PDA

View Full Version : Искам просто да споделя...



sisley_baby_f
08-22-2008, 07:54
Само преди няколко минути слушах хубава музика, четях темички във форума и бях забравила за бившия си, дори и за кратко. Но ето, че попаднах на една тема, която ме накара пак да се замисля за него и съответно пак да се сдухам... Историята започна преди 4 месеца, когато се запознахме. Тогава Той страшно много ми хареса, но само като човек - той е свестен, забавен, мил, интелигентен, чаровен... всичко, което исках... Оказа се, че Той ме е харесал още при първата ни среща. Започнахме да си пишеме по скайпа. Той ме сваляше доста усърдно и аз поддадох, така да се каже, усещах, че аз започвам да го харесвам. Искахме да се видиме, но Той все нямаше възможност. А Той пръв ми поиска номера, пръв спомена за излизане, пръв започна да ме сваля... Просто имаше работа, а аз се дразнех, че не можеше да ми отдели време. По едно време дори се бях отказала от Него, докато не се видяхме. Старите чувства се върнаха, пак започнахме да се сваляме. Хванахме се. Ходихме точно 4 седмици. Четири седмици, изпълнение с толкова емоции - бях едва ли не най-щастливия човек на света, но Той пак имаше работа, този път дори по-важна. Опитвах се да го разбера и да не се засягам от факта, че не може да ми отделя досатъчно време. И мисля, че дори успях, особено след едно доста сериозно обяснение от негова страна. Но един ден като се видяхме, точно четири седмици след като тръгнахме, Той ми каза, че се чувства доста гадно от факта, че не може да ми отделя достатъчно време, че се чувства едва ли не егоист. И поиска да се разделим. Стана ми супер гадно, не исках да става така. Бях готова да се виждаме веднъж седмично, но Той не пожела, каза, че така е било по-добре за мен. Каза ми доста неща всъщност - че до сега не ме е лъгал и че не смятал да започне да го прави точно сега, че страшно много ме харесва, че съм му влезнала под кожата... Но просто така било по-добре за мен. Но не е! Крепи ме само мисълта, че като влезне в университет октомври месец ще има достатъчно свободно време, защото ще спре работата и ще учи през ноща и с мен ще може да се вижда през деня. :shock: ... Но понякога ме обхваща един страх, че няма да е същото като се събереме, ако изобщо се събереме. Другото, което е, че не сме си общували от тогава (утре стават 4 седмици, от както сме разделени). А Той ми каза да го потърся, че пак ще се виждаме това-онова. Само веднъж си писахме ден след раздялата ни и от тогава нищо. Писах му няколко смс - няма отговор. Звънях му - не ми дигна. В скайпа му писах - не ми отговори. Знам, че има работа, но чак пък толкова, та да не може да ми драсне един смс за две минути... Ето в такива момента съм доста объркана и не знам какво да правя. Показал ми е, че има доста силни чувства и че е искрен... но защо по дяволите не ми отговаря?!? И това ли е "по-добре за мен"!?!
Съжалявам, че стана много дълго, но просто исках да споделя...

krisiiiiito
08-22-2008, 07:59
хмм ами със сигурност трябва да си поговорите .. иначе няма как :neutral:

Giva
08-22-2008, 08:08
Според мен чувствата му не са такива каквито са и твоите или той не те взема насериозно (съдя от това че ако се разделяте заради една работа,то ако ходите при най-малкия проблем ще иска да се разделите).Просто от това което прочетох си извадих такива изводи...може и да не са вярни и дано да е така защото много ще те нарани

sisley_baby_f
08-22-2008, 08:10
Как да поговорим? И за какво по точно?
Не смятам, че ме лъже. Каза ми колко много знача за него и личеше, че е искрен. Пък и той не е такъв - ако не изпитваше нищо към мен, изобщо нямаше да се занимава с мен. Наистина е много свестен, не е като повечето момчета.

MoOnLiGhT_ShAdOw
08-22-2008, 08:17
Giva е права, искам да добавя още нещо. Доколкото разбирам, той е по-голям от теб. Сигурно претръпнал вече от връзки и сигурно ги разбира нещата. Има вероятност просто да иска да ви предпази - и двамата - от по-нататъшно развитие на чувствата и вместо да ги потушите, просто да ги разпалвате със смс-и и обаждания, а в крайна сметка все пак да нямате възможност да се съберете.
Между другото, тук ти ставаш егоистът, защото не можеш да искаш човек да учи всяка вечер до късно, да се кьори на лампа, да има лекции след това, а вместо да си подготви навреме нещата, да излиза с теб.

Giva
08-22-2008, 08:21
Как да поговорим? И за какво по точно?
Не смятам, че ме лъже. Каза ми колко много знача за него и личеше, че е искрен. Пък и той не е такъв - ако не изпитваше нищо към мен, изобщо нямаше да се занимава с мен. Наистина е много свестен, не е като повечето момчета.
Ами той в момента не се занимава с теб.Той ходи на работа.И казах че може да си вадя грешни изводи,все пак не го познавам.

pandelka
08-22-2008, 08:29
Според мен чувствата му не са такива каквито са и твоите или той не те взема насериозно (съдя от това че ако се разделяте заради една работа,то ако ходите при най-малкия проблем ще иска да се разделите).Просто от това което прочетох си извадих такива изводи...може и да не са вярни и дано да е така защото много ще те нарани

+1.

sisley_baby_f
08-22-2008, 08:46
Егоист съм, защото искам да ми обръща повече внимание. А това за ученето през ноща - той го каза, не съм искала от него такова нещо, все пак знам колко е неприятно да учиш, още повече през ноща. Както и да е, май не трябваше да пускам тема.

devil_feel_f
08-22-2008, 08:54
Изчакай да мине известно време.Щом ти е обещал, че ще поддържате връзка, сигурно ще ти пише или ще ти се обади.

Erica
08-22-2008, 14:52
Егоист съм, защото искам да ми обръща повече внимание. А това за ученето през ноща - той го каза, не съм искала от него такова нещо, все пак знам колко е неприятно да учиш, още повече през ноща. Както и да е, май не трябваше да пускам тема.

От всичко,което си написала си личи,че той неиска да е с теб!Защо продължаваш да го търсиш,има ли смисъл...Окей обещал ти е да поддържате отношения...Писала си,отговор няма,обадила си се - отново глас в пустинята...Не мислиш ли,че е крайно време да осъзнаеш,че той е наистина бивш и е вече в миналото...,вместо да продължаваш да си правиш илюзии и да си строиш пясъчни кули...!?!