PDA

View Full Version : Аз незнам...ПОМОГНЕТЕ :(



Liglichkb
08-22-2008, 07:54
Да най-накрая дойде чаканият момент.Имам среща с него..той иска да си поприказваме,но не мисля че е само това :( смисъл че си пада по тези момчета(женкари).Може би искам днес да е денят в който да му покажа че го обичам и че не само един секс е важен в една връзка.Какво да направя за да не забрави тази среща.Как да го спечеля...

Lost_Kiss
08-22-2008, 07:56
Просто бъди себе си, бъди естествена и ако не хареса самата теб няма смисъл да се правиш на друга за да те хареса... Късмет.... 8)

Giva
08-22-2008, 08:01
Просто бъди себе си, бъди естествена и ако не хареса самата теб няма смисъл да се правиш на друга за да те хареса... Късмет.... 8)
да така е..няма смисъл да се влюбва в нещо,което не си ти.А той ако неможе да проумее че секса не е всичко не вярвам за една среща да го накараш да промени мнението си

sladkata_bebz
08-22-2008, 08:04
Просто бъди себе си, бъди естествена и ако не хареса самата теб няма смисъл да се правиш на друга за да те хареса... Късмет.... 8)
Aбсолютно съм съгласна!Не се принуждавай да правиш неща,които не искаш само заради него.Aко не те обича такава,каквато си,няма смисъл да си с него...

krisiiiiito
08-22-2008, 08:06
дръж се естествено а ако те накара да правиш нещо което не искаш просто не го прави :) :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
08-22-2008, 08:09
Отдавна не се бе случвало да задавам подобни въпроси (може би защото почти не влизам във форума), но как така, без да имате връзка - приятелска или нещо повече - можеш да твърдиш, че го обичаш? Смятам, че обичта идва само при взаимно опознаване и приемане на другия такъв, какъвто е, а от поста ти разбирам, че досега не сте излизали по-сериозно... Но всъщност, как да е, май и да се правя на проповедник, все същото ще е...

По темата: Като е казал, че ще си полафите, лафете си, смейте се, но щом смяташ, че е женкар, отстоявай си позициите, ако иска нещо повече. Целувка, естествено, е нормална, ако се харесвате, но ако иска да те вкара в леглото си само за бройката, бягай далеч от него, колкото и да го "обичаш". Недей да заявяваш в прав текст обаче, че чувстваш такова нещо, нито пък започвай лекция за това как сексът не е важен така, както аз започнах лекция за обичането... По мое мнение няма начин да не се отдръпне от теб в тези случаи.
Хайде, успех, да пишеш как е минало. :)

Wrathchild
08-22-2008, 08:25
Поредното момиченце, което мисли, че ще промени женкаря. Ще ти спестя усилията - няма да стане.

pandelka
08-22-2008, 08:27
Поредното момиченце, което мисли, че ще промени женкаря. Ще ти спестя усилията - няма да стане.

+1.Мн точно.Аз съм на същото мнение.

Lost_Kiss
08-22-2008, 08:29
Не те женкарите се променят когато попаднат на същия като тях само че в женски род, влюбва се, тя му разбира сърцето и той си казва "Ебал съм ти сериозните връзки" и пак си прай бройки :D :D Ко по яко 8) :lol: :lol: