PDA

View Full Version : Да повярвам ли на интуицията си или да последвам сърцето си



zizitYyYy
08-23-2008, 20:18
Zdr . Имам проблем ,който няма на кого вече да споделя поради това, че съм изпокарана с приятелките си и точно тук до известна степен ми е и проблема.
Преди няколко месеца едно момче от класа ми , ми каза че ме харесва и иска да ходим. Аз не го харесвах , но понеже беше много упорит и настоятелен и изглеждаше съкрушен всеки път , когато се засичахме тръгнах с него. Една моя съученичка (тогава и приятелка ) и най- добрата ми приятелка ми надуваха главата с това , че той не ставал, постоянно ми се присмиваха , че ходя с него и след 2 месеца ми омръзна да ходя с момче което не харесвам не само аз , но и приятелките ми. Случи се така обаче , че моите скъпи приятелки започнаха да не ме викат когато излизат навън , а тази моя съученичка ми падна в очите и аз се скарах с нея. Тя започна да ми прави мръсно и започна да се наатиска да момчето което ме харесва пред очите ми с цел да види как ще реагирам аз .На всичкото отгоре не пропускаше възможност да ме ядоса с това , че те двамата излизат с него (само приятелски , но аз съм много ревнива ).Започнах да изпитвам нещо към него, а той през всичкото това време не е спирал да ме моли пак да бъдем заедно.Аз му обясних, че ме спира това , че имам чувството , че той е на нейна страна , че предпочита нейната компания вместо моята , че ме залъгва и аз незнам защо , че всичко това ме подлудява и даже се разплаках пред него. Той ми обеща , че всичко ще се оправи, но още на другия ден отиде на рожден ден на една друга съученичка заедна с нея, на който мен ме нямаше. когато разбрах , не можех да повярвам , че след като плаках пред нвго и след като твърди че ме обича е могъл да го направи Разбрах че са танцували и са им казали че са страхотна двойка. Бях съсипана и се напих . последваха извинения от негова страна , но аз изгубих доверие в него. Сега когато сме във ваканция той казва , че не се е виждал с нея ,че предпочитал да излиза с мен и така нататък и иска да ходим отново, но аз незнам дали отново няма да ме предаде като застане на нейна страна от което щебъда тотално съсипана. Дайте съвет-да тръгна ли отново с него с надеждата , че ще бъде 100% с мен , или да го оставя , защото имам чувството че рано или късно ще се повтори същото?..

MayKyTy
08-23-2008, 20:24
повярвай ми на мене ... надали на някого ще му се чете роман в 12 ч., събота вечер 8)

Whyniser
08-23-2008, 20:25
Не е постоянен,личи си.Като тръгнете пак той пак ще прояви същите симптоми

LINKNOT
08-23-2008, 20:35
Какво пък толкова е направил? Отишъл е на рожденния й ден,за да я уважи. На твоя също би отишъл (предполагам). Не се е целувал с нея,не са ходили,държат се приятелски. Какво ти пречи? Не е длъжен,заради теб да разваля приятелството си с нея. Дай му втори шанс.

NeLLy_BaBy
08-23-2008, 20:51
1.може ли и има ли смисъл да тръгнеш с момче, към което не изпитваш абсолютно никакви чувства само защото той те харесвал
2.какво те интересува мнението на приятелките ти?Ако те ти бяха наистина приятелки нямаше да ти погаждат такива номера.
3. Сопред мен няма смисъл да тръгвате.

get_nasty_
08-23-2008, 20:54
повярвай ми на мене ... надали на някого ще му се чете роман в 12 ч., събота вечер 8)

+1 :razz:

по темата ...абе момиче той какво ти е направил..кви са тез панаири дет си правилаа ....няма да се унижаваш така...да видиш напито момиче е най- грозното нещо дето може да съществува...щом момчето ти е казал че предпочита теб пред нея значи е така...действай докато не го изгубиш че тогава боли мн

:) аиде успех :)

Valkyrie
08-23-2008, 20:56
Да кажеш, че изпитваш нещо към някого чак след като го видиш с друг/а, е много тъпо. Имали сте си своя шанс, ти тогава не си имала чувства към него. Видяла си го с тази своя позната - хоп, обичам го! Ако аз бях на това момче на мястото, щях да ти тегля една майна. Не може само да искаш, все ти да си отгоре, само той да се съобразява с теб, да тича като кученце, когато му свирнеш. Остави момчето на мира. Заслужава някоя, която ще може да го оцени както трябва, а няма да иска да е с него, за да остане оная другата мацка на сухо, един вид да й го върнеш на нея. Това не са чувства, това е злоба, че някой те е прее*ал. Та вие дори не сте заедно, ти нищо не му даваш, а той трябва да ти тича по гъза и да ти изпълнява капризите. Ти просто не знаеш какво искаш, дечко.

zaraaa
08-23-2008, 21:58
Ти сама каза, че си загубила доверие в него! Тогава се замисли, можеш ли да бъдеш с човек, в който постоянно ще се съмняваш, ти сега имаш съмнения, та камо ли ако пак се съберете отново! :? Според мен връзката ви няма бъдеще, по простата причина, че доверието липсва, а то е много важно :)

evelinka1122
08-23-2008, 22:09
никога ама никога не са напивай заради някакви си лигави кучки или пък най-малкото заради момче! просто ти забранявам ;] моя съвет е да тръгнеш с това момче и да видиш какво ще стане.... при най-малкото съмнение му бий шута и не се занимавай повече УСПЕХ

Lost_Kiss
08-23-2008, 22:10
повярвай ми на мене ... надали на някого ще му се чете роман в 12 ч., събота вечер 8)

+1 :D
По темата... - :shock: :shock: Момиче.. ти толкова си го пренебрагвала и какво очакваш, че ще ти се влачи из краката години наред пфф... Пък и какво толкова е направило момчето, че толкова да му нямаш доверие... Да не би да е длъжен да ти ходи след гъза..? Я се осъзнай... Ако го харесваш бъди със него, какво е тва нямаш му доверие ала бала... :? :?

Макар че си мисля, че ако продължаваш така да мислиш и разсъждаваш, той няма да те изтърпи дълго... :?

MiMcHeToOo
08-24-2008, 09:36
Кво ти пука? Предай се на импулса. Като не стане кво толкова - няма да умреш.

Erica
08-24-2008, 12:01
Кой клас сте 5?
Е*ати тъпите детски истории,ходила си с него...зарязала си го,щото приятелките ти се били присмивали и не го харесвали,а пък и ти не си го била харесвала...и кво прай с него?
Ама сега момчето,като е взело да излиза просто така с тях...ти реши че го обичаш и неможеш без него...И щото бил танцувал с незнам си коя...ти си си изгубила доверието в него...Аз ли не съм нормална или на теб нещо ти има?И сега той ти обяснява,че иска да е с теб...,ама ти незнаеш дали да му простиш...Ако питаш мен...той въобще и здрасти не трябва да ти казва...,взела да го ревнува щото другата му се натискала - пък ти си много ревнива...пфъф...
Аз не го искам,ама и на друга няма да го дам?!?!?!

girls_aloud_
08-24-2008, 12:08
Не е постоянен,личи си.Като тръгнете пак той пак ще прояви същите симптоми
;-) ;-) ;-) :P

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 13:27
1.може ли и има ли смисъл да тръгнеш с момче, към което не изпитваш абсолютно никакви чувства само защото той те харесвал
2.какво те интересува мнението на приятелките ти?Ако те ти бяха наистина приятелки нямаше да ти погаждат такива номера.
3. Сопред мен няма смисъл да тръгвате.
+1 Съгласна :P

zizitYyYy
08-24-2008, 13:59
Кой клас сте 5?
Е*ати тъпите детски истории,ходила си с него...зарязала си го,щото приятелките ти се били присмивали и не го харесвали,а пък и ти не си го била харесвала...и кво прай с него?
Ама сега момчето,като е взело да излиза просто така с тях...ти реши че го обичаш и неможеш без него...И щото бил танцувал с незнам си коя...ти си си изгубила доверието в него...Аз ли не съм нормална или на теб нещо ти има?И сега той ти обяснява,че иска да е с теб...,ама ти незнаеш дали да му простиш...Ако питаш мен...той въобще и здрасти не трябва да ти казва...,взела да го ревнува щото другата му се натискала - пък ти си много ревнива...пфъф...
Аз не го искам,ама и на друга няма да го дам?!?!?!

В началото ходих с него от съжаление-малко хора биха пренебрегнали собствените си чуваства за да отговорят на чувствата на някой друг , а скъсах с него защото милата ми , скъпа съученичка не спираше да ми сочи недостатъците му с което още повече ме отказваше от него , а след като се скарах с нея започна да му се натиска и забрави какво е говорила преди.Яд ме е че е такава лицемерка , а той не обръща вниманние на това и тя ни прави луди и дватата.

Lost_Kiss
08-24-2008, 14:06
:razz: :razz: :razz:

devil_feel_f
08-24-2008, 14:07
Имаш гадни приятелки, но и ти не си много цвете за мирисане.Щом толкова много те моли за втори шанс, дай му го.Но си помисли дали наистина имаш чувства към него или ще тръгнеш с него отново напук на другите, защото ако е второто - доста несправедливо към него ще бъде отново.