PDA

View Full Version : Заздравителите на Perfect-колко често ги нанасяте?



sweetsunshine
08-22-2008, 18:39
Купих си заздравител на Пърфект 3 в 1 и искам да попитам всички които са го изпробвали(него или някои друг на същата марка)колко често го нанасяте?Ако някои знае може да каже какви са ефектите на Perfect 5 в 1 :)

o0ps
08-22-2008, 18:45
Ами колко често... Когато почне да се лющи. Той не е от специалните, които се нанасят по един път на месец или нещо от сорта. Колкото си искаш го нанасяй. Аз имам 5 в 1 и е добър, харесва ми, само дето малко синее... :D

4y4u_g
08-22-2008, 18:46
Купих си заздравител на Пърфект 3 в 1 и искам да попитам всички които са го изпробвали(него или някои друг на същата марка)колко често го нанасяте?Ако някои знае може да каже какви са ефектите на Perfect 5 в 1 :)

Не съм ги ползвала и незнам колко често се нанася..но доколкото знам 5 в 1 е за пожълтели нокти... :?

PepElqShKaAa
08-22-2008, 18:58
ами аз имам един лилав и когато искам си мажа ноктите с него.. :)

Liar
08-22-2008, 19:07
Ами колко често... Когато почне да се лющи
Сигурно е адски трудно да се сетиш :-o

xxxSnowflakexxx
08-22-2008, 19:17
Ами колко често... Когато почне да се лющи
Сигурно е адски трудно да се сетиш :-o
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sweetsunshine
08-22-2008, 19:21
Liar мерси за коментара.Аз питам защото преди имах на Боржоа за бърз растеж на ноктите който се нанася в началото на нокътя и се масажира.Той трябваше да се нанася всеки ден в продължение на 1 месец. :x Този е различен(предишния беше нещо като олио)като лак е.Знам ли може и през ден да трябва да се нанася :x На другите мерси за отговорите :-)

TheNewReligion
08-22-2008, 19:27
Не ви ли омръзна да пускате теми за щяло и нещяло? :-o

mobsita
08-22-2008, 20:06
аз сега съм с такъв заздравител и изобщо не съм доволна!Не само,че не ми заздрави ноктите,но още повече почнаха да се цепят и чупят :-x :-x :x :booooomb: Иначе почни всяка седмица си слагам тоя заздравител,по няколко пласта-то нервите ми не издържаха вече :-D

BrokenInnocence
08-22-2008, 20:20
Слагам го всеки път, когато се лакирам, използвам го като основа преди лака. Тоест, общо взето веднъж на две седмици. Принципно съм доволна. Естествено, не е някакъв чудодеен продукт от който похабените нокти веднагически стават здрави, бели и блестящи, изисква време, за да подейства. А за здрави нокти трябва и малко повече грижи от някакъв си там заздравител.

Liar
08-22-2008, 21:48
Liar мерси за коментара.Аз питам защото преди имах на Боржоа за бърз растеж на ноктите който се нанася в началото на нокътя и се масажира.Той трябваше да се нанася всеки ден в продължение на 1 месец. :x Този е различен(предишния беше нещо като олио)като лак е.Знам ли може и през ден да трябва да се нанася :x На другите мерси за отговорите :-)
Моля,аз съм винаги насреща 8-)
Сама казваш,че консистенцията на заздравителя на Буржоа е като олио(т.е. си имала масло за нокти),а и очевидно имаш и набито око,щом си забелязала,че този на Пърфект е като лак.А може би и се нанася като лак?Щом не е като олио и просто няма как да се втрива?А може би начина на употреба го пише на опаковката???

elena_k
08-22-2008, 21:53
Ами аз по принцип не използвам на Перфект,но когато си изтрия лака,2 дена не се лакирвам и през тези дни всяка вечер се мажа със заздравител.

miminkaa
08-28-2008, 19:09
Ами всеки път когато се лакирам... През 1/2 дни.. Колкото по често го използваш толкова по добре :)

ProstoAz
08-28-2008, 20:41
През ден си го слагам. Напоследък ме мързи да си лакирам ноктите и си ходя само със заздравител.
А този 5 в 1 не съм го виждала? :shock:

st1ka
08-28-2008, 20:45
И аз по принцип си ходя само със заздравител, но винаги когато се лакирам и с друг лак, слагам отгоре и от него.