PDA

View Full Version : Ужасно



Monopich17
08-23-2008, 08:01
Здравейте от известно време насам ме тормози нещо. Аз съм на 18 години и съм влюбен несподелено в 17 годишно момиче.
Тя е страхотна жена, много красива и лъчезарна.
В началото като се запознахме, тя се държеше страхотно, говорихме си с часове, предлагаше ми да ходим на кафе, на дискотека, дори си разменихме телефоните. Минаха няколко дни и тя промени отношението си към мен.
Тя има много ухажори, постоянно има мъже, които я задяват.
Когато седна при нея, спира да говори, само мълчи. Като дойде някой друг, си говори с тях, но е мен не. Избягва ме, но същевременно ме наблюдава. При всяка възможност сяда така, че да може да мята погледи. Но аз се измъчвам много, защото тя ме избягва и гледа на говори с мен. Какво да правя ?

GabisiTa
08-23-2008, 08:13
Ние от къде да знаем защо не иска да говори с теб .. ? :o Може да си я засегнал с нещо, знам ли ... Може просто да я питаш защо те избягва...

Bellatrix
08-23-2008, 08:16
Щом те наблюдава сигурно поне те харесва :) Може би именно заради това не те заговаря много много. Може да е твърде срамежлива с теб то4но защото те харесва. :P Опитай се ти да я заговаряш. покажи и че я харесваш и виж дали ще отвърне \:D/ \:D/ \:D/

jghgh
08-23-2008, 08:16
като те е усетила че й се кефиш е почнала да те отбягва
по-интересен си бил в началото на флиртовете ви, когато не си се издавал толкова...
човек трябва винаги да е интересен и да е тръпка, или тая е няква непостоянна..

деаазнам :D

cHooOpiHka___
08-23-2008, 08:18
еми поговори с нея...дори и да не иска викни я и я попитай за проблема и какво е станало...опитай пък ако не става... :( ...значи я остави да си живее и когато е готова тя ше си ти каже...УСПЕх... :)

Monopich17
08-23-2008, 08:18
Щом те наблюдава сигурно поне те харесва :) Може би именно заради това не те заговаря много много. Може да е твърде срамежлива с теб то4но защото те харесва. :P Опитай се ти да я заговаряш. покажи и че я харесваш и виж дали ще отвърне \:D/ \:D/ \:D/

Опитах да я заговарям и да разговарям с нея, но не се получава, избягва ме.

Monopich17
08-23-2008, 08:20
като те е усетила че й се кефиш е почнала да те отбягва
по-интересен си бил в началото на флиртовете ви, когато не си се издавал толкова...
човек трябва винаги да е интересен и да е тръпка, или тая е няква непостоянна..

деаазнам :D

Едва ли е това, има други които и седят постоянно до задника и какво ли не правят , а тя знае че я харесват и към тях се държи добре, но с мен е резервирана.А и аз спрях вече да и показвам, защото ми омръзна такова поведение. Сядам в страни и я оставям на мира, а тя седи и ме гледа.

balu4ka
08-23-2008, 08:21
Или я е страх,4е може би ти изпитва6 не6то към нея,а тя към тебе не...и не исак да се задулбо4ават нещата или просто е курва щом мята погледи към другите!И ако продулжава така просто я заеби и ти ...има сигурно моми4ета дет си падат по теб ;] :-D :lol:

Monopich17
08-23-2008, 08:22
Ние от къде да знаем защо не иска да говори с теб .. ? :o Може да си я засегнал с нещо, знам ли ... Може просто да я питаш защо те избягва...

Не съм я засегнал с нищо, нищо лошо не съм и казвал. Тия дни, само успя да ми каже, че като ме види и върви деня по мед и масло. Но пак се държи студено и избягва да ме гледа в очите. Аз нямам кой знае какъв опит с жените, малак съм, но незнам какво да правя.

Monopich17
08-23-2008, 08:23
Или я е страх,4е може би ти изпитва6 не6то към нея,а тя към тебе не...и не исак да се задулбо4ават нещата или просто е курва щом мята погледи към другите!И ако продулжава така просто я заеби и ти ...има сигурно моми4ета дет си падат по теб ;] :-D :lol:

Не ме разбра, тя не мята погледи по други, а по мен. Търси ме с поглед.

И не е курва със сигурност.Иначе си права, няма смисъл да се натягам , защото ми е много кофти, а тя се държи странно.

MostHated
08-23-2008, 08:33
Вече не си й интересен!

Monopich17
08-23-2008, 08:35
Та това е общи линии. Аз съм сигурен че ме харесва, виждам го в погледа и , в реакциите и, но тя се пази, защо ? Някое момиче, правила ли е нещо подобно ?

obi4am_te!!!
08-23-2008, 08:36
popitai q i uspeh :)

Monopich17
08-23-2008, 08:39
Вече не си й интересен!

Едва ли е това. Тя сама казва за някои от досадниците че са и втръснали, но седи с тях и се смее.
Аз от всичките, най-малко внимание и обръщам, просто съм свикнал ако има някаква емоция да се говори за това, поне така мисля че трябва да е.
А тя се държи странно. Не ме е обиждала, не се е държала лошо, просто се праи на хладна , а виждам че не е така.

Monopich17
08-23-2008, 08:41
popitai q i uspeh :)

При положение че се държи така, не мога да я попитам. Тя ту потдава, ту ме търси с поглед, ту се прави на интересна. При това положение, не мисля че мога да я питам каквото и да било. Страх ме е.А наистина много я харесвам.

Monopich17
08-23-2008, 08:42
А какъв е варианта, някой да ми е направил интрига и да е говорил нещо лошо за мен, от тия дето я свалят ?

Lacey_66
08-23-2008, 08:47
Щом те наблюдава сигурно поне те харесва :) Може би именно заради това не те заговаря много много. Може да е твърде срамежлива с теб то4но защото те харесва. :P Опитай се ти да я заговаряш. покажи и че я харесваш и виж дали ще отвърне \:D/ \:D/ \:D/

+1 :wink: :P

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 09:01
Отиваш при нея и изяснявате отношенията си!!!!

zaraaa
08-23-2008, 09:02
popitai q i uspeh :)

При положение че се държи така, не мога да я попитам. Тя ту потдава, ту ме търси с поглед, ту се прави на интересна. При това положение, не мисля че мога да я питам каквото и да било. Страх ме е.А наистина много я харесвам.

Няма от какво да те е страх или пак да те е срам, все пак си момче, по-добре я попитай, поговорете, изяснете си чувствата, вместо после все да се чудиш:Ами ако бях поговорил с нея и се бяхме изяснили какво ли щеше да стане! Както казах по-горе - МОМЧЕ СИ, бъди ПО-СМЕЛ! :) Успех :):):)

Monopich17
08-23-2008, 10:47
popitai q i uspeh :)

При положение че се държи така, не мога да я попитам. Тя ту потдава, ту ме търси с поглед, ту се прави на интересна. При това положение, не мисля че мога да я питам каквото и да било. Страх ме е.А наистина много я харесвам.

Няма от какво да те е страх или пак да те е срам, все пак си момче, по-добре я попитай, поговорете, изяснете си чувствата, вместо после все да се чудиш:Ами ако бях поговорил с нея и се бяхме изяснили какво ли щеше да стане! Както казах по-горе - МОМЧЕ СИ, бъди ПО-СМЕЛ! :) Успех :):):)

Пробвах, но както казах дори като седна при нея, тя става и отива на друго нясто уж ей така. Не иска, не знам защо.
Онзи ден дойде , защото бяхме много хора и седна до мен, само там беше свободно. Питах я защо се държи тка, тя не ме погледна, само пусна малка усмивка. Какво да говорим и как ? Може някой нещо да измисли, ако има по голям опит от мен, аз съм на 18 и си признавам, че нямам много голям такъв.

Monopich17
08-23-2008, 10:50
Отиваш при нея и изяснявате отношенията си!!!!

Е обясних вече, че това на думи е лесно, но как се гони вятъра ?

Тя ме отбягва по всякакъв начин.

Erica
08-23-2008, 10:50
А какъв е варианта, някой да ми е направил интрига и да е говорил нещо лошо за мен, от тия дето я свалят ?

Голям...

Erica
08-23-2008, 10:52
Отиваш при нея и изяснявате отношенията си!!!!

Е обясних вече, че това на думи е лесно, но как се гони вятъра ?

Тя ме отбягва по всякакъв начин.

А ти достойнство нямаш ли си?Като те отбягва остави я...,докога смяташ да ходиш след нея...,докато свят светува?

Monopich17
08-23-2008, 10:53
А какъв е варианта, някой да ми е направил интрига и да е говорил нещо лошо за мен, от тия дето я свалят ?

Голям...

Предполагам обаче, че ако тя ме харесва, това няма да и повлиае или поне може да ме пита, дали това е вярно.
Незнам, мисля си,че ако ме харесва, рано или късно ще поиска нещо, но факта че има много обожатели, може да наклони везните :booooomb:

Erica
08-23-2008, 10:57
А какъв е варианта, някой да ми е направил интрига и да е говорил нещо лошо за мен, от тия дето я свалят ?

Голям...

Предполагам обаче, че ако тя ме харесва, това няма да и повлиае или поне може да ме пита, дали това е вярно.
Незнам, мисля си,че ако ме харесва, рано или късно ще поиска нещо, но факта че има много обожатели, може да наклони везните :booooomb:

Аз пък мисля,че това твоето е загубена кауза...Престани да се филмираш с тия погледи и незнам си какво...,ами се откажи...щом момичето не проявява никакво желание да говорите и те отбягва...не ти ли става ясно...какво още ти е нужно,за да разбереш знаците и?

Monopich17
08-23-2008, 11:01
А какъв е варианта, някой да ми е направил интрига и да е говорил нещо лошо за мен, от тия дето я свалят ?

Голям...

Предполагам обаче, че ако тя ме харесва, това няма да и повлиае или поне може да ме пита, дали това е вярно.
Незнам, мисля си,че ако ме харесва, рано или късно ще поиска нещо, но факта че има много обожатели, може да наклони везните :booooomb:

Аз пък мисля,че това твоето е загубена кауза...Престани да се филмираш с тия погледи и незнам си какво...,ами се откажи...щом момичето не проявява никакво желание да говорите и те отбягва...не ти ли става ясно...какво още ти е нужно,за да разбереш знаците и?


Може и да си права, но не могада разбера, защо само с ен се държи така. Много по лесно щеш да и е, като я птах защо така, да ми отговори че не я кефя, а не да мъчи.

zaraaa
08-23-2008, 15:36
Като не ти обръща внимание, прави се на голяма работа и не иска да говорите - ОСТАВИ Я! Не се занимавай вече с нея! В крайна сметка всеки си има достойнство и на всеки чашата му прелива! Няма да и вървиш подир гъза я! Ха, пуууу неориентирани хора! (съжалявам, че така грубо се изразявам за нея, обаче, се нервиварах, какво и пречи да поговoрите, сливи ли има в устата си?) :x

Monopich17
08-24-2008, 13:14
Днес си направих експеримент, с ревнуване. Викнах една позната уж да дойде преди плажа, на който бяхме тръгнали , ама не да парадираме ей така. И я чаках при онази. Ей сега минах, тя дори не иска да ми говори, едно сериозно и аз я попитах "Добре, що си такъв инат", а тя се захили много, след което пак стна сериозна.
Мисля че ми е ясно вече какво става ;:)

LaDy_DaQnA
08-24-2008, 13:19
мммм и аз съм се държала така шото спр мнг харесвах 1 момче и ме беше срам и незнаех какво да кажа беше ме страх да не разбере или да не сбъркам някъде в отношенията ни....ама за въпросното момиче нз

kifla
08-24-2008, 13:22
Според мен момичето просто не иска да ти дава напразни надежди ,защото не те харесва ,а те наблюдава защото на всяко момиче и е приятно да знае че повече момчета я харесват !Някак си изучава едва ли не твоето поведение ...нещо такова ,не мога и аз много точно да ти го обясня .Жените сме сложни същества! :-)

cinderella_gugutka
08-24-2008, 13:26
защо не я заговориш за нещо и ако тя не ти отг или се измъкне просто я питай защо се държи така

Erica
08-24-2008, 13:43
Мисля че ми е ясно вече какво става ;:)

И би ли ни разсянил какво става?

Ai4ka
08-24-2008, 18:29
Ами ти сигурен ли си че не си я засегнал с абсолютно нищо помисли си хубаво ? а вие говорили сте си по въпроса за вас двамата смисъл за връзка ? може би момичето си е такова обича да е заобиколена от момчета които я харесват знам ли :)

BaiToq
08-24-2008, 18:31
Здравейте от известно време насам ме тормози нещо. Аз съм на 18 години и съм влюбен несподелено в 17 годишно момиче.
Тя е страхотна жена, много красива и лъчезарна.
В началото като се запознахме, тя се държеше страхотно, говорихме си с часове, предлагаше ми да ходим на кафе, на дискотека, дори си разменихме телефоните. Минаха няколко дни и тя промени отношението си към мен.
Тя има много ухажори, постоянно има мъже, които я задяват.
Когато седна при нея, спира да говори, само мълчи. Като дойде някой друг, си говори с тях, но е мен не. Избягва ме, но същевременно ме наблюдава. При всяка възможност сяда така, че да може да мята погледи. Но аз се измъчвам много, защото тя ме избягва и гледа на говори с мен. Какво да правя ?
Ей ся слагам боба. :grin:

reallovr
08-24-2008, 18:49
Здравейте от известно време насам ме тормози нещо. Аз съм на 18 години и съм влюбен несподелено в 17 годишно момиче.
Тя е страхотна жена, много красива и лъчезарна.
В началото като се запознахме, тя се държеше страхотно, говорихме си с часове, предлагаше ми да ходим на кафе, на дискотека, дори си разменихме телефоните. Минаха няколко дни и тя промени отношението си към мен.
Тя има много ухажори, постоянно има мъже, които я задяват.
Когато седна при нея, спира да говори, само мълчи. Като дойде някой друг, си говори с тях, но е мен не. Избягва ме, но същевременно ме наблюдава. При всяка възможност сяда така, че да може да мята погледи. Но аз се измъчвам много, защото тя ме избягва и гледа на говори с мен. Какво да правя ?
Ей ся слагам боба. :grin:
Е тва ме изкърти на max........ а сега по темата явно вече не си и интересен но и в това неможем да бъдем сигорни защото както казаха по-горе ние жените сме сложни същества а и понякога незнаем какво искаме

258
08-24-2008, 20:03
Мисля че ми е ясно вече какво става ;:)

И би ли ни разсянил какво става?
Чакаме :-o