PDA

View Full Version : Мислите ли,че ме обича?!



mini_brutal_barbie
08-24-2008, 08:27
Бях на море и последните 3 дена приятеля ми не ми званеше изключваше си тела като му званях абe с 2 думи правеше се на ударен .. :-x като се прибрах му писах по скайп,казах му че ми липсва а той ми се изсмя :o попитах го какво за Бога става а той ми каза "Да ти клякам ли искаш?!" :shock: :shock: после ми заговори как някакви нигови приятели му говорили неверни неща за мене ама той вярваа :booooomb: :booooomb: и аз глупачката му давам обяснения...вечерта се видахме и каза 4е няма да вярва вече но аз му казах 4е пределно ясно ми е показал че не ме обича..и той си замълча..значи не ме обичаа :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# а аз не мога без нег0!!Отношението му към мене е отвратително..какво да правя КАКВО?!?!? :-# :-# :-# ](*,)

Bellatrix
08-24-2008, 08:33
Пази си достойнството. Щом не те обича надали има начин да го накараш да започне. :-# Поне разбери какво са говорили приятелите му, макар че едва ли има значение - щом вярва на тях безусловно, надали наистина те харесва... :( не му позволявай да се подиграва с теб защото после ще се чувстваш още по гадно и унизено... Успех \:D/

MostHated
08-24-2008, 08:36
заеби го тоя... можеш и без него! не си струва да те унижава така

krisiiiiito
08-24-2008, 08:37
Пази си достойнството. Щом не те обича надали има начин да го накараш да започне. :-# Поне разбери какво са говорили приятелите му, макар че едва ли има значение - щом вярва на тях безусловно, надали наистина те харесва... :( не му позволявай да се подиграва с теб защото после ще се чувстваш още по гадно и унизено... Успех \:D/
+1

renesanZ
08-24-2008, 08:39
Пази си достойнството.


С тоя се оказва,че няма да стане работата.Давай следващия!

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 08:40
предполагам че се държи така с теб защото неговите приятели са му споделили уж някакви неща за теб и тои иска сега да страдаш!

zaraaa
08-24-2008, 09:17
Пази си достойнството. Щом не те обича надали има начин да го накараш да започне. :-# Поне разбери какво са говорили приятелите му, макар че едва ли има значение - щом вярва на тях безусловно, надали наистина те харесва... :( не му позволявай да се подиграва с теб защото после ще се чувстваш още по гадно и унизено... Успех \:D/

+1 Много добре казано

slim__shadygirl
08-24-2008, 09:41
Abe toi shte se durji s tebe kat idiotka,a ti shte mu ti4a6 po zadnika li?Q go zareji!Ne si zaslujava 8)

Blab
08-24-2008, 09:47
Знаеш ли(ако не знаеш, да научиш), никой не може да чете душите на останалите. Да, колкото и близки да са. Хората са странни създания. Дори не ги харесвам, но нямам думата. А днешният свят е трансформирал хората в... неща, интересуващи се от неща, заграждащи се с такива...
Днес няма да ти кажа да бъдеш себе си, защото понякога(по-често) това не помага, а пречи.
Преструвай се!... точно както всички останали.
И бъди (привидно) щастлива!(щом инак не може)

sky_l
08-24-2008, 10:03
предполагам че се държи така с теб защото неговите приятели са му споделили уж някакви неща за теб и тои иска сега да страдаш!

Може наистина и да е така.При мен беше същата ситуация само,че обратното -на мен ми бяха наговорили неща за него и аз за да му го върна се държах по този начин.Абе детска работа.
Просто си поговорете по-сериозно.Успех.

vuvs
08-24-2008, 10:25
Пази си достойнството. Щом не те обича надали има начин да го накараш да започне. :-# Поне разбери какво са говорили приятелите му, макар че едва ли има значение - щом вярва на тях безусловно, надали наистина те харесва... :( не му позволявай да се подиграва с теб защото после ще се чувстваш още по гадно и унизено... Успех \:D/
+1

на същото мнение съм няма смисъл да се занимаваш с него :)

cO_olY
08-24-2008, 11:31
Бях на море и последните 3 дена приятеля ми не ми званеше изключваше си тела като му званях абe с 2 думи правеше се на ударен .. :-x като се прибрах му писах по скайп,казах му че ми липсва а той ми се изсмя :o попитах го какво за Бога става а той ми каза "Да ти клякам ли искаш?!" :shock: :shock: после ми заговори как някакви нигови приятели му говорили неверни неща за мене ама той вярваа :booooomb: :booooomb: и аз глупачката му давам обяснения...вечерта се видахме и каза 4е няма да вярва вече но аз му казах 4е пределно ясно ми е показал че не ме обича..и той си замълча..значи не ме обичаа :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# а аз не мога без нег0!!Отношението му към мене е отвратително..какво да правя КАКВО?!?!? :-# :-# :-# ](*,)
следващия път като го видиш му забиваш шамар :) няма смисъл да го оставяш да та унижава явно не е за теб :)

Erica
08-24-2008, 11:37
Понякога няма нужда от обяснения...,когато човек си навие нещо на пръстта,докато не реши сам да прогледне,няма как да разбере истината...Дали те обича или не е много спорен въпрос,но ти трябва да прецениш дали си готова да бъдеш с човек,който при първата лоша дума по твой адрес...вярва,без дори да те попита и да чуе твоята гледна точка...Липсата на доверие в една връзка е пагубна!

sexa_na_kompleksa
08-24-2008, 11:37
Ако все още държиш да си с него, поговорете си. Обясни му, че всичко това е измислица и че не трябва да им вярва. На една моя приятелка й се беше случило същото - някви са говорили против нея на гаджето й и той взел, че повярвал. И се бяха скарали много жестоко, но после видяха, че не могат един без друг, поговориха си и се сдобриха. :)

BaiToq
08-24-2008, 16:55
Мног0 си ме кефите всички B сайта ОБИЧАМ ВИИИИ !!



И Бай Тоя ли е в това число???
:-o :-o :-o :shock: :shock: :shock:

Josefinne
08-24-2008, 17:11
Не е, че не те обича, просто явно наистина е супер разочарова от това, което е чул, защото мисли, че е истина. Замисли се, ако ти беше на негово място - твои приятели ти говорят ужасни неща за него, мислиш, че е истина. Ще му кажеш ли, че го обичаш? Според мен - не .
Това , което трябва да направиш е първо ти да се успокоиш и да си представиш как се чувства той, за да му влезеш в положението. Абстрахирай се от това, че не е прав, просто се постави на неговото място.
Успокой първо себе си. Изясни си ситуацията и всички факти.
След това отиди при него, опитай се да не го дразниш по никакъв начин, защото ако се скарате ще стане ужасно и няма да постигнеш нищо добро.
Кажи му например, че искаш просто да поговорите.
Тоа, което трябва да направиш обаче е да го изслушаш, а не да говориш. Съвсем спокойно и хладнокръвно, постепенно, без да го натискаш, виж какво са му казали приятелите му. Опитай да разбереш защо са му ги наговорили тези неща. Не го притискай с обяснения, че не е вярно, просто нека говори. Така ще разбереш как се чувства и по-вероятно да чуеш каква е истината.
След това прецени каква част от това е истина.
Кажи му, че това е лъжа или че нещата са силно изопачени.
Но не навлизай в никакви подробности, не му разказвай кое как е.
По време на този разговор трябва да го оставиш само той да говори.
След като на ТЕБ ти се изясни ситуацията и си тръгни. Кажи му, че все още го обичаш и искаш да му разкажеш и твоята гледна точка. Когато е готов да те потърси.
Не го търси. Остави го да се успокои и да осъзнае, че не е честно да не те остави да се защитиш.
Ако започнеш веднага да му говориш, че не си виновна и т.н. той няма да те слуша. Трябва сам да дойде при теб за те ЧУЕ наистина и така единствено имаш шанс да ти повярва.
Просто трябва много хладнокръвие в тази ситуация. Вярвай, че той те обича, но просто е огорчен. Затова трябва много внимателно да говориш с него, емоциите в този момент са най-лошото, което може да възникне помежду ви.