PDA

View Full Version : Как да го постигна?



thugbiatch312
08-23-2008, 21:43
Такаа....значи аз съм зарибена на тема тен :D Към края на Юни месец бях ходила на море,но вече избелях(а по принцип кожата ми е много светла).Тези дни щях да ходя пак,но преди 2 седмици ми правиха операция и не ми е позволено да отида на плаж,тъй като още се възстановявам.Чудя се какво да правя...с автобронзанти нешо не се получава,то като се изкъпя и веднага се отмива :? (поне моя е така),а на солариум майка ми не ме пуска,каза че било скъпо и можело да се хване рак...Вие имате ли някакви идеи?Благодаря предварително :-)

Black_Element
08-23-2008, 21:51
Aми каква е тази операция ... еми мазилата и солариумите освен ... то кво друго остана ... :-o плюс тва от солариумите рядко може да се хване нещо плюс тва не е толкоз скъпо 20-30 лева :)

AliceSw
08-23-2008, 21:52
при положение, че е трябва да се излагаш на слънце, не можеш да ходиш и на солариум...

thugbiatch312
08-23-2008, 21:54
Не е в слънцето проблема,а в морската вода,защото раната още зараства.До колкото знам ми трябват още 3 седмици докато се възстановя.

g1rl4eto_
08-23-2008, 22:02
Такаа....значи аз съм зарибена на тема тен :D Към края на Юни месец бях ходила на море,но вече избелях(а по принцип кожата ми е много светла).Тези дни щях да ходя пак,но преди 2 седмици ми правиха операция и не ми е позволено да отида на плаж,тъй като още се възстановявам.Чудя се какво да правя...с автобронзанти нешо не се получава,то като се изкъпя и веднага се отмива :? (поне моя е така),а на солариум майка ми не ме пуска,каза че било скъпо и можело да се хване рак...Вие имате ли някакви идеи?Благодаря предварително :-)

avtobronzantite naistina se otmivat(to prosto nqma kak)mai nai-dobre na solarium ne e tolkova skupo spored men

thugbiatch312
08-23-2008, 22:35
А някой ще ме запознае ли с процедурата(за солариума)?Тъй като до сега не съм била на солариум и не знам дали се плаща на час и колко пъти трябва да се ходи за да се постигне добър резултат и също така колко трае :-o

BaBy_bS
08-23-2008, 23:45
на солариум не се седи по 1 час и не е 20-30 лева,както бяха казали в едно мнение по-горе.отначало се седи по-малко на солариум,после МИНУТИТЕ се увеличават,но тях вече момичета ще ти ги "изчисли".+това зависи за колко време и колко искаш да почернееш :) а логиката на майка ти е малко глупава,защото има случаи на заболяване с рак,породено от излагането на слънчева светлина,а за солариума не знам нищо такова,но НЕ отричам,че той наистина е доста вреден за кожата

thugbiatch312
08-23-2008, 23:49
Ами честно казано искам да почернея доста,но и същевременно не да прекалявам,искам да изглежда естествено.Колко време би отнело?

ELiTyYy
08-24-2008, 08:41
аз преди ходих на солариум ... 2 седмици някъде ходих...
първите 2-3 дена се стой по 5 мин..
след това 2-3 дена по 10 мин...
а следващите дни стойш по 15 мин или по колкото искаш...

цените в Русе са такива...
5мин - 2 лв
10мин - 3лв
15мин - 4лв ...и така цената се качва за определени мин... :)

DJEB
08-24-2008, 08:46
Bqh chuvala ot nqkyde ,che horata sys svetla koja trudno zadyrjali ten,no vse pak moq syvet e da opitash sys sok ot morkovi(ako razbira se obichash)Haide uspeh i ne se vprqgai chak tolkova samo zaradi nqkakyv si ten

AliceSw
08-24-2008, 09:15
като проблемът е в солената вода, не може ли да ходиш на плаж и само да се печеш, или да ходиш на басейн някъде в хотелите на мястото където сте


иначе за солариума - купуваш си карта за 1 час, в Ловеч беше към 30-тина лева /май/ отиваш според това колко ти е тъмна кожата стоиш различно време и тъй

Nadelina
08-24-2008, 09:22
А някой ще ме запознае ли с процедурата(за солариума)?Тъй като до сега не съм била на солариум и не знам дали се плаща на час и колко пъти трябва да се ходи за да се постигне добър резултат и също така колко трае :-o
V nachaloto trqbva da se hodi mnogo malko, posle da prodaljish s poveche proceduri. Za 1 chas duma da ne stava. V moq grad solariuma struva 1 lv za 4 minuti. Az ako hodq, hodq za 8 minuti, zashtoto inache vytre ne izdyrjam poveche.