PDA

View Full Version : Болката която ми причини...И страха да се влюбя отново



Bebinka
08-21-2008, 20:25
Незнам защо пиша тук...Може би не разума а сърцето ми пише...И ето как почна всичко...Беше 14.02.2006 ужасния ден в който той ми предложи и аз приех...Първата ни целувка прегрътка и милувка...Всичко беше по мед и масло до 5 месец....Смс,Разговори..Клет и във вярност и във обич...Първата му изневеря 16.07.2006..Кълнеше се че нищо не беше станало...Въпреки че знаех горчивата истина му повярвах и пак се върнах при него...Тогава започна да е само с мен да ме ревнува от всичко и всеки да пребива и заплашва всеки който ме харесва...Никога не можехме да разберем колко бързо минаваше времето...Много го обичах давах живота си за него...100 Пъти ми е изневярявал и 100 пъти съм му прощавала...Болеше ме...Бях готова да съм с него въпреки че тои ходеше със други и го направих...Бях готова да ходим тайно на всичко...показвах му любовта ми всеки ден...а той отговаряше просто и аз..не със онзи изпепелим блясък в очите...знаех че не е така но всеки път когато се скараме той се връщаше с по-големи обещание от преди...Давах всичко...и пак беше малко за него...Когато някой негов приятел ме е зарибявал тогава се сещаше колко ме обичаше...Може би не е можел без мен но и само с мен...Така 2 год си играхме... : Кой повече ще страда...е той победи в тази игра...Сега той е с друга вече 2 месеца а аз съм сама...не искам да обичам...страх ме е да обичам...мисля си че всеки ще ме нарани...Въпреки че знам че той ме обича...постоянно питал за мен...Знам че се е разкаял но защо е с нея....Най-лошото е че всеки път става едно и също на една и съща дата се сдобряваме и късаме...и сега незнам...дали на 5 септември пак ще ми предложи и незнам какво да правя...
Не мога без него и знам че може да е различно...И най-гадното е че изгубих вяра в любовта още от 16 год възраст :(

А вие знаете ли...? :lol: :cry: :smt022 :lol:

w0sh
08-21-2008, 20:31
мързи ме да чета. Резюме?

InFaTuAtEd
08-21-2008, 20:33
знам,че много ти е гадно,но щом така те е лъгал и да ти предложи не приемай след като знаеш,че след някой и друг месец пак ще страдаш като те остави.Аз бих оставила сега нещата така както са си колкото и а го обичам и с времето да преодолея маката си по него и да го забравя. :-) Много успех! :-)

Love0nlyMyself
08-21-2008, 20:33
според мен не те обича ....

щом 100 пъти ти е изневерявал и лъгал и т.н. по добре си намери друг след време

paranoia
08-21-2008, 20:37
Не е за теб..само това ще ти кажа пък ти прави натам изводи

SabrinaAa
08-21-2008, 20:44
Ami ne e trqbvalo da my pro6tava6 tolkova mnogo pari sled 3-q stava navik....kofti 4e sega te e strah...no preobori straha si i opitai ne6to novo...
Ne vReMeTo A lUbOvTA lEkUvA vSi4kI rAnI!!!!!!!!!! :-)