PDA

View Full Version : Кой е най-слушаният стил??



BePoHuKa
08-23-2008, 02:04
Аз обичам поп,рок,R&b..доста всъщност :)

psychopath
08-23-2008, 02:12
ебати анкетата...заклевам се :razz:

BePoHuKa
08-23-2008, 02:42
В България до 20 примерно..младите хора..

AutumnTears
08-23-2008, 03:47
4algi4kAa

mullated
08-23-2008, 04:41
А? Голяма преднина за хард рока и хеви метъла. :grin: Изненадващо :grin:

lams
08-23-2008, 06:43
8-)

Ужас.. как може да са в един отговор --> 'Pop-Rock,Пънк' :(
Това, защото не се научихте,че аврил и грийн дей не са пънк :x
ма аз какво говоря като в началото на историята си и яз бях най-тру пънкарката, която слуша аврил 8-)

Shadow_Walker
08-23-2008, 07:26
може да се е имало предвид, поп-рок и поп-пънк, ахах..

--->> поп,чалга,комерс

machineheadfan
08-23-2008, 07:37
тъпа анкета!
стиловете не са подредени както трябва!!
извинявай като казваш метъл нямаш ли предвид абсолютно всички стилове метъл?
и да слагаш на едно място поп-рок и пънк е пълна глупост!

loyal_88
08-23-2008, 08:24
Добре де, само с тъпия house ли се изчерпва електронната музика?

Disrespect
08-23-2008, 09:03
супер тъпа анкета, бате...

retwerts
08-23-2008, 09:37
Що просто не направите един общ стил рок,който си включва и пънк и метъл и т.н.И няма поп стил?А къщата не е най-общо май за електронна музика.Някой беше казал,че Аврил и грийн дей не са пънк,което не е вярно-Аврил свири и пънк , грийн дей също.Дори и някои песни да са им по към поп-рок звучене,те си имат и типичното за пънка темпо.Факт е и че хората на възраст между 30 и 60 години слушат в по-голяма степен рок музика,така че и тази забележка беше науместна.

lams
08-23-2008, 09:54
Някой беше казал,че Аврил и грийн дей не са пънк,което не е вярно-Аврил свири и пънк , грийн дей също.Дори и някои песни да са им по към поп-рок звучене,те си имат и типичното за пънка темпо.

^ Ирония, нали? [-o<
.. защото наитина звучи забавно.. аврилчето и грийн дей носели типичното пънк звучене :lol:

retwerts
08-23-2008, 09:57
Някой беше казал,че Аврил и грийн дей не са пънк,което не е вярно-Аврил свири и пънк , грийн дей също.Дори и някои песни да са им по към поп-рок звучене,те си имат и типичното за пънка темпо.

^ Ирония, нали? [-o<
.. защото наитина звучи забавно.. аврилчето и грийн дей носели типичното пънк звучене :lol:
За какво да се занимавам с "експерти".Прочети някъде из интернет да видиш какъв е стила на бандите!За Аврил най-често се среща поп,поп-рок,пънк-рок,поп-пънк и т.н.За Грийн дей е същотот.

RottenFlesh
08-23-2008, 09:59
^^ :razz: То в интернет се пишат какви ли не глупости.





П.П.О , да Аврил е голяма пънкарка :lol: :D

retwerts
08-23-2008, 10:05
Дечица, хванете определението за пънк стил в музиката!Green day и Offspring се водят за емблеми на пънк музиката,макар че offspring в много песни дори залитат към хеви метъл,а Green Day към поп.Пънкът има много отличителна черта и това е темпото,дори и да не вярвате на интернет,бързото темпо е характерно преди всичко за пънк музиката,а и Аврил има много песни(макар че не я слушам много) с такова пънк темпо.Вие да не асоцирате пънка с прическа или стил,това е отделно,говорим за музика!

lams
08-23-2008, 10:05
За какво да се занимавам с "експерти".Прочети някъде из интернет да видиш какъв е стила на бандите!За Аврил най-често се среща поп,поп-рок,пънк-рок,поп-пънк и т.н.За Грийн дей е същотот.

Недей, че ще ме разревеш :lol:

Ти, ако вярваш на Уикипедията да те учи какво е пънк, няма смисъл да говориме ;)

retwerts
08-23-2008, 10:13
За какво да се занимавам с "експерти".Прочети някъде из интернет да видиш какъв е стила на бандите!За Аврил най-често се среща поп,поп-рок,пънк-рок,поп-пънк и т.н.За Грийн дей е същотот.

Недей, че ще ме разревеш :lol:

Ти, ако вярваш на Уикипедията да те учи какво е пънк, няма смисъл да говориме ;)
Еми добре,тогава хвани класацията на rolling stone за 50 най-добри пънк албума да видиш кой е на второ място.Знам ,че разбирате повече от музикалните експерти,които са писали тези статии,но какво да се направи.

lams
08-23-2008, 10:20
Ахаа..готово :ь

http://www.youtube.com/watch?v=h7IrMqCWzCw

Enjoy ;)

retwerts
08-23-2008, 10:27
Ахаа..готово :ь

http://www.youtube.com/watch?v=h7IrMqCWzCw

Enjoy ;)
Значи аз ти давам примери със статии и класации на музикални експерти,а ти ми даваш някакво клипче на фен?!Хора,научете се да се аргументирате с истински доводи!

mulgore
08-23-2008, 10:41
Абе палячо..Офспринг и Грийн Дей еблеми на пънка?! :lol: :lol: :lol:

Когато чуеш поне една истинска пънк група ще почнеш да се обаждаш ;)

Иначе най-слушан от мен е ой!

retwerts
08-23-2008, 11:09
Абе палячо..Офспринг и Грийн Дей еблеми на пънка?! :lol: :lol: :lol:

Когато чуеш поне една истинска пънк група ще почнеш да се обаждаш ;)

Иначе най-слушан от мен е ой!
Ти пънка за изключителен стил ли го смяташ?Не е случаен факта,че повечето хора определят пънк бандите като най-бездарните музиканти.Казах ви,вземете прочетете,а не само да пишете и плямпате.Музиката се развива и в днешно време повечето групи смесват стиловете,но много хора са като кон с капаци,не могат да разберат,че в момента почти няма такива групи,които да са чист пънк или "истински" пънк или рок и т.н.Затова се намесват понятия като нео или алтернатив и т.н.,защото и на специалистите е трудно да определят стила.Грий дей ми е много чудно ,ако не са пънк банда каква са?Добре, не са най-чистия пънк ,но са поп-пънк и пак имат пънк елементи,а това че заедно с офспринг се водят ,че са спомогнали много за популяризирането на пънка е факт.

И като искате да спорите с някой,изказвания като "ти нищо не разбираш" или "слушай малко "истински" пънк" не са адекватни .Хората трябва да се аргументират с факти,с теория,с примери,със смислени изказвания ,а не да ми пускат високомерни коментари или да ми дават линкове към клипчета на фенове.А вече сигурно станаха 5 поста ,в които вие не защитавате мнението си по никакъв начин!Спорът тук е безмислен,спори се с човек,който има да ти предостави някакви факти,а не просто да упорства на мнението си и да не зачита чуждото!

mulgore
08-23-2008, 11:14
Не веднъж са казвали,че понятие,като "поп-пънк" не може да съществува.Не ми се обяснява отново защо,ако разбираше от пънк музика щеше да се досетиш.

"Днес групите смесвали стиловете,нямало чист пънк",еми смесването им не се получава.Само едни лайна. :)


Хайде слушай си там Грийн Дей,Офспринг,Фолл Аут Бой,и там другите шитни..
Тази тема много пъти е коментирана.

retwerts
08-23-2008, 12:25
Не веднъж са казвали,че понятие,като "поп-пънк" не може да съществува.Не ми се обяснява отново защо,ако разбираше от пънк музика щеше да се досетиш.

"Днес групите смесвали стиловете,нямало чист пънк",еми смесването им не се получава.Само едни лайна. :)


Хайде слушай си там Грийн Дей,Офспринг,Фолл Аут Бой,и там другите шитни..
Тази тема много пъти е коментирана.
Аз не слушам особено тези групи,защото това не ми е любимия стил.А това е поредният ти пост ,в който не казваш в общи линии абсолютно нищо.Този спор е абсолютно безмислен,казах го,вие сте хора,които по-скоро си плямпат по форуми,отколкото да седнат и да прочетат малко по-сериозни мнения.Това,че пишеш някакви твои теории за музиката,не те прави компетентна/компетентен,освен ако не си музикант.Аз също си съставям свое мнение за музиката,но то е въз основна на това,което съм чел ,но не във форумчета,в мнения на истински музиканти.

Спомням си едно интервю на Кърт Кобейн,в което го питат какъв точно стил свирят Нирвана и той казва,че се опитва да прави нещо като Поп-пънк,рок,гръндж и неща от този сорт.Тоест се опитва да смесва стилове,основното звучене си остава гръндж,но не и във всички песни.Тези определения на стила на групите са въз основа на основното им звучене,но ако се направи по-подробна дисекция на творчеството на групите,ще се открият елементи и на много други стилове.В този ред на мисли,Офспринг до средата на 90-те правиха основно пънк ,в някои песни и с хард рок ,даже близко до хеви метъл елементи.В последствие намесиха и много по-комерсиален стил,много често граничещ и с поп.Но основата им си остава пънка.

fuckingwhore
08-23-2008, 12:43
8-)

BranD ;/
08-23-2008, 12:45
Dance, House, Trance!
DJ Tiesto :smt003

SunShinePearl
08-23-2008, 17:23
ми слушам рок но не хард рок малко по лекичките но има и от харда дето ме кефят и гласувах за 2-рото
п.с анкетата не е направена като хората