PDA

View Full Version : Дали някога ще спре да ми пука?? помогнете ми плс!



never backdown`
08-22-2008, 09:00
От мн време гледам форума и темите и виждам че има хора които дават и полезни съвети..за това се реших да пиша,защото просто вече не знам какво да правя.

Историята е мн д1лга..но ще я кажа без подробности..а ако някой има в1прос нека попита.
Значи преди 2 години се запознах с една др компания.И взех че се влюбих в едно от момчетата.
То не искаше да става нищо между нас..и просто да спрем дотук защото няма да излезе.На мен ми стана ест мн гадно и от тогава се опитвам да го забравя но не мога.Ние след това прод1лжихме да се виждаме щото сме в 1 компания но без нищо,няма дори 1 здрасти.Той говори с всичките ми приятелки само без мен.Е ест ако му кажа нещо отговоря ми ноо..аз не мога да прод1лжавам така.Забравям го от мн време с помоща на приятелите ми,а на него все едно не му пука за мен.Любовта която испитвах к1м него беше мн голяма и силна..сега не е така,но не мога да кажа,че с1м го забравила.Опитвам се да ми стане безразличен и да не ми пука,но не става.Аз от него не икскам вече любов..гадже или нещо такова.Искам само нещо като приятел.Поне малко уважение :( .Виждам,че той сиг няма желание и за това.Кажете ми моля ви как да спре да ме инт това момче.Лошо ли е че искам да ми бъде поне приятел??Не знам вече какво да правя.. :(

Liglichkb
08-22-2008, 09:10
Не не е лошо да го запазиш само като приятел.Лично аз съм имала такъв случай ... и кфо правя ли излизам с други момчета на пук на него :D Затфа се прай че не ти дреме макар че отвътре ти се къса сърцето.Пък и според мен той ако те види с друг по често ще започне да разговаря с теб...Да де от личен опит го казвам :)

never backdown`
08-22-2008, 09:21
Не не е лошо да го запазиш само като приятел.Лично аз съм имала такъв случай ... и кфо правя ли излизам с други момчета на пук на него :D Затфа се прай че не ти дреме макар че отвътре ти се къса сърцето.Пък и според мен той ако те види с друг по често ще започне да разговаря с теб...Да де от личен опит го казвам :)

Това да ме види с др момчета според мен няма да мине.Както казах никога не му е пукало какво казвам какво правя как се чувствам и така нататъка и никога не открих отговора през тези години,защо не иска да сме поне приятели,какво му пречи да ми каже поне 1 здрасти като ме види или поне чао..каквото иска няма значение,но да покаже че поне малко му пука за мен. :(

paranoia
08-22-2008, 09:28
слушай на
leona lewis-better in time

iff
08-22-2008, 09:29
Ще ти мине единствено ако си по далеч от него .. в момента и аз съм на подобен етап .. само дето момчето не знае а вече го крия 2 месеца .. и точно за тва не искам да му казвам .. разбирам те .. ама според мен тряа стоиш по далеч от него или да не мислиш за него .. лично аз не съм добра в това със забравянето на момчета .. щото аз никога не ги забравям а само тъгата се заличава но пък ти пробвай ..
Успех : )

Liglichkb
08-22-2008, 09:29
Офф ужас ако съм на твое място ще му тегля една майна сериозно.Много мразя някой които не са нищо повече от мене да ми се праят просто незнам и аз какво да те посъветвам.Добро момиче до колкото виждам просто заради тези момчета не си заслужава да падаш до нивото им...

iff
08-22-2008, 09:29
Ще ти мине единствено ако си по далеч от него .. в момента и аз съм на подобен етап .. само дето момчето не знае а вече го крия 2 месеца .. и точно за тва не искам да му казвам .. разбирам те .. ама според мен тряа стоиш по далеч от него или да не мислиш за него .. лично аз не съм добра в това със забравянето на момчета .. щото аз никога не ги забравям а само тъгата се заличава но пък ти пробвай ..
Успех : )

iff
08-22-2008, 09:29
Ще ти мине единствено ако си по далеч от него .. в момента и аз съм на подобен етап .. само дето момчето не знае а вече го крия 2 месеца .. и точно за тва не искам да му казвам .. разбирам те .. ама според мен тряа стоиш по далеч от него или да не мислиш за него .. лично аз не съм добра в това със забравянето на момчета .. щото аз никога не ги забравям а само тъгата се заличава но пък ти пробвай ..
Успех : )

vlubeno_momi4e***
08-22-2008, 09:30
оф много гадно постъпва тва момче с тебе....сигорно е някъв идиот... :D ми значи някой път го извикай настрани и го питай кфо си му направила за да не те поздравява или да не иска да с говорите! кажи му че вече нямаш чувства към него...ако това го притеснява... опитай се да завържеш някакъв по сериозен разговор... ддз и аз как стоят точно нещата...но си поговори с него ... или поне опитай :P дано някак съм ти помогнала :)

never backdown`
08-22-2008, 09:38
оф много гадно постъпва тва момче с тебе....сигорно е някъв идиот... :D ми значи някой път го извикай настрани и го питай кфо си му направила за да не те поздравява или да не иска да с говорите! кажи му че вече нямаш чувства към него...ако това го притеснява... опитай се да завържеш някакъв по сериозен разговор... ддз и аз как стоят точно нещата...но си поговори с него ... или поне опитай :P дано някак съм ти помогнала :)

Гадно е малко..
Ем аз няколко пъти съм го питала и той ми отговарял,но за момента..и сме се оправяли(пак не ми е говорел,но тогава знаех причината).Има една подробност.Той харесваше най-добрата ми фр,но тя му отказа,по нейните думи до някъде заради мен защото го харесвах,но също тогава и тя си имаше причини.Дали е възможно заради това да не иска да има нищо общо с мен.Аз се съмнявам,защото колкото го познавам не мисля,че е такъв човек,но все пак никога не се знае..

ell_ownz
08-22-2008, 09:40
vav podobno polojenie sum, no e malko po razli4no zashtoto dadenoto mom4e vapreki 4e znae 4e go har iska da mi e fr, povqrvai mi ako ti beshe fr shteshe da ti e po trydno..zashtoto ne bi mogla da prodaljavash da go obi4ash no nqma da ima i za kakvo da go namrazish poneje bi se darjal dobre s teb...taka 4e po dobre go zabravi nishto dr nemojesh da napraish

punkrock
08-22-2008, 10:49
Еми мила, това е много гадно, но все пак трябва да просължиш напред!
Опитвай се да излизаш повече и с други приятели извън тази компания, може пък там да си харесаш друго момче и всичко да се нареди! (:

never backdown`
08-22-2008, 11:22
Еми мила, това е много гадно, но все пак трябва да просължиш напред!
Опитвай се да излизаш повече и с други приятели извън тази компания, може пък там да си харесаш друго момче и всичко да се нареди! (:

Мм не мога в друга щоту ние сме към 10-15 човека.Повечето са в списъка най-добри приятели,само той не се вмества там :( Нз какво толкова му пречи..но аз просто нз какво да правя спр гадно ми става всеки път когато се сещам,че не съм успяла да бъда нищо с него,дори приятелка.

fenkatakrisi952
08-22-2008, 12:10
Кажи му го директно:"Виш,искам да сме само приятели и това е.Ясно ли ти е?"
Повярвай,ще помогне :-)

sexa_na_kompleksa
08-22-2008, 12:18
И по-добре, че не сте приятели, така щеше да ти бъде още по-гадно. Просто трябва да го забравиш, колкото и трудно и невероятно да звучи. Все пак живота продължава и явно без него. Сигурна съм, че ще намериш някое по-добро момче. ;)

never backdown`
08-22-2008, 12:25
И по-добре, че не сте приятели, така щеше да ти бъде още по-гадно. Просто трябва да го забравиш, колкото и трудно и невероятно да звучи. Все пак живота продължава и явно без него. Сигурна съм, че ще намериш някое по-добро момче. ;)

Аз мога да кажа,че съм го забравила.Тоест безразличен ми е .Но факта,че се виждаме секи ден и се държим като непознати,по точно той към мен ми става някфо кофти.Мога да продължа и без него..мога да живея и без неговото приятелство,но просто защо не може да бъдем фр,какво ще стане...уфф нз тва е единственото нещо,което искам от него.Само т'ва е.

pandelka
08-22-2008, 12:51
Да спре да ти пука нз.Но мисля че наистина си го обичала МНОГО.Защо не поговориш с него.Обясни му че искаш мн да бъдете приятели,че се нуждаеш от това,че искаш да имаш нещо общо с него макар и да не е любов (връзка) а просто приятели.Ако е разбрано момче..няма как да не те разбере.

fuck_me_pls
08-22-2008, 15:41
Да спре да ти пука нз.Но мисля че наистина си го обичала МНОГО.Защо не поговориш с него.Обясни му че искаш мн да бъдете приятели,че се нуждаеш от това,че искаш да имаш нещо общо с него макар и да не е любов (връзка) а просто приятели.Ако е разбрано момче..няма как да не те разбере.

+1.
Според мен няма да можеш да го забравиш толкова лесно.Но понякога е по-добре че не сте приятели,защото според мен ще ти бъде още по-гадно.Но опитай по някакъв начин даа..се опознаете и да видите че като приятели може да имате общи неща.Все пак никога не се знае.Обясни му го точно както на нас.Кажи му точно какво искаш.И така.Да се надяваме да успееш :).

gPa3HuTeJl
08-22-2008, 16:02
Странно... защо ника ти с1впада с моя, който е на скайп... няма шанс да с1м го копирал защото аз го измислих... начина на писане... двете сляти думи... и зав1ршващото " ` " ... Такова като тебе знаеш ли, че ме изкарват изв1н кожата ми... ?

Erica
08-22-2008, 16:12
И по-добре, че не сте приятели, така щеше да ти бъде още по-гадно. Просто трябва да го забравиш, колкото и трудно и невероятно да звучи. Все пак живота продължава и явно без него. Сигурна съм, че ще намериш някое по-добро момче. ;)

Аз мога да кажа,че съм го забравила.Тоест безразличен ми е .Но факта,че се виждаме секи ден и се държим като непознати,по точно той към мен ми става някфо кофти.Мога да продължа и без него..мога да живея и без неговото приятелство,но просто защо не може да бъдем фр,какво ще стане...уфф нз тва е единственото нещо,което искам от него.Само т'ва е.

И кого излъга,че ти е безразличен...?Себе си...,защото нас не успя...!Отдръпни се от него...има някои неща,които просто не се получават...,докога ще се терзаеш,че неиска приятелството ти...окей съгласяваш се и продължаваш напред...При положение,че сте говорили няколко пъти...и след това е по стараму...какво още искаш...Остави нещата така,опитай се да мислиш за по различни неща...и спри да си задаваш въпроси защо...освен да измъчваш себе си,друго няма какво да се получи...Толкова време си била,без неговото приятелство...мисля,че ще успееш и за напред да продължиш без него...отърси се от тази идея...и си продължи живота...без той да фигурира в него!

blablableh
08-22-2008, 16:13
Що копираш хората бе спермопиещкуролизест дзвер ? :o

never backdown`
08-22-2008, 16:16
Странно... защо ника ти с1впада с моя, който е на скайп... няма шанс да с1м го копирал защото аз го измислих... начина на писане... двете сляти думи... и зав1ршващото " ` " ... Такова като тебе знаеш ли, че ме изкарват изв1н кожата ми... ?

Ами съжелявам много.И не си го измислил ти.Нз защо изобщо ми обясняваш къде използваш ника защото съм виждала страшно много хора със същия ник. Така,че не си единсвен така и така.Надявам се не ти пречи :P .

gPa3HuTeJl
08-22-2008, 16:25
Странно... защо ника ти с1впада с моя, който е на скайп... няма шанс да с1м го копирал защото аз го измислих... начина на писане... двете сляти думи... и зав1ршващото " ` " ... Такова като тебе знаеш ли, че ме изкарват изв1н кожата ми... ?

Ами съжелявам много.И не си го измислил ти.Нз защо изобщо ми обясняваш къде използваш ника защото съм виждала страшно много хора със същия ник. Така,че не си единсвен така и така.Надявам се не ти пречи :P .

Аз с1м сигурен, че бях п1рвия с тоя ник.. спокойно... и ника го измислих по филма... Never Back Down... който още когато излезе само релийза... от тогава с1м с него... а повярвай ми... не е от много скоро това... не ме интересува кой и как му е ника - аз знам, че аз с1м п1рвият... и точно ама точно тоя начин на написване е моя... с " ` " и така...

never backdown`
08-22-2008, 16:45
Странно... защо ника ти с1впада с моя, който е на скайп... няма шанс да с1м го копирал защото аз го измислих... начина на писане... двете сляти думи... и зав1ршващото " ` " ... Такова като тебе знаеш ли, че ме изкарват изв1н кожата ми... ?

Ами съжелявам много.И не си го измислил ти.Нз защо изобщо ми обясняваш къде използваш ника защото съм виждала страшно много хора със същия ник. Така,че не си единсвен така и така.Надявам се не ти пречи :P .

Аз с1м сигурен, че бях п1рвия с тоя ник.. спокойно... и ника го измислих по филма... Never Back Down... който още когато излезе само релийза... от тогава с1м с него... а повярвай ми... не е от много скоро това... не ме интересува кой и как му е ника - аз знам, че аз с1м п1рвият... и точно ама точно тоя начин на написване е моя... с " ` " и така...

Еемии ще се примириш :)..се пак са не сме тръгнали да разбираме кой от къде го е видял,кой го е измислил ,кой как го изписва..един ник няма никво значение.

slun4ice_90
08-22-2008, 16:52
От мн време гледам форума и темите и виждам че има хора които дават и полезни съвети..за това се реших да пиша,защото просто вече не знам какво да правя.

Историята е мн д1лга..но ще я кажа без подробности..а ако някой има в1прос нека попита.
Значи преди 2 години се запознах с една др компания.И взех че се влюбих в едно от момчетата.
То не искаше да става нищо между нас..и просто да спрем дотук защото няма да излезе.На мен ми стана ест мн гадно и от тогава се опитвам да го забравя но не мога.Ние след това прод1лжихме да се виждаме щото сме в 1 компания но без нищо,няма дори 1 здрасти.Той говори с всичките ми приятелки само без мен.Е ест ако му кажа нещо отговоря ми ноо..аз не мога да прод1лжавам така.Забравям го от мн време с помоща на приятелите ми,а на него все едно не му пука за мен.Любовта която испитвах к1м него беше мн голяма и силна..сега не е така,но не мога да кажа,че с1м го забравила.Опитвам се да ми стане безразличен и да не ми пука,но не става.Аз от него не икскам вече любов..гадже или нещо такова.Искам само нещо като приятел.Поне малко уважение :( .Виждам,че той сиг няма желание и за това.Кажете ми моля ви как да спре да ме инт това момче.Лошо ли е че искам да ми бъде поне приятел??Не знам вече какво да правя.. :( Здравей,мила.Прочетох внимателно темата ти и ще ти кажа,че е по-добре да го оставиш...Случи ми се подобно нещо и момчето не искаше и да чува за мен....След време пак ме потърси....Но нямаше смисъл пак,казвала съм го и ще продължа да твърдя,че приятелство м/у хора,които е имало нещо (чувства),както в случая е доста трудно почти невъзможно. :) :-P Дано съм ти помогнала поне малко.

pandelka
08-29-2008, 07:04
Що копираш хората бе спермопиещкуролизест дзвер ? :o

:razz:

elz_baby
08-29-2008, 07:45
Ти самата казваш че вече не го обичаш толкова силно колкото преди но не си успяла напълно да го забравиш.Според мен ти не толкова все още го обичаш колкото продължаваш да живееш със спомена за онази предишна любов,за силните чувства които си изпитвала към него

balu4ka
08-31-2008, 07:49
В ммента и аз с енамиртам в твоито полужение в смисал ..малко по така стоят нещата аама...както и да е!Той просто не те иска примири се !!Остажи го ...той после ще те търси !Хвани си някой,покажи му,че и той може да ти е безразли1чен!колкото и да го обичаш и да боли ..той ще продължи те мачка :x :? :? :?

hrisiiiiii
08-31-2008, 07:57
Няма нищо лошо да си останете просто приятели, но ако и той го иска. Може би го е отдръпнало това, че е разбрал за чувствата ти, и сега един вид го е срам, че те е отблъснал. Почакай още няколко дни, и ако всичко това продължава (не си говори с теб, отбягва те), просто си кажи, че не си заслужава. Не е ли така? Мислиш за него, тежко ти е, че не те забелязва, а той - отново никакво уважение..

hgfh
08-31-2008, 11:31
ще ти е гадно до известно време .. после ще спре да ти пука .. в крайна сметка ще ти писне рано или късно да му тичаш постояно след гъза а на него да му е се тая като неиска приятелство хубаво но ще видиш че след известно време той ще почне да те търси

dreaml1nd_
08-31-2008, 11:44
не е лошо да искаш да сте приятели ама ти познаваш ли го достатъчно ... може да е някакъв такъв неебателен и наистина да не му пука ... а това със забравчето не става така искам и айде .. знаеш го :) ии .. мисля докато го виждаш или не се влюбиш в друг няя го забрайш .. просто остави времето ;) то няма да сте цял живот в тва положение :-D

didi_12345
09-01-2008, 09:36
мисля че нямя дя е лошо да сте приятели :) може да се опиташ да поговориш с него и да му кажеш че искаш да сте поне приятели :) успех

faith_
10-13-2008, 07:45
ох милата :( ами според мене - гледай да не го засичаш мн мн ... ше е добре да смениш компанията, просто трябва да спреш да го виждаш:) нали знаеш - невиждани очи се забравят . успеееех....

mynichka
10-13-2008, 07:54
кажи му , че не ти пука за него и го искаш само за приятел :P

soul1199
10-13-2008, 08:31
ще ти е гадно до известно време .. после ще спре да ти пука .. в крайна сметка ще ти писне рано или късно да му тичаш постояно след гъза а на него да му е се тая като неиска приятелство хубаво но ще видиш че след известно време той ще почне да те търси+1 :)

midle
10-13-2008, 08:38
Единственото което ще ти помогне е да продължиш напред и да преодолееш всичко към него... Имал съм подобен случай и когато показах че съм независим и отношенията ни се оправиха и сме приятели вече

Light
10-13-2008, 09:45
От мн време гледам форума и темите и виждам че има хора които дават и полезни съвети..за това се реших да пиша,защото просто вече не знам какво да правя.

Историята е мн д1лга..но ще я кажа без подробности..а ако някой има в1прос нека попита.
Значи преди 2 години се запознах с една др компания.И взех че се влюбих в едно от момчетата.
То не искаше да става нищо между нас..и просто да спрем дотук защото няма да излезе.На мен ми стана ест мн гадно и от тогава се опитвам да го забравя но не мога.Ние след това прод1лжихме да се виждаме щото сме в 1 компания но без нищо,няма дори 1 здрасти.Той говори с всичките ми приятелки само без мен.Е ест ако му кажа нещо отговоря ми ноо..аз не мога да прод1лжавам така.Забравям го от мн време с помоща на приятелите ми,а на него все едно не му пука за мен.Любовта която испитвах к1м него беше мн голяма и силна..сега не е така,но не мога да кажа,че с1м го забравила.Опитвам се да ми стане безразличен и да не ми пука,но не става.Аз от него не икскам вече любов..гадже или нещо такова.Искам само нещо като приятел.Поне малко уважение :( .Виждам,че той сиг няма желание и за това.Кажете ми моля ви как да спре да ме инт това момче.Лошо ли е че искам да ми бъде поне приятел??Не знам вече какво да правя.. :(



на колко си, 13?(по правописа се познава...)((1=/= Ъ))
Както и да е, поговори с него за това как искаш да се държи, пък може и да се пооправят нещата

mickelangelo
10-13-2008, 10:13
Ами просто пробвай да приказваш с него за това .. кажи му че всичко е минало .. и искаш просто да бъдете приятели :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-13-2008, 10:49
Всички тука казват, че няма нищо лошо да сте приятели... Не и в твоя случай.. Как можеш да искаш за приятел човек, който не му пука за теб? Май наистина залъгваш себе си.. Приятелите не се държат така и не се подбират така.. не се заблуждавай. Той не заслужава твоето приятелство, твоето внимание и ти го знаеш.. Каквото и да ти кажа, сиг няма да се откажеш, докато сама не осъзнаеш, че няма смисъл. Дори и за "приятели"... (защото приятелите са хора, които те разбират, обичат и подкрепят, не те изоставят) той няма да е такъв.. Съветвам те да му биеш шута и да си живееш живота, преодолей го и осъзнай, че си значима и ще получиш това, което заслужаваш, някой ден. Искрено ти го пожелавам! :-) Успех

Pliok0019
10-13-2008, 11:01
Да, ще спре да ти пука. Когато най-малко го очакваш.