PDA

View Full Version : Какво е за вас визията?



varvi_si
08-22-2008, 23:55
Hey,kakvo za vas e viziqta,kolko vreme otdelqte na sebe si,kakvi drehi nosite {} Az na den po 2 4asa samo,za sajelenie nqmam pove4e vreme,a ina4e dre6ki-markovi...kozmetika-sa6to,za men krasotata e zadaljenie,a za vas !?! :-)


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

NeJnO_UhAniE
08-23-2008, 00:00
Oh praznoglavka,to4no takava tema za takiva kato teb bqh pusnala,viziqta e ne6to vajno,ama ti zamislq6 li se 4e e prehodno ne6to...trqbva ti akal ne markovi drehi,kakvo kato gi ima6,pove4e li si !?! mnogo hora v tozi forum, ima ka4estva,za koito moje6 da pome4tae6,vzemi se stegni praznoglavke...zamisli se za ka4estvata si...dali priqtelite ti sa s teb zaradi teb....ili zaradi skapite ti parfum4eta...istinskata krasota idva ot vatre...kakvo predpo4ita6.... da sedi6 i da se kipri6 2 4asa ili da se saberete s priqtelki...da si dadete savet...da si pogovorite... :booooomb: izvinete,ama ve4e ne izdarjam... krasotata bila zadaljenie...a zadaljenie li e za teb da paradira6 s drehi i kozmetika...SPRETE SE...VAJNO E KAKVO NOSITE V SEBE SI...NE NA SEBE SI..
IZVINETE PAK,PROSTO NE IZDARJAH :-) :-) :-)

hgfh
08-23-2008, 06:20
по принцип не се занимавам много с външния си вид смисъл не се гримирвам кой знае колко не си правя прически и такива неща но по принцеип летата почна да се гласа прическа грим (без да прекалявам) някоя по яко потниче и така


p.с не отделям толкова време в грим и такива истории

Vikitooo
08-23-2008, 06:31
Аз лично страшно много държа на външният си вид и мисля, че се вижда. :P

Отделям страшно много време за себе си. Соларюми, фитнеси, козметички, фризьори, маникюри..shopping.
То затова е умирачка на майка като тръгнема някъде и тя да ме чака да се оправим и затова ми казва 2 часа по рано. 8-) Cмятам, че всяка жена трябва да е така..

"Fashion is my name & Shopping is my game" :-)

Swinkenhoffer
08-23-2008, 06:56
Преди да изляза ми трябва около час... не се гримирам, ама докато се изкъпя, натуткам и оправя косата, толкова време отива.
Когато си правя маски и т.н., което е 2-3 пъти седмично, още половин час. Ходя на козметик иии фризьор веднъж на 2 месеца.
Според мен си е нормално. 8-)

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-23-2008, 07:18
Az predi da izlqza si vzimam du6, opravqm se , obli4am se, grimiram se -vsiko v ramkite na normalnoto ;) Okolko 4as .. :) Slagam samo pudra i glanc, s ponqkoga i spirala samo tova :P

Melosa
08-23-2008, 07:46
Да се грижиш за себе си ,особено ако ти е дадено и от природата,не значи че си празноглав.Колкото и да не им харесва на някои,красотата отваря врати,страшно много врати,ако е съчетано и с образование наистина е за предпочитане от повечето хора както и от работодателите.Аз не знам колко време отделям,всеки път е различно,ако е нещо по-важно отделям няколко часа,ако нямам време мога да се справя и за 30мин.Дрехите и козметиката са маркови,мога да си го позволя и го правя.

LadyCarameL
08-23-2008, 07:54
И на мен ми трябва около половин-един час докато се 'наглася'. 8-)

kuklichka_bg
08-23-2008, 08:10
Аз лично страшно много държа на външният си вид и мисля, че се вижда. :P

Отделям страшно много време за себе си. Соларюми, фитнеси, козметички, фризьори, маникюри..shopping.
То затова е умирачка на майка като тръгнема някъде и тя да ме чака да се оправим и затова ми казва 2 часа по рано. 8-) Cмятам, че всяка жена трябва да е така..

"Fashion is my name & Shopping is my game" :-)

Vsqka jena trq da pari na vqtara
Spri da rasish glupsti a ti kaja i 1000 4asa da se glasish po hubava nqma da stanesh taka 4e..ne pretendirai kolko si zle

Vladokaaa
08-23-2008, 08:49
мм не особено само дето си прая 1 прическа иначе кфо др момче съм няа тръгна да се гримирам :-D

cherinka
08-23-2008, 08:56
Аз лично страшно много държа на външният си вид
И аз бях така едно време, но като, че ли напоследък отделям все по-малко и по-малко време за себе си и за външния ми вид.
Просто тъпото е, че не намирам смисъл за кой да се контя и т.н с грим, без грим, с тен, без тен, с прическа, без прическа, с някъв одърпан панталон, без него.. аз съм си аз и си се харесвам въпреки всичко...
Не мога аз повече така... винаги съм се чудела и продължавам да се чуда на всички момичета и момчета, които стоят по 2-3 часа пред огледалото преди да излезат..... по-красиви няма да станат.
Винаги като се наконтя и супер гадно ми става ако някой ме хареса.. само защото аз не притежавам само едната външност.
Друго си е като излезеш като пълната простачка от вас и някой се загледа в теб - ето това ме кара да се чувствам красива.....

Vikitooo
08-23-2008, 09:18
Аз лично страшно много държа на външният си вид
И аз бях така едно време, но като, че ли напоследък отделям все по-малко и по-малко време за себе си и за външния ми вид.
Просто тъпото е, че не намирам смисъл за кой да се контя и т.н с грим, без грим, с тен, без тен, с прическа, без прическа, с някъв одърпан панталон, без него.. аз съм си аз и си се харесвам въпреки всичко...
Не мога аз повече така... винаги съм се чудела и продължавам да се чуда на всички момичета и момчета, които стоят по 2-3 часа пред огледалото преди да излезат..... по-красиви няма да станат.
Винаги като се наконтя и супер гадно ми става ако някой ме хареса.. само защото аз не притежавам само едната външност.
Друго си е като излезеш като пълната простачка от вас и някой се загледа в теб - ето това ме кара да се чувствам красива.....


Напомни ми за един пич в парка...Бях рошава, негримирана, абе пълна кокошка.. 8-) .но все пак ме заговори и ми каза, че съм красива.. Чесно, почуствах се добре, не защото той или който да било ми направи комплимент, а защото бях оценена без грим, без направена прическа :) И наистина, чуството е различно.

Vikitooo
08-23-2008, 09:20
Аз лично страшно много държа на външният си вид и мисля, че се вижда. :P

Отделям страшно много време за себе си. Соларюми, фитнеси, козметички, фризьори, маникюри..shopping.
То затова е умирачка на майка като тръгнема някъде и тя да ме чака да се оправим и затова ми казва 2 часа по рано. 8-) Cмятам, че всяка жена трябва да е така..

"Fashion is my name & Shopping is my game" :-)

Vsqka jena trq da pari na vqtara
Spri da rasish glupsti a ti kaja i 1000 4asa da se glasish po hubava nqma da stanesh taka 4e..ne pretendirai kolko si zle



Научи се първо да пишеш на родният си език, та чак след това казвай кой е зле и кой не! Ясно ли ти е муце? :-)

Wrathchild
08-23-2008, 09:25
Красотата е оръжие. Факт. И всеки трябва да се старае да изглежда максимално добре.
Аз самата отделям по около 2 часа за себе си. Грим рядко слагам, но гледам да си поддържам лицето по начин, който ми позволява да изглеждам добре и без него.
kuklichka_bg, защо имам чувството, че просто завиждаш...

Slun4evko
08-23-2008, 09:26
Отделям време за себе си достатъчно без да прекалявам. Държа на себе си,не искам да изглеждам занемарена,но и не ми е мания. Старая се дрехите ми да ми стоят добре,не са маркови,но като са подбрани с вкус и стил изглеждат много по-красиви дори от тези на Армани/малко се изхвърлих де :-P / 2 часа дневно са нещо напълно нормално,когато са разхвърляни през целия ден. И не разбирам хора,които се гласят като за изложба преди да отидат до магазина или да поспортуват.

Liar
08-23-2008, 09:28
Аз лично страшно много държа на външният си вид и мисля, че се вижда. :P

Отделям страшно много време за себе си. Соларюми, фитнеси, козметички, фризьори, маникюри..shopping.
То затова е умирачка на майка като тръгнема някъде и тя да ме чака да се оправим и затова ми казва 2 часа по рано. 8-) Cмятам, че всяка жена трябва да е така..

"Fashion is my name & Shopping is my game" :-)

Vsqka jena trq da pari na vqtara
Spri da rasish glupsti a ti kaja i 1000 4asa da se glasish po hubava nqma da stanesh taka 4e..ne pretendirai kolko si zle



Научи се първо да пишеш на родният си език, та чак след това казвай кой е зле и кой не! Ясно ли ти е муце? :-)
А ти първо се научи да пишеш грамотно ;)

Vikitooo
08-23-2008, 09:30
Мr Right кажи ми какво съм сгрешила :-o

AliceSw
08-23-2008, 09:34
сутрин в банята - 15 минс, преди да изляза вечер за душ, обличане и тн - 30, ако ще се ходи на място с много хора, ако ще излизам през еня с приятелка или майка - 20 минс са точно

тоест отделям по 1 час най-много за себе си

косата си я оформям само след баня т.е. 2-3 пъти седмично, лакирам се от време на време и толкова

GbSy
08-23-2008, 11:13
Аз лично страшно много държа на външният си вид и мисля, че се вижда. :P

Отделям страшно много време за себе си. Соларюми, фитнеси, козметички, фризьори, маникюри..shopping.
То затова е умирачка на майка като тръгнема някъде и тя да ме чака да се оправим и затова ми казва 2 часа по рано. 8-) Cмятам, че всяка жена трябва да е така..

"Fashion is my name & Shopping is my game" :-)

Vsqka jena trq da pari na vqtara
Spri da rasish glupsti a ti kaja i 1000 4asa da se glasish po hubava nqma da stanesh taka 4e..ne pretendirai kolko si zle



Научи се първо да пишеш на родният си език, та чак след това казвай кой е зле и кой не! Ясно ли ти е муце? :-)
А ти първо се научи да пишеш грамотно ;)

СолариЮм?!

По темата: Има доста работи, които ме дразнят, но се приемам такава, каквато съм. Като излизам се сресвам, връзвам се, или захващам бритона назад, освен, ако не съм се къпала /тогава си изправям косата със сешоар/, молив, гланц, коректор и това е. Харесвам се! 8)

g1rl4eto_
08-23-2008, 11:33
сутрин в банята - 15 минс, преди да изляза вечер за душ, обличане и тн - 30, ако ще се ходи на място с много хора, ако ще излизам през еня с приятелка или майка - 20 минс са точно

тоест отделям по 1 час най-много за себе си

косата си я оформям само след баня т.е. 2-3 пъти седмично, лакирам се от време на време и толкова

napulno normalno spored mene :-)

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-23-2008, 12:29
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . zavisi kude shte hodq kolko vreme shte otdelq za sebe si . po princip okolo 3 chasa mi stigat da se naglasq - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja fon du ten izkustveni migli da se grimiram i t.n abe mnogo vreme mi otdelq no tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

sladur4etyYy
08-23-2008, 12:44
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-23-2008, 12:45
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:emi da se pak vseki gleda vunshniq vud tova e nai-vajnoto vuv vseki 1 choek ;)

sladur4etyYy
08-23-2008, 12:50
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:emi da se pak vseki gleda vunshniq vud tova e nai-vajnoto vuv vseki 1 choek ;)

:shock: :razz: :razz: :razz:

dana_
08-23-2008, 12:57
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:emi da se pak vseki gleda vunshniq vud tova e nai-vajnoto vuv vseki 1 choek ;)


Моляяяяяяя?!?! Ти шегуваш ли се с мен??? Искаш да кажеш, че външността е най-важно в един човек. Искаш да ми кажеш, че като изглеждаш добре обаче си супер тъпа патка някой свестен мъж ще те вземе. Може би някой като теб ще те вземе ама... Мислиш, че някой ще те трае да се гласиш по 3 часа у вас. Извинявай ама колкото и да си красива на външен вид ти като си безмозъчна крава няма да те вземат да работиш никъде. Вярно външността е важна, но другитее неща са къдее, къдее по-важни.

И кво слагаш си изкуствените мигли,изкуствената коса и излизаш? :shock: ](*,)

JinaTa`na`ROnaldO
08-23-2008, 12:59
Еми ВизиЯта мОже да е прехОдна ,но трябва на всЯка цена да се грижим за неЯ.... :twisted: Козметиката,гримОвете,дере хите джунджуриийките всичкО ми е специалнО пОдбранО... :-P :P ..Ходя си на сауничка ,фитнес {чат-пат} Повече наблягам на бяганетО нЯкъде на спОкойнО мястО ..;] На кОзметичка си хОдя кОгато имам нужда..{често,особенно лятото} ..Преди да излезна навънка {било то на кафе,в клуб,или просто на разходка} винаги отделям дОста време ,за де се Оправя..Доста гримОве ползвам,нО наблягам на спирала,пудра{или фондьотен},черен мОлив и гланц..Косата по-често я изправям и топирам отзаде...Или пък я къдрЯ и излизам.. :) Колко времи ми отнема ли..?!ХмМм да речем,че угОвОрката ми е в 11 часа надвечер..ЗапОчвам да се Оправям от 9 ;] И такам..2-3 часа ми отнема..:] Визията Е доСта важна,нО не е най-важната..ЗАЩОТО ОБВИВКИ ИМА ВСЯКАКВИ,ВАЖНОТО Е КАКВО ИМА ПОД ОБВИВКАТА..ТОЕСТ КАКЪВ Е ЧОВЕКЪТ ОТВЪТРЕ.. :)

sladur4etyYy
08-23-2008, 12:59
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:emi da se pak vseki gleda vunshniq vud tova e nai-vajnoto vuv vseki 1 choek ;)



И кво слагаш си изкуствените мигли,изкуствената коса и излизаш? :shock: ](*,)

деа, не го повтаряй 4е напрао се пръскам от смях :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mhmhmhmhm
08-23-2008, 13:01
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:emi da se pak vseki gleda vunshniq vud tova e nai-vajnoto vuv vseki 1 choek ;)


Моляяяяяяя?!?! Ти шегуваш ли се с мен??? Искаш да кажеш, че външността е най-важно в един човек. Искаш да ми кажеш, че като изглеждаш добре обаче си супер тъпа патка някой свестен мъж ще те вземе. Може би някой като теб ще те вземе ама... Мислиш, че някой ще те трае да се гласиш по 3 часа у вас. Извинявай ама колкото и да си красива на външен вид ти като си безмозъчна крава няма да те вземат да работиш никъде. Вярно външността е важна, но другитее неща са къдее, къдее по-важни.

И кво слагаш си изкуствените мигли,изкуствената коса и излизаш? :shock: ](*,)
да,бе,те такива като тая точно свестни търсят...

dana_
08-23-2008, 13:02
И кво слагаш си изкуствените мигли,изкуствената коса и излизаш? :shock: ](*,)


деа, не го повтаряй 4е напрао се пръскам от смях :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:-D :D :D :D :lol:

hgfh
08-23-2008, 13:53
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . po princip okolo 3 chasa - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja izkustveni migli tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

WTF??!! :shock: най-важното нещо на света за теб е да си сложиш изкуствена коса и да си нарисуваш веждите..??! егати превземката :razz:

:shock: ама наистина си е превземка :lol:

unfaithful1234
08-23-2008, 14:00
Еми ВизиЯта мОже да е прехОдна ,но трябва на всЯка цена да се грижим за неЯ.... :twisted: Козметиката,гримОвете,дере хите джунджуриийките всичкО ми е специалнО пОдбранО... :-P :P ..Ходя си на сауничка ,фитнес {чат-пат} Повече наблягам на бяганетО нЯкъде на спОкойнО мястО ..;] На кОзметичка си хОдя кОгато имам нужда..{често,особенно лятото} ..Преди да излезна навънка {било то на кафе,в клуб,или просто на разходка} винаги отделям дОста време ,за де се Оправя..Доста гримОве ползвам,нО наблягам на спирала,пудра{или фондьотен},черен мОлив и гланц..Косата по-често я изправям и топирам отзаде...Или пък я къдрЯ и излизам.. :) Колко времи ми отнема ли..?!ХмМм да речем,че угОвОрката ми е в 11 часа надвечер..ЗапОчвам да се Оправям от 9 ;] И такам..2-3 часа ми отнема..:] Визията Е доСта важна,нО не е най-важната..ЗАЩОТО ОБВИВКИ ИМА ВСЯКАКВИ,ВАЖНОТО Е КАКВО ИМА ПОД ОБВИВКАТА..ТОЕСТ КАКЪВ Е ЧОВЕКЪТ ОТВЪТРЕ.. :)
eм да :)

YourFavoriteMistake
08-23-2008, 14:04
Еми ВизиЯта мОже да е прехОдна ,но трябва на всЯка цена да се грижим за неЯ.... :twisted: Козметиката,гримОвете,дере хите джунджуриийките всичкО ми е специалнО пОдбранО... :-P :P ..Ходя си на сауничка ,фитнес {чат-пат} Повече наблягам на бяганетО нЯкъде на спОкойнО мястО ..;] На кОзметичка си хОдя кОгато имам нужда..{често,особенно лятото} ..Преди да излезна навънка {било то на кафе,в клуб,или просто на разходка} винаги отделям дОста време ,за де се Оправя..Доста гримОве ползвам,нО наблягам на спирала,пудра{или фондьотен},черен мОлив и гланц..Косата по-често я изправям и топирам отзаде...Или пък я къдрЯ и излизам.. :) Колко времи ми отнема ли..?!ХмМм да речем,че угОвОрката ми е в 11 часа надвечер..ЗапОчвам да се Оправям от 9 ;] И такам..2-3 часа ми отнема..:] Визията Е доСта важна,нО не е най-важната..ЗАЩОТО ОБВИВКИ ИМА ВСЯКАКВИ,ВАЖНОТО Е КАКВО ИМА ПОД ОБВИВКАТА..ТОЕСТ КАКЪВ Е ЧОВЕКЪТ ОТВЪТРЕ.. :)
eм да :)

+1 :) като верно изключим такива неща като изкуствена коса, мигли, ноктопластики и темподобни глупости. се пак не ми се вярва едно момиче в тийн годините си да има нужда от чак подобни изхвърляния :o

Kendra
08-23-2008, 14:31
Всяка сутрин си взимам душ по 30 минути някъде,после си правя прическа - 20 мин.Преди да изляза - още към 20 за грим и обличане и ..това е.Към час,час и половина.А ии от време на време тичам и правя упражнения :)

nefchi_bs
08-23-2008, 17:58
Друго си е като излезеш като пълната простачка от вас и някой се загледа в теб - ето това ме кара да се чувствам красива.....

Ей тва и аз не се гримирам много много и когато някои ме хареса без грим се чуствам като незнам като какво но ми става мнго хубаво...

Cherlotte
08-23-2008, 18:18
#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ, само искам да ти кажа, че ако от сега имаш нужда от изкуствена коса :shock: , мигли, веджи и т.н. не знам след примерно 20 години на какво ще приличаш. Също така не искам да си представям без косата на какво приличаш. :D

За мен визията е важна в рамките на нормалното. В смисъл полагам грижи за себе си и се чувствам по-добре - оттам и изглеждам по-добре (абе на принципа на рекламата на Нивея - красотата е да се чувстваш добре). Гримирам се сравнително рядко и по малко, и прически особени не си правя. :) На козметици, маникюр, сауна и т.н. не ходя. Ходя само на фризьор, за другото се грижа сама в къщи. :)

the_slayer93
08-23-2008, 18:48
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . zavisi kude shte hodq kolko vreme shte otdelq za sebe si . po princip okolo 3 chasa mi stigat da se naglasq - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja fon du ten izkustveni migli da se grimiram i t.n abe mnogo vreme mi otdelq no tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

Кажи ,че се шегуваш и не си толкова тъпа,колкото се показа :lol:
Замисли се бе момиче прикачена коса и мигли ?!А силикон имаш ли ? :lol: И се имаш за красива ,при положение ,че всичко ти е изкуствено и сложено?

П.П Аз не се контя поради простата причина ,че по-хубава не ставам само си губя времето.Не излизам мн мн,но ако отивам някъде не отделям много време.Ако не включвам къпането(20-30мин мн обичам да се къпя :grin: ) ми отнема не пове4е от 5-10 мин(обли4ам се ,реша си косата ,слагам малко пудра и тръвам )

Peteto633
08-23-2008, 21:00
[quote=#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ]viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . zavisi kude shte hodq kolko vreme shte otdelq za sebe si . po princip okolo 3 chasa mi stigat da se naglasq - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja fon du ten izkustveni migli da se grimiram i t.n abe mnogo vreme mi otdelq no tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

Кажи ,че се шегуваш и не си толкова тъпа,колкото се показа :lol:
Замисли се бе момиче прикачена коса и мигли ?!А силикон имаш ли ? :lol: И се имаш за красива ,при положение ,че всичко ти е изкуствено и сложено? Има време,след някоя друга година и силикон ще си сложи момичето ..хах на къде отива света чак и изкуствени мигли да си слагат хората :lol:

st1ka
08-23-2008, 21:21
Визията е важна, но преди всичко винаи първо гледам да изпъкна с други качества... На ден отделям различно време за външния си вид, зависи къде ще ходя, какво ще правя... Но максимум за 1-1 и 30 минути ще съм готова при всеки случай.

BigFakeSmile
08-24-2008, 11:10
na men mi trqbvat 2 4asa da se opravq za6toto si izpravqm kosata i q topiram...ob6to vzeto e mn vajno za men da izglejdam perfektno i za tova otdelqm mn vreme i za grim

Iria
08-24-2008, 11:25
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . zavisi kude shte hodq kolko vreme shte otdelq za sebe si . po princip okolo 3 chasa mi stigat da se naglasq - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja fon du ten izkustveni migli da se grimiram i t.n abe mnogo vreme mi otdelq no tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi
ужас...

:D Визията е важна, но в рамките на нормалното. Полагам грижи за себе си. Общо околко 1 час на ден.Къпане 20 минути, после да си оправя косата около 5-10 минути, избиране на дрехи 5 минути, пръскане с парфюм и това е, после излизам. Не се гримирам.

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-24-2008, 11:37
ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjana

NerazreshenSimvol
08-24-2008, 11:49
Красотата е временна, тъпотата - вечна.

Kallyn4eto
08-24-2008, 11:52
поддържана...хмм по скоро наконтена не искам да те обиждам но другите трябва да те харесват теб а не изкуствените ти мигли и коса...замисли се...

а по темата...аз не отделям много време, не се гримирам избирам дрехи оправям си косата малко парфюм и толкоз...около 30 мин..по 3 часа на ден?? ъъ а като си на училище 1-ва смяна в колко ставаш 4.30???

Wrathchild
08-24-2008, 11:54
ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjanaТи не си поддържана, ти си изкуствена. Не оспорвам факта, че като излезеш сигурно изглеждаш перфектно и обираш погледите на приятелите ти, но поддържана жена, това е жена, която дори без грим и направена прическа, пак изглежда страхотно.
Но една жена ТРЯБВА да се старае както да има добър външен вид, така и нещо между ушите. Само с едното не става.

surrender_
08-24-2008, 12:00
viziqta za men e nai-vajnoto neshto na sveta . zavisi kude shte hodq kolko vreme shte otdelq za sebe si . po princip okolo 3 chasa mi stigat da se naglasq - da si sloja izkustvenata kosa , da si narisuvam vejdite da si sloja fon du ten izkustveni migli da se grimiram i t.n abe mnogo vreme mi otdelq no tova za men e nai vajnoto neshto . inache dreshkite mi sa feshun i sa markovi

Damn! You must be kiddin' me ?! :shock: :shock:
Един въпрос: Има ли изобщо нещо естествено в теб? :-o Изкуствена коса, мигли, нарисувани вежди..?! :?

По темата: Отделям достатъчно, но не прекалено време за визията..
Баня, изправяне на косата,грим(спирала и молив) и да се облека..
Не прекалявам, за мен е излишно да слагам по 5 тона грим :) Но пък много рядко можеш да ме видиш без спирала, но това е защото миглите са ми светли :-D А за маникюра..оправям го винаги вечер, защото ми отнема повече време - обичам да си правя декорации, и не навиждам неподдържаните нокти :?


ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjana
Щом е така, дай снимка :) Ше ми се да видя едно наистина 'поддържано' момиче

Liar
08-24-2008, 12:30
Мr Right кажи ми какво съм сгрешила :-o
По-точно Ms.Right :P
Пише се солариум,не соларюм.
Иначе на мен сутрин са ми нужни около 30-40 минути за грим и прическа.

Cherlotte
08-24-2008, 13:34
ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjana
Има разлика между поддържане и това, което изброи. Ако наистина правиш всички тези неща просто не искам и да си представям на какво приличаш - и то не само без перуката, ами и с нея. :D Защо не пуснеш една снимка да видим за какво става въпрос. 8)

AliceSw
08-24-2008, 13:56
щот' е фейк-профил...

ElisaDay
08-24-2008, 13:58
Залагам си главата, че #иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ е някое 11-12 макс 13 годишно лапе,желаещо да подражава на някоя фолк-певица :)

hahavteen
08-24-2008, 14:23
Еми не отделям мн време. Всяка сутрин и понякога вечер си мия лицето с Гарние 3 в 1, след това ако се сетя един овланяващ крем и това е. След като се изкъпя или понякога ако си усетя кожата че е изсъхнала си слагам боди лоушън (изобщо не съм гледала на коя фирма е ама мирише божествео). Косата я мажа с едно арабско олио което мирише на жасмин преди да я изкъпя иначе никакви маски, лакове, пяни, бла бла. На солариум и козметичка не съм стъпвала но не мисля че имам и нужда.
Преди да изляза ми трябват точно 15 минути. Обличам се, сресвам се, малко черен молив на очите и евентулно гланц. Ако отивам на дискотека или някъде на по-специално място си слагам и спирала.
Въпреки че не правя повечето процедури на които повечето от вас се подлагат не мисля че изглеждам неподдържана или нещо такова. Дрехите ми са подбрани с внимание и предпочитам да се обличам стилно а не толкова супер модерно. Най-често пазарувам от H&M, New Yorker и Esprit.
Ето и снимка на лицето ми от вчера. Не мисля че си личи че не си правя маски и не слагам по 100 продукта на ден. Молива и гланца се изтриха (аз съм по-светлата)

http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/novagrypa3973.jpg

the_slayer93
08-24-2008, 14:46
ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjana

Ъъъ..поддържаната я пусни една снимка :-D да те видим колко си безупречна.

П.П slun4ice имаш много хубава кожа :) завиждам ти :oops:

sladur4etyYy
08-24-2008, 16:22
ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjana

поддържана?! :shock: :razz: тряа ти се забрани да говориш, 4е само като си отвориш устата, падам от смях :D ти знаеш ли зна4ението на думата ''поддържана''? що ли и питам... :D нз дали 6е пуска6 снимка , когато си се ''нагласила'' ,ама ми е интересно да те видя без изкуствената коса, мигли, нарисуваните вежди и тоновете грим, които слагаш :lol:

sladur4etyYy
08-24-2008, 16:23
щот' е фейк-профил...

не, аз попаднах на 1 нейн коментар, 4е моми4ето на аватара й не е тя, така 4е поне не се прави на нея :D

surrender_
08-24-2008, 17:54
щот' е фейк-профил...

не, аз попаднах на 1 нейн коментар, 4е моми4ето на аватара й не е тя, така 4е поне не се прави на нея :D
To оставаше да каже и ,че това е тя..абсурд..та снимките на това момиче от профила са плъзнали из целия нет..и всеки знае, че 100% от профилите в сайтовете за запознанства и изобщо навсякаде са фейкове.(особено в импулс и т.н...все пак момичето не е българка)
Щях супер много да и се смея, ако твърдеше че тва е тя :razz: :lol: не стига, че твърди , че е и 'поддържана' :-D

Ай мацка, чакаме ти снимките 8)

Obsession
08-24-2008, 18:29
Зависи дали бързам :D Ако имам много време мога да прекарам и цял час пред огледалото (за мен това е много!), ако бързам и за 20 минутки съм готова. Ест това не включва банята преди това, защото тя си е задължитена без значение дали човек се конти или не ;) Обичам да се грижа за външността си, какво да си кривя душата?! Спирала, пудра, гланц и парфюм където и да отивам. Ако е нещо по-специално има и екстри 8-)
Но нищо изкуствено - коси, мигли, нокти :? Държа на естественото си излъчване.

AliceSw
08-24-2008, 20:28
щот' е фейк-профил...

не, аз попаднах на 1 нейн коментар, 4е моми4ето на аватара й не е тя, така 4е поне не се прави на нея :D

т'ва ясно, че не е тя

ама пак е фейк, въпросът е на кой :D

ElisaDay
08-24-2008, 20:31
alice sw, на никой :D Просто мечтае да прилича на кукла :D

TheNewReligion
08-24-2008, 21:04
Първото впечатление за човек си го правя от начина по, който изглежда. За да имам желанието да опозная някого като човек, първо визията му трябва да ме впечатли, но въпреки това я смятам за нещо преходно.

Лично аз смятам, че отделям достатъчно време за външния си вид. Трябва ми един час за да се приведа в приличен вид преди да изляза. Не се гримирам много. Слагам си само спирала и балсам за устни. Ако, отивам на по-специално място се "контя" повече. 8)

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-24-2008, 23:58
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sum

WaterLilly
08-25-2008, 06:34
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sum
Знаеш ли, напомняш ми на една личност в лицето, която кръстих Съни ...

Cherlotte
08-25-2008, 09:54
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sum
Да, личи си, че подражаваш на онова момиче от снимката. :-D

Wrathchild
08-25-2008, 10:12
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sumВ лицето ти има нещо, което ми е познато. Приличаш на някоя, която съм виждала (но съм 100% убедена, че тази, на която ми напомняш не си ти).
Но въпреки това, на мен някак не ми харесваш, нищо лично.

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-25-2008, 10:12
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sum
Да, личи си, че подражаваш на онова момиче от снимката. :-D da kakto kazah tq e moq idol :)

ElinoOor
08-25-2008, 10:13
Аз по природа съм си мързел.. :lol:
така че спирала и гланц, парфюма и съм вън не ми трябват повече от 15 мин. за да се оправя но ако в гардероба ми е като в кочина доста ще се забавя 8-)

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-25-2008, 10:16
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sumВ лицето ти има нещо, което ми е познато. Приличаш на някоя, която съм виждала (но съм 100% убедена, че тази, на която ми напомняш не си ти).
Но въпреки това, на мен някак не ми харесваш, нищо лично.em vednuj me oprilichiha na taq
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=707961
sig na neq ti napomnqm puk nz

Goddess
08-25-2008, 10:29
Визията - предимство,но не основен приоритет в живота.

Иначе не съм мързелива,що се отнася до външният ми вид.Отделям време,колкото е нужно. :)

Wrathchild
08-25-2008, 10:32
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sumВ лицето ти има нещо, което ми е познато. Приличаш на някоя, която съм виждала (но съм 100% убедена, че тази, на която ми напомняш не си ти).
Но въпреки това, на мен някак не ми харесваш, нищо лично.em vednuj me oprilichiha na taq
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=707961
sig na neq ti napomnqm puk nzНе, не на някое емо от сайт за запознанства, а на зряла жена, която съм виждала... Вярно е, че ти си млада, а тя към 30-40, просто имате сходни черти.

Ai4ka
08-25-2008, 10:32
ами аз се грижа нормално за себе си..отделям време за всичко,много обичам да ходя по магазините :) но копувам в нормални количества..спорред мен не е нужно да прекалява едно момче или момиче с грим облекло прически и т.н :)

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-25-2008, 12:21
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sumВ лицето ти има нещо, което ми е познато. Приличаш на някоя, която съм виждала (но съм 100% убедена, че тази, на която ми напомняш не си ти).
Но въпреки това, на мен някак не ми харесваш, нищо лично.em vednuj me oprilichiha na taq
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=707961
sig na neq ti napomnqm puk nzНе, не на някое емо от сайт за запознанства, а на зряла жена, която съм виждала... Вярно е, че ти си млада, а тя към 30-40, просто имате сходни черти.ole super mn obi4am da mi pravqt komplimenti che izglejdam po gulqma :-) :-) :-)

Slave4You
08-25-2008, 13:55
Според мен красотата наистина е важно нещо, но ест не е най-важното. Важно е човек да е поддържан, което за мен не означава облеклото и козметиката ти да струват хиляди, а 90% от това, което изглеждаш, да е изкуствено. Важно е да имаш известно количество естествена красота, която да можеш да подчертаваш по подходящ начин, не да я променяш напълно. Може да се обличаш и гримираш скромно, с малко средства, но пък да е със стил. Аз си слагам само молив за очи, рядко си изправям/къдря косата (само със сешоара и кръглата четка като се окъпя, но няма как..), дрехите ми не са скъпи, но гледам да ги комбинирам д/г добре, фон дьо тен не използвам, на козметици/маникюристи/солариум не ходя и все пак се чувствам добре:) Не мисля, че трябва да оръсвам наще със 500лв на месец, за да се чувствам добре.

TheNewReligion
08-25-2008, 14:16
huu slojih si moi pic i to za avatar 6ot mi pisna da me obvinqate 4e sam fake pri polojenie 4e nit vednuj ne sum tvardqla 4e onui sam az prosto tq e moq idol i za tova si q bqh slojila ..
btw nqkoi kaza 4e sam na 13 .. mi ne na 15 sumВ лицето ти има нещо, което ми е познато. Приличаш на някоя, която съм виждала (но съм 100% убедена, че тази, на която ми напомняш не си ти).
Но въпреки това, на мен някак не ми харесваш, нищо лично.em vednuj me oprilichiha na taq
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=707961
sig na neq ti napomnqm puk nzНе, не на някое емо от сайт за запознанства, а на зряла жена, която съм виждала... Вярно е, че ти си млада, а тя към 30-40, просто имате сходни черти.ole super mn obi4am da mi pravqt komplimenti che izglejdam po gulqma :-) :-) :-)
Съжалявам, че се бъркам в разговора ви, но реших и аз да кажа на кого ми прилича прилича момичето: на Меги Дерм от "Сървайвър" и на една фолк певица, чието име не зная. 8-) И все пак момичето изглежда доста изкуствено. 8)

SeXyL[!]Nk@
08-25-2008, 20:27
Държа много на вида си естествено.
Но нали знаете има една поговорка, ''по дрехите посрещат ,а по умът изпращат''.Доста си е верна.Иначе,за мен,човек трябва да е красив и отвътре.Защото дори , ако е някой красавец ако е безчувствен като лед за какво ми е.Аз не обичам такива хора.

RaLiTy_Y_y
08-28-2008, 19:35
ne ne se sheguvam naistina sum mnogo poddurjana

+1 според мен това е нормално

adizitk1
08-29-2008, 10:39
За моята визия-гледам да изглеждам мн добре,да не ми куца нщ(рядко постигам перфектното,но поне се старая :) ).Иначе за другия пол-винаги визията в на заден план.