PDA

View Full Version : Дайте съвет ???



nikolinaa
08-22-2008, 09:37
Моля ви дайте съвет много съм отчаяна пуснах преди няколко дена тук една тема дали като съм правила секс за първи път може да ми закъснее и вие ми казахте че може аз се успокоих малко. Обаче сега проблема ми е друг майка ми забележи че не ми е идвало този месец и ми каза , че ако не ми дойде ще ме заведе на лекар аз не искам да ме води н а лекар. Много съм отчаяна и ще се побъркам какжо да направя, че да ми дойде кажете савет моля ви. :(:(:(:(:(:(

SpOrTs_GiRl
08-22-2008, 09:53
Спокойно, ще ти дойде .. Успокой се малко, всичко идва от притеснението. Спри да мислиш за това. Възможно е да ти закъснее с няколко дни, а не да не ти дойде изобщо..

П.П. Чувала съм, че горещ душ помага .. Но то в тази жега ..

GabisiTa
08-22-2008, 09:57
Сигурно си по-малка щом не искаш да ходиш на лекар? :( А и нали има лекарска тайна, т.е. той няма да каже на майка ти, че не си девствена без твое съгласие... :-o :(

ell_ownz
08-22-2008, 09:57
off na edna fr 5 meseca podred ne i doide a predi tfa imashe ot 2 godini cikul.kaji na maika si 4e e normalno da preska4a meseci i 4e tvoi fr sashto sa bili taka. trqa da ti povqrva...apak i ako te zavede na lekar she razbere 4e ne si devstvena taka 4e ne e za predpo4itane. dr variant e da sa praish 4e ti e doshlo :D:D ama malko bezsmisleno, ako dr ne raboti se pak probvai tfa :D

blackfate
08-22-2008, 09:58
Майка ти незнае ли, че цикъла ти е нередовен... Смисъл едва ли имаш цикъл от 5 години, че да ти е по часовник!!!
Успокой се, ще дойде! Вземи си един горещ и продължителен душ и ако имаш възможност - чаша мляко с 1 пакетче канела! ... късмет

girl_in_black
08-22-2008, 10:15
По принцип имаше едни хапчета, които спомагат да дойде мензиса по бързо ама как се казваха... :-o

nikolinaa
08-22-2008, 11:58
Много ви благодаря на всички дано съветите ви ми помогнат. Някой ако знае още нещо нека каже ще му бъда много благодарна. А ти girl_in_black ако се сетиш как се казват хапчетата ще се радвам да напишеш името им, че много съм отчаяна и много ме е страх. Излагах майка ми , че ми е дошло , но колко ще продължи лъжата не знам тя ще познае , че я лъжа ако не ми дойде до два дни :(

Love0nlyMyself
08-22-2008, 14:31
Спокойно, ще ти дойде .. Успокой се малко, всичко идва от притеснението. Спри да мислиш за това. Възможно е да ти закъснее с няколко дни, а не да не ти дойде изобщо..

П.П. Чувала съм, че горещ душ помага .. Но то в тази жега ..

+1

DevilWish
08-22-2008, 14:37
Може ли да те питам на колко си години?
А иначе ако ти закъснява повече от 5-6 дни тогава си направи тест ;)

nikolinaa
08-22-2008, 14:49
Ми на 17 съм

SabrinaAa
08-22-2008, 14:51
Spored mene e normalno da ti zakasnqva i na men mi se e slu4avalo ...ubedi maikati da ne te vidi na lekar!!!!!! :?

GabisiTa
08-22-2008, 15:44
Ми на 17 съм

Е щом си на 17 защо толкова се притесняваш да отидеш на лекар и майка ти да разбере, че не си девствена .. ? Не си някоя 11-12 годишна проебала се пикла ( :-x ) Мисля, че не си толкова малка, за да водиш полов живот и няма да има "мрънкане" от страна на майка ти .. :)