PDA

View Full Version : побъркват ме



CocainCocktail
08-22-2008, 23:15
Вече ми втръсна от глупостите им....По точно на баща ми.
Прибирам се аз в нас бях на разбота ,но приключихме по-рано и естествено първата им рабоа беше да ме погледнат кривичко.После майка вика измъкнах цяла тоба с фасове от един пепелник в чекмеджето(реших да наведа глава ок!)
После баща ми идва при мене и вика,че сме го правели на тъп,той трябвало да бъде главата на семейството а аз съм го била лъгала дори не съм си правила труда да скрия фасовете...защо?При положение,че му казах,че пуша и това е пед него може да не го правя,но няма и да се крия като някоя мишка в ъглите...и защо ме вини при положение,че не ми дава по-различен пример.
Другото беше,че съм се върнала рано и не съм била на работа ,аз естествено сигурна в себеси му отговорих,че съм била там и няма смисъл да лъжа само и само да се прибера 1-2 часа по-късно.Един път да се случи да се прибера по-рано и те ме обвиняват в безбожно тъпи неща.
И естествено вече няма да има социална помош,няма това...няма онова...
И накрая изцепва като почнеш училище от нас там,от там в нас...
И какво ако е решил да налага някакво наказание то си има начало и край-1 седмица,2,3,4 пък какво така излиза ,че цял живот...
Не разбра ли,че няма да стане...никога не признава,че той е сгрешил има се за виша сила.Той бил вкарвал парите вкъщи
Един път се бях ядосала и казах,че може от глад да умра на улицата ама ако продължава няма да го търпя.
Откакто почнах работа не съм искала нито стотика..когато се е налагало пак мрънкаха даже исках да им ги върна ,но пак не...
А да и на всичко отгоре незнайно защо реши да ми попретъси чантата и като ми видя парите и пак ме изпогледа още малко щеше да каже ,че са негово дело...
Апък отделно мнението им е ,че съм курва...заради косата...?!? прическата ми била такава.
Имам чувството ,че някой им пълни главата с глупости защото минах и през етап наркоманка,алкохоличка и незнам какво ли още не...
Как подяволите да им покажа,че понякога грешат и както аз си навеждам главата когато знам,че греша трябва и те да го напавят макар и да си ми родители....

ElinoOor
08-23-2008, 01:49
с извинение имаш родители - идиоти..
като моите нищо не можеш да направиш според мен :(

Vikitooo
08-23-2008, 05:45
Всеки родител с особите си... :?

И аз имам моменти, на които не се понасям с нито един от двамата.. Ей така бе, дразнят ме, говорят ми на инат, обвиняват ме най често че не съм учела. :? И странно защо и аз съм чувала това от майка ми, че съм се облякла като курва, че държанието ми било такова.. :shock: че тва, че онова!

Да не ти пука мацка, не им обръщай внимание. Почти всеки си има проблеми с родителите за едно или друго нещо. Сблъсaка между поколенията е неизбежен.. :)

Arc7ic
08-23-2008, 06:43
Всеки родител с особите си... :?

И аз имам моменти, на които не се понасям с нито един от двамата.. Ей така бе, дразнят ме, говорят ми на инат, обвиняват ме най често че не съм учела. :? И странно защо и аз съм чувала това от майка ми, че съм се облякла като курва, че държанието ми било такова.. :shock: че тва, че онова!

Да не ти пука мацка, не им обръщай внимание. Почти всеки си има проблеми с родителите за едно или друго нещо. Сблъсaка между поколенията е неизбежен.. :)


+1
Напълно съгласен :-P Респект !

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-23-2008, 07:13
Nz KakVo da Ti KaJA osVen 4e Moite Sa o6te Po Zle . . . . :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

xXxScreamxXx
08-23-2008, 07:36
Олее ... извинявай ама как ги търпиш ?! :shock:

Тфа е ... ебати ужаса ! и как така ще ти претърсват стаята и 4антата .. :? А тфа за работата не му се нерви, каквото и да правиш си мисля 4е винаги ще ти намират недостатъци .. както и сега - цигарите, косата (впро4ем не разбрах какво й е к**венското на косата ти :? ).

Ти на колко си ?! Щот кат гледам как те третира все едно си още в детската градина :?

nefchi_bs
08-23-2008, 16:48
Нищо лично но родителите ти да не са избягали от морската градина???!Те не са наред :shock: Освен да не ебааш незнам какво да ти кажа...

CocainCocktail
08-23-2008, 21:55
Кхх...ами да кажем ,че не съм мн голяма ,но не съм и малка...Имат някакви приливи и отливи и ова ме дазни.Както всичко е наред можем като връсници да си говорим и излизаме изведнъж прасс и всичко се обърква...
Според мен за всичко е виновно домашноо куче пазач(брат ми) ...като го подкупя всичко скрито покрито ама направя ли нещо на пук всичко се изпява по-украсен начин...

SK0RP10N
08-23-2008, 22:09
A ti na kolko godini si ?

Tokio_Hotel_Fanka_forever
08-23-2008, 22:50
tova koeto moga da kaja e 4e vsi4ki roditeli sa ludi rqdko ima normalni da ne kaja nikoga :x :x :x