PDA

View Full Version : Как мъжете (момчетата) преживявате раздялата???



ganima
08-22-2008, 21:33
наистина искам да прочета мнения от силния пол...Защото всеки до сега с който съм скъсвала след репликата "Мисля че трябва да се разделим" ме поглежда с онзи влажен поглед все едно е дошъл края на света.Не казвам че ви е забранено да страдате,но все пак слъзливите излияния не са ли за момичетата? :( Първото момче с което скъсах едва ли не ме обвинява че заради мен не може да обиче никоя друга вече и че дори себе си не обича...а скъсах с него отдааавна,но още ме гледа все едно съм от онези мъжемелачки който нямат чувства...охх мн се разприказвах :-k Просто започвам да се чудя аз ли ги разбирам погрешно.Знам че няма лесна раздяла,но все на мен ли трябва да се падат най-трудните-тези в които трябва де се чувствам виновна ,че не съм останала с човек когото не обичам само за да не му разбия сърцето?

NaNa_SladuRana
08-22-2008, 21:47
както всички останали и те са хора :)

Bubles
08-22-2008, 21:54
а пък аз такива не съм срещала :-D как го преживяват? или се превземат много или се правят на много силни :)

w0sh
08-22-2008, 21:56
АЗ пък съм краен непукист.

volvolin4o
08-22-2008, 22:06
:shock: Eta normalno e da reve mom4eto :? Hodil e s teb, ugajdal ti e, pravil e si4ko za teb a ti :? Ega ti raotata 8-)

Viara
08-22-2008, 22:18
и аз попадам само на такива момчета! Понякога просто си мисля че ги предразполагам по някакъв начин и за тва се получава така! ама и аз съм се замисляла :) :)

MegabytE
08-23-2008, 01:04
Трудно, деа. Защо не съм руса курва, мамка му! :o

BaiToq
08-23-2008, 05:02
Правилен въпрос!!!
Защото вие жените не сте хора :D
Ще подкрепя тезата си:
Когато кола блъсне мъж на улицата,
може да си кажете "Ей,блъснаха човека".
Ако кола блъсне жена,
казвате "Ей,блъсна жената". 8)

Айде сега си навлекох гнева
на още 345 човека,густо. :lol:

jghgh
08-23-2008, 07:53
и аз попадам само на такива момчета! Понякога просто си мисля че ги предразполагам по някакъв начин и за тва се получава така! ама и аз съм се замисляла :) :)

а аз попадам на пълни непукисти, на които изобщо не им пука за мен 8-) съдба...
иначе момчетата, както имаше една тема, не се трогват лесно, или поне аз все на такива случвам.. дето не им пука много много.. и на същия принцип преодоляват разделите лесно, ако въобще ги преодоляват.

GabisiTa
08-23-2008, 08:12
Момчетата, с които съм се разделяла не са се трогвали особено ... :?

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 08:16
и аз попадам само на такива момчета! Понякога просто си мисля че ги предразполагам по някакъв начин и за тва се получава така! ама и аз съм се замисляла :) :)

а аз попадам на пълни непукисти, на които изобщо не им пука за мен 8-) съдба...
иначе момчетата, както имаше една тема, не се трогват лесно, или поне аз все на такива случвам.. дето не им пука много много.. и на същия принцип преодоляват разделите лесно, ако въобще ги преодоляват.
що и на мене не ми се падне един непукист а :( чувството за вина е най-гадно от всичко,но в никакъв случей не трябва да си с някого само,за да не го нараниш и както казва Love_Boy,ако погледнеш някого в очите и не трепнеш,значи трябва да минеш на следващия :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2008, 11:12
Не можеш да жертваш своето щастие заради това на някой друг, така че няма смисъл да се чувстваш виновна или да ти става криво. Всеки се спасява, както може. Ако теб те бяха зарязали, дали толкова щеше да им пука? А и голяма работа, че те мислят за мъжемелачка. Важното е каква си всъшност, а не какво се носи в пространството. Естествено, че така ще говорят. Нали трябва да запазят малко от нараненото си достойнство.

Всеки го приема по своему. Ако те е обичал много, ще го боли, ако ли не - няма.