PDA

View Full Version : А сега какво...?



DarknessAngel
08-22-2008, 09:26
Тъй...преди 2 седмици се запознах с групичка готини момчета и харесах единия...седмица и половина се вайках...накрая направих простоията и му казах по скайп,че го харесвам,ама работата е там,че съм го виждала 2 пъти а кръст.Той нищо не каза.От 4 дена го каня да излизаме той все си намира оправдание.Най-добрата ми приятелка е излизала малко повече пъти от мен с тях.Та въпроса ми е да продължа ли да настоявам за срещата ако трябва и с компания или да зарежа сичко? :-o

Cvetito53
08-22-2008, 09:33
Spored men 6tom si go kanila tolkova pati da izlezete i toi ti e otkazval nqma smisal ve4e da go tarsi6!A i ako te haresva bi ti kazal!Ostavi vsi4ko taka!!

DarknessAngel
08-22-2008, 09:49
Забравих да спомена,че той май не ме харесва... :-o ,но Френдката ми даде съвет да му правя комлименти дори ми предложи да го покани у тях на каФе и аз да отида да я извикам уж и да се засечем с него. :)

Giva
08-22-2008, 09:52
Ако те харесваше щеше да приеме поканата ти.Ако много го искаш продължавай да упорстваш но не се знае дали ще има ефект.Според мен трябва да оставиш нещата така и ако той те харесва ще направи нещо по въпроса

ell_ownz
08-22-2008, 09:53
ave kak she mykajesh po skype ti fred li si O_O omfggggg nqash shans ve4e...

iff
08-22-2008, 09:54
завиждам ти за фр-ката .. такива приятели са намират рядко ..
ами аз съм в същото положение само че разликата е че той не знае .. а излизам почти всеки ден с тях а ти не .. според мен е добре че след като не те харесва ти отказва да излезеш така ще имаш възможност да го забравиш .. според мен де ..
:)

nutrino
08-22-2008, 09:55
Не мисля. че ще се получи по този начин. Дори се съмнявам, че изобщо ще се получи. Но все пак с малко постоянство може и да стане нещо. Пробвай да погледнеш нещата от другата страна - ти какво би направила, ако теб така те "преследваха"? Това с комплиментите бих ти препоръчал да го зарежеш. И друго ме интересува - отбягва ли те или просто не иска да излезе на кафе с теб (само двамата)?

DarknessAngel
08-22-2008, 09:55
ave kak she mykajesh po skype ti fred li si O_O omfggggg nqash shans ve4e...
Бях изплашена и не можех да си мълча... :-o А той все отлагаше излизането...

DarknessAngel
08-22-2008, 09:57
Не мисля. че ще се получи по този начин. Дори се съмнявам, че изобщо ще се получи. Но все пак с малко постоянство може и да стане нещо. Пробвай да погледнеш нещата от другата страна - ти какво би направила, ако теб така те "преследваха"? Това с комплиментите бих ти препоръчал да го зарежеш. И друго ме интересува - отбягва ли те или просто не иска да излезе на кафе с теб (само двамата)?
Не,не ме отбягва,но що се отнася до излизане или не ще да е само той или пък го мързи. :-o

crazy_lazy_girl
08-22-2008, 09:59
Ако те харесваше щеше да приеме поканата ти.Ако много го искаш продължавай да упорстваш но не се знае дали ще има ефект.Според мен трябва да оставиш нещата така и ако той те харесва ще направи нещо по въпроса

+1

nutrino
08-22-2008, 10:08
Не,не ме отбягва,но що се отнася до излизане или не ще да е само той или пък го мързи. Surprised

Мързи ме, когато не искам да правя нещо или поне нямам особено голямо желание. Но ако съм твърдо съм решил да направя нещо, то дори и от гроба бих се надигнал. Хубавото е, че поне не те отбягва. Пробвай със следното: хващаш няколко човека (от твоята компания и от неговата) и почвате с кафетата и прочие излизания и събирания. Явно не желае да остава насаме с теб по една или друга причина (не е задължително да е това, че не те харесва). Като има познати хора около себе си ще се чувства по-спокоен и по този начин ще имаш възможност да си до него, а това е начина да го накараш да те хареса.

П.С. Надявам се, че разбираш какво имам предвид, защото и самият аз почвам да се обърквам :oops:

П.С.2. И успех \:D/

DarknessAngel
08-22-2008, 10:10
Не,не ме отбягва,но що се отнася до излизане или не ще да е само той или пък го мързи. Surprised

Мързи ме, когато не искам да правя нещо или поне нямам особено голямо желание. Но ако съм твърдо съм решил да направя нещо, то дори и от гроба бих се надигнал. Хубавото е, че поне не те отбягва. Пробвай със следното: хващаш няколко човека (от твоята компания и от неговата) и почвате с кафетата и прочие излизания и събирания. Явно не желае да остава насаме с теб по една или друга причина (не е задължително да е това, че не те харесва). Като има познати хора около себе си ще се чувства по-спокоен и по този начин ще имаш възможност да си до него, а това е начина да го накараш да те хареса.

П.С. Надявам се, че разбираш какво имам предвид, защото и самият аз почвам да се обърквам :oops:

П.С.2. И успех \:D/
Благодаря ти! :)

girls_aloud_
08-22-2008, 10:40
не се унижавай повече :? няма смисъл щом го каниш да излизате,а той не приема явно не те харесва.Има толкова много момчета,който биха ти обърнали внимание не ти трябва да се занимаваш с човек който даже незнае какво да ти отговори когато му признаеш чувствата си :P

sexa_na_kompleksa
08-22-2008, 11:12
Ами щом не иска да сте само двамата, излизайте цялата компания. Но гледай да не нахалстваш, явно и без това няма големи симпатии към теб, сега и най-малката грешка може да се окаже фатална.

мечтател
08-22-2008, 11:59
ся да видим дали съм разбрал
1. ти хо харесваш
2. той го знае
3. ти си го каникла на срещи
4. той не иска да излезете

въпрос - на какво се надяваш?

na1xn
08-22-2008, 12:00
6tom ne iska zna4i ne ta e haresval we...

BlueCat
08-22-2008, 15:17
Мисля, че прекалено рано си му казала, че го харесваш. Аз имах подобна случка, само че момчето ме харесваше (аз него - не), срязах го, а на втория ден вече твърдеше, че ме обича и мисли за самоубийство, защото нямало никога да намери момиче като мен :shock: . Умоляваше ме толкова много да излезнем, накрая даже го излъгах, че съм си хванала гадже, за да ме остави на мира. Но той не спря...Продължаваше да ме търси. Един ден след като видях на профила му "Обичам те и няма да се откажа" го блокирах и от тогава не съм чула нищо за него.

Та моят съвет е да го оставиш. Е, все пак може да пробваш нещо като това, което ти си намислила.

Erica
08-22-2008, 16:18
Не,не ме отбягва,но що се отнася до излизане или не ще да е само той или пък го мързи. Surprised

Мързи ме, когато не искам да правя нещо или поне нямам особено голямо желание. Но ако съм твърдо съм решил да направя нещо, то дори и от гроба бих се надигнал. Хубавото е, че поне не те отбягва. Пробвай със следното: хващаш няколко човека (от твоята компания и от неговата) и почвате с кафетата и прочие излизания и събирания. Явно не желае да остава насаме с теб по една или друга причина (не е задължително да е това, че не те харесва). Като има познати хора около себе си ще се чувства по-спокоен и по този начин ще имаш възможност да си до него, а това е начина да го накараш да те хареса.

П.С. Надявам се, че разбираш какво имам предвид, защото и самият аз почвам да се обърквам :oops:

П.С.2. И успех \:D/

Само не прекалявай,защото в един момент...ако започнеш да му досаждаш или поне в неговите очи започнеш да изглеждаш като досадница...,ще започне да те отбягва със сигурност...