PDA

View Full Version : Кола маска Jankar



Shtastl1va
08-22-2008, 17:57
До сега не съм си правила, но реших да пробвам с кола маска. Обаче, май не ми действа :-o Смисъл правя всичко както си го пише - нанасям, слагам лентичката, притискам хубаво и дърпам обратно на полоката на разтежа... и нищо- косъмчетата си остават!
Въпроса ми е дали кола маската не става или проблема, че не се получава е в мен. :( Не искам да ходя при козметик..

o0ps
08-22-2008, 18:06
Може да не си нанесла достатъчно кола маска, да не е била достатъчно топла, да не си дръпнала рязко...? :-o

sweetsunshine
08-22-2008, 18:08
Пробваи със кола-маските на Стреп или Таки.А за интимните части ли става въпрос? :) А може и да не е била достатъчно топла.

Shtastl1va
08-22-2008, 18:13
Може да не си нанесла достатъчно кола маска, да не е била достатъчно топла, да не си дръпнала рязко...? :-o
На опаковката не пише, че трябва да се затопля :? :D :D

sweetsunshine
08-22-2008, 18:15
Ами достатъчно ли си нанесла?

o0ps
08-22-2008, 18:20
Може да не си нанесла достатъчно кола маска, да не е била достатъчно топла, да не си дръпнала рязко...? :-o
На опаковката не пише, че трябва да се затопля :? :D :D
Ами аз си помислих че става въпрос за течна кола маска(тая в тубичките). :-D

Shtastl1va
08-22-2008, 18:31
Може да не си нанесла достатъчно кола маска, да не е била достатъчно топла, да не си дръпнала рязко...? :-o
На опаковката не пише, че трябва да се затопля :? :D :D
Ами аз си помислих че става въпрос за течна кола маска(тая в тубичките). :-D
Да, точно такава е - течна и в тубичка :D И да, мисля, че нанасям достатъчно, като се има в предвид, че като натисна лентичката изкача... :D

beautiful~kiss
08-22-2008, 18:32
И на мен ми е така... :( :o Много е гадно.Препоръчайте някоя друга кола маска течна,която да се затопля ,ако знаете :)

blackfate
08-22-2008, 18:34
Ъъъъ ... Тая в тубичката дето е, се ТОПЛИ на водна баня, докъто стане течна... но все пак, за сравнение, МАЛКО по гъста от медът ...
Нанася се и тогава дърпаш и тн .. Ако не си я стоплила незнам изобщо как си я нанесла :lol: .... А и , не я претопляй, щото може да си свалиш кожата, или по добрия вариант, да не махнеш космите, само да се оскубеш!!!

o0ps
08-22-2008, 18:36
Ами тя се топли на водна баня и след това се нанася... Надали не го пише на опаковката... :D

Shtastl1va
08-22-2008, 18:50
Не пише :D Поне аз не видях, а я гледах няколко пъти :oops:

zvezdichkaaa
08-22-2008, 18:51
Ясно ми е какъв е проблема и според мен не е в гъстотата на кола маската,а в тея лентички оставени в опаковката.Пробвай с плат и проблема е решен.