PDA

View Full Version : Студена кола маска- съвети



Me4TaI_za_Me4ti
08-23-2008, 15:22
Плс кажете каква е разликата между студената и топлата кола маска? Коя е по-хубава и коя става по-бързо? Решила съм да си купя и да се направя, но не мога да избера коя от двете... и бихте ли ми препоръчали ефикасна марка студена кола маска... вече как се нанася и се праив ще видя от упътването... благодаря мн :-)

6emet4e
08-23-2008, 19:37
аз лично със студената не мога да се справя... много по лесно и удобно става с течната,лично аз бих ти я препоръчала нея....аз ползвам от тая на Jankar и е много хубава :)

st1ka
08-23-2008, 21:23
Аз използвам студена на Jankar... На мен ми е по-лесно и удобно с нея.

monityY
08-24-2008, 03:47
Ами топла кола маска да продават?Ходих на козметик и там ме опраиха с топла ест :) и стана мн по хубаво от студената.. Реших да експериментирам..Взех си течна на Жанкар и я загрях и така я преебах и трябваше да я изхвърля..Не е бил това начина явно.. Искам такава кола маска каквато използват козметиците.. Тя топла не се продава мн ясно.. ама искам с топла да пробвам (супер по голям ефект има) и.. Явно като я загрея не става...Някфа специална ли има за тая работа?!?

blackfate
08-24-2008, 06:35
Ами топлата на Jankar е перфектна, но не трябва да я прегряваш, а ти си я прегряла, затова се е преебала ... Значи слагаш в микровълновата една чаша вода за 1 минута поне ... и после слагаш във водата тубичката.. за 4 минути става готова за използване, .... най-важното е да не я прегрееш, защото става мега течна и мега топла ... и не прави нищо!

А лично аз използвам именно нея - пробвах със студена, ама не се получава като хората

Wrathchild
08-24-2008, 08:58
Ами топла кола маска да продават?Ходих на козметик и там ме опраиха с топла ест :) и стана мн по хубаво от студената.. Реших да експериментирам..Взех си течна на Жанкар и я загрях и така я преебах и трябваше да я изхвърля..Не е бил това начина явно.. Искам такава кола маска каквато използват козметиците.. Тя топла не се продава мн ясно.. ама искам с топла да пробвам (супер по голям ефект има) и.. Явно като я загрея не става...Някфа специална ли има за тая работа?!?На Джанкар просто я слагаш в топла вода да се загрее. А уреда за кола маска на козметиците би трябвало да се продава в някои професионален магазин или по поръчка...

Liar
08-24-2008, 12:16
Аз използвам студена на Jankar... На мен ми е по-лесно и удобно с нея.
А как по-точно я използваш?Аз дори не мога да си откъсна парче от нея :? И без ленти нали?

mysterious93
08-24-2008, 12:20
Аз използвам студена на Jankar... На мен ми е по-лесно и удобно с нея.
А как по-точно я използваш?Аз дори не мога да си откъсна парче от нея :? И без ленти нали?

аз веднъж пробвах.не се откъсва парче от нея а направо я мачкаш на топче и после разстилаш по крака и дърпаш..на мен ми е по удобно с течната :)

Liar
08-24-2008, 12:23
Аз използвам студена на Jankar... На мен ми е по-лесно и удобно с нея.
А как по-точно я използваш?Аз дори не мога да си откъсна парче от нея :? И без ленти нали?

аз веднъж пробвах.не се откъсва парче от нея а направо я мачкаш на топче и после разстилаш по крака и дърпаш..на мен ми е по удобно с течната :)
Аха...не е за мен тва :D По-добре течна,съгласна съм :)

Nadelina
08-24-2008, 12:32
Na men sashto mi e po-udobno s technata. Dori imam nabludenia s neq se mahat kosmite na pochti 100%, a sys studenata trqbva da opitvash poveche vyrhu edin uchastyk.

st1ka
08-24-2008, 16:58
Държа я на студено, след това малко я оставям да се отпусне, режа парче, разтилам по крака или където трябва, натискам малко и дърпам...

monityY
08-27-2008, 23:19
Ами топлата на Jankar е перфектна, но не трябва да я прегряваш, а ти си я прегряла, затова се е преебала ... Значи слагаш в микровълновата една чаша вода за 1 минута поне ... и после слагаш във водата тубичката.. за 4 минути става готова за използване, .... най-важното е да не я прегрееш, защото става мега течна и мега топла ... и не прави нищо!

А лично аз използвам именно нея - пробвах със студена, ама не се получава като хората

Пробавала съм да я слагам в топла вода се поотпусне,ама не се е загрявала как трябва..Явно водата не е била достатъчно гореща..Иначе тфа дет го напраих аз бях изсипала от тубичката и я бах сложила в микрото ...И така се прееба..Ще пробвам както казваш.Тенкс :)