PDA

View Full Version : Дайте някакво уроче по гадно зарязване..



Gnidi4ka
08-21-2008, 20:30
abe 4esno kazano nz to4no za kude e taq tema ama obsujdahme s edna fr gadjeto i .. i stignahme do izvoda 4e trqq da go zareje ama nqkak gadno ama mnogo gadno i kajete sega nqkakuv variant ili puk vas kak sa vi zarqzvali ... aide vie ste .... :P

ElisaDay
08-21-2008, 20:35
Нещо като негадно зарязване няма... всяко е гадно :)

BlindedAngel
08-21-2008, 20:36
За гадно зарязване не знам но наскоро си мислех нещо мн брутално (все некви простотии ми идват на главата).Та значи приятелката ти звъни на гаджето си и предварително е подготвила на winampa звук на изстрел от пистолет...И разговора протича нещо такова : Тя му звъни и се чува как ридайки казва "Мило съжалявам за всичко - Обичам те" и пуска звука ( един вид че се застрелва ) и от там нататака мълчание...Доста ще се психира пича 8-)

Love0nlyMyself
08-21-2008, 20:36
всяко зарязване е гадно :?

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 20:38
Ако я обича ще го заболи независимо как му го каже!

Gnidi4ka
08-21-2008, 20:44
mmm ne mislq 4e vsqko zarqzvane e gadno vse pak ako mu kaje sujelqvam no naposleduk ne e tokova hubavo kogato sme zaeno ...kvo m ue gadnoto na tva ... iskam gadno ama mn mn gadno da se po4uvstva obiden i naranen dori i ako ne q obi4a

Erica
08-21-2008, 20:48
За гадно зарязване не знам но наскоро си мислех нещо мн брутално (все некви простотии ми идват на главата).Та значи приятелката ти звъни на гаджето си и предварително е подготвила на winampa звук на изстрел от пистолет...И разговора протича нещо такова : Тя му звъни и се чува как ридайки казва "Мило съжалявам за всичко - Обичам те" и пуска звука ( един вид че се застрелва ) и от там нататака мълчание...Доста ще се психира пича 8-)

Е*ати мислите , дето ти идват - честно 8)

draki4ka
08-21-2008, 20:48
За гадно зарязване не знам но наскоро си мислех нещо мн брутално (все некви простотии ми идват на главата).Та значи приятелката ти звъни на гаджето си и предварително е подготвила на winampa звук на изстрел от пистолет...И разговора протича нещо такова : Тя му звъни и се чува как ридайки казва "Мило съжалявам за всичко - Обичам те" и пуска звука ( един вид че се застрелва ) и от там нататака мълчание...Доста ще се психира пича 8-)


лол :shock: тфа е мн...странно :lol: :lol:

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 20:48
Защо сте решили, че трябва да го зареже гадно ?? :shock: Както казаха нещо като "негадно" зарязване няма - всяко си е гадно. Самия факт, че те зарязват те кара да се сдухваш и да не знаеш какво да кажеш... Един единствен път до сега са ме зарязвали (всичко останало е било просто късане и е било в следствие на голям скандал и след като са ми казвали "ми ок късаме" не съм се сконфузвала, а обикновено съм била бясна и съм продължавала да се карам :lol: ) и тогава беше така - говорихме си на едната вечер с момчето, бяхме заедно навън и сичко беше точно и на следващия ден не ме потърси изобщо - аз му звънях, той не дигаше и просто така 2-3 дни като не ми дигна разбрах, че ме е зарязал :) Е то беше отдавна - преди 5-6 години, но наистина се почувствах много кофти...

ZuCkI
08-21-2008, 20:54
За гадно зарязване не знам но наскоро си мислех нещо мн брутално (все некви простотии ми идват на главата).Та значи приятелката ти звъни на гаджето си и предварително е подготвила на winampa звук на изстрел от пистолет...И разговора протича нещо такова : Тя му звъни и се чува как ридайки казва "Мило съжалявам за всичко - Обичам те" и пуска звука ( един вид че се застрелва ) и от там нататака мълчание...Доста ще се психира пича 8-)


яко си са нардусал докат си го мислил май а :lol: :lol:

w0sh
08-21-2008, 20:57
За гадно зарязване не знам но наскоро си мислех нещо мн брутално (все некви простотии ми идват на главата).Та значи приятелката ти звъни на гаджето си и предварително е подготвила на winampa звук на изстрел от пистолет...И разговора протича нещо такова : Тя му звъни и се чува как ридайки казва "Мило съжалявам за всичко - Обичам те" и пуска звука ( един вид че се застрелва ) и от там нататака мълчание...Доста ще се психира пича 8-)
Това е егати кретенщината.

аз ако се вържа на такова нещо .... да не видя мусака повече.

BlueAvalanche
08-21-2008, 20:59
Е да му каже следното :
Не искам вече да ми бъдеш гадже, защото ти мирише дъха, имаш много косми и ти е малка пишката :D

Gnidi4ka
08-21-2008, 21:01
Е да му каже следното :
Не искам вече да ми бъдеш гадже, защото ти мирише дъха, имаш много косми и ти е малка пишката :D

:razz:

paranoia
08-21-2008, 21:02
Казва му:

Съжалявам пич,ама друг ми го ръга в дупето,и то целия,по хуаво ма ебие,тъй че да лапаш,зарязвам та

w0sh
08-21-2008, 21:03
Казва му :Съжалявам , имам СПИН, и искам да отида на лагер в Тибет. по-добре иди и се прегледай :Д

BaBy_bS
08-21-2008, 21:10
защо искате да нараните човека толкова много ? адската тъпотия,която май само лапета (в предвид под 16 години) могат да измислят

fUcK_lOv3
08-21-2008, 21:45
хмм..ами излизат всичко минава супер по готино от всеки друг път и накрая преди тя да си тръгни му казва сори милично , но вече не изпитвам нищо към теб има друг :D :D :D :D :D :D

NightGuardian
08-21-2008, 21:48
Гадно да зарежете ? Да ви се връща двойно пу дано... 8-)

MiLeNcHeToO
08-21-2008, 21:58
Гадно да зарежете ? Да ви се връща двойно пу дано... 8-)
+1 :?

djfly
08-21-2008, 22:44
За гадно зарязване не знам но наскоро си мислех нещо мн брутално (все некви простотии ми идват на главата).Та значи приятелката ти звъни на гаджето си и предварително е подготвила на winampa звук на изстрел от пистолет...И разговора протича нещо такова : Тя му звъни и се чува как ридайки казва "Мило съжалявам за всичко - Обичам те" и пуска звука ( един вид че се застрелва ) и от там нататака мълчание...Доста ще се психира пича 8-)
Това е егати кретенщината.

аз ако се вържа на такова нещо .... да не видя мусака повече.
Гледаш много американски филми.Сигурно ще предложиш за симулиране на резане на вени да ползва кетчуп.Ако няма колонки да гръмни една пиратка,а?
А вие момиченца май сте решили да се правите на безсърдечни кучки.
Но някой ден и вас някой ще ви зареже брутално и ще пишите по форума:зарязаме и тръгна с най добрата ми приятелка,ще се самоубия.. :-D

Spider4eto
08-21-2008, 22:48
Гадно да зарежете ? Да ви се връща двойно пу дано... 8-)
+1 :?
+2 лапешка му работа, нали се имате за много големи, поне веднъж постъпете зряло :?

djfly
08-21-2008, 22:48
хмм..ами излизат всичко минава супер по готино от всеки друг път и накрая преди тя да си тръгни му казва сори милично , но вече не изпитвам нищо към теб има друг :D :D :D :D :D :D
Като правиш анален секс с гаджето си да се изпуснеш,а той да е заснел с джиесема си този момент и да го разпострани в нета и сред приятели.

pFyy
08-21-2008, 23:08
Беше ми приятно, но всяко гадно нещо си има край - bye :)