PDA

View Full Version : Ромите в България?



MalKa_BLuDnica
08-23-2008, 17:22
В момента гледам по NOVA отечествен фронт и Карбовски говори за едни роми които са в софия незаконно- живеят в бараки в студентски град! Това не е изказване против тях аз не ги мразя! Вярвам че съществуват и добри работливи цигани които са някъде там...Задавам си въпроси но никой не ми дава отговори..! Защо ромите смятат че някой е длъжен да им даде помощ? Защо ги мързи да да рабоят а обвиняват държавата и българите че "няма пари" ? Кой позволява да се строят бараки в столицата..да има гето? На Бойко Борисов не му пука? Докога ще се проси по улицата? КОГА ЩЕ СТАНЕМ ДЪРЖАВА?
Едва ли някои ще ми отговори! Искам само да кажа че ме е страх да се прибирам нощем...защото ми се случи веднъж един "ром" да ходи зад мен и да ми обеснява как ако ме хване ще ме "умори от ебане" (така ми каза) трябва да призная че когато гледах как приятеля ми и още няколко момчета се гаврят с него докато тоъ се моли да го оставят...изпитах удоволствие! не съм злобна не мразя ромите..но ми писна да се страхувам да ходя по улиците на моята родна България! Имам още какво да кажа но мисля че на всички ни е писнало да слушаме и нищо да не се прави ...затова благодаря за вниманието! Ако някой иска да разкаже нещо или да даде мнение по тоя въпрос ще се радвам!

LadyCarameL
08-23-2008, 18:14
Болна тема...... :\

xXxScreamxXx
08-23-2008, 18:17
Ааааааа аз пове4то ги МРАЗЯ :x

тука има мн строежи и кат минеш : ееееееей мацко .. ще те .... :-x ..разбира се на мен още не ми е писнало да викам и 4ат пат да ги псувам.. съдба кфо да се прави ...

За мен ТИЯ нямат място в България !!!!!!!!!!!!! :x :? :? :? :x

Christ
08-23-2008, 18:22
Трудов лагер е отговора. Няма друго решение.

Да се направят фабрики и да работят там циганите. :)

FOOTSOLDIER
08-23-2008, 18:29
СМЪРТ

_showy_
08-23-2008, 19:24
Кви роми бееееее...!?!?? Рома е за пиене!
Тва са мангали! :-x :-x :-x Гадни, мръсни мангали! :x

vodolei4e_m
08-23-2008, 19:28
Кви роми бееееее...!?!?? Рома е за пиене!
Тва са мангали! :-x :-x :-x Гадни, мръсни мангали! :x

подкрепям

Наистина трябва да се махнат от София и другите големи градове. Да отидат на село и да копат, както казаха по НОВА. Аз съм искрено радостен, защото живея в най-якия и оживен квартал в Русе, а на улицата ми на всеки 50 метра имаше циганска къща, те бяха печени, но не и начина на живот, който водеха, ходеха на училище и работеха, но мноо мизерно живееха и много шум вдигаха.. Като по чудо махнаха всичките къщи и им дадоха апартаменти...

LadyCarameL
08-23-2008, 20:13
Абе те се наричат цигани не роми.Нарекли са ги роми,защото цигани звучало по така..Не си спомням точно,но май беше нещо свързано с циганите и политиката ли нз нз,някой да ме поправи. 8-)

miminia
08-23-2008, 20:23
т'фа кат тия в О. К. бежанците :lol:

MalKa_BLuDnica
08-23-2008, 22:33
:smt102 незнам ...добра е идеята с трудовите лагери...да им се дават къщи просто така е много тъпо щото те нищо не правят само се оплакват от лошата държава..има българи пенсионери които са работили цял живот за пенсия която в днешно време не стига за нищо! И те ходят по кофи не защото ги мързи да работят (като мангалите) а защото нямат кои да ги вземе на работа толкова стари и просто нямат друг избор ! Това е смешно! :smt102

tedy_hi91
08-23-2008, 22:38
Много ги мразя гадните мангали ! ! ! Адски много са ми противни и ме дразнят. Само проблеми създават. Решенията а две или на сапун или да ги гърмят ...

NightSky
08-24-2008, 17:16
Има някои много нахални, противни цигани/роми. Но има и нормални хора, които като начин на живот и възпитание не се отличават от българите. Хората си работят, плащат си сметките, децата им ходят на училище.

Тези цигани, които подвикват на момичетата по улиците, ги ненавиждам. Даже веднъж ударих един такъв. Но това е друга тема...

Според мен не е редно ромите да стоят без работа и държавата да ги издържа. Да им дава помощи 2-3 месеца, разбирам, но безсрочно - не! На тези хора мястото им определено не е в България. Така те ощетяват нас, българите.

psychopath
08-25-2008, 03:15
пак че го кажем..
те толик за мангалите 8-)

DjBaloon
08-25-2008, 11:40
Като една зараза която яде държавата... но трябва да се правим на културни и да се грижим за тях.. такива се общоприетите норми от почти цял свят

mhmhmhmhm
08-25-2008, 14:17
Вярвам че съществуват и добри работливи цигани които са някъде там..
вервай си :D

Orlandovci SS
08-25-2008, 14:23
Не на расизма!

Alco
08-25-2008, 15:11
ФУТБОЛ, БИРА И РАСИЗЪМ - ЗДРАВ И БОДЪР ОРГАНИЗЪМ! :booooomb:

GetNasty
08-25-2008, 15:26
са педерасТи. до един. мама им проста.

rakiQ
08-25-2008, 15:48
Тва са мангали! :-x :-x :-x Гадни, мръсни мангали! :x


мхм :?

MalKa_BLuDnica
08-25-2008, 23:32
Не на расизма!

O da prav si! tolkova mnogo gi obi4am tiq ciganiq ! Obi4am da mi kre6tqt po ulicata 4e "sha me ebat" tolkova mnogo mi haresva nqkoi da se durji taka s men! Obi4am tova 4e sa si postroili smradlivi baraki v studentski grad!
TI nenormalen li si we?!?!?! kuv rasizum..pff da ne jivee6 v nqkuv izmislen svqt kudeto ciganite sa prekrasni hora koito ne kradat i ne durpat momi4eta? pfffff

InitialD
08-26-2008, 00:21
Са бат бойко може да ********* :x

Ще се опитам да покрия цялата тема и от тук от там вашите мнения.
Когато преди 4 години 10 българчета ме понатупаха в Люлин да ме вдигне от земята при мен дойде един дърт циганин,българите се правеха на разсеяни!Година по-късно мой приятел цигани таксиджии го отърваха от други цигани които искали да го ограбят и пребият естествено!
Преди 5 дни към 23:00 на пазарчето в квартала пред денонощен дюнер си седим с приятел когато близо до пейката на която седяхме седна циганин и си наду телефона с някаква отвратителна циганска музика тaка че не чувах какво ми говори френда!Обърнах се към циганина и му казах да си намали телефона защото не се чуваме с френда.Оня вика какво!??!И аз вече с повишен тон му казах да си намали телефона.И оня добре!
Така че ... Stand up for your rights!!!

П.П. В последствие разбрах че оня е с няква групичка цигани което ме изправи на нокти ... ама нищо не стана.