PDA

View Full Version : Съветче.................



wintersun
08-24-2008, 10:09
Започвам без заобикалки. След извесно време с моя приятел правим една година. Но все още се чудя как да го изненадам по повод годишнината ни. Бих искала наистина да е нещо романтично и вече имам някои идеи но все пак ще помоля и вас за някакви предложения за романтично прекаран ден. :)

gPa3HuTeJl
08-24-2008, 10:13
Не е важно к'во ш'е му подариш. Не се научихте значи. Важен е жеста... б1ди себе си и направи нещо спонтанно. Не му мисли много много..

Blab
08-24-2008, 10:15
Следобед, на поляна с детелинки, търсим щастието...

wintersun
08-24-2008, 10:19
Не е важно к'во ш'е му подариш. Не се научихте значи. Важен е жеста... б1ди себе си и направи нещо спонтанно. Не му мисли много много.. Не ме разбираш аз не питам какво да му подаря по простата причина че вие не го познавата и не може да ми кажете :? . Аз питах за прекарване.

Whyniser
08-24-2008, 10:25
Не е важно к'во ш'е му подариш. Не се научихте значи. Важен е жеста... б1ди себе си и направи нещо спонтанно. Не му мисли много много.. Не ме разбираш аз не питам какво да му подаря по простата причина че вие не го познавата и не може да ми кажете :? . Аз питах за прекарване.
Ти сама си отговори на въпроса.Не го познаваме тогава как искаш да ти помогнем

evelinka1122
08-24-2008, 10:38
ох не мога да ти помогна защото изобщо не си падам по романтичните неща..... що не отидете в някой диско са разбиете на house party яко а? :grin: или пък може да посетите някой стриптис бар..... :D а пък защо ти трябва да го изненадаш.... той е момчето от него трябва да се очакват изненадите.... :-o

Blab
08-24-2008, 10:44
Чака те на някоя пейка.
Минаваш зад него и връзваш панделка в/у очите му.
Показваш му света през твоите очи.
Завеждаш го на любимото си място.

ПП:Както Амели развежда слепия човек.
Ще ти намеря клипче.

едит:
http://www.youtube.com/watch?v=_SqU-Qs3P-Y
от 5:30

BaiToq
08-24-2008, 11:26
Започвам без заобикалки. След извесно време с моя приятел правим една година. Но все още се чудя как да го изненадам по повод годишнината ни. Бих искала наистина да е нещо романтично и вече имам някои идеи но все пак ще помоля и вас за някакви предложения за романтично прекаран ден. :)
Браво!
Кратко,точно и ясно!
Излезте някъде,забавлявайте се,
подари му нещо готино и така :)

sexa_na_kompleksa
08-24-2008, 11:50
Вечеря на свещи у вас - изтъркано е, но пък е романтично. Ако сте някъде от морето, може и на плажа да отидете.

haterkata
08-24-2008, 11:51
Чака те на някоя пейка.
Минаваш зад него и връзваш панделка в/у очите му.
Показваш му света през твоите очи.
Завеждаш го на любимото си място.

ПП:Както Амели развежда слепия човек.
Ще ти намеря клипче.

страхотна идея.харесва ми как му представя наистина света през собственните си очи,със това което му обеснява.

страхотна идея :oops:

kalpazanka
08-24-2008, 11:58
Направете си екскурзия/купи билетите и му кажи да дойде да те вземе от еди-къде си, хващате такси, слизате на гарата и хващате влака или автобусчето/. Зареждаш си цифровия фотоапарат или купуваш лента за морално остарелия такъв, изваждате си снимчиците после и си правите по 1 албумче.

vvs_go
08-24-2008, 12:16
iska6 da go iznenada6?podari mu NISHTO

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 13:24
Не е важно к'во ш'е му подариш. Не се научихте значи. Важен е жеста... б1ди себе си и направи нещо спонтанно. Не му мисли много много..
+1 :-P