PDA

View Full Version : Любов от разтояние .. ? ..



InnchetO
08-22-2008, 19:08
Влюбена съм в момче .. което живее в Америка .. всяко лято е тук и се виждаме постояно .. наскоро си изяснихме , че и двамата изпитваме едно и също .. той си заминава след 1 седмица .. а аз имам чувството , че без него не мога да живея .. когато е до мен се чувствам .. изтръпнала .. не мога да мисля .. само го гледам и .. и .. незнам .. сега и двамата се гледаме тъжно , защото след седмица предстой година в която няма да се виждаме .. плаче ми се като знам , че няма да го виждам толкова време .. искам останалите 174 часа да съм с него непрекъснато ...... :cry: но когато сме заедно .. не смеем да се гушнем .. да се целунем .. не искаме да правим нещата още по-лоши .. само седим мълчим и се гледаме в очите .. чувствам се ужасно .. дори вечер когато се прибираме аз седя в нас и мисля само за него .. не мога да престана .. всяка вечер с часове си пишем в скайп ии ... помооощщ .. как да .. как да си спра чувствата ? .. не мога така ..всеки миг който съм далеч от него сякаш я няма част от мен ... :cry: :cry: :cry:

evelinka1122
08-22-2008, 19:21
отиди и го разцелувай мн силно.... живей за мига!!! а после... знам че ще ти е ужасно, но почваме даскало и ще се поразсееш малко там.... надявам се... бъди силна и се опитай да го забравиш! УСПЕХ мила :-)

hgfh
08-22-2008, 19:26
много лошо и наистина кофти ситуация е да в началото ще ти е супер тежко но с техение на времето всичко ще се успокои :)

BaiToq
08-22-2008, 20:23
Дай мутето на чувствата.

InnchetO
08-22-2008, 21:51
отиди и го разцелувай мн силно.... живей за мига!!! а после... знам че ще ти е ужасно, но почваме даскало и ще се поразсееш малко там.... надявам се... бъди силна и се опитай да го забравиш! УСПЕХ мила :-)

аххх :cry: мерси .. утре ще се видим и така или иначе няма да се сдържа .. :cry: мерси ! ..

InnchetO
08-22-2008, 21:52
много лошо и наистина кофти ситуация е да в началото ще ти е супер тежко но с техение на времето всичко ще се успокои :)


дано :cry: ..

luciferrr
08-22-2008, 21:59
Прекарай тези оставащи часове с него страхотни и незабравими...Не си го пускай...целувай го....мига е твой, направи го незабравим...Трудно е и тежко, и то много...но ще се справиш! Всичко ще отмине...живота продължава, главата горе и напред... :) После тези моменти прекарани с него, ще те карат да се натъжаваш, но от друга страна и да се усмихваш! :) Успехчета! :)

InnchetO
08-23-2008, 22:46
видяхме се и вчера и днес ..
вчера се бяхме събрали прекалено много хора и само седяхме и мълчахме понеже ни беше кофти .. вечерта в скайп играхме на "въпроси" и си разяснихме доста неща ..
днес по стечение на обстоятелствата бяхме само двамата .. говорихме си .. целувахме се .. и сега имам чувството , че ако замине ще умра :smt007 :cry:

sladka_ata
08-23-2008, 22:49
да знаеш че година минава бързо когато искаш нещо много :)

NightSky
08-24-2008, 07:07
Прегръщай го, целувай го. Прекарайте заедно последните му дни в България. Тази една година все някак ще я преживеете.

Giva
08-24-2008, 07:16
Радвай му се сега докато е тук.

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 08:52
живей за мига!!!

InnchetO
08-24-2008, 18:19
Опитвам се .. :)

miss_asi
08-24-2008, 18:22
Ако наистина се обичате мноу ще преминете през тази трудност.Иначе живей за момента!!!! :-)

pampers
08-24-2008, 18:28
е през оставащото време в което може да сте заедно вместо да се вайкаш кво ще правиш занапред, прекарвай колкото се може повече време с него :) 8)

malkyglezotika
08-24-2008, 18:28
emi kakvo da ti kaja moje da se povtorq no mislq 4e trqbva da ivee6 za miga za6toto sled tolkoz vreme razdqla toi moje da zagubi interes kam teb i nqma da moje da napravite tova koeto ne ste napravili predi kogato ste imali vazmojnost otdaite se na 4ustvata si a pak drugoto s vremto 6te si pokaje

DJ_Mrav4o
08-25-2008, 05:56
Щом имате възможност да се виждате - ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ! :grin:[/b]

sasha_90
08-25-2008, 07:48
Кофти положение...Не че те отчайвам допълнително,но нищо не можеш да направиш.Според мен и бъдеще нямате от такова разстояние.

InnchetO
08-27-2008, 23:36
днес е 28ми .. той си тръгва на 30ти ... умирам ... незнам .. немога .. незнам как да го опиша .. сякаш не само губя една любов .. губя .. най-добрия си приятел ...дсадгдсгдйхфйтхъехтбгфй гжбхьцж жьцев

Kozmen
08-28-2008, 00:05
Предполагам кво ти е :( Постарай се тези два дена да бъдат незабравими. Дай всичко от себе си и той ще стори същото.

Unpr3dicTabl3
08-28-2008, 01:59
повярвай ми знам какво е да се виждаш с човека, който обичаш само лятото а през останалото време да си на хиляди километри от него и само компютъра да ви свързва... не е лесно, особенно в първите дни след като се разделите пак... но с течение на времето ще свикнеш с мисълта че сега не е до теб, но другото лято пак може да си го гушкаш, да сте заедно.... а това че сега не се целувате и прегръщате го променете, защото после ще искате, но няма да можете, така че наслаждавайте се визможно най много... :)

InnchetO
08-28-2008, 11:37
]]повярвай ми знам какво е да се виждаш с човека, който обичаш само лятото а през останалото време да си на хиляди километри от него и само компютъра да ви свързва... не е лесно, особенно в първите дни след като се разделите пак... но с течение на времето ще свикнеш с мисълта че сега не е до теб, но другото лято пак може да си го гушкаш, да сте заедно.... а това че сега не се целувате и прегръщате го променете, защото после ще искате, но няма да можете, така че наслаждавайте се визможно най много... :)


:-) :(

InnchetO
08-29-2008, 19:25
:smt089

InnchetO
08-29-2008, 19:25
обичам го ... :cry:

Whyniser
08-29-2008, 19:36
обичам го ... :cry:
Имаш още два дни.Като си тръгне го гушни и му подари нещо символично за да мисли за теб.След това той не би искал да плачеш за него,а да вдигнеш глава и да се радваш като той дойде насам.Айде дано го преживееш по-леко :smt008

mimentseto93
08-29-2008, 19:38
ужас...това ми се случва и на мен в момента...човека когото обичам също не е до мен,и тои също си идва само лятото :smt089 изминаха вече 2 седмици откакто не сме се виждали и искам да умра с всеки изминал ден..мн добре знам какво ти е и адски мн ти съчувствам...да обичаш някого а да не можеш да си с него... :smt085 ;( или се забравяте или ще се чакате до др година (това което ще направя аз! :smt007 )

InnchetO
08-29-2008, 19:44
обичам го ... :cry:
Имаш още два дни.Като си тръгне го гушни и му подари нещо символично за да мисли за теб.След това той не би искал да плачеш за него,а да вдигнеш глава и да се радваш като той дойде насам.Айде дано го преживееш по-леко :smt008


вече се видяхме запоследно .. :cry: днес заминава в 02:30 за София .. :cry:

mimentseto93
08-29-2008, 20:06
миличка недей се отчайва той пак ще се върне мисли си го постоянно и няма да усетиш как ще мине това време..успех :-)

InnchetO
08-29-2008, 20:23
миличка недей се отчайва той пак ще се върне мисли си го постоянно и няма да усетиш как ще мине това време..успех :-)


:cry:

InnchetO
08-29-2008, 21:10
Izjivei miga s nego dokrai i znai 4e ima hora koito biha iskali da izjiveqt s nqkoi pone edna malka 4asticva ot tova,koeto imate vie :)

вече всичко приключи :cry: :cry: :cry: :cry: ..


Nelly ft. Niks - Късно е за любов

Колко е трудно да седя отстрани ..
и да знам , че не мога да ти кажа остани ..
Сега осъзнавам , че те обичам така ..
както никога преди не съм обичала ..

:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

nicolepcd
08-30-2008, 10:57
]]повярвай ми знам какво е да се виждаш с човека, който обичаш само лятото а през останалото време да си на хиляди километри от него и само компютъра да ви свързва... не е лесно, особенно в първите дни след като се разделите пак... но с течение на времето ще свикнеш с мисълта че сега не е до теб, но другото лято пак може да си го гушкаш, да сте заедно.... а това че сега не се целувате и прегръщате го променете, защото после ще искате, но няма да можете, така че наслаждавайте се визможно най много... :)
Еми и аз знам какво е, но с разликата, че даже и компютъра не ни свързва... само един телефон :? И аз си тръгнах от него преди 4-5 дни, мъчно ми е... но всичко може да стане... може той да си намери друга или аз друг :? Няма смисъл да се впрягаш толкова... с времето ще свикнеш, а на другото лято ако всичко е както трябва - пак ще се видите :)

Whyniser
08-30-2008, 12:42
Izjivei miga s nego dokrai i znai 4e ima hora koito biha iskali da izjiveqt s nqkoi pone edna malka 4asticva ot tova,koeto imate vie :)

вече всичко приключи :cry: :cry: :cry: :cry: ..


Nelly ft. Niks - Късно е за любов

Колко е трудно да седя отстрани ..
и да знам , че не мога да ти кажа остани ..
Сега осъзнавам , че те обичам така ..
както никога преди не съм обичала ..

:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
Айде де Инна не сте скъсали така,че не му унивай толко.Той не би искал да те вижда,че плачеш нали :-)

InnchetO
08-31-2008, 20:35
той ми изпрати това :

Деничка - На пук на света

Заставам пред олтара на мойта душа,
защото ми писна да бъда сама,
ти отдавна от живота ми си замина,
но болката в сърцето ми не отмина.
Толкова преживях и много сълзи пролях,
толкова време за тебе пропилях.
години наред не вярвах че те няма,
но болката ставаше все по-голяма.

Припев: (x2)
Понякога те мразя и от теб се отричам,
но не мога и да спра да те обичам,
през огън и лед, напук на света,
вървя, но не достигам до любовта.

Опитах да те забравя и сменя с друг,
но никой не можа да те прогони от тук
от сърцето ми, мислите ми, от моя храм,
остана в душата ми жадуваният блян
Какво ли не направих, на кого ли не се молих
дори спомените надълбоко зарових,
но вечно възкръсваше ти в мойто съзнание
и ми причиняваше огромно страдание

Припев: (x2)
Понякога те мразя и от теб се отричам,
но не мога и да спра да те обичам,
през огън и лед, напук на света,
вървя, но не достигам до любовта.

Макар че мина толкова много време
още помня как лягаше на мойте колене,
отровните ти устни още ме горят,
помня докосването на дяволската ти плът.
А сега очите ти сякаш ме убиват,
минута след минута дните си отиват,
отново се моля в моя малък храм,
докога ще продължава това не знам.

Припев: (x2)
Понякога те мразя и от теб се отричам,
но не мога и да спра да те обичам,
през огън и лед, напук на света,
вървя, но не достигам до любовта.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

искам гооо ..... :cry: :cry: :cry: искам да си го гушнаааааа :cry: :cry: :cry: да си го целуваааммм :cry: :cry: :cry: дори само да го видя ... :cry:

Whyniser
08-31-2008, 20:40
той ми изпрати това :

Деничка - На пук на света

Заставам пред олтара на мойта душа,
защото ми писна да бъда сама,
ти отдавна от живота ми си замина,
но болката в сърцето ми не отмина.
Толкова преживях и много сълзи пролях,
толкова време за тебе пропилях.
години наред не вярвах че те няма,
но болката ставаше все по-голяма.

Припев: (x2)
Понякога те мразя и от теб се отричам,
но не мога и да спра да те обичам,
през огън и лед, напук на света,
вървя, но не достигам до любовта.

Опитах да те забравя и сменя с друг,
но никой не можа да те прогони от тук
от сърцето ми, мислите ми, от моя храм,
остана в душата ми жадуваният блян
Какво ли не направих, на кого ли не се молих
дори спомените надълбоко зарових,
но вечно възкръсваше ти в мойто съзнание
и ми причиняваше огромно страдание

Припев: (x2)
Понякога те мразя и от теб се отричам,
но не мога и да спра да те обичам,
през огън и лед, напук на света,
вървя, но не достигам до любовта.

Макар че мина толкова много време
още помня как лягаше на мойте колене,
отровните ти устни още ме горят,
помня докосването на дяволската ти плът.
А сега очите ти сякаш ме убиват,
минута след минута дните си отиват,
отново се моля в моя малък храм,
докога ще продължава това не знам.

Припев: (x2)
Понякога те мразя и от теб се отричам,
но не мога и да спра да те обичам,
през огън и лед, напук на света,
вървя, но не достигам до любовта.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

искам гооо ..... :cry: :cry: :cry: искам да си го гушнаааааа :cry: :cry: :cry: да си го целуваааммм :cry: :cry: :cry: дори само да го видя ... :cry:
Ох айде де.Колко време няма да го има :(

InnchetO
08-31-2008, 21:07
Ох айде де.Колко време няма да го има :(


идва си около 20ти юни :( :( :(

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 21:44
идва си около 20ти юни :( :( :(

До тогава ти предлагам да ми дойдеш на гости.. 8-)

Gothique♫
08-31-2008, 22:06
Ако го обичаш ако толкова държиш на него и прочие,ще издържиш това време и другата година като си дойде ще ти е двойно по-хубаво с него.Щом е взаймно както казваш е найстина добре.Ако там има той комп поддържайте си връзка и да видиш как сега като почнем даскало а у и като се чувате времето ще мине по-бързо ;).Моята история в момента е почти същата но след като осъзнавам колко силни са ми чувствата съм моето момче нещата стават сякаш по-хубави.Америка е найстина далеч но ако се въоражиш с търпение,оправдано доверие,любов и усмивка всичко ще е наред. :-)

didi_12345
09-01-2008, 09:13
Явно много го обичаш :( и аз много харесвам едно момче което испитва същото към мен но скоро ще заминава и няма да се прибере скоро :-# и се чудиме какво да правим той има още около месец в България и ще замине...Незная какво да правя неискаме да подсилваме чувствата си защото после ще ни е много по-трудно :cry: но междувременно пък искаме да сме заедно дори и за това малко време :cry: незнам какво да правя...И знам какво ти е но ти поне знаеш кога ще се прибера а аз и това не знам :( покрай приателите твоята една година ще мине бързо и после отново ще сте заедно :-)

UNrealPoWeR
09-01-2008, 09:20
идва си около 20ти юни :( :( :(

До тогава ти предлагам да ми дойдеш на гости.. 8-)

и после да ходи като каубой :lol: :razz:

(S) AINT
09-03-2008, 23:14
Горката :( Знам какво е