PDA

View Full Version : Любов или каприз?



NightSky
08-23-2008, 18:30
Така...
Запознах се с едно момче преди месец. Не изпитвам нищо друго, освен симпатия към него. Той явно изпитва нещо по-силно или поне така казва. Преди седмица ме целуна и ме пита дали искам да ходим. Аз му казах, че нямам чувства, а той ми отговори, че с времето това ще се промени. И така тръгнахме...
През тази една седмица той се държеше доста студено и дръпнато. Поисках обяснение, не ми беше дадено. Казах му край. Той не реагира по никакъв начин, каза "Добре" и си тръгна.
Снощи обаче ми се обади по телефона и ме пита къде съм. Усетих го, че е пиян. Каза, че ще дойде до нас да говорим и аз се съгласих. Като дойде видях, че наистина е пиян. Каза ми, че чувствата му към мен са много силни и много страда. Очите му бяха насълзени. Помоли ме да опитаме пак.

Та въпроса ми е дали изпитва нещо, или съм просто негов каприз? Според мен е второто, но искам да чуя и други мнения. Ако нещо не ви е станало ясно, питайте :)

Edit: Пропуснах да кажа, че на следващия ден той повтори думите си, на трезва глава.

BaiToq
08-23-2008, 18:32
На пияна глава много работи
се казват. 8-)

TheLittleAngel
08-23-2008, 18:42
На пияна глава много работи
се казват. 8-)

+1 Но има някои, които като са пияни са честни и всичко си казват. Ама в тоя случай според мен е просто каприз.

sladka_______
08-23-2008, 18:50
Ми на мен това ми се е случвало и пиян и трезвен да казва колко много съм за него, а след това когато се скараме от инат да си останем разделени! Зависи много от човека, по скоро му повярвай, но достатъчно за да не си нараненати накрая ти, ако не е бил честен!

xXxScreamxXx
08-23-2008, 18:58
пияните говорят от сърце

съгласна :) ....

мн хора кат са пияни казват това .. което като са трезвени не биха ...
мн смотано го написах ама .. надявам се да си ме разбрала ..

ако му вярваш и ако имаш желание дай му шанс :)

bunit0
08-23-2008, 19:08
no coment....... :lol:

NightSky
08-23-2008, 19:11
no coment....... :lol:
Не че се заяждам, но кое е толкова смешно?

NeLLy_BaBy
08-23-2008, 19:12
Според мен е бил пиян може би за да събере смелост да говори с теб. Попитай защо се е държал с теб по този начин, защо толкоеа студено. След разговора ви сама си направи изводи дали да му дадеш втори шанс. Изясни първо нещата.

zaraaa
08-23-2008, 19:19
Нормално да се е държал студено, все пак ти си му казала, че не изпитваш нищо към него и на теб да ти го кажат и ти може би ще се държиш дръпнато :) Не искам да съм груба :) Дайте си още един шанс, според мен :)

NightSky
08-23-2008, 19:20
Според мен е бил пиян може би за да събере смелост да говори с теб. Попитай защо се е държал с теб по този начин, защо толкоеа студено. След разговора ви сама си направи изводи дали да му дадеш втори шанс. Изясни първо нещата.
Питах го защо се е държал студено, но той все така избягва отговора. Преди малко се обади и имам чувството, че и тая вечер се е натряскал...

metalchetoooo
08-23-2008, 19:31
chestno da ti kaja kogato horata sa piqni kazwat towa koeto nqmat smelost da kajat kato sa trezweni .. dokazatelstwo : wchera s edna fr uj na maitap bqhme pochnali da piem .. malko se nagaltah i kazah na priqtela mi s koito se bqhme skarali absoliutno wsichko i se oprawihme .. no0 twa trqa ti da reshish :) uspeh

258
08-23-2008, 19:36
Както казва една приятелка : "когато човек е пиян,казва истината".Съгласна съм с нея. :) Все пак като си пиян няма срам,няма притеснение,няма страх,само откровенност. :smt006

crazy_lazy_girl
08-23-2008, 19:47
]Както казва една приятелка : "когато човек е пиян,казва истината".Съгласна съм с нея. :) Все пак като си пиян няма срам,няма притеснение,няма страх,само откровенност. :smt006

+1 :)

NightSky
08-24-2008, 06:57
Дайте още едно две мнения, моля :)

lollipopche
08-26-2008, 19:13
to nali znae6 piqnite i decata govorqt istinata :D taka 4e moje i naistina da te haresva mnogo da ne e samo edin kapriz :P

NaNa_SladuRana
08-26-2008, 20:46
един съвет,казвам го от личен опит:не тръгвай с някой,в когото не си влюбен :?

Kozmen
08-27-2008, 00:13
един съвет,казвам го от личен опит:не тръгвай с някой,в когото не си влюбен :?

Agree..

Нана, ако не е много нахално ще дадеш ли скайп на ЛС.

Vikitooo
08-27-2008, 03:44
На сила хубост не става. Ако не си влюбена в него няма как да промениш нешатата.

Няма значение дали е каприз или истина..Щом не го харесваш това не трябва да те бърка. :)

fireprincess
08-27-2008, 16:04
не,не е каприз държал се е студено защото е бил наранен от това че ти не изпитваш чувства към него.Ако го цениш като приятел поне не му даваи надежди,защото така ще страда повече :cry: не се базикам

pitan4icata
08-27-2008, 17:01
nikoi ne moje sys sigurnost da ti kaje dali te obi4a ili si kapriz ,no edno 6te ti kaja ,ne tragvai s nego ot sajalenie samo i samo da ne se napiva ili strada za teb, 6te mu mine ;)

didkatagb
08-27-2008, 17:05
Според мен също е само каприз... :shock: