PDA

View Full Version : Оценявате ли хората ..



PepiDesigns
08-21-2008, 23:19
Понеже раздела се чете повече , а не знам къде да пусна темата , ще задам въпроса по такъв начин , и ще ви предразположа да говорите , че да е по раздела ..

(да , странно .. имам си форум принципно ,и гледам навсякъде да спазвам правилата и тематиката)

Оценявате ли хората ?
Всички !

Момичето/момчето което е до вас .. което "обичате" , харесвате ..

Познати .. нови ..


Замислете се , за хората с които сте се запознали наскоро ..
Променили ли са ви ? Оценявате ли промяната ... за добро или за лошо?

С какво сте се променили ?

Говорите ли с хората .. споделяте ли лично с тях всичко за което се радвате , че са внесли промяна във вас ..


Аз мисля .. от днес да започна ..
Разбира се , след като си легна и се наспя , почвам от утре ..

Не знам как ще ми мине деня .. дано е добре ,че да пиша тук малко ..


Надявам се темата да има развитие ..

Просто тази вечер имам доста идеи в главата .. всичките хубаво ... вечер на вдъхновението ...

pFyy
08-21-2008, 23:25
Ами при положение, че човек се изменя с всяка изминала секунда нормално е.. Не оценявам всички хора, просто не ги познавам.. Момиче до мен няма.. Новите познати бързо стават непознати, но ме променят.. Правя си сам моите и оставам другите да си правят сами своите ако някой сподели няма да му кажа "Абе я.." Ама съм още малък за теа неща

sexa_na_kompleksa
08-22-2008, 07:05
Не оценявам всички хора, а само тези, с които съм свързана по някакъв начин, помагали сме си в трудни моменти.
В момента съм разделена с приятеля ми, но като бяхме заедно страшно много го ценях, а след раздялата още повече... за това и много искам след месец и нещо пак да се събереме.
Всеки приятел ме е променил малко или много. Не се замислям често за това, но сега като го правя - да, оценявам го, защото без приятелите нямаше да бъда това, което съм в момента. До сега не съм говорила с тях за това, но ти се знаят каква роля играят в живота ми.

purple__love
08-22-2008, 09:52
ako nqkoi e promenil ne6to v jivota mi...zaduljitelno mu go kazvam...rqdko se promenqm zaradi nqkoi...osven ako ne se vliubq...no ponqkoga kogato nqkoi hora navlqzat v jivota ti...nastupvat drasti4ni promeni s teb,s vsi4ko,koeto te zaobikalq...s otno6enieto ti kum ostanalite...i taka natatuk....kogato nqkoi me radva mu go kazvam...otkrita sum no i to mi li4i po usmivkata...kazvam na rpqitelite si 4e gi obi4am...uvajavam gi za vsi4ko,koeto napraviha i pravqt za men...kazvam dori i na ne tolkova blizkite mi hora kogato me pravqt 6tastliva...prosto ako moje6 da nakara6 nqkogo da se usmihne...za6to ne?interesna tema...zaintriguva me...rqdko sre6tam takiva temi...

NaNa_SladuRana
08-22-2008, 09:56
оценявам само тези,които знаят как да ме ценят :)
никой не може да ме промени насила,промените са свързани с това,че пораствам,а не с някой точно определен човек :)

Barbie
08-22-2008, 10:02
Смея да твърдя, че оценявам хората около себе си. За семейството си, примерно, може би не го показвам достатъчно явно, но съм наясно, че са ми дали в пъти повече отколкото заслужавам или се нуждая.

На приятеля си смятам, че ясно показвам колко много го обичам и колко съм щастлива и благодарна, че сме заедно вече толкова време. Не знам дали го казвам, но се надявам той да го усеща във всяко мое действие. Покрай него определено съм се променила - не знам в каква насока, но най-малкото разбрах колко силно мога да обичам.

Като цяло винаги съм готова да бъда до близките си хора във всеки момент, в който имат нужда от мен. Вярвам, че това е начинът да им покажа колко ги ценя.

crazy_lazy_girl
08-22-2008, 10:06
Не оценявам всички хора, а само тези, с които съм свързана по някакъв начин, помагали сме си в трудни моменти.
В момента съм разделена с приятеля ми, но като бяхме заедно страшно много го ценях, а след раздялата още повече... за това и много искам след месец и нещо пак да се събереме.
Всеки приятел ме е променил малко или много. Не се замислям често за това, но сега като го правя - да, оценявам го, защото без приятелите нямаше да бъда това, което съм в момента. До сега не съм говорила с тях за това, но ти се знаят каква роля играят в живота ми.

+1

SabrinaAa
08-22-2008, 20:23
Ocenqvam tezi koito sa mi pomagali a ne tezi deto mi se smeqt zad garba!!!!!!! 8)

258
08-22-2008, 20:46
Ами аз се опитвам да се сближа с хората около мен и много се смея,когато някой почне да се заяжда с мен (или някой мой познат например с друг човек),при условие,че изобщо не ме познава (което се случва и в този форум).Аз не правя така. :? Винаги се опитвам дасе поставя на мястото на човека,преди даго съдя.

" Ako можехме да прочетем тайната история на враговете си, бихме открили в живота на всеки човек тревоги и страдания, достатъчни да обезоръжат всякаква враждебност " / Лонгфелоу /

Замислете се малко над това... :-)

PepiDesigns
08-22-2008, 21:42
Не оценявам всички хора, а само тези, с които съм свързана по някакъв начин, помагали сме си в трудни моменти.
В момента съм разделена с приятеля ми, но като бяхме заедно страшно много го ценях, а след раздялата още повече... за това и много искам след месец и нещо пак да се събереме.
Всеки приятел ме е променил малко или много. Не се замислям често за това, но сега като го правя - да, оценявам го, защото без приятелите нямаше да бъда това, което съм в момента. До сега не съм говорила с тях за това, но ти се знаят каква роля играят в живота ми.

Пожелавам ти късмет с приятеля ти ..

И при мен беше нещо такова .. и сега е ..

Дано се съберете .. за мен надежда няма , но се надявам ти да имаш късмета ..

Мен вече от страх от чувствата ми .. не знам какво да правя ..
Мисля да замина ей така .. някъде .. дано .. забравя всички чувства , и всичко .. не , че искам .. момичето е страшно , но просто .. мъча си се аз мен си ...

Дано поне тогава я оценя като приятелка .. като момиче с което мога да си говоря .. да я оценя отново от тази гледна точка , каквато беше в началото .. сякаш онези 2 месеца и 8 дни ги е нямало .. а ми се иска да не бяха само те .. и да ги има ...

Не знам просто ..

Искам да оценя нея като друг човек , зашото това което ценях докато бяхме заедно .. още го ценя , проблема е , че го искам .. и не мога да го оставя просто ей така .. напоследък всичко в мен се събуди .. и не спирам да мисля ..

Ох .. този пост ме накара да се замисля още повече ..

Надявам се да оценя всички хора .. явно когато са по-далеч от теб , без да поддържате контакти и т.н. .. поне без да се чувате и виждате , дори SMS или някое съобщение , разбираш , че ти трябват дори само като приятели .. и нищо повече...

luciferrr
08-22-2008, 21:52
Естествено че оценявам хората, оценявам всичко което правят за мен, оценявам това че са до мен...и т.н., Но когато помогам на някого и съм добър с него, а той не ме уважава, както и добрината ми...ми немога да го оставя да ми се подиграва и възпоузва... Оценявам тези, които ме ценят и уважават... :)