PDA

View Full Version : Защо животът е такъв ;??



krisiiiiito
08-24-2008, 07:44
за мен историята ми е много объркана .. но да започвам
преди време моя много близка приятелка ме предаде в този труден ммомент единствено едно момче ми подаде ръка .. станахме истински приятели и много се радвам за това но при мен се появиха по-сериозни чувства както става при почти всички приятелства между момче и момиче... запазих ги за себе си защото не исках да проваля приятелството ни и защото ме беше страх че може да се отръпне от мен а аз имам него като истиснки приятел.. при него започнаха да идват разни пролбеми в семейството с здравето му и т.н. аз се опитвах да му помогна с каквото трябва но той започна да се отдъпва.. пак се виждаме говорихме си но сякаш вече нямаше какво да си кажем а освен това в мен още бушуваха чувства към него.. реших че трябва да си намеря друго момче и ще го забравя а междувременно да си останем приятели до колкото можем..в квартала ми дойде момче малко по-голямо от мен и започна да ми прави някакви намеци аа той започна да ми харесва и казваше че вече се мести тук и ще можем да се виждаме добре ама един ден го гледам със сак и ми казва аз си отивам а аз стоях като гръмната каза ми също че ме е излъгал че ше живее тук и си отива в неговия град... а ми излеждаше толкова свестен.. колкото и да не исках да става така се случи и няма какво да направя замина си минаха няколко дни и аз се опитвах да не мисля за проблемите си.. до преди ден - друга моя прителка на която имах доверие също ме предаде и аз вече не издържам ... пред всички съм весела и усмихната но отвътре съм тъжна подтисната и какво ли още не ... останах с приятел към който явно още изпитвам чувства ноо той се отдалечи .. предадена от приятелка и изоставена от момче ... ЗАЩО ЗА БОГА ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ?

:-#

mir4eto93
08-24-2008, 07:49
Такъв е живота, не е лесен... Но онова момче още е до теб, нали?! Не си сама и има на кого да разчиташ... тва е поредната спънка... Наскоро на мен ми се случи абсолютно същото, но след това намерих приятелка, която ме разбира и за пръв път в живота ми имаше светлина :) Не се отчайвай, ще стане по - добре :P

Bellatrix
08-24-2008, 07:53
Животът попринцип е гаден, но именно за това трябва да му отвръщаш :( Най малкото мисли сериозно преди да се довериш на някого. Подбирай си приятелите и не вярвай на хора които биха те наранили. Момчето с което сте били близки (това първото) ако наистина има сериозни проблеми, сигурно си мисли за тях и няма време да ти обръща предишното внимание. :? А какво по точно са ти направили приятелките ти? Нещо сериозно ли е? :? :? :? Що се отнася до оня от другия град - тегли му 1 майна, за такъв не си заслужава изобщо да тъжиш. \:D/ \:D/ \:D/

krisiiiiito
08-24-2008, 07:56
Животът попринцип е гаден, но именно за това трябва да му отвръщаш :( Най малкото мисли сериозно преди да се довериш на някого. Подбирай си приятелите и не вярвай на хора които биха те наранили. Момчето с което сте били близки (това първото) ако наистина има сериозни проблеми, сигурно си мисли за тях и няма време да ти обръща предишното внимание. :? А какво по точно са ти направили приятелките ти? Нещо сериозно ли е? :? :? :? Що се отнася до оня от другия град - тегли му 1 майна, за такъв не си заслужава изобщо да тъжиш. \:D/ \:D/ \:D/

абе те ''приятелките ми'' наистина ми причиниха много неща и не искам да споделям сега важното е че са ме наранили доста.. попринцип си подбирам приятелите и си мислех че са си стабилни момичета но ето че всеки може да ти забие нож в гърба

Bellatrix
08-24-2008, 08:08
Животът попринцип е гаден, но именно за това трябва да му отвръщаш :( Най малкото мисли сериозно преди да се довериш на някого. Подбирай си приятелите и не вярвай на хора които биха те наранили. Момчето с което сте били близки (това първото) ако наистина има сериозни проблеми, сигурно си мисли за тях и няма време да ти обръща предишното внимание. :? А какво по точно са ти направили приятелките ти? Нещо сериозно ли е? :? :? :? Що се отнася до оня от другия град - тегли му 1 майна, за такъв не си заслужава изобщо да тъжиш. \:D/ \:D/ \:D/

абе те ''приятелките ми'' наистина ми причиниха много неща и не искам да споделям сега важното е че са ме наранили доста.. попринцип си подбирам приятелите и си мислех че са си стабилни момичета но ето че всеки може да ти забие нож в гърба
Така си е. И аз имах подобен проблем с 1 "наи-добра приятелка" която направи ВСИЧКО за да е с момчето което харесвах. Сега единственото което можеш да направиш е да започнеш на чисто. запознай се с нови хора, намери си нови приятели и да се надяваме че тоя път ще излязат свестни хора. :smt023 :smt023 :smt023

vamp
08-24-2008, 08:45
дай да си менкаме животите,моя е по-гаден...

Bellatrix
08-24-2008, 08:46
дай да си менкаме животите,моя е по-гаден...
Сериозно? Що бе? :shock:

krisiiiiito
08-24-2008, 09:00
дай да си менкаме животите,моя е по-гаден...
Сериозно? Що бе? :shock:

ако искаш кажи какво е станало.. няма пролбем
:wink:

JusT_bE_Me
08-24-2008, 09:11
през колко неща ще минеш още кукло не е истина но трябва да се държиш и да не даваш всичко от себе си за другите и винаги да имаш едно на ум не мога да кажа че има приятели има само хора със сходни интереси говоря по принцип и трябва да свикваш защото с колко хора ще се сблъскаш оше и на работа след време трябва да гледаш на тебе да ти е добре а за любовта има време да срещнеш подходящия човек който да те подкрепя а докато го срещнеш не бъди толкова добра играй го като кучка но сси знай мярката а като срещнеш човека който ще те обича заради това което си тогава можеш да се отпуснеш :) знам го от собствен опит докато си добра няма да спрат докато не те изцедят до край....

zaraaa
08-24-2008, 09:13
kiss_kris, мисля че знам за кое момче става дума, все пак сме си споделяли :) Не се предавай, не се отчайвай, защото Падаме, за да се Научим да Ставаме! :):):) Продължавай да се бориш за вниманието на 1-то момче, както каза някой по-горе може би има доста проблеми и за това се е отдръппнал, но ти го подкрепяй :) 2-то, което те е излъгало - НЕ МУ МИСЛИ, НЕ ЗАСЛУВАЖА, ВСЕ ПАК И ТИ НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ ЛЪЖЕЦ! :? Запознай се с нови хора, излизай, забавлявай се, защото Животът е един, изживей го така както ти смяташ за добре, аз си мисля, че ако се забавляваш и не позволяваш тъгата да те застигне, животът ще ти се стори много хубав :) Когато си тъжна поплачи си, но Никога не се Предавай! :):):)

krisiiiiito
08-24-2008, 09:25
ехе благодаря ви много знам че животът не свършва с това но когато ти се случи е тежко иначе всичко идва и си заминава и следва друго :-)

MiMcHeToOo
08-24-2008, 09:25
Живота е такъв, щото не може сичко да е розово. И такива неща се случват, споко, няма да останеш сама цял живот.

vamp
08-24-2008, 10:18
дай да си менкаме животите,моя е по-гаден...
Сериозно? Що бе? :shock:

ако искаш кажи какво е станало.. няма пролбем
:wink:

не мерси,няма смисъл след като не може да ми се помогне...
сякаш вече съм забравил колко е готино да се ядосваш за някакви си глупости и дребни проблемчета.Да кажем просто,че не ви трябват моите проблеми :)

Ai4ka
08-24-2008, 18:37
Мила не се отчайвай това е само едно препядствие от жиовата ти,всичко ще си дойде на мястото след лошото идва доброто :) ,а защо Живота е такъв и аз се питам постоянно ..ам според мен колкото препядствия имаме по силни ставаме :) е ся неказвам да ни е Ад живота :P

miss_asi
08-24-2008, 18:46
Живото не е лесен живота е шибан.Мноу шибан!Кфо друго да ти кажа?!?

NightSky
08-24-2008, 18:47
Животът ще ти погоди още много гадни номера. Не се предавай. ;)

lenito_sf
08-24-2008, 19:41
az sam saglasna s jena mi (miss_asi ) mi da super gaden e jivota i nqma sq kfo da se samosajalqva6 i da misli6 4e vsi4ko svar6va tuk i 8) podobni gluposti o4akvat te o6te mnogo i xubavi i gadni momenti a ti trqbva da si gotova i za nai lo6oto

sasha_90
08-25-2008, 08:08
Такъв е живота.Гаден,гаден и пак гаден.Като стана на въпрос за приятелство-и аз нямам истински приятелки.

krisiiiiito
08-25-2008, 11:39
да наистина животът е гаден :o и все пак благодаря за отговорите :smt003