PDA

View Full Version : Ииии, мноу съм смотана 'начи!



babity
08-22-2008, 21:26
Има един сладур, ама много е сладък и симпатичен и почти си е докарал съвършената прическа... :grin: Преди време се запознах с един пич. И... големи уговорки за виждане, голями работи... и след няколко месеца го викнах на мой купон. Изкарахме си хубава вечер, всичко точно и на другия ден се видяхме пак (тая история вече съм я разказвала), обаче той демонстративно ми заяви, че трябва да свърша еди-какво-си за него. И аз се тръшнах да си ме прибере и повече не го видях... до снощи! Заяви ми се, че си търси само "забавление", с други думи секс и толкова. След хиляда пъти размотаване: "сега те искам" и след 10 мин се обаждам "не, не идвай", снощи той се обади, говорихме известно време, обясних му, че няма да го удостоя с честта да ме види с грим и зачаках. След час звънна, че е пред нас, аз се полях с парфюм и се изнесох навън. Седнахме в колата, говорихме си общи приказки и... той опита да почне със "забавлението". Там... гали си ме, мъчи се да ме предразполага,нали... както си му е реда. Обаче аз се държах супер дървено. Той ми прай разни неща, аз му викам: "не, не ми харесва, той и Пешо (най - добрия ми приятел) ми лиже косата" и се държах супер гадно, и не исках да го целуна... И накрая завалията каза, че съм го обиждала и няк'ви такива. Иии там... поседяхме малко и си тръгнах. Тогава ми започна проблема! Като дойде да ме види и ми е супер едно такова сковано: "ми с'а ако се изложа нещо", гони ме няк'во шубе, абеее.... супер странно ми е, чувствам се все едно някой на сила ме кара да седя с него и да правя каквото там правя. Обаче като го изпратя и после само за него си мисля. Ето например днес. Цял ден бях на шопинг, после с приятелка и като се прибрах... мислих само за него. Мислих да му се извиня за дървеното държание. Въобще... не съм сигурна защо ми е такова усещането и дали трябва да правя каквото и да било или просто трябва да скъсам всякакви дипломатически отношения с него?

cherinka
08-22-2008, 21:33
Усещам нещо, че бая си се зарибила по него, а?
Мен ако питаш, точно заради това се дършиж някво такова вдървено, както казваш.
От друга страна може да продължиш да се държиш така, и току-виж от големия ебач се превърнало в някво малко, сладко котаранче. :P хаха

Иначе нищо не ти пречи да легнеш с него, ама след тва ще ти е бая кофти ако наистина го харесваш толкова много, колкото казваш. ;)

babity
08-22-2008, 21:38
Незнам... не го чувствам като да съм влюбена, защото ПРЕДЕЛНО ясно ми се заяви, че продължение няма да има (в смисъл... може да си се виждаме понякога, но "връзка" няма да има!), а и той не е от тези, които се заръбяват по "недостъпни". Той си е... особняк. Снощи треперех едва ли не като поиска да го целуна, а днеска като си бях легнала за детското сън-че и постоянно си мислех колкот съм тъпа и как е трябвало да го целуна... Мойта работа изглежда е искам, 'ма не ми стиска, защото тайничко ме е страх, че повече няма да го видя ако легна с него и ще ми е супер зле после. Обърках се в собствените си мисли и нямам идея какво да правя!

mir4eto93
08-23-2008, 08:34
Според мен няма смисъл да прдължаваш да се виждаш с него... До колкото разбрах той иска само секс, което означава, че като те на*бе повече няма да му видиш очите и ще си викаш колко съм глупава и т.н. Аз имах една приятелка, която си падаше по едно момче и то и казало, че ще тръгне с нея ако се ****... Правиха каквото правиха и той я заряза... тя сега е много депресирана, така че според мен не си заслужава :)

balu4ka
08-23-2008, 08:42
Не си струба се занимаваш с него след като иоска само "забаявления от тебе"шото като сичко свърши наи много такъв човек те заебе!!!

Erica
08-23-2008, 08:55
...искаш да го имаш...,но това е само в мислите ти...И като го видиш - желанието ти изчезва...

Това чувство определено няма обяснение...и аз имах такъв момент...мислех си за един...лелеле какви неща му мислех на човека...самонавивах се,че какво толкова един път...голяма работа...И като се изправех пред,него неисках и да си помислям...,че мога да направя каквото и да било с въпросния...Като си тръгнех се псувах,що съм толкова тъпа и не му се метнах на вратът...,ами го отблъсквах...Държа ме точно три дни...и като помислих после,се оказа че това е от липсата на мъж до себе си...,затова са ми идвали и тези мисли...,но осъзнах че няма смисъл и че не го желая чак толкова,за да се прежaля :lol:
Тъй като гледам при теб нещата май седят долу горе по същият начин...;)

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 09:11
И да предположим че ти след всичко се влюбиш в него??????Тогава още една тема ли ще напишеш????????Да ни питаш как да го забравиш??????? :lol: :lol: :lol: :lol: Откажи се от него.

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2008, 09:13
Целуни го, дразни го, но не спи с него. Да си изяде ушите от яд, че не може да те има. Като е 'е*ач', това ще му се отрази на Егото. Освен това, ако легнеш с него, после ти ще се чувстваш като парцал и ще ти е МНОООГО гадно и много ще съжаляваш. За това не стигай до край с него, докато не му увре акъла.

jghgh
08-23-2008, 09:21
Незнам... не го чувствам като да съм влюбена, защото ПРЕДЕЛНО ясно ми се заяви, че продължение няма да има (в смисъл... може да си се виждаме понякога, но "връзка" няма да има!), а и той не е от тези, които се заръбяват по "недостъпни". Той си е... особняк. Снощи треперех едва ли не като поиска да го целуна, а днеска като си бях легнала за детското сън-че и постоянно си мислех колкот съм тъпа и как е трябвало да го целуна... Мойта работа изглежда е искам, 'ма не ми стиска, защото тайничко ме е страх, че повече няма да го видя ако легна с него и ще ми е супер зле после. Обърках се в собствените си мисли и нямам идея какво да правя!


оф я се уважавай малко повече бе, момиче
зАеби го тоя..
тъй както четох.. не изпускаш нищо повече от някъв "особен" плейбой дето иска да ти го набие и да не се занимава с нищо сериозно.. а ако такива отношения ти изнасят, Ок..
аз лично бих го махнала, колкото и да мe привлича.. то аз като знам че не е способен да ми даде тва което искам, къв е чепа да се занимавам.. помисли над тва ;]
скъсай сякви отношения с него и ще видиш как след няколко дена ще ти се е махнал от главата и ще ти е смешно как си се филмирала за такива неща..
мисли трезво!

аз не бих се виждала с човек ей-така, или ще е с мен, или не..
заеабвай го.. не губиш нищо :]
какъв е смисъла да спиш с него, сериозно.
чета темата и въртя теории в главата си, чак се изнервям... :lol:
като спиш с него ще си просто някоя поредна, то и ако е такъв човек едва ли някой ще е способен да бъде специален в очите му..
маай го тва нещо там и дръж на себе си.. повече ще те запомни ако не се 'абиш заради него..

babity
08-23-2008, 10:43
Момент, момент! Май нещо не се доизяснихме. Той НЕ е плейбой! При никакви обстоятелства! Ще кажа нещо, което ще говори много зле за мен, но все още не смятам, че имам нещо, което може да привлече точно пък плейбой. Той... да кажем, че има някакви нужди и иска да ги удовлетвори по някакъв начин. Мислила съм да си легна с него, защото не е егоист и гледа винаги на мен да ми харесва каквото правим и да съм доволна, но пред него винаги съм казвала, че възможността да правя секс с него е нулева. После му обясних, че дори и свирка няма да получи, но въпреки всичко дойде да ме види, което до някаква степен ме кара да мисля, че не става дума за едното ебане. И аз като jghgh си въртя в главата разни теории, които най - често си противоречат една на друга и не мога да реша какво да правя. Защото дори и да го виждам аз най - вероятно няма да се прежаля от първия път.

aHeJlua
08-23-2008, 15:00
Целуни го, дразни го, но не спи с него. Да си изяде ушите от яд, че не може да те има. Като е 'е*ач', това ще му се отрази на Егото. Освен това, ако легнеш с него, после ти ще се чувстваш като парцал и ще ти е МНОООГО гадно и много ще съжаляваш. За това не стигай до край с него, докато не му увре акъла.

+1

Pliok0019
08-23-2008, 17:05
Какво лошо има във връзка "Секс и толкова"?

babity
08-23-2008, 17:39
Разбрахме се, всичко приключи, скъсахме дипломатически отношения. Темата може да се трие! ;)

Alabalaportokala
08-24-2008, 00:56
Целуни го, дразни го, но не спи с него. Да си изяде ушите от яд, че не може да те има. Като е 'е*ач', това ще му се отрази на Егото. Освен това, ако легнеш с него, после ти ще се чувстваш като парцал и ще ти е МНОООГО гадно и много ще съжаляваш. За това не стигай до край с него, докато не му увре акъла.


Jelqzna logika !!! :D
Ako e istinski eba4 parvo 4e dosq da q e vkaral v legloto i vtoro 4e ako slu4aibo mu otkaje nadali 6te povliqe na egoto mu pri polojenie 4e na toq svqt ima o6te n-ta marli koito biha mu varzali...Slabo macka slabo....

babity
08-24-2008, 06:51
Целуни го, дразни го, но не спи с него. Да си изяде ушите от яд, че не може да те има. Като е 'е*ач', това ще му се отрази на Егото. Освен това, ако легнеш с него, после ти ще се чувстваш като парцал и ще ти е МНОООГО гадно и много ще съжаляваш. За това не стигай до край с него, докато не му увре акъла.


Желязна логика !!! :D
Ако е истински ебач първо че дося да я е вкарал в леглото и второ че ако случаибо му откаже надали ще повлияе на егото му при положение че на тоя свят има още н-та марли които биха му вързали...Слабо мацка слабо....

Аааабе може и да не е класическия пример за ебач, 'ма това пък е, защото си е консервативен човека и не обича да нарича нещата с истинските им имена. Второ: мъжкото его е голяма работа! И въпреки че винаги съм се съобразявала с него, независимо дали е сегашно, бивше, потенциално гадже или просто приятел във всички случаи забелязах едно и също. Е, кажете после, че не сте еднакви или, че поне не реагирате еднакво в подобни ситуации. И нека не изглеждам като мъжемразка, аз ОБОЖАВАМ мъжете (особено, когато говорим за гологлави сладури), просто кажеш ли, че си обираш крушите с достойнство, започват чудеса да се правят.