PDA

View Full Version : Искам го, но не винаги!



MapTa
08-23-2008, 13:01
Здравейте, имам следния проблем. Имам приятел от 2 години почти. Наскоро с приятеля ми бяхме разделени поради милиони причини, но той толкова зле го прие, че не спираше да ме следи и да плаче. Вечерта в която му казах,че не искам да сме заедно вече, той започна да ме моли да не го оставям и плачеше, така сякаш аз за него съм единствената причина да живее. Аз не исках да го виждам, но той продължаваше да ходи по мен и да ме моли да не го оставям, казвах му да не ме търси и че не искам да съм с него, но той толкова се ядоса и разстрои,че хвърли колелото си и щеше да ме удари с него. Аз се уплаших и започнах да бягам от него, но той продължаваше да ходи по мен. Вече толкова бях уплашена,че какво ли не ми минаваше през главата да се отърва от него. Накрая ме остави и си отиде. На другия ден той пак започна да ме тормози и да ме моли да се върна при него, но вече дори нямах желание да бъдем и приятели. Казах му да не ме тормози и да не се доближава домен, защото ще подам жалба за психически тормоз и ще си извадя заповед за ограничение. При това той спря да ме тормози, минаха 2 дни и пак се започна да ме моли и да плаче. Аз седнах и поговорих с него и му казах,че ми трябва малко време и че после ще видим какво ще стане. Мина още малко време и аз реших да се върна при него, при няколко условия... Той ми обеща това, което аз исках и сега вече всичко е спокойно (уж) И ето това ми е проблема, той сега си търси причина да се скара с мен, макар и аз нищо да не съм казала или направила. Той просто сякаш е друг човек след тази случка и вече е толкова раздразнителен, че на мен ми се струва,че съм отключила един ужасен човек в него. Просто търси причина да се скараме и аз отново да не искам да съм с него... НЕ ЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ И КАК ДА ПОСТЪПЯ, НО НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!!!!!!!! ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!

MoOnLiGhT_ShAdOw
08-23-2008, 13:12
Пф, това за късането, плача от страна на момчето и повторното събиране ми е до болка познато... Чак ми става лошо като си мисля за това. :?
Моето мнение е, че щом не искаш да си с него, не трябва да отлагаш, ами просто да се разделите. А пък щом той се заяжда без причина, нищо не ти пречи да проведеш разговор защо го прави. Ако не ти отговори, можеш просто да му заявиш, че ти прилича сякаш го прави нарочно и да си го зарежеш. Този път завинаги.

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-23-2008, 13:15
Идентичен случай.И на мен ми се случва нещо подобно,само че аз нямам намерение да се върна при момчето.А относно вашите отношения мисля,че може би е уплашен да не те загуби отново.2 години не са малко и той държи на теб.Важното е да говорите за проблемите.Кажи му как се чувстваш и ако те обича ще те разбере.Не трябва да премълчаваш..така убиваш себе си.Успех ! :)

GabisiTa
08-23-2008, 13:21
Може би иска по някакъв начин да ти върне, че си го зарязала преди, знам ли ... Най-добре ще е да поговориш с него защо се държи така.. :(

MapTa
08-23-2008, 13:23
Може би иска по някакъв начин да ти върне, че си го зарязала преди, знам ли ... Най-добре ще е да поговориш с него защо се държи така.. :( съгласна съм,но много ми се иска да разбера какво мисли едно момче и защо би направило нещо подобно... аз съм имала причина и вече си обещахме да започнем всичко наново... защо би направил така????!?!??!?!?

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 13:28
не бъди затворник на умрели чувства.Живее се само веднъж и привързаността не е причина да си пропиляваш щастието :)
не мога да ти дам съвет,защото съм най-обърканият индивид,един ден всичко е наред и съм почти обедена,че тръпката ощи я има,а в друг така ми е писнало от всичко,че не искам да го гледам... :?

radito
08-23-2008, 13:32
Как искаш да ти помогнем???Не разбирам......Ти сама трябва да си решиш дали искаш да продължаваш да търпиш това или да се разделите!

zaraaa
08-23-2008, 15:30
Ти сама каза, че е станал много раздразнителен и се чуди за какво да се сдърпа с теб и да спори! :? :x Следователно си търси поводи, Може би да се разделите отново! Така, че моят съвет е да го оставиш, пък и нали не искаш да си с нго вече, а и не ти трябва човек, който се дразни от най-малкото нещо и постоянно се чуди как да се скара с теб, знаеш ли го утре при някоя караница, щом е такъв избухлив, може и да ти посегне! Недай си Боже! :(

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 18:16
Как искаш да ти помогнем???Не разбирам......Ти сама трябва да си решиш дали искаш да продължаваш да търпиш това или да се разделите!
:-o :-o :-o

NightSky
08-23-2008, 18:48
Сгрешила си, като си се съгласила да се съберете. Сега той ще търси начин да те нарани, както самият той е бил наранен след раздялата ви. По-добре му кажи, че няма връщане и се разделете окончателно.

Saymon90
08-23-2008, 18:51
Щом търси причина, дай му таква. Скарайте се - разделете се. Но този път наистина :)
Нещото, което съм научил от опита си, е че когато една връзка приключи, тя трудно може отново да грее. Болката и омразата от раздялата рядко могат да се заличат за 1-2 дни и после пак райско щастие.
Просто спри да бъдеш с него... а той нека се тръшка, колкото иска.

BaiToq
08-23-2008, 19:02
Ми искай го постоянно :-o :D

miss_asi
08-23-2008, 19:06
Мисля че в началото наистина е искал да се съберете а по нататък е било просто за да се изгаври с тебе или по-скоро да ти го върне.

Valkyrie
08-23-2008, 20:42
Здравейте, имам следния проблем. Имам приятел от 2 години почти. Наскоро с приятеля ми бяхме разделени поради милиони причини, но той толкова зле го прие, че не спираше да ме следи и да плаче. Вечерта в която му казах,че не искам да сме заедно вече, той започна да ме моли да не го оставям и плачеше, така сякаш аз за него съм единствената причина да живее. Аз не исках да го виждам, но той продължаваше да ходи по мен и да ме моли да не го оставям, казвах му да не ме търси и че не искам да съм с него, но той толкова се ядоса и разстрои,че хвърли колелото си и щеше да ме удари с него. Аз се уплаших и започнах да бягам от него, но той продължаваше да ходи по мен. Вече толкова бях уплашена,че какво ли не ми минаваше през главата да се отърва от него. Накрая ме остави и си отиде. На другия ден той пак започна да ме тормози и да ме моли да се върна при него, но вече дори нямах желание да бъдем и приятели. Казах му да не ме тормози и да не се доближава домен, защото ще подам жалба за психически тормоз и ще си извадя заповед за ограничение. При това той спря да ме тормози, минаха 2 дни и пак се започна да ме моли и да плаче. Аз седнах и поговорих с него и му казах,че ми трябва малко време и че после ще видим какво ще стане. Мина още малко време и аз реших да се върна при него, при няколко условия... Той ми обеща това, което аз исках и сега вече всичко е спокойно (уж) И ето това ми е проблема, той сега си търси причина да се скара с мен, макар и аз нищо да не съм казала или направила. Той просто сякаш е друг човек след тази случка и вече е толкова раздразнителен, че на мен ми се струва,че съм отключила един ужасен човек в него. Просто търси причина да се скараме и аз отново да не искам да съм с него... НЕ ЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ И КАК ДА ПОСТЪПЯ, НО НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!!!!!!!! ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!
А като ти гледа човек подписа, може да реши, че си влюбена до уши и искаш да направиш връзката си достояние на целия свят.

MiMcHeToOo
08-23-2008, 20:58
Отмъщава си ;)

MapTa
08-24-2008, 23:27
Здравейте, имам следния проблем. Имам приятел от 2 години почти. Наскоро с приятеля ми бяхме разделени поради милиони причини, но той толкова зле го прие, че не спираше да ме следи и да плаче. Вечерта в която му казах,че не искам да сме заедно вече, той започна да ме моли да не го оставям и плачеше, така сякаш аз за него съм единствената причина да живее. Аз не исках да го виждам, но той продължаваше да ходи по мен и да ме моли да не го оставям, казвах му да не ме търси и че не искам да съм с него, но той толкова се ядоса и разстрои,че хвърли колелото си и щеше да ме удари с него. Аз се уплаших и започнах да бягам от него, но той продължаваше да ходи по мен. Вече толкова бях уплашена,че какво ли не ми минаваше през главата да се отърва от него. Накрая ме остави и си отиде. На другия ден той пак започна да ме тормози и да ме моли да се върна при него, но вече дори нямах желание да бъдем и приятели. Казах му да не ме тормози и да не се доближава домен, защото ще подам жалба за психически тормоз и ще си извадя заповед за ограничение. При това той спря да ме тормози, минаха 2 дни и пак се започна да ме моли и да плаче. Аз седнах и поговорих с него и му казах,че ми трябва малко време и че после ще видим какво ще стане. Мина още малко време и аз реших да се върна при него, при няколко условия... Той ми обеща това, което аз исках и сега вече всичко е спокойно (уж) И ето това ми е проблема, той сега си търси причина да се скара с мен, макар и аз нищо да не съм казала или направила. Той просто сякаш е друг човек след тази случка и вече е толкова раздразнителен, че на мен ми се струва,че съм отключила един ужасен човек в него. Просто търси причина да се скараме и аз отново да не искам да съм с него... НЕ ЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ И КАК ДА ПОСТЪПЯ, НО НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!!!!!!!! ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!
А като ти гледа човек подписа, може да реши, че си влюбена до уши и искаш да направиш връзката си достояние на целия свят. това ме подсеща да махна подписа си, БЛАГОДАРЯ ТИ!

Virgin
08-25-2008, 01:56
Според мен просто се държи неадекватно, не че иска да ти го върне или нещо такова.. Мисля, че го прави от страх да не те изгуби отново, обаче подходът му е невероятно сбъркан.. #-o

mgxpower
08-25-2008, 02:12
Това ,че се държи ужасно не е начин да й покаже колко държи на нея
а начин за самозащита да настрои съзнанието си така ,че когато тя
повторно го остави той да бъде до някаква степен физически подготвен това
на твоя приятел е леко болестно състояние...да я преследваш толкова
много време прави го , но да не е чак толкова нагло и нахално
и задушаващо аз също съм бил на неговото място и на мен ми беше
трудно да я пусна беше се превърнала във фиксидея...толкова много
бях вглабен и вманиачен от мисълта за нея ,че не усетих кога чувствата
й отслабнаха!Страх го е ,че ще го зарежеш отново , но нека те пусне
ако те обича ще те пусне и ще се радва ,че си щастлива!Важното в
случая е какво искаш ти?Щастлива ли си с него?Това ли искаш за себе си?Това ли е любовта да бъдеш с някого и вместо на чувства
връзката да се крепи на уговорки и условия... не мисля ,че това може да се нарече връзка!

MapTa
08-25-2008, 12:32
Това ,че се държи ужасно не е начин да й покаже колко държи на нея
а начин за самозащита да настрои съзнанието си така ,че когато тя
повторно го остави той да бъде до някаква степен физически подготвен това
на твоя приятел е леко болестно състояние...да я преследваш толкова
много време прави го , но да не е чак толкова нагло и нахално
и задушаващо аз също съм бил на неговото място и на мен ми беше
трудно да я пусна беше се превърнала във фиксидея...толкова много
бях вглабен и вманиачен от мисълта за нея ,че не усетих кога чувствата
й отслабнаха!Страх го е ,че ще го зарежеш отново , но нека те пусне
ако те обича ще те пусне и ще се радва ,че си щастлива!Важното в
случая е какво искаш ти?Щастлива ли си с него?Това ли искаш за себе си?Това ли е любовта да бъдеш с някого и вместо на чувства
връзката да се крепи на уговорки и условия... не мисля ,че това може да се нарече връзка! Обичам го много, но наистина не искам да съм с такава връзка. Пък и с него нямаме никакво бъдеще. Аз след бала си ще замина да уча в София, той не иска да дойде с мен, защото не харесва този град и връзка от разстояние някак си не ми харесва...

zaraaa
08-25-2008, 20:10
Това ,че се държи ужасно не е начин да й покаже колко държи на нея
а начин за самозащита да настрои съзнанието си така ,че когато тя
повторно го остави той да бъде до някаква степен физически подготвен това
на твоя приятел е леко болестно състояние...да я преследваш толкова
много време прави го , но да не е чак толкова нагло и нахално
и задушаващо аз също съм бил на неговото място и на мен ми беше
трудно да я пусна беше се превърнала във фиксидея...толкова много
бях вглабен и вманиачен от мисълта за нея ,че не усетих кога чувствата
й отслабнаха!Страх го е ,че ще го зарежеш отново , но нека те пусне
ако те обича ще те пусне и ще се радва ,че си щастлива!Важното в
случая е какво искаш ти?Щастлива ли си с него?Това ли искаш за себе си?Това ли е любовта да бъдеш с някого и вместо на чувства
връзката да се крепи на уговорки и условия... не мисля ,че това може да се нарече връзка! Обичам го много, но наистина не искам да съм с такава връзка. Пък и с него нямаме никакво бъдеще. Аз след бала си ще замина да уча в София, той не иска да дойде с мен, защото не харесва този град и връзка от разстояние някак си не ми харесва...

Щом не искаш такава връзка, мисля че знаеш какво да правиш, просто сложи край, вместо и двамата да се мъчите :) Но това вече е твое решение :)

UnaBletoLoVeU
08-25-2008, 20:37
А не ти ли е хрумвало, че след случилото се у него се е насадила идеята, че дори и след края ти ще се пречупваш и отново ще слагаш началото? Може би е уверен, че каквото и да става ще останете заедно, защото той е способен да те накара да се върнеш при него. И след като мисли така, какво му пречи да си прави живота интересен, тоест да се карате, разделяте и той отново да те връща в живота си.

OpenedSky
08-25-2008, 20:52
1) Ебаси лайното
2) Ммм не трябва да се обвиняваш и трябва да скъсаш по -скоро с него :?

MapTa
08-25-2008, 23:50
А не ти ли е хрумвало, че след случилото се у него се е насадила идеята, че дори и след края ти ще се пречупваш и отново ще слагаш началото? Може би е уверен, че каквото и да става ще останете заедно, защото той е способен да те накара да се върнеш при него. И след като мисли така, какво му пречи да си прави живота интересен, тоест да се карате, разделяте и той отново да те връща в живота си. ето това не исках да го знам... ама май си права... ужасТ :shock:

MoHuTo
08-26-2008, 10:28
Няма смисъл да се пробваш да оправиш нещата.. вече всичко е свършило..обясни му ситуацията и се разделете, пък той после да се оправя..не си длъжна да си с него, само и само той да е доволен..гледай себе си, не него!