиш нещо-всеки за себе си

Romance
08-21-2008, 21:34
Защо трябва да се интересувам и.. едва ли не да съм длъжна да се интересувам от проблемите на хората..аз себе си не мога да оправя,за другите ще ме е грижа.

psihqsala
08-21-2008, 21:38
Защо трябва да се интересувам и.. едва ли не да съм длъжна да се интересувам от проблемите на хората..аз себе си не мога да оправя,за другите ще ме е грижа.
Ми,виж, не говорим точно за 'проблемите' на другите, а за една елементарна заинтересованост за другия,дали се чувства добре, за една обикновена загриженост, не говорим да се ангажираш с хората, а просто да им се обаждаш да ги питаш как е от вежливост,да си мил,разбран...толкова много ли ви коства,бе, ХОРА???

BaBy_bS
08-21-2008, 22:17
защото не знаят какво искат и какво не.
защото не знаят кои са им приятели и кои не.
защото си казват "на него или нея не му пука за мен,защо на мен трябва да ми пука"?
защото всеки е попадал в такава ситуация.
защото всеки си казва "защо аз да звъня,а те никога не се сещат"
защото не знаят на кой могат да държат и на кой не.
защото не знаят кои ги обичат и кои не.

.................................................. .................................................. ........

08-21-2008, 22:23
Защо трябва да се интересувам и.. едва ли не да съм длъжна да се интересувам от проблемите на хората..аз себе си не мога да оправя,за другите ще ме е грижа.
Ми,виж, не говорим точно за 'проблемите' на другите, а за една елементарна заинтересованост за другия,дали се чувства добре, за една обикновена загриженост, не говорим да се ангажираш с хората, а просто да им се обаждаш да ги питаш как е от вежливост,да си мил,разбран...толкова много ли ви коства,бе, ХОРА???
Колко си фейк, ама колко си фейк...
само си търсиш внимание?
Я фък офф.
Всеки сам да се занимава с проблемите си.
Въобще не ме интересува, как е другия.
Най се дразня от путки, който не си вършат работата, щото видиш ли имали много проблеми и си мислят, че ще се извинят с това.
Защо да давам пари, да се информирам как е някой, като въобще не се интересувам за него?

SunSmile
08-21-2008, 22:25
еми не знам! не съм безчувсвено говедо, но понякога проявявам ОГРОМНО безразли4ие към неща, з акоито би ми пукало преди! Просто не оби4ам да се впрягам ве4е в глупости и съм станала доста голяма непукистка 8) Честно казано и малко по-надута съм станала, но има за какво! Не ми пука кой з аква ме има. Много си мислят, 4е ме познават, но не се оказва така... 8)

TheNewReligion
08-21-2008, 22:50
Не всички са такива.

_showy_
08-21-2008, 22:55
Може ти да си им крива и да ги дразниш с нещо.

Always
08-22-2008, 00:04
Има и друго нещо - когато човек се доверява много, помага на хората и му пука за приятелите , а в следващия момент те го предадат или се окаже, че изобщо не им пука за теб, просто следващия път това нещо го няма и хората започват да разчитата само на себе си.

Bianca
08-22-2008, 08:20
^ Нема го баце тоя шанс. 8-)

Haunted.
08-22-2008, 08:48
Ми хората са напълно потънали в проблемите си и затва се получава така.И въпреки това, има и невероятни хора, това, че не си ги открила нищо не значи. (:

Devilsplaymate
08-22-2008, 09:00
Напротив, хората чувстват някъде там, вътре в себе си. Просто си мислят, че ще е далеч по-лесно, ако не го правят.

Spider4eto
08-22-2008, 09:06
Ем аз пък много обичам да изслушвам проблемите на хората и да им помагам, независимо дали ги познавам от 5 години или 5 минути. Просто съм си такава :-)

Lacey_66
08-22-2008, 10:14
:) Държанието на околните към теб... отношението на "приятели" на родителите .... всичко което ти се случва ... може да те промени .... това че не можеш да се примириш с нещо минало ... просто се озлобяваш и се правиш че вече не ти пука за никой и нищо ... а за да не ставате едни от тези на които не им дреме за нищо просто трябва да се примирявате когато се налага и да се борите за тва което искате ... да не се оставяте под нечий контрол ... и най вече не обръщайте внимание на чуждото мнение за вас ... живейте си ... нека ви пука само за мнението на тези които са важни за вас :)