PDA

View Full Version : Не искам да е тъжна ;(



siiska
08-23-2008, 20:57
Здрасти. Ем проблема ми е, че най-добрата ми приятелка е лудо влюбена в едно момче, което е пълен гадняр за гадже но за приятел е чудесен. Та това момче ми е добър приятел и когато го питам дали я харесва той всеки път казва нещо различно или "еми незнам май да" или "да ама не много" или "не" :( Когато тя ме пита какво е отговорил просто нямам сили да и кажа, че почти не я харесва. Тя буквално е ЛУУУДА по него а той само си игре с чувствата (днес я прегръща утре, я обижда) абе момчетата са много сложни сащества но както и да е. И това не е всичко най-големия ми проблем е че това момче вчера ми каза, че е влюбено в мен дори повече от колкото в нея :shock: Просто не съм и помислила да и казвам знам, че ще и е супер гадно. :( Той почна да ми приказва някакви простотии, че мн харесвал как съм се държала как съм изглеждала. Общо взето бях шокирана защото до вчера го имах за приятел не е намеквал нищо такова :shock: Не искам много да и казвам защото не обичам да я гледам тъжна се пак ми е най-добрата приятелка като сестра ми е :( Да и кажа ли?? И как да го накарам да се влюби в нея а не в мен :o Ще се радвам да ми помогнете :-)

sladur4etyYy
08-23-2008, 21:13
не можеш да го накараш да се влюби в нея вместо в теб, нещо пове4е-колкото пове4е го тласкаш към нея, толкова пове4е той ще иска да е с теб! дай му да разбере, 4е не го харесваш, но не му казвай 4е няма да си с него заради приятелката ти, а 4е ти самата не иска6 да си с него, без да споменаваш 4е не иска6 на нея да й е гадно. нз дали тряа на нея да й казваш, според мен засега недей, пък после 6е види6 кво да направи6 ...

Sissy90
08-23-2008, 21:15
Най-добре й кажи, че той не я харесва, но спокойно можеш да премълчиш, че си пада по теб. Ще й е гадно, че той не иска да е с нея, но като знае истината, поне няма да се надява. А ти ако толкова държиш на приятелството си с нея, недей да се залюбваш с това момче - и без това явно не си падаш по него особено.

zaraaa
08-23-2008, 21:50
Не можеш да го накараш да се влюби в нея, Любовта не пита! Поне според мен не харесва нито една от двете ви, ами ви гледа сеира, дали ще се скарате за него, понеже и тя изпита чувства към него и ако ти започнеш да го харесваш, да се борите за него и по този начин ще му повдигните самочувствието и накрая двете ще си останете достааа прецакани, понеже няма да избере нито едната от двете ви, а и тогава няма как да можете да се успокоите взаимно, защото вече приятелството ви е отишло на вятъра, заради някакъв нещастник! Ако държите една на друга никога няма да я направите тази световна глупост, ама НИКОГА! Зарежете го тоя смотаняк, кажи истината на приятелката си, по-добре да боли от истината, отколкото от лъжата :)

evelinka1122
08-23-2008, 21:55
той изобщо не те харесва... просто вече се чуди по какъв начин да вгорчи живота на приятелката ти! съвета ми е да препратите всякакви възможни контакти с него, защото си личи че е пълен глупак!!! ще е добре да го набиеш в главата това на твоята приятелка..... успех

mir4eto93
08-24-2008, 07:53
Позната история, само че разликата е, че и аз малко си падах по момчето... но в крайна сметка не и казах, че той си пада по мен, но тя разбра и се разсърди, беше и криво, но ми каза, че такава дреболия няма да застане между нас... Ако ти е истинска приятелка ще разбере, вярно ще и стане криво, но така и теб ще те гложди отвътре... Според мен трябва да и кажеш :)

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 08:42
не можеш да го накараш да се влюби в нея вместо в теб, нещо пове4е-колкото пове4е го тласкаш към нея, толкова пове4е той ще иска да е с теб! дай му да разбере, 4е не го харесваш, но не му казвай 4е няма да си с него заради приятелката ти, а 4е ти самата не иска6 да си с него, без да споменаваш 4е не иска6 на нея да й е гадно. нз дали тряа на нея да й казваш, според мен засега недей, пък после 6е види6 кво да направи6 ...
+1 Много добре си го написала.Напълно съм съгласна с теб!

balu4ka
08-24-2008, 09:48
Струва ли си да се занимаш с него след като приятелката ти се е влюбила в него ?! :? :? Кажи й за да не рабере сама,после само ти ще съжеляваш,4е си скрила това от нея!!И най-добре го заеби...иии като и кажеш,тя сама ще разбере къфф е!

Blab
08-24-2008, 09:54
Не дочетох. И мненията няма да чета.
Любовта(химията - поздрав за г-н Ушагелов, вече го разбирам) прави хората глупави.
Отсега мога да ти кажа, че тя ще ти се разсърди, ако й кажеш.
Нормално, страда.
Да се оправя скоро!
Не можеш да накараш някого да те обича!(клиширано, но напълно вярно)

prettyIdeath
08-24-2008, 09:56
Направи така че приятелката ти да види истинската му същност. нека тя да се отдалечи от него. Не можеш да го накараш да се влюби в нея. По - скоро я посъветвай да не му показва чуствата си . А колкото до това, че ти е казал че те харесвал, по добре му бий шута и кажи на приятелката си. Всичко ще бъде наяве един ден и така тя може и да се отдръпне от теб, с мисълта че докато тя е ревала на рамото ти за него, ти си знаела че всъщност той харесва теб .

Erica
08-24-2008, 12:53
По-добрият вариянт е да кажеш на приятелката си как седят нещата...Защото,ако един ден тя разбере...ще попаднеш в доста сконфузна ситуация...и тогава наистина може и да се скарате, тогава ще започнат хилядите въпроси на които ще ти е доста трудно да отговориш,а и не се знае дали ще бъдеш разбрана :-)

kifla
08-24-2008, 13:12
не можеш да го накараш да се влюби в нея вместо в теб, нещо пове4е-колкото пове4е го тласкаш към нея, толкова пове4е той ще иска да е с теб! дай му да разбере, 4е не го харесваш, но не му казвай 4е няма да си с него заради приятелката ти, а 4е ти самата не иска6 да си с него, без да споменаваш 4е не иска6 на нея да й е гадно. нз дали тряа на нея да й казваш, според мен засега недей, пък после 6е види6 кво да направи6 ...
+1

devil_feel_f
08-24-2008, 14:20
Не можеш да го накараш да се влюби в нея.Ти каза, че тя ти е най-добрата приятелка => кажи и цялата истина.По-добре да страда сега от истината, отколкото после от факта, че си я излъгала (защото рано или късно истината излиза на яве и ако разбере истината не от теб, рискуваш да я загубиш като приятелка).

BaiToq
08-24-2008, 16:57
Игнорирай го,толкова ли е трудно
да се сетиш.
20лв. за помощта на Бай Тоя.
На ЛС ще ти кажа банковата сметка.

Josefinne
08-24-2008, 17:01
Не знам как такъв човек може да е добър приятел. Според мен просто се опитва да ви "играе" и двете.