PDA

View Full Version : Вечната битка - сексът с любов и сексът без любов...



08-23-2008, 16:38
Несъмнено все някой друг се е сетил за това преди мен, но сексът ще изчакал ли любовта или по-добре просто секс. Лично аз незнам кое е "по-сигурно" и по-добро - задоволен или наранен.....

Cvetito53
08-23-2008, 16:42
Spored vseki 4ovek e razli4no!Za men na parvo mqsto e liubovta a posle seksa(s te4enie na obstoqtelstvata i silnata lubov mejdu dvoikata) :) :) :P :P

08-23-2008, 16:43
Искам да направя уточнението е защо тази тема е в точно в този форум. Първо къде е любовта в цялата работа и можем ли да извлечем удоволствието от сексът с някой, които не обичаме?

Cvetito53
08-23-2008, 16:49
KillSwitchEngage написа:

СТИГА ЛЪЖИ! ЯЗ ОБИЧАМ ЯКО КЛАНЬЕ

Az govorq li4no za men!Ne sam kazala 4e za vsi4ki e taka!!!!Za tebe e taka-sexa na parvo mqsto no za men ne e i nqma i da bade!!!!Razi4en tip hora!!!

Cvetito53
08-23-2008, 16:52
Dale4e Ot Tyk написа:


Искам да направя уточнението е защо тази тема е в точно в този форум. Първо къде е любовта в цялата работа и можем ли да извлечем удоволствието от сексът с някой, които не обичаме?

Iskam parvo da uto4nq-govorq za li4no za men:Zna4i....kakto kazah lubovta e na parvo mqsto za men!I imenno ot tazi lubov se porajda jelanieto da bade6 s tozi 4ovek,zaedno da izpitate udovolstvieto!

Wrathchild
08-23-2008, 17:15
Аз не знам пък защо 'вечната битка'. Просто едни го правят за спорта, други по любов. Който както си реши.

NeLLy_BaBy
08-23-2008, 17:33
Естествено че секса с любов е най-добрата комбинация. ;) Но зависи от самия човек все пак.

Danielle
08-23-2008, 17:39
има голяма разлика м/у секса с любов и само секс. аз го правя с любов и така е много по страстен хубав и пълен с емоции. а колкото само за секса.. найстина това за мен е просто спорт

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 18:11
Искам да направя уточнението е защо тази тема е в точно в този форум. Първо къде е любовта в цялата работа и можем ли да извлечем удоволствието от сексът с някой, които не обичаме?
Точно така!!!

vesinka91
08-23-2008, 18:27
Nemoga da dam obektivno mnenie po vyprosa no predpolagam che seksa s nqkoi koito obichash e mn po priqten ot tozi s nqkoi koito prosto te privli4a seksualno... :) tova e moeto mnenie

BaiToq
08-23-2008, 18:38
Вечната битка-All the same,all the same...

Saymon90
08-23-2008, 18:44
А аз не мисля, че има битка. В различните етапи на живота си, човек иска нещо различно.
Имало е моменти, когато съм бил сляп за всичко плътско и съм искал просто една душа, която да обичам. Имало е моменти, когато един хубав секс е било спасението ми ... имало е моменти, когато съм се радвал, че имам и двете. Но в крайна сметка никога не знаеш какво ще искаш утре, за това не бих правил изказвания от рода на "едното е окей, а другото - не". :)

cherinka
08-23-2008, 19:19
А аз не мисля, че има битка. В различните етапи на живота си, човек иска нещо различно.
Имало е моменти, когато съм бил сляп за всичко плътско и съм искал просто една душа, която да обичам. Имало е моменти, когато един хубав секс е било спасението ми ... имало е моменти, когато съм се радвал, че имам и двете. Но в крайна сметка никога не знаеш какво ще искаш утре, за това не бих правил изказвания от рода на "едното е окей, а другото - не". :)
Точно така!
Малко тъпо: Става ми супер глупаво като прочета някъде "Аз съм против секса без чувства" или "Против съм секса за една вечер".
.....
Едното не може без другото и обратното :-o

zaraaa
08-23-2008, 19:24
Зависи от морала и принципите на всеки човек, аз лично поставям любовта пред секса, когато обаче вървят в комплект е най-добре 8-) :P 8-)