PDA

View Full Version : запознанство в новото даскало



alex_deni
08-23-2008, 13:57
Ми какво да ви кажа... Попринцип съм отворен и общителен човек но в новото даскало някак се страхувам, че всеки ще е с някой и ще познава някой пък аз ще съм сама... (сега ще съм осми клас) Не познавам никого от бъдещия си клас, а и честно казано не си представям да отида и да кажа на някой "здрасти аз съм алекс, искаш ли да се запознаем" просто като отида и всеки си е с някого дето си познава а аз не познавам никого... :o :o доста ми е шит... И как да се запозная с всичките тия хора и как да се държа... абе въобще... шибано...

lipsvashh_mi
08-23-2008, 14:16
споко..аз като отидох преди 2 години в новото даскало също бях притеснена как ще заговарям ей така,ама те другите почнаха и така за около 10-20 минути вече се бях запознала с всички :D ....абе не се тревожи...може да сте супер яка компанийка занапред..кой знае :)

SuNsEt
08-23-2008, 14:24
Еми и аз ще съм 8 клас...По скайп се позапознах с няколко съученици,ама те ще са от другите класове...От моя за сега никой не познавам. :( ...Но аз мисля,че няма да има проблеми със запознанствата...По-скоро с учителите...Лесно ми е да кажа"Здрасти,ти как се казваш?"...Просто бъди открита.От начало е ти е трдно,но после е голям кеф.Казвай това,което мислиш. :)
Аз бих започнала разговор така"Ъм...понеже ще сме от един клас пък аз не познавам никого,какво ще кажеш да се запознаем?Казвам се Даяна...Ти познаваш ли някого от тук?'' и така.

hgfh
08-23-2008, 14:54
сега и аз ще съм в нов клас и да ти кажа не се безпокоя особено аз съм отворен човек и лесно ще се запозная с другите и да ти кажа че и да не се запознаете още на 1 вия ден няма да е отголямо значение до 12 клас има време 8-)

EritYy
08-23-2008, 15:12
недей му мисли то всичко си идва от самосебе си.Ние започнахме да си говорим общи приказки и те така някакси се запознахме,първоначално им бърках имената де :-D споко -1вата седмица сте се запознали всички,даже още 2рия ден ше си си говорила почти с всички

lost_in_candyland
08-23-2008, 16:07
Изобщо не се притеснявай. Аз немога да кажа че съм толкова общителна, и аз никой не познавах в новото даскало, камо ли в новия клас. Ама отидох и се запознах. Не всички бяха положително настроени, но след време си намерих приятели. Spox, и ти ще си намериш.

SK0RP10N
08-23-2008, 16:16
Niama kakvo da se shashkash

PlayeRR
08-23-2008, 17:06
В началото може и да ти е трудно,но като цяло е страхотно,защото си като бял лист хартия-никой не те знае,няма мнение за теб,не ти тежат предишни издънки и глупости.Започваш да градиш отново своя имидж.В началото е важно да си добронамерена и открита.После всичко ще се подреди!!!

hoSTagE__
08-23-2008, 17:13
дам не се притеснявай, а бъди себе си и не се прави на такава каквато не си :) съгласна съм с мнението на PlayeRR :) късмет от мен \:D/

Black_Element
08-23-2008, 17:42
Aз пък дори се кефя че няма да познавам толкоз много хора,е има итакива които познавам обаче те са все по-големи,а от 8 клас много малко ,е цял випуск ... пак е нещо :?

miminia
08-23-2008, 17:44
пфф сами ,че дойдат :D

Haunted.
08-23-2008, 18:17
Изобщо не е страшно, просто като ви събират класовете се заговаряте по между си, обсъждате обстановката дрън, дрън и така постепенно ще се запознаете. (:

Civilizationruller
08-23-2008, 19:20
аз пък въобще не съм общителен и ако се бях изместил незнам как щях се опрая :/ 12 год ше съм в 1 и също даскало :Р

sladur4etyYy
08-23-2008, 19:21
пфф сами ,че дойдат :D

точно :D и при мен така стана

DJEB
08-24-2008, 11:12
Ми какво да ви кажа... Попринцип съм отворен и общителен човек но в новото даскало някак се страхувам, че всеки ще е с някой и ще познава някой пък аз ще съм сама... (сега ще съм осми клас) Не познавам никого от бъдещия си клас, а и честно казано не си представям да отида и да кажа на някой "здрасти аз съм алекс, искаш ли да се запознаем" просто като отида и всеки си е с някого дето си познава а аз не познавам никого... :o :o доста ми е шит... И как да се запозная с всичките тия хора и как да се държа... абе въобще... шибано...
ami i az mn se pritesnqvam.i az taka kato teb si mislq che shte se poznavat ,ama chak pyk vsichki...Abe zasega se dyrja ama na 15 shte vidim.E haide uspeh na vsichki i posle nepremenno da pishete kak e minalo,e, to ima dosta vreme dotogava ama nishto... :( :)

lenito_sf
08-24-2008, 20:34
и аз ще сам 8 клас и мене ме беше страх отначало но сега мисла на 15 да отида при всеки и да му се представа:"здр аз сам елена и дрън дрън..."поне тфа да кажа ...ама чесно казано малко се притеснявам въпреки че самдоста отворена и устата и попринцип имам мнение и дума по всякъкъв проблем и тема :D

AFT
08-24-2008, 23:11
Не се притеснявай! Аз също не съм от най-общителните, ама до края на първата седмица познавах всички, че даже доста хора от съседните и горните класове. :Д Пак казвам, не се притеснявай - все пак и другите не се познават, даже тях може да ги е срам повече, отколкото теб. ;Д

T.D.P.
08-27-2008, 10:30
при мен няма голям проблем, щото познавам доста хора от мойто даскало, но повечето, както и най - добрата ми приятелка са в други паралелки, е има един, който ще е в моя клас, но не съм доволна от този факт.

dark_wings
08-27-2008, 10:37
пфф сами ,че дойдат :D


;-) :wink:

soul1199
08-27-2008, 10:38
spox e,to i az bqh taka minalata godina,daje se okaza,4e poznavam trima koito sa ot moq klas :D i taka postepenno vikam:zddrasti,kazvam se Cveti..bla bla...nakraq si4ki opoznah,vinagi e napregnato,no ti ne stoi na edna strana prosto po4ni da se zapoznava6 tam :)

TheUnforgiven666
08-27-2008, 10:40
И аз бях в същото положение преди 2 години. Но както си стоях в двора, за да започне официалното откриване на учебната година, едно момиче се приближи към мен и ме заговори и така... А след това постепенно започнах да се опознавам и с другите ми съученици

SunShinePearl
08-27-2008, 10:56
и аз ще съм 8 клас но доста да не кажа 80% от хората ги познавам е не мн но достатъчно които ще са в моята паралелка и съм сиг че ще ни е супер :grin:

nefchi_bs
08-27-2008, 20:44
Охх...Ами загоеори някои няма нужда да се стягаш толкова и те са хора и те не познават никои...И аз съм като теб-никои не познавам ама не се и притеснявам ще се опознаем в 1 клас сме какво друго ни остава да направим...Спокойно всичко ще е наред 8-)

Seducti0n
08-27-2008, 21:25
Няма особено голяма полза от това предварително да си развиваш някакви сценки в съзнанието.Нещата са хубави тогава, когато се случват от само себе си, а не на сила.Не бързай да си намираш приятели, достатъчно е да имаш добри познати.Не се сдухвай и не си мисли, че от първата минута ще хукнете по кафенета.Нормално е първоначално атмосферата да е хладна и съучениците ти да се държат резервирано до някаква степен.Само бъди спокойна и дишай. (:

monityY
08-27-2008, 23:33
Е няма да си единственната нова,кфо се шашкаш вярно :) То и аз са ше сменям даскалото за 4ти път..Ама ще ходя с една фр и не ме е шубе..Преди ме беше в предните училища ама то има и други нови такаче ше си се запознаете :)

bobka
08-28-2008, 08:33
Недей да се притесняваш няма нищо страшно. Аз на 15ти септември заедно с още няколко момичета от моя клас с които се запознахме на родителската среща обикаляхме и питахме всички кой клас са :razz: беше мноого забавно а и така се запознахме и с по големи от нас и... абе яко се получи. А с тея от моя клас въобще не сме се запознавали. Някак от самосебеси си запомнихме имената и си говорихме :grin:

mal4o0
08-28-2008, 09:38
леле и аз са ще съм 8 клас в новото даскало не познавам никои направо нз.... :( Ама пък искам да дойде по-бързо 15 за да си видя класа... 8-) искам да ги вида дали са некви печени или не :lol: абе не се притеснявам мн ама все пак... :oops:

Summer_Spirit
08-28-2008, 09:52
Не трябва да отиваш с нагласата, че всички се познават, а ти си сама. Просто няма да е така :) И аз не съм от най-общителните обаче докато се усетя и вече познавах доста хора... Така че - няма за какво да се притесняваш.

letilili
08-28-2008, 10:24
И аз тая година ще съм 8 клас в ново училище.И без това ще си с новия си клас цели 5 години - няма от какво да се притесняваш.Ако не се запознаеш с никого първия ден (което е СЪВСЕМ НЕВЪЗМОЖНО) можеш да се запознаваш колкото си искаш през останалото време :D .
То и аз не познавам лично хората обаче и те не се познават помежду си. Абе в общи линии бъди каквато си и ще си намериш приятели бързо :)

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 13:12
Миналата година и аз бях много притеснена защото знаех че половината от класа даже и по-голямата са си учили в това даскало исе познават.Беше ми много притеснено но след 5-10 мин се запознах с едно момче,след това доиде и едно момиче ии се запознахме сега сме супер добри фр.И така за няма и 1 месец се отпуснах и ми беше много забавно

FiRe_LaDy
08-28-2008, 14:07
Всеки го е минал това ... и аз бях малко притеснена,но аз познавах 2 - 3 от преди,а с други си бях чатила.Е отначало ще ти е кофти и ще се притесняваш.но до месец ще се запознаеш с всички и ще си общуваш спокойно все едно се познавате от много време

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 15:15
аз дори не знам кой клас ще съм,познавам няколко човека от НГДЕК )предимно от скайпа),но не се притеснявам,нямам проблем с запознанстват :)

Izzy_
08-28-2008, 16:40
Какво толкова се притесняваш.Никой няма да те изяде само защото си казал/а:Здрасти,аз съм еди-кой си,в един клас ще сме.Искаш ли да се запознаем?Пък и не всички са толкова притеснителни,съмнявам се всеки да седи в 1 ъгъл и да гледа останалите без да им говори.Все някой ще дойде при теб и ще се запознаете.След това като станете 2-3 ще се запознаете и с др и така малко по малко ще се запознаеш с всики. ;)

krisiiiiito
08-28-2008, 16:51
ще ти дам пример макар че не е точно същото нещо като твоето положение но няма значение - бях 5-ти клас и реших да се преместя от едно училище в друго .. в новото изобщо не поснавах никой и ми беше странно първите някоко дена защото всеки си имаше определени приятели .. но с течение на времето си намерих и аз нови приятели така че спокойно .. ще отидеш и все някой ще те заговори и ще тръгнеш с него пък после каквото стане :) успокой се :P :P