PDA

View Full Version : Любов и Приятели ?



MostHated
08-23-2008, 13:16
Имам 1 приятел, който може и да чете темата, може и да се сърди после но пак ще си кажа. Значи този индивид е такъв човек, иска да има нещо общо с всяко момиче в живота ми. Скъсах с приятелката си заради него, бяха се целували, запознах се с една, с която и той се познава, но когато той разбра веднага почнаха да си чатят и да я распитва за мен и какво става между нас. Сега има едно момиче, с което излизаме, не сме гаджета, но си излизаме, приятно ми е с нея, и много държа на нея. Сега той ме распитва всеки ден ко става между нас, казвам му нищо и той распитва нея. Днес я покани да излязат. . . не мога го разбера, защо прави така. Много ми е гадно, и не знам какво да правя, защото говорих с него, но той не спира!
Крайно ми е неприятна тази ситуация, надявам се някой да помогне или просто да искаже мнение по въпроса.
Не искам да си променяме отношенията с това момиче заради него. . .

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 13:20
я му тегли една!Как може да наречеш такъв човек приятел :x

Black_Element
08-23-2008, 13:20
Ебати гадняра .... кажи му го както трябва не по приятелски щото явно не ти е такъв ....

MoOnLiGhT_ShAdOw
08-23-2008, 13:22
Като не искаш да си променяш взаимоотношенията с момичето заради него, промени си взаимоотношенията с момчето заради нея (и заради всички потенциални момичета в живота си).

GabisiTa
08-23-2008, 13:24
Йее какъв "приятел" имаш само ... :x Както казаха по-горе, по-добре си промени взаимоотношенията с него...

MostHated
08-23-2008, 13:26
Проблема е че я харесвам, а при тоя натиск от него, нищо не може да стане... :smt007

GabisiTa
08-23-2008, 13:30
Ако вече сте по-близки с момичето, може да поговориш с нея и да й обясниш как стоят нещата с този твой "приятел" .. :)

MostHated
08-23-2008, 13:32
Ако вече сте по-близки с момичето, може да поговориш с нея и да й обясниш как стоят нещата с този твой "приятел" .. :)

Искам да говоря с нея, но не по скайп, а като се видим,a сега ми е трудно... днес е с приятелки, др път той я притеснява, а аз нямам време заминавам на море след 3 дена и към 10-12 дена няма да ме има...


дори 1 път бях я испращал, той дойде с нас.... :shock: и не да си върви там отстрани, между нас се навря :x

GabisiTa
08-23-2008, 13:41
Ако вече сте по-близки с момичето, може да поговориш с нея и да й обясниш как стоят нещата с този твой "приятел" .. :)

Искам да говоря с нея, но не по скайп, а като се видим,a сега ми е трудно... днес е с приятелки, др път той я притеснява, а аз нямам време заминавам на море след 3 дена и към 10-12 дена няма да ме има...


дори 1 път бях я испращал, той дойде с нас.... :shock: и не да си върви там отстрани, между нас се навря :x

А ти защо не говориш с него по-сериозно?! Мисля че това вече е прекалено... Не се ли усеща, че е излишен .. ?! :?

Lacey_66
08-23-2008, 13:42
Като не искаш да си променяш взаимоотношенията с момичето заради него, промени си взаимоотношенията с момчето заради нея (и заради всички потенциални момичета в живота си).

+1 :)

BaBy_bS
08-23-2008, 13:44
той явно не иска да си имаш приятелка?или завижда или е ... гей :(

iff
08-23-2008, 13:44
да бе и това ти било приятел .. наистина поговори с тая девойка и и кажи как стоят нещата ..
А на оня "приятел" му откъсни раката и го пребий с нея .. :D

Успехче .. :)

iiirish
08-23-2008, 13:50
Според него явно има някакво съревнование между вас като мъже. Сякаш доказва на себе си, че може да има всяка, до която ти се докопаш. В крайна сметка това говори, че не ти е никакъв приятел. На твое място при такава ситуация аз бих прекратила всякакви отношения с него, по-добре изобщо да не знам за нищо за него, отколкото да ми пречи на личния живот.

MostHated
08-23-2008, 14:00
Той верно че си пада малко омекнала китка... аз спрях да контактувам с него вече, т.е. от сега, знам че ще ми звъни да излизаме, но вече... няма го добрия приятел. Толкова съм търпял от него, и накрая да ми забива нож в гърба... това е мн зле...
не го пожелавам на никой

gPa3HuTeJl
08-23-2008, 14:06
И на т'ва му викаш приятел :?:

cHooOpiHka___
08-23-2008, 14:12
:shock: злобно ...завистливо...копеле...как ги обичам само... :smt078 не ги понасям такива...земи му кажи две приказки по мъжки па дано се разбере а на мацката...разкрии чувствата си...и успеХче...ако и тя изпитва същото ...значи...гейчето...може да :smt098 :smt098 :smt098

aHeJlua
08-23-2008, 14:32
добре е че си спрял да контактуваш с него.. кофти приятел си си избрал.. просто гледай и за напред да не му се връзваш и сичко ше си е окей при тебе :-D 8)

MostHated
08-23-2008, 15:16
оххх, май всичко ще е добре... поне мисля че натам отиват нещата, с тоя моя "приятел" не си говорим. Момичето иска утре да излезем да поговорим, точно тогава ще и кажа всичко. . . стига оня идиот да не види темата :D и да й покаже. Стискайте палци :oops:

Искам сърдечно да ви благодаря, че в тази сериозна за мен тема, нямаше спамове, и необмислени коментари, и че ми дадохте съвет :)

devil_feel_f
08-23-2008, 15:19
Хубаво е, че вече си го разкарал тоя твой "приятел" (по-точно казано предател).Успех с момичето! :)

zaraaa
08-23-2008, 15:24
Едва ли ти е приятел, щом сваля всяко момиче, с което ти също искаш да имаш нещо общо :x Тегли му една, не се занимавай повече с него! Пуууу, простак :x Той сам да си хареса някое друго момиче, не може ли, та все твоите иска!? :x

metalchetoooo
08-23-2008, 20:42
q mu tegli edna bulgarska maina :P ako0 ne zemete da pogoworite shot s malchanie nishty nea da stane :-x

vesinka91
08-23-2008, 20:48
takyv chovek nemoje da se nareche priqtel....

mistake
08-24-2008, 20:43
Това не е приятел. Защо не пробваш да му направиш нещо мръсно и ти. Кажи на това момиче за твоя "приятел". Докато стоиш с кръстени ръце , той ще продължава да те използва.

zvezdii4kaa
08-24-2008, 20:49
Имам 1 приятел, който може и да чете темата, може и да се сърди после но пак ще си кажа. Значи този индивид е такъв човек, иска да има нещо общо с всяко момиче в живота ми. Скъсах с приятелката си заради него, бяха се целували, запознах се с една, с която и той се познава, но когато той разбра веднага почнаха да си чатят и да я распитва за мен и какво става между нас. Сега има едно момиче, с което излизаме, не сме гаджета, но си излизаме, приятно ми е с нея, и много държа на нея. Сега той ме распитва всеки ден ко става между нас, казвам му нищо и той распитва нея. Днес я покани да излязат. . . не мога го разбера, защо прави така. Много ми е гадно, и не знам какво да правя, защото говорих с него, но той не спира!
Крайно ми е неприятна тази ситуация, надявам се някой да помогне или просто да искаже мнение по въпроса.
Не искам да си променяме отношенията с това момиче заради него. . .


извинявай...приятел ли каза... :shock: един приятел не би постъпвал така,не би се държал по този начин