PDA

View Full Version : объркана работа



_potrebitelka_
08-24-2008, 02:42
Здравейте. Харесвам едно момче, с което не се познаваме, но много често се засичаме по улицата. В началото доста го зяпах, така да се каже, не можех да отлепя поглед от него, но той нищо - само виждаше, че го гледам и си отместваше погледа. Това продължи около един месец и вече се бях отчаяла, че не ме харесва, но изведнъж и той започна да ме гледа - право в очите и така си се гледаме много продължително време, докато той или аз не си отместим погледите и пак нищо. Какво според вас значи това? Възможно ли е да съм му досаждала много, като съм го зяпала и той сега да ме гледа втренчено, за да ми го върне? Вие какво бихте направили на негово място? Ако момичето ви е безразлично, бихте ли го зяпали просто, за да и покажете, че ви дразни с това, което прави? Или точно обратното, просто няма да и обръщате внимание? Малко объркано обясних, но дано сте ме разбрали. Само ви моля да не ми давате съвети какво да правя или да ми кажете просто да отида и да говоря с него, искам само да ми отговорите на горните въпроси. Благодаря.
П.С. Аз съм на 17, а той може би е на около 20-22, ако това има значение.

monityY
08-24-2008, 05:15
Предполагам е този вариянт,че ти го връща и за това те гледа така..

_potrebitelka_
08-24-2008, 05:18
Предполагам е този вариянт,че ти го връща и за това те гледа така..

Да, и аз така си мисля, но въпреки това е малко странно, понеже продължава вече много дълго време - повече от месец - два.

monityY
08-24-2008, 06:13
Предполагам е този вариянт,че ти го връща и за това те гледа така..

Да, и аз така си мисля, но въпреки това е малко странно, понеже продължава вече много дълго време - повече от месец - два.

Ами разбрал е че го харесваш и сега сигурно се опитва да те накара да се чудиш (както си е в случая) дали е така... Но така можем само да гадаем нз.. Просто май си му е поставено за цел да те обърка.

BaiToq
08-24-2008, 06:15
:-o :-o :-o :-o :-o :-o

kykyto
08-24-2008, 06:46
И аз имам подобен случай една от съседния клас пращаме си някви погледи и тн .. И аз започнах да я харесвам ... Тоест ако той е свободен и възможен има 90 % шанс нещата да се получат

_potrebitelka_
08-24-2008, 07:07
И аз имам подобен случай една от съседния клас пращаме си някви погледи и тн .. И аз започнах да я харесвам ... Тоест ако той е свободен и възможен има 90 % шанс нещата да се получат

Да, почти 100% съм сигурна, че е свободен. Пропуснах също да кажа, че като ме види и сякаш се вцепява, променя му се цялата физиономия, но не в усмихната, а някак стресната, все едно се е уплашил от нещо.

NightSky
08-24-2008, 07:09
Спри да го зяпаш и да му обръщаш внимание. И няма да е зле ако намериш някой да ви запознае.

Giva
08-24-2008, 07:13
И аз мисля че може да ти го връща.Пък може и да те е харесал кой знае :wink:

_potrebitelka_
08-24-2008, 07:14
Спри да го зяпаш и да му обръщаш внимание. И няма да е зле ако намериш някой да ви запознае.

Аз отдавна съм спряла, но той продължава.

...*little_black_star*...
08-24-2008, 07:46
za da proveri6 dali naistina ima ne6to,a ne ti go vry6ta,kakto taka se zapqte otidi pri nego i go pitai dali iska da izleznete :wink: ako ne e samo da ti go vyrne i e svoboden,ne6tata moje i da se polu4at.Kysmet! :wink: 8)


P.P.: Izvinete me za latinicata :oops:

Bellatrix
08-24-2008, 08:02
Спри да го зяпаш и да му обръщаш внимание. И няма да е зле ако намериш някой да ви запознае.

Аз отдавна съм спряла, но той продължава.
Ами в такъв случай най вероятно те харесва. иначе да е престанал в момента в които и ти. Наистина намери някой да ви запознае. \:D/ \:D/ \:D/

blackout7
08-24-2008, 08:04
Зяпа те, защото се интересува от теб ;)

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 08:31
Зяпа те, защото се интересува от теб ;)
+1

zaraaa
08-24-2008, 09:26
Зяпа те, защото се интересува от теб ;)

Дам и аз така мисля :P както ти казаха по-горе или намери някой да ви зпознае или просто ти отиди сама и се запознайте :P :P :P

Josefinne
08-24-2008, 16:06
Вероятно те зяпа, защото просто не знае какво да мисли. Иди да се запознаете, явно вече си привлякла вниманието му, но ще трябва още да се постараеш, ако искаш нещо. Освен това може да си има приятелка и затова да не идва да се запознаете. Дори и да е така - едно ново запознанство, какво пък ;)

BlueCat
09-03-2008, 13:35
Аз бях в подобна ситуация, само че мен ме зяпаха :-D И аз много се изнервих един ден и почнах и аз да го зяпам така и след 2-3 седмици той ме заговори и ми вика "Ела да се запознаем...Знам как ме гледаш по коридорите и ми се усмихваш" И аз :shock: Така че внимавай :)

sineoko_barbi
09-03-2008, 16:07
Зяпа те, защото се интересува от теб ;)
и аз така мисля

hooliganka89
09-03-2008, 16:14
И аз имам подобен случай една от съседния клас пращаме си някви погледи и тн .. И аз започнах да я харесвам ... Тоест ако той е свободен и възможен има 90 % шанс нещата да се получат

Да, почти 100% съм сигурна, че е свободен. Пропуснах също да кажа, че като ме види и сякаш се вцепява, променя му се цялата физиономия, но не в усмихната, а някак стресната, все едно се е уплашил от нещо.

Сакън да не се вцепенява като те види.След като си толкова сигорна,че има интерес към теб защо питаш нас от какви чуства той те гледа?Иди и се запознай с него след като се "вцепенява"като те види :razz:

Ch0c0la73
09-03-2008, 19:59
Бившото ми гадже ми каза докато ходехме спомняш ли си онази вечер в кафенето ти нон стоп минаваше под носа ми и нон стоп ме зяпаше,още от тогава разбрах че си ми в кърпа вързана (и тогава аз се направих на учуденаа и почнах да разпрявям колко многоо ми е приличал на един познат и да се измъквам от ситуацията ) :D :D