PDA

View Full Version : РоДитеЛИ .... Ужас



Lacey_66
08-22-2008, 14:37
:( Хора кво да правя с тия мой родители немога да ги разбера какво искат от мен като ме видят че съм на компа и майка ми почва да мрънка да излизам навънка а като излезна и само ми звани и ми назорва да се прибирам кво искат тогава ... ?!? Постоянно мрънкат не се ли усещат че стават досадни .... :( :( :( и само се заяждат с мен нетърпими са :-# :-# :-# :-# Незнам какво да правя :-# :-# :-# Един път да ме видят в добро настроение и ше ми го развалят на минутата :-# :-# :-#

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-22-2008, 15:33
Do BOlka PozNAto samo 4e KogaTo s1m Na koMpa Pi6ti da sTaNA (Ne6to da PoMaGAm ZamAn) a Kato IzLEzna Iz uLiciTe Da sI IdvaM :-x

mir4eto93
08-22-2008, 15:36
И моите са същите... И те незнаят какво точно искат... когато излизам им казвам мамо, тате ще се прибера в 9 пр. и излизам... ако ми се обадят им казвам нали ви казах кога ще си дойда и затварям... и те не ме търсят повече... с компа правя същото... :D Надявам се, че ти помогнах,, можеш също просто да поговориш с тях, при мен не се получи, но и това е вариант... Айде, успех :)

na1xn
08-22-2008, 16:15
Uzabvaite im se malko ve bahti .. mn ste poslu6ni...

N0_feAR
08-22-2008, 17:06
^ е и кат им се озъби кво ... конското става двойно по-дълго и по-досадно.

SunShinePearl
08-22-2008, 17:59
е и кат им се озъби кво ... конското става двойно по-дълго и по-досадно.
+1 по темата и моите са така ама вече не им обръщам внимание апък вчера поредното конско мама се изцепи ''моля се на Бог да я води по правия път,като не слуша мене'' :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Lacey_66
08-23-2008, 08:45
+1 по темата и моите са така ама вече не им обръщам внимание апък вчера поредното конско мама се изцепи ''моля се на Бог да я води по правия път,като не слуша мене'' :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: [/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol:

AceXe
08-23-2008, 10:04
Родители... Свиквай. Такива са. Не можеш да ги промениш.

chocoleptic
08-23-2008, 11:16
''моля се на Бог да я води по правия път,като не слуша мене'' :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:
:-o
:lol: :lol: :lol:

sexa_na_kompleksa
08-23-2008, 11:35
Опитай се да поговориш с тях.

ЛаСт!К
08-23-2008, 12:28
Uzabvaite im se malko ve bahti .. mn ste poslu6ni...

Не ме слушат колкото и да им се зъба :D

nefchi_bs
08-23-2008, 12:30
На мен пък никога не са ми правили проблеми за това...

По темата:затапи ги с нещо остроумно и си продължи да правиш това което си правиш да видиш как ще се примирят...

mishkata94_
08-23-2008, 12:30
аа и на мен ми е познато.Ако седиш много на компа нищо чудно че ти го казват :D и при мен е така.Като ме изгонят за излезна ме прибраха миналата година в 5 и половина щото било късно
:lol: :x :x :x хем на компа хем навън до късно не ми дават...познато ми е това,не им обръщай внимание :-)

Chrissie
08-23-2008, 14:56
Ами аз нямам такива проблеми с наште,обаче защо не се опиташ да поговориш с тях и да ги попиташ какво точно искат?Пробвай,може да стане. :wink: При мен работи.Когато не ги разбирам какво точно искат от мен или какво трябва да направя,отивам при майка ми и си провеждаме един интересен разговор,а после всичко си е наред.Но да знаеш...Със зъбене и инати няма да стане. :?

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-23-2008, 16:47
of tui neshtu roditeli naprao sa ujas samo ni tormozqt nas .. az mrazq maika mi i bashta mi i sum im obeshatal che kato stana na 18 shte se ujenq za segashnoto si gaje i shte se iznesa ot doma shtoot gi MRAZQ MRAZQ GIII

SK0RP10N
08-23-2008, 17:25
Protivopostaviai im se.Maika mi kak nishto ne mi kazva ?

Pliok0019
08-23-2008, 17:33
Отстоявай позицията си. Не можеш да правиш всичко което те кажат.

SK0RP10N
08-23-2008, 19:27
Protivopostaviai im se.Maika mi kak nishto ne mi kazva

Isabelle
08-23-2008, 21:12
Uzabvaite im se malko ve bahti .. mn ste poslu6ni...

BePoHuKa
08-29-2008, 04:41
Do BOlka PozNAto samo 4e KogaTo s1m Na koMpa Pi6ti da sTaNA (Ne6to da PoMaGAm ZamAn) a Kato IzLEzna Iz uLiciTe Da sI IdvaM :-x+1 и се се чудят с ко да се заядат :x :x Къф ви е проблема ве дърти??Пууу ..аман!!

Tedi4ka
08-29-2008, 09:12
спокоино мила ще ти кажа и аз нещо моите са абсолютно същите да ти кажа нащеми влияеха много зле преди и бях постоянно разтроена и нямах желание за нищо но от както си намерих приятел вече и от както станах на 18 години да ти кажа започнах малко да им се противопоставям казвам им така не съм бебе на 2 години да ми казвате какво да правя имам акъл и мога и сама да преценя ситуацията :wink: например не че няма пак викане от тяхна страна но все си мисля че ако им се противопоставиш малко и им кажеш добре какво искате от мене като съм на компа искате да излизам примерно че е хубавио времетоо като съм навън постоянно ми звъните да се прибирам :? и се прави на разтроена някои път като им говориш а когато е нужно застани срещу тях като голям човек и така :) надявам се да съм ти помогнала поне малко :-)

nicolepcd
09-01-2008, 07:34
Не мога да ти помогна, но пък мога да ти благодаря, че успя да ме накараш да разбера какви прекрасни родители имам :shock: :)
А, и да... не им се отваряй много, че още по-лошо ще стане :?