PDA

View Full Version : Природоматематически профил



SuNsEt
08-23-2008, 11:29
Сега ще съм 8 клас и влязох в даскало с профил природомат. с математика и немски.Въпросът ми е,какво точно ще изучавам?Ще имам повече часове само немски и математика или в този природомат. профил се включват и химия,физика и биология? :-o

BaBy_bS
08-23-2008, 11:57
яко математика и език е този профил.поне в Бургас тези паралелки са така :)

SuNsEt
08-23-2008, 12:21
Хм...Яко математика...Това дано да го преживея...Значи Химия,Физика и Биология ще си ги изучавам нормално...

MiLeNcHeToO
08-23-2008, 13:04
Аз също съм с природоматематически профил,обаче с френски.Първата година (8 клас) имахме 21 часа седмично фр,математика,бг,литератур без разказвателни (биология,химия,история и т.н) и вече 9ти клас си имахме всички предмите като биологията ни беше с 2 часа повече и географията ни беше на френски.Зависи си от у-щето ,но предполагам,че и при теб ще бъде нещо подобно :P

SuNsEt
08-23-2008, 13:11
Ами аз съм в 18 СОУ-София. :) ...Дано да си права.21 часа седмично немски,математика,бълг,лит ратура ми се струва добре. :-D ...Като се замисля,имам един приятел,които е в математическата гимназия с английски и...Тази година ще е 9 клас.Каза,че сега ще трябва да учи с учебниците за 8ми физика,химия,биология и география...Ако не съм го разбрала погрешно де.

Shadow_Walker
08-23-2008, 13:25
ще имаш повече часове по математика от обикновено, а 8 клас цяла година ще учиш по 19 часа немски, хъхъ.
поне така в търновското пмг.

LovelyGirl
08-23-2008, 13:26
И аз съм природоматематически профил,ама не съм имала повече часове математика,освен като бях 9ти клас имах ЗИП математика.В осми клас имах 19 часа седмично англ.и нямах разказвателни.В 10 клас като бях имах по 5 4аса сед.биология и 3 химия.Така,че трябва да имаш повече биология и химия :)

taffy
08-23-2008, 13:28
Мии и аз да попитам какво ще уча? Природоматематически профил съм и аз - биология и английски..Доколкото знам дооста английски, ии биология 6ти и 7ми клас (не съм сигурна)..А другите предмети как се изучават? :D

moshmartin
08-24-2008, 17:16
Мии и аз да попитам какво ще уча? Природоматематически профил съм и аз - биология и английски..Доколкото знам дооста английски, ии биология 6ти и 7ми клас (не съм сигурна)..А другите предмети как се изучават? :D
И аз съм биология но в Казанлъшкото ПМГ. Та 8 клас=21 часа английски седмичмо,малко математика,малко БЕЛ,малко ''информационни технологии''. По-нагоре ще те съсипят от биология и химия 8-)

Izzy_
08-24-2008, 18:25
ще имаш повече часове по математика от обикновено, а 8 клас цяла година ще учиш по 19 часа немски, хъхъ.
поне така в търновското пмг.
Няма да са 19,а 21. ;)

taffy
08-25-2008, 13:12
Мии и аз да попитам какво ще уча? Природоматематически профил съм и аз - биология и английски..Доколкото знам дооста английски, ии биология 6ти и 7ми клас (не съм сигурна)..А другите предмети как се изучават? :D
И аз съм биология но в Казанлъшкото ПМГ. Та 8 клас=21 часа английски седмичмо,малко математика,малко БЕЛ,малко ''информационни технологии''. По-нагоре ще те съсипят от биология и химия 8-)

Мерси! сега съм много по - спокойна :D