PDA

View Full Version : Подарьк



lonelyboy
08-23-2008, 09:17
Майка ми има след няколко дни рожден ден и се 4удя какво да й взема.Ако може да ми дадете някакви предложения ще сьм ви благодарен :) Благодаря предварително :grin:

Cvetito53
08-23-2008, 09:26
Komplekt ot obeci i prasten,nqkoi hubav parafum

mariqn_sexa
08-23-2008, 09:26
може би 1 кутия бонбони или 1 букет :-D

narkotikche
08-23-2008, 09:27
Вибриращата самобръсначка на Жилет. ;) .. Шегувам се, според мен би се зарадвала на пръстен, гривна, парфюмче, или нещо за спомен от теб! :)

Serseri91
08-23-2008, 09:47
елегантно портмоне със твоя снимка вътре (може и ваша обща).Ама не портмоне от сергиите за 5 лева,ами нещо наистина стойностно.Аз на мойтЪ майка т'фа подарих,много се зарадва.

zaraaa
08-23-2008, 09:48
Komplekt ot obeci i prasten,nqkoi hubav parafum

+1 - може и един хубав голям букет :)

devil_feel_f
08-23-2008, 09:54
И моята майка има рожден ден след няколко дни. :D Ако обича цветята, може да и подариш някакво саксийно цвете.Има голямо разнообразия в цветарските магазини.Аз на моята мисля да и купя точно това.Тя като види цвете, което няма , много се кефи. :grin:

PePeLePew
08-23-2008, 10:22
ако обича да носи часовници това е добър вариант да избереш някой готин от скъпарска марка ;)

lonelyboy
08-23-2008, 10:27
мерси мн :)

crazyhair
08-23-2008, 10:37
podari i i tova koeto tq nai mnogo ubi4a ili haresva i da i ostane za spomen brata podari na moita maika lanec ot srebro s srebarna roza i tq mn mu sa zaradva

sexa_na_kompleksa
08-23-2008, 10:38
Зависи от интересите й. По-горе дадоха добри предложения. Може и някоя книга, ако обича да чете.

ElisaDay
08-23-2008, 10:59
ако обича стайните цветя :arrow: цвете
ако нямаш много парички :arrow: един хубав букет ще я зарадва, повярвай ми
ако си няма часовник :arrow: купи й
ако колекционира нещо :arrow: ...
повечето жени се радват на бижута :arrow: някое сребърно синджирче и гривничка,може пък само висулка, обеците също са добра идея, виж, за пръстен е по- сложно, ако и знаеш пръста й вземи, но ако не..не рискувай
ако обича козметиката :arrow: има разни комплектчета - кремче,парфюм и дезедорант; може само хубав скъп парфюм
както казаха по-горе,ако обича да чете :arrow: книга, много удачен вариант, ако не се сетиш нищо друго :)
ако харесва сувенирите :arrow: може да и вземеш нещо за спомен :)
ако й познаваш вкуса :arrow: защо пък не и някоя блузка ;-)
ако се е оплаквала скоро, че се нуждае от нещо :arrow: ти си наред
ако работи в Банка или нещо такова :arrow: една хубава скъпа химикалка е доста стойностен подарък :)

Дано съм ти помогнала поне малко :-)

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 11:32
в никакъв случей да НЕ е нещо за къщата,че моята щеше да ме изяде :?

Iv4eTy
08-23-2008, 12:14
Ами зависи какво обича - примерно ако обича бижута можеш някой пръстен или обеци, както други казаха има много оригинални портмонета или някое комплектче парфюмче, кремче и там още нещо...
Но най-важното е не цената на подаръка, а самия жест - сигурна съм че каквото и да й вземеш ще се зарадва :)

kiss me baby
08-27-2008, 23:04
nqkoi strahoten parfum...

hahavteen
08-27-2008, 23:21
За един рожден ден подарих на майка ми собственоръчно изработена картичка в която написах стихче за мама. Страшно се зарадва защото и напомни на времето коато бях малка :) Просълзи се.
За миналия и рд и взех едно зелено камъче във формата на сърце (точно колкото да се побира в ръката и). Не помня какъв камък беше но си спомням че беше нещо за добра енергия бла бла. Тя обича такива неща и си го носи винаги с нея за късмет :)
На приятелката на баща ми и бях взела веднъж комплект верижка и гривна които се връзваха с една нейна рокличка както и една книга която ми беше споменала веднъж че иска.
Мисля че на всичко което показва че си помислил за нея и интересите и ще я зарадва :)

BaiToq
08-28-2008, 05:11
Каса бира.