PDA

View Full Version : Турчин е



mamagaq
08-22-2008, 20:43
haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

т.7
Moderated by Sam90'

girl_in_black
08-22-2008, 20:44
Стига да е свестен като човек не мисля, че това, че е турчин е проблем.

SabrinaAa
08-22-2008, 20:49
Em kakvo kato e tyr4in...ako naistina go haresva6 badi s nego..i te sa hora kato ostanalite!!!!!! :)

zaraaa
08-22-2008, 20:50
Стига да е свестен като човек не мисля, че това, че е турчин е проблем.

И аз съм на същото мнение :)

RoCkSpOt
08-22-2008, 20:51
haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?

cherinka
08-22-2008, 20:53
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна

KrisiBep
08-22-2008, 20:56
Аз по принцип не деля хората по раси,вяра и т.н.И съм на мнението,че щом е взаимно няма проблем...смисъл не трябва да ти пука.Не живей с мнението и за мнението на другите!

tedy_hi91
08-22-2008, 20:56
Aми като за начало не бих го харесала ! И дори и да стане, което е адски безбожно малко вероятно, веднага бих си го изтрила от ума !
ЕХООО ... ТУРЧИН ? ? ? ? :shock:

RoCkSpOt
08-22-2008, 20:58
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна
лелел жалка расискА!!!!!! просто пълна идиотка земи трай :x

machineheadfan
08-22-2008, 20:59
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна

+1

cherinka
08-22-2008, 21:00
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна
лелел жалка расискА!!!!!! просто пълна идиотка земи трай :x
Пише се расисТка.
И другото, което е, като не знаеш как стоят нещата, по-добре замълчи, недей да се излагаш повече ;)

Di
08-22-2008, 21:01
сигурна ли си че е турчин, да не е циганин :shock:

Bubles
08-22-2008, 21:03
според мен ако и двамата не вярвате в религията си няма проблем... :?

hazarta
08-22-2008, 21:04
На тея които я посъветваха да го взима мога само да им пожелая един мазен, рязан кур


ТОЛКОВА ЛИ НЕ ОСТАНАХА БЪЛГАРИ ???

KrisiBep
08-22-2008, 21:07
И от какво се поражда тази ваша толкова огромна омраза?

LINKNOT
08-22-2008, 21:07
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

Изобщо не бих се занимавала с такъв .. Наречете ме "расистка". Да,такава съм!

TheNewReligion
08-22-2008, 21:07
ГолЕмО важно, че е турчин. И българин да е не му пречи да е кретен. 8)

Bubles
08-22-2008, 21:07
На тея които я посъветваха да го взима мога само да им пожелая един мазен, рязан кур


ТОЛКОВА ЛИ НЕ ОСТАНАХА БЪЛГАРИ ???

а ти защо си толкова голям расист?!? ти ако се влюбиш в някоя и тя ти спомене че не е чиста българка кво ще се откажеш ли? :?

tedy_hi91
08-22-2008, 21:09
От това, че са гнусни и миризливи лъжци и крадци и да не казвам още какви ... :-x

cherinka
08-22-2008, 21:10
На тея които я посъветваха да го взима мога само да им пожелая един мазен, рязан кур


ТОЛКОВА ЛИ НЕ ОСТАНАХА БЪЛГАРИ ???

а ти защо си толкова голям расист?!? ти ако се влюбиш в някоя и тя ти спомене че не е чиста българка кво ще се откажеш ли? :?
Не говориме за това.
Изтокът е едно, запада е друго!


От това, че са гнусни и миризливи лъжци и крадци и да не казвам още какви ... :-x
Мани го тва.
Проблема е друг. 8-)

LittleWoman
08-22-2008, 21:10
ГолЕмО важно, че е турчин. И българин да е не му пречи да е кретен. 8)

Браво за думите.

Bubles
08-22-2008, 21:11
На тея които я посъветваха да го взима мога само да им пожелая един мазен, рязан кур


ТОЛКОВА ЛИ НЕ ОСТАНАХА БЪЛГАРИ ???

а ти защо си толкова голям расист?!? ти ако се влюбиш в някоя и тя ти спомене че не е чиста българка кво ще се откажеш ли? :?
Не говориме за това.
Изтокът е едно, запада е друго!

не съм казала коя страна точно й е другата родина..

Vikitooo
08-22-2008, 21:11
Извинявам се, но аз си оставам заклета расистка! Да, вярно и той е човек, но имайте си принципите бе хора.. :?

cherinka
08-22-2008, 21:12
ГолЕмО важно, че е турчин. И българин да е не му пречи да е кретен. 8)

Браво за думите.
Махай се от тука като ти е проблем да живееш в България, бе!
Продължавай да нареждаш.. продължавай... много ще просперираш така..... евала за такива хора като тебе, пълнит еми душата. Смешник!

KrisiBep
08-22-2008, 21:12
От това, че са гнусни и миризливи лъжци и крадци и да не казвам още какви ... :-xхах...а пък ти познаваш изцяло турското население в България...не ставай смешна,човекът си е човек!

dark_sw се изказа много правилно! :)

cherinka
08-22-2008, 21:13
На тея които я посъветваха да го взима мога само да им пожелая един мазен, рязан кур


ТОЛКОВА ЛИ НЕ ОСТАНАХА БЪЛГАРИ ???

а ти защо си толкова голям расист?!? ти ако се влюбиш в някоя и тя ти спомене че не е чиста българка кво ще се откажеш ли? :?
Не говориме за това.
Изтокът е едно, запада е друго!

не съм казала коя страна точно й е другата родина..
Не говориме за страни, а за религии! :-)

LINKNOT
08-22-2008, 21:16
Турците и циганите винаги са били пренебрегвани в България,което ги е озлобило към българите. Почнали са да се държат по един особен и нехуманен начин към нас. Затова има деления. Да не говорим,че самата им религия е една .. а само като се сетя за 5-те века .. ако не бяха те, досега България щеше да е развита страна и нямаше да сме на това дереже. Как да им симпатизирам??

tedy_hi91
08-22-2008, 21:18
Plush`thing.. не ги познавам всичките ама до сега за турчин и цигънин хубава дума не съм чула.
Пък за тва момиче ако толкова мн го обича тоя ... Какво да кажа. Не съм аз човека дето ще й казва какво и с кого да прави. Аз обаче съм категорично против подобни връзки. И ДА РАСИСТКА СЪМ ! :P

Bubles
08-22-2008, 21:21
Турците и циганите винаги са били пренебрегвани в България,което ги е озлобило към българите. Почнали са да се държат по един особен и нехуманен начин към нас. Затова има деления. Да не говорим,че самата им религия е една .. а само като се сетя за 5-те века .. ако не бяха те, досега България щеше да е развита страна и нямаше да сме на това дереже. Как да им симпатизирам??

като се замислиш че не всички на тоя свят са еднакви и тях двамата надали ги интересува кой какво е правил преди 5 века и да се причисляват и те щот се водели към една държава... според мен тука става съпорс за човек роден в българия с турки произход

machineheadfan
08-22-2008, 21:21
Турците и циганите винаги са били пренебрегвани в България,което ги е озлобило към българите.

моля?пренебрегвани??
това са пълни глупости!
на циганите им дават кво ли не кви ли не помощи строят им къщи,а на българите кво? нищо!
пък и ако са толкова пренепрегвани как така става че сега общо взето турци ни управляват?

wersa4
08-22-2008, 21:25
според мен ако и двамата не вярвате в религията си няма проблем... :?

+1

cherinka
08-22-2008, 21:29
.
Пък за тва момиче ако толкова мн го обича тоя ...
Точно това е, че тя каза, че единствено се харесват взаимно за сега!
Темата щеше да им съвсем друга насока ако девойката беше казала, че са заедно и го обича, а той нея - не.
За това си и позволих да говоря така, защото е глупаво сред толкова много българи да се захваща с турци и т.н .......

w0sh
08-22-2008, 21:29
Боже господи.

Турците не са хора и аз го знам най-добре.

KrisiBep
08-22-2008, 21:30
Всеки е на различно мнение.До едно и също мнение НИКОГА няма да се стигне.Но в един такъв човек,пренебрегван от вас,може и да намерите много хубави неща.Защо винаги трябва да се хващате за религията?На първо място бъдете хора...

LINKNOT
08-22-2008, 21:36
Турците и циганите винаги са били пренебрегвани в България,което ги е озлобило към българите.

моля?пренебрегвани??
това са пълни глупости!
на циганите им дават кво ли не кви ли не помощи строят им къщи,а на българите кво? нищо!
пък и ако са толкова пренепрегвани как така става че сега общо взето турци ни управляват?

Знаеш,че не говоря от политическа гледна точка. Ти като чуеш "турчин" или "циганин" не визираш "прелестния,безгрешен,краси в принц" на мечтите си,нали? Не си само ти. Мисля,че сравнително малка част от българите не правят деления. Пък и съм сигурна,че тези,които писаха по темата в тяхна защита,не биха тръгнали с един циганин (аре да не е турчин),само защото е прекрасен човек .. Не ми ги разправяйте на мене тия ..

w0sh
08-22-2008, 21:36
Кой ти гледа религията?

Гледам,че са мазни турци от тези, с крайната липса на обществен морал, които ежечасно ограбват държавата ни... за тези, които ще направят детето ти гаден родоотстъпник.

Е това не бих го позволил.

RoCkSpOt
08-22-2008, 21:42
ГолЕмО важно, че е турчин. И българин да е не му пречи да е кретен. 8)

+1 :)

mirelS
08-22-2008, 21:46
Ми ако и ти си туркиня няма проблем...
Ама толкова ли се свършиха българите бе...
Незнам колко си голяма.. ама сигурно знаеш българската история .. и многото филми .. описващи отношенията на турците към нас ...
Каквото е нашето отношение към тях (омраза) такова и тяхното към нас.. та и още по-злобно .. все пак те живеят в НАШАТА държава ..
аз имам приятелка туркиня ... и досега съм имала 3-4 такива .. за приятелство не е голям грях .. но любов ... аз ли4но не ибих се занимавала с тур4ин .. това е моя съвет

DeathRogue
08-22-2008, 21:59
:lol: predpo4ita6 fesa pred bulgarskite mom4eta ?!Ot koe selo si ?! :-D

partychild
08-22-2008, 22:11
ne sam rasistka i nqmam ni6to protiv turcite.. zavisi kakav e..bratovchedka mi hodi s turchin..super svesten i mnogo se griji za neq,darji na neq i prochie...tq e na 21 i go obicha ..nikoi nemoje da q otkasne ot nego.. reshi ti dali go iskash ili ne...ne e nujno da slushash nikoi ot tozi forum ..samo sarceto si :)

Love_Boy
08-22-2008, 22:26
Боже господи.

Турците не са хора и аз го знам най-добре.

+1 :)

Турците са някакви човекоподобни маймуни от средна Азия живуещи на Балканите от 5 века и вече се мислят за цивилизовани!
Стига с провокативните въпроси за голямата любов, ако се влюбя в туркиня ще я зарежа без да ми мигне окото. Турските главорези са изнасилили достатъчно българки през 5те века та да се сродявам и аз с тех.
Тука хора с принципи не останаха ли? Нема ли вече българи?
Ако аз се сродя с къдъна все едно задрасквам 1000 поколения българи и българки които са запазили моят народ като такъв!

Да не говорим че от страната на майка ми и на баща ми СИТЕ СА БЪЛГАРИ!

БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!

TheNewReligion
08-22-2008, 22:35
Боже господи.

Турците не са хора и аз го знам най-добре.

+1 :)

Турците са някакви човекоподобни маймуни от средна Азия живуещи на Балканите от 5 века и вече се мислят за цивилизовани!
Стига с провокативните въпроси за голямата любов, ако се влюбя в туркиня ще я зарежа без да ми мигне окото. Турските главорези са изнасилили достатъчно българки през 5те века та да се сродявам и аз с тех.
Тука хора с принципи не останаха ли? Нема ли вече българи?
Ако аз се сродя с къдъна все едно задрасквам 1000 поколения българи и българки които са запазили моят народ като такъв!

Да не говорим че от страната на майка ми и на баща ми СИТЕ СА БЪЛГАРИ!

БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!
Ахааа... Схванах! Предпочиташ да "сърбаш помията" на българските моми, без значение дали ще е по-гадна от тази на туркините, нали си е българска. 8-) На това му се казва патриот. :smt011

w0sh
08-22-2008, 22:36
Много ясно. ти като си недорасла за патриотичен идеал, не се опитвайд а се изкараш цивилизована.

Най-грозната българка> мис Турция,

TheNewReligion
08-22-2008, 22:42
Дай Боже, да живеете според този си принцип както твърдите. 8)

Love_Boy
08-22-2008, 22:44
Боже господи.

Турците не са хора и аз го знам най-добре.

+1 :)

Турците са някакви човекоподобни маймуни от средна Азия живуещи на Балканите от 5 века и вече се мислят за цивилизовани!
Стига с провокативните въпроси за голямата любов, ако се влюбя в туркиня ще я зарежа без да ми мигне окото. Турските главорези са изнасилили достатъчно българки през 5те века та да се сродявам и аз с тех.
Тука хора с принципи не останаха ли? Нема ли вече българи?
Ако аз се сродя с къдъна все едно задрасквам 1000 поколения българи и българки които са запазили моят народ като такъв!

Да не говорим че от страната на майка ми и на баща ми СИТЕ СА БЪЛГАРИ!

БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!
Ахааа... Схванах! Предпочиташ да "сърбаш помията" на българските моми, без значение дали ще е по-гадна от тази на туркините, нали си е българска. 8-) На това му се казва патриот. :smt011

Ходил съм в почти всички европейски държави и там няма толкова много красиви момичета като в България! Просто ние сме един от най-красивите народи на света. Тук на 100 момичета 10 са грозни, а в Европа е обратното. Така, че ДА , ПРЕДПОЧИТАМ ДА СЪРБАМ "БЪЛГАРСКАТА" ПОПАРА.

Ти, щом си толкова прогресивен и напреднал (чак не си излизала от село) всеми турска булка, да видим тогава какви хубави чернички, мургавички и кльощавички бебенца ще имаш!

TheNewReligion
08-22-2008, 22:53
Боже господи.

Турците не са хора и аз го знам най-добре.

+1 :)

Турците са някакви човекоподобни маймуни от средна Азия живуещи на Балканите от 5 века и вече се мислят за цивилизовани!
Стига с провокативните въпроси за голямата любов, ако се влюбя в туркиня ще я зарежа без да ми мигне окото. Турските главорези са изнасилили достатъчно българки през 5те века та да се сродявам и аз с тех.
Тука хора с принципи не останаха ли? Нема ли вече българи?
Ако аз се сродя с къдъна все едно задрасквам 1000 поколения българи и българки които са запазили моят народ като такъв!

Да не говорим че от страната на майка ми и на баща ми СИТЕ СА БЪЛГАРИ!

БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!
Ахааа... Схванах! Предпочиташ да "сърбаш помията" на българските моми, без значение дали ще е по-гадна от тази на туркините, нали си е българска. 8-) На това му се казва патриот. :smt011

Ходил съм в почти всички европейски държави и там няма толкова много красиви момичета като в България! Просто ние сме един от най-красивите народи на света. Тук на 100 момичета 10 са грозни, а в Европа е обратното. Така, че ДА , ПРЕДПОЧИТАМ ДА СЪРБАМ "БЪЛГАРСКАТА" ПОПАРА.

Ти, щом си толкова прогресивен и напреднал (чак не си излизала от село) всеми турска булка, да видим тогава какви хубави чернички, мургавички и кльощавички бебенца ще имаш!
1-во.: МомИче съм.
2-ро.:Стори ми се странно наистина да си чак толкова голям патриот и за това реших да попитам, а ти веднага решаваш, че се подигравам.
3-то.:Нямам никакво мнение за турците-нито позитивно, нито негативно. Просто независимо от националността всеки може да бъде лош.

Ако, и този път не си ме разбрал си е лично твой проблем. 8)

LINKNOT
08-22-2008, 23:00
dark_sw , каква е тая мания след всеки пост да слагаш 8) ?

Love_Boy
08-22-2008, 23:01
Боже господи.

Турците не са хора и аз го знам най-добре.

+1 :)

Турците са някакви човекоподобни маймуни от средна Азия живуещи на Балканите от 5 века и вече се мислят за цивилизовани!
Стига с провокативните въпроси за голямата любов, ако се влюбя в туркиня ще я зарежа без да ми мигне окото. Турските главорези са изнасилили достатъчно българки през 5те века та да се сродявам и аз с тех.
Тука хора с принципи не останаха ли? Нема ли вече българи?
Ако аз се сродя с къдъна все едно задрасквам 1000 поколения българи и българки които са запазили моят народ като такъв!

Да не говорим че от страната на майка ми и на баща ми СИТЕ СА БЪЛГАРИ!

БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!
Ахааа... Схванах! Предпочиташ да "сърбаш помията" на българските моми, без значение дали ще е по-гадна от тази на туркините, нали си е българска. 8-) На това му се казва патриот. :smt011

Ходил съм в почти всички европейски държави и там няма толкова много красиви момичета като в България! Просто ние сме един от най-красивите народи на света. Тук на 100 момичета 10 са грозни, а в Европа е обратното. Така, че ДА , ПРЕДПОЧИТАМ ДА СЪРБАМ "БЪЛГАРСКАТА" ПОПАРА.

Ти, щом си толкова прогресивен и напреднал (чак не си излизала от село) всеми турска булка, да видим тогава какви хубави чернички, мургавички и кльощавички бебенца ще имаш!
1-во.: МомИче съм.
2-ро.:Стори ми се странно наистина да си чак толкова голям патриот и за това реших да попитам, а ти веднага решаваш, че се подигравам.
3-то.:Нямам никакво мнение за турците-нито позитивно, нито негативно. Просто независимо от националността всеки може да бъде лош.

Ако, и този път не си ме разбрал си е лично твой проблем. 8)

Не е особено трудно да си съставиш мнение за турците, нужно е само да проследиш една емисия новини, да разгърнеш вестник или да пуснеш радиото. Всеки ден съобщават за изнасилвания, убийства и други изверщити които те правят.

Няма голям патриотизъм, малък, умерен, среден, ляв, десен или водоравен! Патриотизма е един - любов към България и обич и подкрепа към българщината по целия свят.

TheNewReligion
08-22-2008, 23:09
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Love_Boy
08-22-2008, 23:18
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!

TheNewReligion
08-22-2008, 23:23
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!
Оки. Дай ще се женим за негри, но нека да не слагаме всички под общ знаменател. :wink: Хората са ХОРА преди всичко. Дай Боже момчето да е свястно. :)

Love_Boy
08-22-2008, 23:25
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!
Оки. Дай ще се женим за негри, но нека да не слагаме всички под общ знаменател. :wink: Хората са ХОРА преди всичко. Дай Боже момчето да е свястно. :)

Човек се ражда първо в семейство и автоматично придобива етнос, после идва езика, после народа като идентичност, после религията!
Стига с глупостите за точността и тем подобни! Точните българи свършиха ли се?

TheNewReligion
08-22-2008, 23:32
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!
Оки. Дай ще се женим за негри, но нека да не слагаме всички под общ знаменател. :wink: Хората са ХОРА преди всичко. Дай Боже момчето да е свястно. :)

Човек се ражда първо в семейство и автоматично придобива етнос, после идва езика, после народа като идентичност, после религията!
Стига с глупостите за точността и тем подобни! Точните българи свършиха ли се?
Ами, ако момчето, което авторката си е харесала се окаже свястно? :-o Тогава етноса му няма да има никакво значение.
Човек не избира в кого да се влюби. Всеки би предпочел да си хареса българин/ка, но както виждаш понякога привличането е по-силно от патриотизма. Да се надяваме, че момчето наистина е свястно. :) Край на спора.

Love_Boy
08-22-2008, 23:38
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!
Оки. Дай ще се женим за негри, но нека да не слагаме всички под общ знаменател. :wink: Хората са ХОРА преди всичко. Дай Боже момчето да е свястно. :)

Човек се ражда първо в семейство и автоматично придобива етнос, после идва езика, после народа като идентичност, после религията!
Стига с глупостите за точността и тем подобни! Точните българи свършиха ли се?
Ами, ако момчето, което авторката си е харесала се окаже свястно? :-o Тогава етноса му няма да има никакво значение.
Човек не избира в кого да се влюби. Всеки би предпочел да си хареса българин/ка, но както виждаш понякога привличането е по-силно от патриотизма. Да се надяваме, че момчето наистина е свястно. :) Край на спора.

Ако българките разсъждаваха като тебе щеха да се женят за турците и след петте века, през 1878 немаше кой да вдигне Априля!

TheNewReligion
08-22-2008, 23:39
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!
Оки. Дай ще се женим за негри, но нека да не слагаме всички под общ знаменател. :wink: Хората са ХОРА преди всичко. Дай Боже момчето да е свястно. :)

Човек се ражда първо в семейство и автоматично придобива етнос, после идва езика, после народа като идентичност, после религията!
Стига с глупостите за точността и тем подобни! Точните българи свършиха ли се?
Ами, ако момчето, което авторката си е харесала се окаже свястно? :-o Тогава етноса му няма да има никакво значение.
Човек не избира в кого да се влюби. Всеки би предпочел да си хареса българин/ка, но както виждаш понякога привличането е по-силно от патриотизма. Да се надяваме, че момчето наистина е свястно. :) Край на спора.

Ако българките разсъждаваха като тебе щеха да се женят за турците и след петте века, през 1878 немаше кой да вдигне Априля!
Е*аси твърдоглавия си! :razz: Не може да ме разбереш и това си е! Лично твой проблем. :razz:

Love_Boy
08-22-2008, 23:42
Не смея да слагам хората под общ знаменател. :oops: И все едно българите не вършим гадости... :? Всички народи вършат. 8) Ама, щом искаш: дай ще си "сърбаме нашата помия". 8)

Еми дай да се женим за негри тогава! До петдесет години няма да има български народ!
Оки. Дай ще се женим за негри, но нека да не слагаме всички под общ знаменател. :wink: Хората са ХОРА преди всичко. Дай Боже момчето да е свястно. :)

Човек се ражда първо в семейство и автоматично придобива етнос, после идва езика, после народа като идентичност, после религията!
Стига с глупостите за точността и тем подобни! Точните българи свършиха ли се?
Ами, ако момчето, което авторката си е харесала се окаже свястно? :-o Тогава етноса му няма да има никакво значение.
Човек не избира в кого да се влюби. Всеки би предпочел да си хареса българин/ка, но както виждаш понякога привличането е по-силно от патриотизма. Да се надяваме, че момчето наистина е свястно. :) Край на спора.

Ако българките разсъждаваха като тебе щеха да се женят за турците и след петте века, през 1878 немаше кой да вдигне Априля!
Е*аси твърдоглавия си! :razz: Не може да ме разбереш и това си е! Лично твой проблем. :razz:

Много добре те разбирам, не съм малоумен!
Пожелавам ти да ти се избистри мозъчето! Лека нощ!

Cougar
08-23-2008, 00:08
Тоя фатмак рязан как се казва ако е нещо което неможе са се запомни от едно чуване го заеби

machineheadfan
08-23-2008, 07:30
имаше един случай една приятелка ми разправяше.Едно момиче,с която се познавала още от малки тръгнала с турчин след време казала аз не се вече казвам (примерно) К. отсега ще ме наричаш Наймзе(или нещо такова) иначе няма да ти проговоря О.о . Тея турци ти промиват мозъка хах ще направят всичко възможно само за да ти променят религията,името и да станеш като тях

krisiiiiito
08-23-2008, 07:36
има момче и момиче турци които са ми приятели всмисъл общувам си с тях и са приятни .. и до сега честно да кажа не съм ги чувала да продумат на турски ... те живеят тук ии са си деца като нас .. мисълта ми е че има и гадни турци нооо има и приятни хора не слагайте всички под един общ знаменател :)

Melosa
08-23-2008, 07:54
Много мразя турци,един нормален не съм видяла.Като чуя езика им и ме втриса.Религията им ме отвращава и изобщо не бих си имала работа с турчин.

jghgh
08-23-2008, 07:56
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна


cherinka, евала
ти отдавна си ме кефиш с яките си постове във форума, и пак съм съгласна с теб !

хора били и те, уж тва, уж онова.. ами да, и те са най-обикновени хора ама имаше един период в който кака ми движеше и се сваляше само с турци.. нищо добро не видя от тях!
ааз не съм расистка, и баща ми не е, помня че ми беше развивал теории как връзките българка-турчин са неприложими.
голяма и тъжна истина е
дам, хора са и те, ала бала, ама ако обичат, ама ако те ценят, бла бла, но тва е само ТЕОРЕТИЧНО
НА ПРАКТИКА наистина с тях не се получават нещата...

chernika, още веднъж евала..

GabisiTa
08-23-2008, 08:09
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна

:!:

reni7o0o
08-23-2008, 08:10
ха и какво като е турчин...аз съм ходила с турчин... е и още се занимавам с него и той с мен...
Какво като е турчин...? и той е човек... и той има чуства...така че да не ти пука...щом си го харесала няма значение какъв е... :)

cherinka
08-23-2008, 08:20
и до сега честно да кажа не съм ги чувала да продумат на турски ... :)
Попринцип само вкъщи говорят на турски.
Разбира се, ще е глупаво да седнете някъде заедно и те да си говорят на турски.

[Ифчето <3]
08-23-2008, 08:20
в същата ситуация съм.....
от 3 години се ознаваме и от 3 години ми е най-добрия приятел..... наскоро ми призна че ме харесва аз също го харесвам...... можеше да тръгнем но........е турчин......тяхната вяра е съвсем различна......мисленето абс всичко е различно...... вярно е и те са хора......но ако техните не те харесат ще ви разделят.....ако те харесат не се знае както каза баща ми може да те омъжат за него :-D :D 8-) наистина звучи абсурдно но е така....... при мен проблема е че сестра му не ме харесва.... а оттам всичко се променя........ ако тръгнем ще издържим известно време против волята на родителите му......но...... края ще е бочезнен за момичето повече......... а колкото до говоренето на турски...... събирам се от време на време с такива и те си говорят на турски пред мене и аз от време на време "я преведи..." специално мойто момче не говори турски дори у тях..... не му харесва...... той е различен не е от ония дето крадат лъжат и така нататака....... та той даже е отличник...... :P :D 8-) мойто малко сладкооо..... :-) :D :-P :P 8-) Gangsta.iF love GANGSTA BOY :smt049 :-) :-) :-) :-) :oops:

Love_Boy
08-23-2008, 08:23
Много мразя турци,един нормален не съм видяла.Като чуя езика им и ме втриса.Религията им ме отвращава и изобщо не бих си имала работа с турчин.

+1 :)

Всичко у тех ме отвръщава! Миризмата им, мутрите им, религията им и изобщо самите те!
Ние сме българи и си имаме наш си манталитет който е несъвместим с техния! НЯмаме работа при турци както и те при нас!

Все пак както е казал бай Тоше: "който се чувства турчин, да си ходи в Турция" :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

cHooOpiHka___
08-23-2008, 08:25
виж ти си зн най-добре щом се аресват младите да се земат...и аз мраза турци и то мн....но не става ? за мен...виж прецени си и така...успех... :-)

ElisaDay
08-23-2008, 09:10
Аз не бих се хванала с турчин :o

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 09:12
Стига да е свестен като човек не мисля, че това, че е турчин е проблем.
+1

PePeLePew
08-23-2008, 09:14
Мразя турците ................. дееба и рязаните карабини да си ходят в турция нямат място при нас мръсни гадове

Erica
08-23-2008, 10:15
Ахааа... Схванах! Предпочиташ да "сърбаш помията" на българските моми, без значение дали ще е по-гадна от тази на туркините, нали си е българска. 8-) На това му се казва патриот. :smt011


Ти изкара българките...най-некадърните жени в света... :shock:

time2rock
08-23-2008, 10:59
Леле чета ви тъпите мнения на повечето и се чудя.Вие като чуете турчин си представяте накъв черен дето живее до моргата и носи ковчези за да печели пари...Не е така.Истинския турчин-ббез циганска смесица не се различава от българин.Има много красиви от тях.Или ако не красиви поне ...симпатични.Турция...като гледах форд бояр(д) по бтв и турците бяха доста симпатични.Незнам кво сте ги намразили всички.Ехооо...турцин и циганин-огрооомна разлика.Се едно на някой италианец да кажеш циганин...
П.С.Прочетох само първата страница на темата.

_wait_and_bleed_
08-23-2008, 13:03
Леле чета ви тъпите мнения на повечето и се чудя.Вие като чуете турчин си представяте накъв черен дето живее до моргата и носи ковчези за да печели пари...Не е така.Истинския турчин-ббез циганска смесица не се различава от българин.Има много красиви от тях.Или ако не красиви поне ...симпатични.Турция...като гледах форд бояр(д) по бтв и турците бяха доста симпатични.Незнам кво сте ги намразили всички.Ехооо...турцин и циганин-огрооомна разлика.Се едно на някой италианец да кажеш циганин...
П.С.Прочетох само първата страница на темата.

В България според теб се срещат мн често чисти турци,без да са някви мелези?!Българските турци са черни,грозни и тъпи.Излючения винаги има,обаче запитайте са що са с турски имена лайната!Щото те не се възприемат като българи,не са възпитавани така!

no_coment_F
08-23-2008, 13:44
Има голяма разлика между турчин и циганин. Не разбирам защо се делите така :-o всички сме хора независимо какви.. според мен послушай сърцето си.. това ще е най-правилното решение :?

dobro demon4e
08-23-2008, 14:15
Емииии... да си призная, нямам нищо против турците. Нека си живеят, нека се размножават, амааааа да не ми влизат в живота1
за авторката ще кажа да послуша сърцето си. В действително има красиви турци, амааааааааааа...
ВЪПРОС НА ВКУС! :)

aHeJlua
08-23-2008, 14:28
не знам.. може и да съм расистка ! Да имаш връзка с турчин в нашето общество е невъзможно .. просто разбери.. няма как да ти се размине заради това че си харесала не българин а турчин.. ще има неодобрителни погледи .. ще има караници .. по добре не се захващай с това.. cherinka има донякъде право : мюсюлманското си е мюсюлманско кфото и да правиш и както и да го кривиш .. ние се делим на етноси и по ред други неща.. просто гледай си българското и тфа е

ivana0895
08-23-2008, 20:37
mani gi tez izvratenqci !!! nai gi mrazq rakiva prosti rezaci kat otivam na nqkade s priqtelki i samo podsvirkvat i pyskat nqkvi mazni kiu4eci na sred cent1ra ili posredno6t vikat po ylicite i d1rpat k1m blizkite hras4eta nakvi maalki kyrvi na po 12 - 13 godini kato se ima predvid 4e te samite sa na v1zrast 18-19-28 , az ne s1m rasistka no dosega svesten tyr4in i po filmite ne s1m vijdala !

[жiжiнка_crew]
08-23-2008, 20:41
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна +1 и аз съм на същото мнение, само че обидата не я броя ...но общо взето наистина нямаме работа при тея ЧАЛМИИИИ :-x

mhmhmhmhm
08-23-2008, 21:16
kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o
Ти си луда!
И кво по-точно си му хареасала??? Визия?
Мюсюлманското си е мюсюлманско и ние нямаме работа при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!


haresah edno mom4e,vzaimno e....no ima edin problem..tur4in e...kak bihte kak postupili na moe mqsto...??? :o

ОМФГ и какво като е турчин и да е циганин но те обича цени..Ти кво да не си расиска ?
Хвани се ти с турчин и тогава ходи да раздаваш съвети да ти еба майката нещастна

така е,щото сте от пловдив :D
аз си седим тукаа...далече...нема турци и нямам нищо против тях
ама като видях кво е тама :Х
заеби го тоя