PDA

View Full Version : Хора какви са тея жени бе ?!! защо ми се случва винаги? Хелп



valkyr
08-23-2008, 19:18
Здравейте, имам проблем... значи проблема е тоя ... почнах да работя в една дискотека кадето постояно имаш контакти с барманки персонал и т.н ... това няма значение .. има постоянно момичетата дето ме занимават ала бала но едно моми4е наистина ме впе4атли ... дойде сама да се запознае с мен ... а пак тя е барманка .. беше едно от първите пъти дето ба4ках .. и така де .. с това моми4е последните пъти постояно си говорим тва онова постояно ми се усмихва много сладко ми говори .. гледа ме направо в о4ите ... но когато я питах дали има приятел .. тя ми каза цхе има .. пита ме дали сажелявам че има и и казах да .. и ми каза 4е съжелява че не сме се срещнали преди това .. и така де с изминалите седмици се повече се сближих с нея ... след това тя ми даде 2 билета да вляза гратис в един воден парк дет по принцип струва 50 лева на човек .. и незнам подарък като тоя мисля и такова държание на всеки ще му присветне че момичето го харесва.. и аз като говоря с нея .. за сичко е ок симпатична ала бала ... ама като стане на въпрос за мен и нея и все ми отбягва въпросите с извинението че си има приятел...и така ...Според вас какво е тва държание .. и аз даже не мога да разбера...викам й аиде кажи ми поне че не ме харесваш или не ме харесваш и те оставям на мира нямам проблем..и тя пак ми повтаря че си имала приятел .. ае незнам и аз кви сте вие момичето сериозно... кви неща си мислите .. ко стаа тука :shock:

Jagger
08-23-2008, 19:24
Дай и избор и се отдръпни ако наистина има нещо тя ще те потърси ако не ще те забрави като едното нищо

sladka_______
08-23-2008, 19:30
Можеби дуржи на приятеля си и сериозно са заедно, но те и харесва... По добре не бъди пречка между тях бъдете си само приятели пък когато си няма вече тогава я забивай явно има симпатий към теб... Но не бъди причина да се разделят много ще е кофти!

zaraaa
08-23-2008, 19:33
Дай и избор и се отдръпни ако наистина има нещо тя ще те потърси ако не ще те забрави като едното нищо

+1 8) 8) 8) Аз ще добавя:"Когато обичаш нещо пусни го на свобода, ако то се върне значи ще е завинаги твое, ако ли не никога не си го имал" имаше някаква такава мисъл :P

Lacey_66
08-23-2008, 19:56
Дай и избор и се отдръпни ако наистина има нещо тя ще те потърси ако не ще те забрави като едното нищо

+1 :) :-P

DoomShadow
08-23-2008, 20:01
ami pi4 ako si4ko e taka kakto kazva6 mislq 4e xaresva i teb i onq i neznae kvo da prai to4no. qvno ne e ot lekite i ne moje go zareje ei taka i da trygne s teb. prosto iz4akai . uspex :)

passion92
08-23-2008, 20:04
zna4i vsu6tnost moje bi tq obi4a gadjeto si 6tom vse go spomenava ... no qvno ne6to vuv vruzkata im ne e kakto trqbva .. ili kakto tq iska ... i tova ne6to moje bi go e haresala v teb no ne i e dostata4no za da ostavi gadjeto si ... malko sme si zaburkani momi4etata ... daje i nie nemojem da se razberem ponqkoga :) kamo li nqkoi drug

Valkyrie
08-23-2008, 21:07
А ти защо не се замислиш, че има две възможности - едната е да си втори, а другата е ти да си приятелят, в чието отсъствие тя върти очи, усмихва се и говори мило на някой-друг-с-потенциал-да-стане-втори.

Bubles
08-23-2008, 21:15
тая става само за e*ане... даже и да остави гаджето си зарад теб след тва ще намери на някой друг да върти очи и да говори сладко... :?

Lost_Kiss
08-23-2008, 21:37
Дай и избор и се отдръпни ако наистина има нещо тя ще те потърси ако не ще те забрави като едното нищо

+1.. а има и друго... може би просто да иска малко разнообразие, нещо по-различно от нейния приятел... и за това се върти около тебе... Просто има някаква симпатия към тебе и иска да е с тебе, но не иска да залага на несигурното и по този начин да загуби сигурното... незнам дали ме разбра... 8-)

hgfh
08-24-2008, 10:01
Дай и избор и се отдръпни ако наистина има нещо тя ще те потърси ако не ще те забрави като едното нищо

+1 8) 8) 8) Аз ще добавя:"Когато обичаш нещо пусни го на свобода, ако то се върне значи ще е завинаги твое, ако ли не никога не си го имал" имаше някаква такава мисъл :P

+1 подкрепям и двете мнения

и в една песен Xplist - za neq също се пееше за това ;)

&)
08-24-2008, 10:10
на твое място щях да направя всичко възможно за да се разделят
аз ако харесам някое момиче хич не му мисля
гледай на себе си да ти е кеф ;)

sodomicdream
08-24-2008, 10:45
ами... Има едно такова положение - симпатичен си ми, но не мога да бъда с теб, защото еди-какво-си.

vamp
08-24-2008, 10:49
Дай и избор и се отдръпни ако наистина има нещо тя ще те потърси ако не ще те забрави като едното нищо

точно това трябва да се направи защото момичето не знае какво иска :)

Whyniser
08-24-2008, 11:02
Оставате си на тази база отношения.Щом тя е правила първата стъпка да се запознае с теб, да ти даде билети значи има нещо към теб, но и тя не знае нещо.Може би иска да спечели вниманието ти,да станете приятели за нещо повече не знам.Не я познавам.Остави за сега явно се карат току виж са пред скъсване.Тогава може да й предоставиш твоето рамо да поплаче