PDA

View Full Version : Споделено за:Първият път,когато ходих на козметик



Amelly
08-23-2008, 18:07
Споделето за първият път когато сте ходили за обезкосмяване.Срамувахте ли се,болеше ли,притеснявахте ли се,имаше ли последствия и отидохте ли пак?Интересни случки и полезна информация.

/Имам предвид за всякакво обезкосмяване,не само на определени места/

GbSy
08-23-2008, 18:36
Ходила съм на кола маска на половината крака само. Три пъти засега. Доволна съм, резултата е супер, но първия ден имам червени точици, ако се излагам на слънце, затова си слагам слънцезащитен лосион, но на другата сутрин ги няма.
Това, колко време няма да имаш косми зависи от човека, аз държа десетина дни някъде, може и повече, но сигурно максимум две седмици. За болка... Боли, ама се търпи, аз търпя на болка, пък и все си казвам "Трай бабо за хубост" и става работата. Ако имаш още въпроси - питай!

Liar
08-23-2008, 18:55
Първият път когато отидох при козметик за кола маска беше за подмищниците.Многу ме беше срам,едвам се навих да си разтворя,ноо козметичката беше много внимателна и ме предразположи.Притеснявах се от болката защото щеше да ми е за първи път :oops: Последствията-вече не бях същата,нямах косми!!!Естествено,че отидох пак веднъж вече като си се пристрашил нямаш притеснения а и тия по-приятно някой друг да го прави не сама!Интересни случки...вратата беше отворена и една замалко да ни види :(
Абе то тва ходенето на козметик не е шега работа...То е много важна стъпка!Преди да отидеш си помисли дали наистина имаш нужда и го искаш!А като ти трябва повече информация за кола маската вземи си потърси!

6emet4e
08-23-2008, 19:34
аз да си призная досега не съм ходила на козметик(за обезкосмяване де)...правя си кола маска в къщи,а и на повечето места с епилатор :)

summerlove66
08-24-2008, 14:21
:P .. az hodq ot dosta odavna na kozmetik i do sega ne e imalo nikakvi problemi..nito mi ostavat tochici nishty..chistq se navsqkade i daje ne me i boli.. a za srama..vsi4ko zavisi ot kozmetika koito poseshtavash .. :P :P

Swinkenhoffer
08-24-2008, 14:57
Беше ужасно, не искам да си спомням. :D
Не знам от кое се чуствах по-зле... от тва, че ме боли или от това, че ме беше ужасно срам. Нямам друг избор, ходя от края на миналата година и съм доволна от резултата. Иде реч за триъгълника. :)