PDA

View Full Version : Премахване на бенки - рискове



ivito_13
08-24-2008, 11:27
Здравейсе на всички който четат тази тема :) Искам да ви попитам за премахването на бенки имам една малка тъмно кафява на челото - като малко всички ме се подиграваха и сега съм със бритон за да не стане пак тази гадна шега :( искам да ви попитам до колко е опасно и по точно какви са рисковете сега съм на 13 и ще съм във ново даскало и ме е страх да се покажа чез бритон .. да знам това са комплекси от моя страна но е мн грозно ... та така искам да я махна ама като е на челото е мн кофти може ли да засегне нещо ? Нз сега това съм си навила а и да ви питам за цената горе долу ? Мс предварително :) !!
Ифка :)

Lolinka
08-24-2008, 11:40
Аз преди около месец си махнах 3.
По-скоро е опасно да ги задържиш,отколкото да ги махнеш,понеже през пубертета те започват да растат и могат да прераснат в раково образование. Иди при личната си лекарка и поискай направление за някой лекар,който се занимава с това.Не би трябвало да ти вземат пари.

mumiikataa
08-24-2008, 11:49
Според мен по-добре да дадеш някой лев,отколкото да е без пари. Най-добре иди в някой частен кабинет. Бтв от къде си?

fire_of_dreams
08-24-2008, 13:29
Наистина те са по-опасни ако ги оставиш. Няма нищо страшно или опасно в това да ги махне лекар. Има хора, които се занимават с това. Успех!

ivito_13
09-04-2008, 07:32
aha