PDA

View Full Version : Защо наричаме женския пол с тия думи "пу$ки" ку$ви



sapa91
08-24-2008, 00:16
Анкетата е само за мъжки индивиди...


Добре сега аз съм Мъжко но нe нaричaм мoмичeтaтa "пу$ки" просто не ми харесва да обиждам освен ако не е найстена ку$ва. Ta въпроса ми е защо др. мъжки наричат жените/момичетата по този начин както ви харесва в това да викаш на някоя "пу$ка" ку$ва и т.н за какво смятате жените... за предмети ли за играчки ли за нещо което е за 1 ден и оп на др "пу$ка" ли... нз аз не го разбирам т'ва. Сигорно съм засмял някой който чете това сиг. но ми е интересно да знам. И ср за пр ми грешки ако има ама... така е
:lol:

Пускам темата тук защото не знам в кой раздел да я пусна извинявам се :oops:

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 00:18
Анкетата е само за мъжки индивиди...


Dobre sega az sam MUJKO no ne nari4am momi4etata "pu$tki" prosto ne gi obijdam osven ako ne e nqkoq ky$va a az takiva gi nenavijdam. Ta vaprosa mi e za6to dr mu6ki za6to nari4at pove4eto jeni ako ne i vs "py$tki" ky$rvi i t.n za kvo smqtate vie jenata? Za predmet li za igra4ka li ili za kakvo ne mi e qsno ?

Pyskam temata tyk 6toto nz koi razdel e podhodq6t za taq tema sr

Началото го прочетох. П1рвото изречение. Натат1ка просто няма да чета. Поправи го :!:

sapa91
08-24-2008, 00:20
4ee kvo da my popravqm na bg li da go pi6a mislq 4e qsno sam se iskazal ako ne go razbirate... nz

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 00:21
НА КИРИЛИЦА го напиши...

sapa91
08-24-2008, 00:22
Добре извинявам се :-s

DeathRogue
08-24-2008, 00:27
Добре извинявам се :-s

Мн е капризна :D наложи се да си препиша темата на кирилица,за да я прочете...

nelegalen
08-24-2008, 00:27
OFF: Не разбрах защо след като написа "Анкетата е само за мъжки индивиди" превклучи на шлакавица ? Имаме си страхотен език - Уважавайте го !

По темата : Гласувах с третата позиция "само пред приятели" , защото мн рядко се случва да нареча някое момиче така и то само ако си го заслужава - отивам при нея и й го казвам без завъртулки (след което по-принцип следва шамар,юмрук,ритник,търсене на опасни предмети от нейна страна :smt075

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 00:27
Добре извинявам се :-s

Мн е капризна :D наложи се да си препиша темата на кирилица,за да я прочете...

Момче с1м Death..

sapa91
08-24-2008, 00:41
Анкетата е само за мъжки индивиди...


Dobre sega az sam MUJKO no ne nari4am momi4etata "pu$tki" prosto ne gi obijdam osven ako ne e nqkoq ky$va a az takiva gi nenavijdam. Ta vaprosa mi e za6to dr mu6ki za6to nari4at pove4eto jeni ako ne i vs "py$tki" ky$rvi i t.n za kvo smqtate vie jenata? Za predmet li za igra4ka li ili za kakvo ne mi e qsno ?

Pyskam temata tyk 6toto nz koi razdel e podhodq6t za taq tema sr

Началото го прочетох. П1рвото изречение. Натат1ка просто няма да чета. Поправи го :!:

Сега вече добре ли е ? :::

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2008, 03:30
И аз се случва да наричам женската половина така, но повечето си го заслужават, защото голяма част не стават за нищо друго освен клатене.

BaiToq
08-24-2008, 06:12
Анкетата е само за мъжки индивиди...


Добре сега аз съм Мъжко но нe нaричaм мoмичeтaтa "пу$ки" просто не ми харесва да обиждам освен ако не е найстена ку$ва. Ta въпроса ми е защо др. мъжки наричат жените/момичетата по този начин както ви харесва в това да викаш на някоя "пу$ка" ку$ва и т.н за какво смятате жените... за предмети ли за играчки ли за нещо което е за 1 ден и оп на др "пу$ка" ли... нз аз не го разбирам т'ва. Сигорно съм засмял някой който чете това сиг. но ми е интересно да знам. И ср за пр ми грешки ако има ама... така е
:lol:

Пускам темата тук защото не знам в кой раздел да я пусна извинявам се :oops:
Не,не ги наричам така.

kocko
08-24-2008, 08:22
И аз се случва да наричам женската половина така, но повечето си го заслужават, защото голяма част не стават за нищо друго освен клатене. :-P :-P :-P

Стана ми любимия МОД :grin:

Цъкнах "Да".

MostHated
08-24-2008, 08:39
Много е селско това...

Saymon90
08-24-2008, 08:43
На пу*ка обиждам не момичета, ами момчета - това е мъжки манталитет :Р А иначе към момичета не се обръщам така по никакъв повод. Мисля, че е жалко един мъж да говори така за дама... каквато и да е. А и звучи адски грозно.

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 08:52
Няма ли да заключиш темата. Направи се на модератор ;)

GbSy
08-24-2008, 09:35
Няма ли да заключиш темата. Направи се на модератор ;)

И ти с мнението по всички въпроси... Поиска момчето да си поправи темата - направи го, сега искаш да заключат темата, защото на теб не ти изнася?!

По темата: Думата п*тка не я употребявам. Колкото до думата к*рва - употребявам я, но само с повод.

SeaEatsShips
08-24-2008, 09:41
Обидно е много даже..някък.... като минавам с приятелка и някой селянин да се провикне от далечината "Оооо глей ги тея пу*ки!"
или имам един познат и като говори по телефона с някое момиче и като затвори почва 'Офф тая пу*ка" или "Абе тая пу*ка..." - Селско е! А уж сме европейска държава.
Наистина има хора които си го заслужават ама не и всички.Пък незнам защо аз мязам на такава пред мъжкото съсловие.... :-o

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 10:00
И ти с мнението по всички въпроси... Поиска момчето да си поправи темата - направи го, сега искаш да заключат темата, защото на теб не ти изнася?!

По темата: Думата п*тка не я употребявам. Колкото до думата к*рва - употребявам я, но само с повод.[/i]

Като не знаеш какво имам предвид хвани си зам1лчи и не показвай колко ти е ниско интелектуалното ниво..

Blab
08-24-2008, 10:04
злетаци.

"Путка" не ми е в речника.
"Курва" е адски актуална и не само дума.

GbSy
08-24-2008, 10:07
И ти с мнението по всички въпроси... Поиска момчето да си поправи темата - направи го, сега искаш да заключат темата, защото на теб не ти изнася?!

По темата: Думата п*тка не я употребявам. Колкото до думата к*рва - употребявам я, но само с повод.[/i]

Като не знаеш какво имам предвид хвани си зам1лчи и не показвай колко ти е ниско интелектуалното ниво..

И как прецени колко ми е ниско интелектуалното ниво? Всеки има право на мнение, нали?

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 10:12
Недей изразява мнението си там к1дето не си компетентна

GbSy
08-24-2008, 10:13
Недей изразява мнението си там к1дето не си компетентна

Ох добре, айде ще спра спора до тук, да не спамим темата излишно и един съвет: Не ме преценявай, след като не ме познаваш! ;)

&)
08-24-2008, 10:14
ама то да не е лъжа
ти как искаш да ги наричам момичетата
пениси ли :lol:

-=kok1=-
08-24-2008, 10:43
На пу*ка обиждам не момичета, ами момчета - това е мъжки манталитет :Р А иначе към момичета не се обръщам така по никакъв повод. Мисля, че е жалко един мъж да говори така за дама... каквато и да е. А и звучи адски грозно.
+1 само с едно не съм саглеасен, има някои момичета, които просто си го заслужават.Както се казва "in your face,dude...'.

258
08-24-2008, 19:18
Щот са кретени :!: Тва са бати гадните обръщения :? Пред мен никой не ми е казвал така и ако ми каже яко ще го наритам. :-x

lenito_sf
08-24-2008, 20:10
не използвам думата пу*ка но ку*ва и ку*ка та аз така наричам най добрите си фр-та не се учудвайте но така сме си свикнали аз така им викам и те на мен така ми викат :grin: :grin: :grin: :D :D :D

WALKMAN
08-24-2008, 20:32
НЕ!!! глупаво е да наричаш някой така,още по малко момиче :shock: :shock: никога не бих :x :x :( :(