PDA

View Full Version : НУИИ " Илия Петров "



sword
08-24-2008, 12:11
Ами .. да кажете нещо повече за т'ва даскало ?
Хубаво ли е ? Какви са приемните изпити / май бяха 2, но не съм сигурна / ?
Изобщо, като цяло ?

Anna5339
08-24-2008, 12:54
Аз лично не го знам това даскало,но моето се казва НУИ "Проф.Веселин Стоянов",какво се води това даскало,ако са подобни изпитите мога да помогна с нещо ....май...

sword
08-24-2008, 12:59
Художествената гимназия в София, бе . :)

Punk_Idiot
09-15-2008, 19:56
Много си е хубаво аз си уча там. Изпитите са два, така е и се влиза само с рисуване като оценката от идпита се пресмята за бал и т.н. ^^ Даскалото си е великолепно, купони за малки и големи поводи. Само тази година зайците нещо не си ги харесвам хD Иначе училището си е много добро ^^ Обичам си даскалото! Удоволствие да се учи там. Намерих страхотни приятели и така нататъка, ако мислите че другите училища е пълно с откачалки елате да видите що за чудо е да ви преподават учители откачалки, които по собствен начин са за зоологическата. хД Не шегичка. Престижно си е също училището. Макар и да малко, и да няма вид първоначално на училище, поне е розово! Първоначално може да направите критика, но щом влезнете вътре се влюбвате в местото. Даже вече са направили ремонт и стените и по коридорите рисунките са страхотни. От там или излизаш художник или ... и аз незнам още не съм излезнала хD

axlbaby
11-01-2008, 18:17
Наййй-великото училищеееее :grin: .Изпитите са 2:етюд и композиция в два различни дни.Предметите специалните са:Рисуване,Графика,Скулпт ра,Живопис,Илюстрация и в 8-ми клас Композиция... :)

punkOrNot
02-11-2010, 14:36
аз уча там и съм много доволен от училището :grin: :grin: :grin:
Много купони,яки даскали (повечето) яки хора абе всичко :D :-)

maryy95
10-29-2010, 06:58
[/quote]Ами .. да кажете нещо повече за т'ва даскало ?
Хубаво ли е ? Какви са приемните изпити / май бяха 2, но не съм сигурна / ?
Изобщо, като цяло ?[/quote]


Страхотно е! Аз уча в него вече втора година и мога да ти кажа, че ако искаш да се занимаваш наистина с изкуство, това е мястото. Не знам за другите училища,но това си е Националното и е най-доброто.
Можеш да попиташ всеки по-квалифициран преподавател по рисуване (частен или не), веднага ще ти каже къде е най-хубавато място.
Относно изпитите - два на брой : един постановка и един композиция на дадена тема. Документите,които ти трябват за да кандидатстваш, са акт за раждане,свидетелство за завършен 7ми клас,като успеха ти трябва да е мин.4.00,както и медицинско свидетелство - задължително – очен лекар-за цветоусещане.
Успех ти пожелавам.. и ако избереш това училище,няма да сбъркаш :)

SmilezZz
10-29-2010, 07:20
Аз лично не го знам това даскало,но моето се казва НУИ "Проф.Веселин Стоянов",какво се води това даскало,ако са подобни изпитите мога да помогна с нещо ....май...Да не би да си от Русе ? :-o

bubeto wee
04-13-2013, 17:26
Искам да попитам в НУИИ " Илия Петров " има ли кандидатсване след 8-ми клас и самото училище има ли сайт?