PDA

View Full Version : Защо?



Drogiranata_
08-22-2008, 07:35
Искам да попитам защо темите ми са изтрити.

FeelMyPain
08-22-2008, 10:01
Защото си на 13 а се ебеш като за последно...не даваш добър пример на останалите тийнейджъри.Ако зависеше от мен, отдавна да си прогонена от тоя форум..

AceXe
08-22-2008, 10:52
Ти си на 13 ???

Винаги съм уважавал личният избор, но ти не си нормално момиче !

Drogiranata_
08-22-2008, 10:53
на 16 съм

swords1010
08-22-2008, 11:37
Значи започвам направо да обяснявам. Аз съм на 16 години и имам приятел на 26. С него го правим всеки ден. При нас има повече сексуално привличане , отколкото любов. Но вчера той ми каза , че ако разбере ,че имам някакво намерение да го оставя, ще ми направи живота черен. Аз много харесвам неговия най-добър приятел, той ми каза че също ме харесва. Вчера отидох у тях уж да пием кафе и стана така , че и двамата не можахме да се сдържим и го направихме. Това момче иска да каже на приятеля ми за случилото се , но ако той разбере ще побеснее. А още повече ме притеснява факта , че го направихме без презерватив , а той свърши в мен. Много се притеснявам и нз как да постъпя. Моля за съвет.


Значи моя приятел когато разбере че съм му изневерявала по принцип ме бие. Последния път когато се случи това ме заплаши че направи нещо за което и той после ще съжалява. А аз завчера се изчуках с най-добрия му приятел. Моя фр е на 26 , а неговия приятел е на 31. Приятеля му , му е казал за случилото се и моя приятел се вбеси. По принцип винаги правим секс с презерватив , но днес моя приятел ме накара докато той ме чука , да духам на неговия приятел без презерватив. Почувствах се унижена. А това е лошо и спрямо приятеля ми , защото аз винаги му обещавам че няма да му изневерявам и след няколко часа вече съм в чуждо легло. Незнам вече какво да правя. Нямам очи да погледна приятеля си и неговия приятел. И двамата са ми много сърдити.

За тези теми ли става въпрос? Наистина трудно ще ме убедиш, че не нарушават правилата по смисъла на т.11!

lsd43
08-24-2008, 11:31
Ами може би ,защото ако всеки следваше твоят пример сега щяхме да живеем в страна наречена "Червените Фенери". :x Пък и да не отбелязвам факта ,че тези теми са си почти сигурна шега,пък и дори да са истина ,нямаш ли си родители.които да ти помогнат? :?

AceXe
08-24-2008, 13:52
А защо въобще отваряш тема с въпроса "Защо?" при положение, че те случайно няма да се изтрият. Ползваш ЛС в такива случаи.

swords1010
08-24-2008, 15:17
Мисля, че отговор на темата се получи. Заключвам!