PDA

View Full Version : Въпроси относно фотоепилацията



JinaTa`na`ROnaldO
08-23-2008, 13:13
Такамм..;] Хора пОтърсих тема ,нО немОжах да намерЯ ОтгОворът на въпрОса,кОйтО търся.. :)[ВсъщнОст са нЯКолко.. :P ] И те са..:

-Как ще ми се отрази ФОТОЕИЛАЦИЯ,при пОлОжение,че съм на 15 гОдини..?!

-Какви са страничните ефекти..?! Има ли такива изОбщО..!?

-Има ли известна дОза бОлка ,при прилаганетО на прОдцедурата..?!

-КолкО,[с максимална тОчнОст] трае обескОсмяванетО..?!

-Вреди ли по-някъкъв начин на Организма..?!

Аз пОчти нямам кОсми пО тялОтО,нО искам да се пОдлОжа на тази прОдцедура.. :) Хайде дайте инФоОо :} :) :-),защОто спешнО ми трябва..;]


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

BaBy_bS
08-23-2008, 13:46
страх лозе брани :)
по темата-мисля,че изобщо няма никакви странични или лоши ефекти върху организма,а за трайност-доста е,но нали знаеш,че не се прави само по една процедура на въпросната част от тялото ?

RiseGirl
08-23-2008, 14:04
Най-добре прочети тук :)
http://www.beautyface-bg.com/photowaxing.htm

JinaTa`na`ROnaldO
08-24-2008, 12:49
Най-добре прочети тук :)
http://www.beautyface-bg.com/photowaxing.htm

Доста ми пОмогнаа.. :) Много ти благОдаряя..! :-) :-) :-)

Ai4ka
08-25-2008, 12:37
ти сигурно си прочела ама аз да ти кажа...аз съм на 15 години и имам фотоепилация на ръцете и краката правят се по няколко процедури ж зависимост от организма когато ти я правят няма нищо страшно се едно нещо те у6типва съвсем леко изобщо не се усеща за странични ефекти незнам..след 12 дена космите почнаха да падат :) прави се няколко процедури докато опадат всички надявам се да съм ти помогнала ако имаш някакви въпроси питай :)

JinaTa`na`ROnaldO
08-25-2008, 12:57
ти сигурно си прочела ама аз да ти кажа...аз съм на 15 години и имам фотоепилация на ръцете и краката правят се по няколко процедури ж зависимост от организма когато ти я правят няма нищо страшно се едно нещо те у6типва съвсем леко изобщо не се усеща за странични ефекти незнам..след 12 дена космите почнаха да падат :) прави се няколко процедури докато опадат всички надявам се да съм ти помогнала ако имаш някакви въпроси питай :)

Наистина ми помогна доста :) :-) А кОлко ти взеха за ръцете и кОлко за краката :] .?! :)

Ai4ka
08-25-2008, 18:33
Ами нз колко е щото за мен е безплатно.. :) леля ми ми я прави ама за караката беше мн скъпо това помня само от порядъка на 100-200 за една процедура май ама да не те излъжа :(

oth-oth-oth
08-26-2008, 10:50
и аз съм чувала че няма странични ефекти :) въобще не боли и трае дълго време :P кво по хубаво...? :lol:

Ai4ka
08-26-2008, 19:05
10 години трае :P 10 год без косми :grin:

Fx1
08-27-2008, 09:53
Трае 4-5 години и то в най-добрия случай.
100-200 лв е триъгълник, краката са от порядъка на 500.
Зависи какво имаш предвид под "нямам много косми", защото ако са тънки и светли, няма да има никакъв ефект - най-добре се третират черни, дебели косми на бяла кожа, заради контраста.
Правят се от 5 процедури нагоре, като няма никаква гаранция каква част от космите ще паднат. Има хора с по 14 процедури и едва 30% от космите ги няма.
Затова се захващай с фотоепилация само ако имаш достатъчно средства и ако няма ефект, няма да те е яд.

П.П. На 15 си малка. По-добре изчакай до 18-19, не че ще ти стане нещо, но още си в пубертета, хормоните ти се нагласят.

JinaTa`na`ROnaldO
08-27-2008, 10:42
Ауу мНого ви благОдаря за съветите.. :) Наиситна ми пОмогнахте..:] :) :-)