PDA

View Full Version : Не мога да продължа напред...без Него



po4ti_realna
08-24-2008, 12:36
Добър ден!Пиша в този форум, защото не желая да споделям с никого това,което се случва около мен в последно време.Ето я и моята история: Преди 3 месеца се запознах в сайт за запознанства с едно момче,бях написала коментар на една снимка,на която бяха с една моя много добра приятелка.Оттам-скайп....В началото нищо особено,нямах никакви намерения към него,просто ми беше изключително приятна компанията му Но след няколко дни постоянен чат-аз се зарибих супер много.Оставих тогавашния си приятел заради него.Чувахме се постоянно.Единственият проблем беше,че се намира на 250 км...Смятах за невъзможно да се видим,но...направих необходимото и....успях.10 дни бяхме заедно.Първите 7 дни всичко беше като сбъдната мечта,толкова идеално и прекрасно.Но в следващите 3 дни нещата се промениха,стана по-студен и дистанциран,но защо?Какъв беше проблемът?Този въпрос ме измъчваше постоянно.Надявах се последният ден да бъде изпълнен с положителни емоции и незабравими преживявания,но не беше така-чувствах се отхвърлена...Беше ми мъчно и сдухано,но за какво?За това,че няма да го видя скоро или за това,че с нещо за разочаровах и се отдръпна от мен.Прибрах се вкъщи,....След няколко дни приятелката ми,която е от неговия град,(благодарение на която се запознахме) ми се обади притеснена:"трябва да ти кажа нещо,Той ходи с едно момиче,което в момента е в Англия,но ще се върне,не иска да ти каже,за да не те нарани,защото те обича"....Не исках да показвам емоция,но не се сдържах-разплаках се,защото се почувствах предадена и безкрайно разочарована...Момчето,на което вярвах безрезервно ме е излъгало.Изведнъж всичто изгуби смисъл.....Допуснах го прекалено близо до себе си,а не трябваше,защото привързвайки се толкова мн-рано или късно страдам.
В безизходица съм,нямам идея какво трябва да направя...вероятно да го забравя,но не мога и не искам.Наистина специален е за мен,не го харесвам,аз го обичам!Не мисля да запчвам връзка ПОНЕ в близката половин година,дори повече.Всъщтност искам ли въобще някаква връзка,след като рано или късно ще приключи и отново аз ще страдам.Но мъката е голкова голяма,ще я понеса ли отново?Започнах да се държа различно,с действията си наранявам неволно хората на които държа.

Blab
08-24-2008, 12:42
Допуснах го прекалено близо до себе си,а не трябваше,защото привързвайки се толкова мн-рано или късно страдам.

сейм хиър.
Повече няма да дарявам сърцето си, така ще е най-добре.
Никой вече няма да познае ранимото в мен.

Избягвам да съветвам други хора, по въпроси, чиито отговори са ми неизвестни. Усмихнато утре ти желая!

Lacey_66
08-24-2008, 12:52
:( Незнам какво да кажа .... съжалявам че се е получило така .... бях минала през нещо такова преди време .... човекът на когото страшно много държах ме предаде както ти каза в началото всичко е вървяло дам и при мен беше така ... докато един ден просто от нищото той взе да се държи тъпо .... и един ден просто ме изхвърли ... бях съсипана дни наред ... не бях на себе си ... но за мое щастие .... тогава дойде един човек ... който имаше нужда от приятел ее ... реших да се стегна и да не мисля за случилото ми се ... а да обърна вниманието на този скъп човек .... отдадох цялото си внимание и време на него .... с цел да му помогна и така постепенно успях да забравя за всичко лошо което ме бе сполетяло .... и реших да продължа на пред беше наистина мн трудно .... но ти пожелавам и ти да успееш ... Знам момчето е поостъпило доста зле .... не ти казвам да го забравиш защото тва няма как да стане ... просто се налага да приемеш станалото и да се захванеш с нещо друго... :) Ще ти е нужно много време и търпение ... за всичко ... и просто каквото и да е станало така е трябвало да стане .... явно той не те заслужава... както и ти незаслужаваш да страдаш заради него.... помни хубавите моменти и просто продължавай напред ... обърни внимание ... на приятелите си ... може да имат нужда от теб ... :wink:

babity
08-24-2008, 13:04
Допуснах го прекалено близо до себе си,а не трябваше,защото привързвайки се толкова мн-рано или късно страдам.

сейм хиър.
Повече няма да дарявам сърцето си, така ще е най-добре.
Никой вече няма да познае ранимото в мен.

Избягвам да съветвам други хора, по въпроси, чиито отговори са ми неизвестни. Усмихнато утре ти желая!

И какъв е смисълът да се затворите в себе си и да не допускате останалите до себе си, драги мои? Нали така ставаме хора, личности. Не може всичко да е само розово. И разочарованието си има своя чар, защото е нещо неизбежно. В такъв случай просто вдигаш гордо глава, признаваш своята или чуждата грешка, взимаш си поука и вървиш напред. Хайде малко по - ведро! :-)

kifla
08-24-2008, 13:06
За съжаление това е любовта...едно страдание и болка ,която само ти знаеш колко много боли.На всеки един от нас му се е случвала така или поне подобна ситуация ,след която винаги нещо там вътре в нас страда безумно много ,но няма какво да направиш за да спреш болката .Просто това е живота ,трябва да го живеем и да се радваме че ни има ,дори и на моменти да ни се иска всичко това да не се случва ...
Относно новите връзки ..след извесно време когато почувстваш ,че отново искаш да има някой до теб предприеми нещо .Сега дори и да започнеш нещо ново то няма да има никакъв смисъл по простата причина ,че мислите ти ,чувствата ти изобщо всичко ще бъде все още насочено към предишния човек! Пиша този пост и ти давам такива съвети ,понеже и аз страдам дори и след година от любовната мъка ...
Надявам се да се справиш с положениеот в което си сега!

loveme123
08-24-2008, 13:48
аз не разбирам как заняколко дни, където сте били заедно и вече го обичаш...това ми е непонятно за всички които държат на употребата тази дума а я използват за всеки, всичко, и постоянно...Да, разбирам че си силно привързана, да наистина имаш чувства към него които не могат да бъдат забравени...ТЕжко е особено когато знаеш че той е избрал някаква друга, а всъщност обича теб(което е много странно). Но все пак нее единсвения предполагам си млада още има много много живот пред теб и още много трудности които да срещнеш не бъди всеотдайна толкова към всяко момче което ти се изпречи занапред остави нещата да стават постепенно така ти няма да страдаш ако се прецака нещо а и ще бъде по сладко ако продължи :) успех :-)

Whyniser
08-24-2008, 14:04
От това,което прочетох ми се струва,че ти си го обичала повече от него.Но бъди реалистка.Вярно надеждата Умира последна,но сте много далече

Lost_Kiss
08-24-2008, 14:14
Ще мине време... ти ще го забравиш.. или не, няма да го забравиш ( ако наистина е специален може би никога няма да го забравиш ) но поне ще отихнеш... Така е при всеки... И на мене ми звучеше изтъркано като ми казаха "Времето лекува" Но ... да ти кажа друг лек няма... Той щом иска другата... просто... го остави... "Когато обичаш някой, пусни го, ако и той те обича ще се върне при теб" ... Просто за момента нищо неможеш да направиш.. преглътни болката и се опитай да не мислиш за него... А вече времето ще покаже...

А относно това което казваш, дали имало смисъл да започваш нова връзка като рано или късно ще приключи... Ем, то така се намира истинксата любов... Като я намериш... тя няма да приключи... може би НИКОГА...

Успехчета ;)

cinderella_gugutka
08-24-2008, 14:25
знам,4е в момента едва ли искаш да го кажа,но...трябва да го забравиш.1-той те е излъгал 2-има си друга приятека като вероятно лъже и нея 3-разстоянието е огромно
разбирам те напълно 4е го оби4аш,4е не искаш и не можеш да приемеш 4е това свършва,не искаш никой друг,искаш само него...и аз бях като теб.но повярвай ми ,с времето постепенно вси4ко намалява и другия идва-още по прекрасен.и колкото по голяма воля имаш,толкова по бързо ще го забравиш.не мисли 4е това става за няколко дена-може да е седмица,месец,година-от теб зависи.успех :)

aka6a_vamp
08-24-2008, 14:28
знам,4е в момента едва ли искаш да го кажа,но...трябва да го забравиш.1-той те е излъгал 2-има си друга приятека като вероятно лъже и нея 3-разстоянието е огромно
разбирам те напълно 4е го оби4аш,4е не искаш и не можеш да приемеш 4е това свършва,не искаш никой друг,искаш само него...и аз бях като теб.но повярвай ми ,с времето постепенно вси4ко намалява и другия идва-още по прекрасен.и колкото по голяма воля имаш,толкова по бързо ще го забравиш.не мисли 4е това става за няколко дена-може да е седмица,месец,година-от теб зависи.успех :)
така е наистина.....

zaraaa
08-24-2008, 16:14
От това,което прочетох ми се струва,че ти си го обичала повече от него.Но бъди реалистка.Вярно надеждата Умира последна,но сте много далече

Съгласна съм с ™G-Baby™" :P аз ще добавя, че ако се получи нещо то може би ще е за кратко, защото сте далеч един от друг, а и сигурно сама знаеш, че любовта от разстояние боли адски много :( Пък и те е предал един път, замисли се дали няма да го направи 2-ри път :?

po4ti_realna
08-24-2008, 16:16
В момента нищо няма смисъл...чувствам се самотна и безпомощна.Не искам да го забравя...едва издържам 3-4 часа без да му кликна,просто така,за да напомня за съществуването си,а когато получа отговор съм на седмото небе,колко дребни неща могат да направят човека щастлив,нали?!

Lost_Kiss
08-24-2008, 16:22
В момента нищо няма смисъл...чувствам се самотна и безпомощна.Не искам да го забравя...едва издържам 3-4 часа без да му кликна,просто така,за да напомня за съществуването си,а когато получа отговор съм на седмото небе,колко дребни неща могат да направят човека щастлив,нали?!

По-добре недей да му кликваш и такива малки неща да му напомнят за теб, да му казват, че ти мислиш за него и че неможеш да го забравиш... Остави го... ок, ... не го забравяй, ба то и да искаш няма да успееш да го забравиш... Просто го накарай да му домъчнее за теб... Сам да се сети за теб и сам той да ти кликне... Така ще е по-добре за теб... защото в момента се измъчваш... а резултат няма да има..

Lacey_66
08-24-2008, 16:31
В момента нищо няма смисъл...чувствам се самотна и безпомощна.Не искам да го забравя...едва издържам 3-4 часа без да му кликна,просто така,за да напомня за съществуването си,а когато получа отговор съм на седмото небе,колко дребни неща могат да направят човека щастлив,нали?!

По-добре недей да му кликваш и такива малки неща да му напомнят за теб, да му казват, че ти мислиш за него и че неможеш да го забравиш... Остави го... ок, ... не го забравяй, ба то и да искаш няма да успееш да го забравиш... Просто го накарай да му домъчнее за теб... Сам да се сети за теб и сам той да ти кликне... Така ще е по-добре за теб... защото в момента се измъчваш... а резултат няма да има..

:-D Тва с кликването ми е мн мн познато :-D ама наистина ще трябва да спреш остави го не му кликвай повече... наистина остави го знам че е страшно трудно .... но се постарай така ще видиш дали сам ще се сети .... :) и между другото тва малко нещо и мен ме радва срашно много ... но само един човек се сеща да го прави :(

po4ti_realna
08-24-2008, 16:38
В момента нищо няма смисъл...чувствам се самотна и безпомощна.Не искам да го забравя...едва издържам 3-4 часа без да му кликна,просто така,за да напомня за съществуването си,а когато получа отговор съм на седмото небе,колко дребни неща могат да направят човека щастлив,нали?!

По-добре недей да му кликваш и такива малки неща да му напомнят за теб, да му казват, че ти мислиш за него и че неможеш да го забравиш... Остави го... ок, ... не го забравяй, ба то и да искаш няма да успееш да го забравиш... Просто го накарай да му домъчнее за теб... Сам да се сети за теб и сам той да ти кликне... Така ще е по-добре за теб... защото в момента се измъчваш... а резултат няма да има..

:-D Тва с кликването ми е мн мн познато :-D ама наистина ще трябва да спреш остави го не му кликвай повече... наистина остави го знам че е страшно трудно .... но се постарай така ще видиш дали сам ще се сети .... :) и между другото тва малко нещо и мен ме радва срашно много ... но само един човек се сеща да го прави :(

Не кликвам само аз,той го прави също...

Lost_Kiss
08-24-2008, 16:41
Незнам... може би просто го остави направо да ти звънне...Недей да падаш по-долу от това което си...Не му се моли... Недей му звънни... Изчакай, той ще разбере какво е загубил и като го направи ще ти се извинява и ще съжелява.. А ти... ти ще си имаш самочувствието и няма да е нужно да му целуваш гъза...

po4ti_realna
08-24-2008, 16:48
Незнам... може би просто го остави направо да ти звънне...Недей да падаш по-долу от това което си...Не му се моли... Недей му звънни... Изчакай, той ще разбере какво е загубил и като го направи ще ти се извинява и ще съжелява.. А ти... ти ще си имаш самочувствието и няма да е нужно да му целуваш гъза...

Разбери,сърце не ми дава...Изпитвам необходимост да го правя.Загубих достойнство,не ми се беше случвало да падам толкова ниско и да признавам чувства след край на връзкарзащото никога не съм държала толкова на момче.Най-лошото е,че го осъзнавам и продължавам....

BaiToq
08-24-2008, 16:58
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

po4ti_realna
08-24-2008, 17:03
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

Някой да те е карал да четеш???

BaiToq
08-24-2008, 18:05
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

Някой да те е карал да четеш???
Абсолютно не.
Но ти можеш ли да ми забраниш
да си изразя мнението?
А? :-x :x

po4ti_realna
08-24-2008, 18:08
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

Някой да те е карал да четеш???
Абсолютно не.
Но ти можеш ли да ми забраниш
да си изразя мнението?
А? :-x :x

Ами изрази мнение по темата....

BaiToq
08-24-2008, 18:11
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

Някой да те е карал да четеш???
Абсолютно не.
Но ти можеш ли да ми забраниш
да си изразя мнението?
А? :-x :x

Ами изрази мнение по темата....
Това е по темата.
Само от заглавието,
имайки в предвид,че
си на около 15-16-17 мисля,
че пресилваш нещата.
"Ще мога ли без него...бла-бла"
Какво мислиш?
Че е единственият?
Да,раздяла и т.н. е кооти тръпка,
но ще преживееш,спокойно.

po4ti_realna
08-24-2008, 18:14
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

Някой да те е карал да четеш???
Абсолютно не.
Но ти можеш ли да ми забраниш
да си изразя мнението?
А? :-x :x

Ами изрази мнение по темата....
Това е по темата.
Само от заглавието,
имайки в предвид,че
си на около 15-16-17 мисля,
че пресилваш нещата.
"Ще мога ли без него...бла-бла"
Какво мислиш?
Че е единственият?
Да,раздяла и т.н. е кооти тръпка,
но ще преживееш,спокойно.

Това чувствам-това пиша....

BaiToq
08-24-2008, 18:16
Поредната "LoFF 4EvEEEr"....не ми се чете,
съжалявам.

Някой да те е карал да четеш???
Абсолютно не.
Но ти можеш ли да ми забраниш
да си изразя мнението?
А? :-x :x

Ами изрази мнение по темата....
Това е по темата.
Само от заглавието,
имайки в предвид,че
си на около 15-16-17 мисля,
че пресилваш нещата.
"Ще мога ли без него...бла-бла"
Какво мислиш?
Че е единственият?
Да,раздяла и т.н. е кооти тръпка,
но ще преживееш,спокойно.

Това чувствам-това пиша....
Да,затова е форумът според някои.
Аз пък се забавлявам.
Приятна вечер и го давай по-леко :)

sasha_90
08-25-2008, 08:04
Набивайки си в главата"не мога и не искам да го забравя"и наранявайки близките си,нищо няма да постигнеш!Спри да се самосъжаляваш.В противен случай ще продължаваш да страдаш,а смисъл няма.На онзи едва ли му пика как се чувстваш сега.Затова се изправи и му покажи,че си по-силна!

po4ti_realna
08-25-2008, 12:50
Набивайки си в главата"не мога и не искам да го забравя"и наранявайки близките си,нищо няма да постигнеш!Спри да се самосъжаляваш.В противен случай ще продължаваш да страдаш,а смисъл няма.На онзи едва ли му пика как се чувстваш сега.Затова се изправи и му покажи,че си по-силна!

Не се самосъжалявам,просто така се чувствам и просто споделям,не е нужно всички да ме упрекват!!!

miss_asi
08-25-2008, 13:01
Първо изключително гадно ми стаа като чета такива теми!Съжалявам за всичко което ти се е случило.Но това е любовта-много мъка и болка. :( Но не се предавай.Някой ден и ти ще намериш подходящия човек.До тогава дай го по-леко.Купонясвай! Айде успех от мене! :-)

SabrinaAa
08-25-2008, 15:07
За съжаление това е любовта...едно страдание и болка ,която само ти знаеш колко много боли.На всеки един от нас му се е случвала така или поне подобна ситуация ,след която винаги нещо там вътре в нас страда безумно много ,но няма какво да направиш за да спреш болката .Просто това е живота ,трябва да го живеем и да се радваме че ни има ,дори и на моменти да ни се иска всичко това да не се случва ...
Относно новите връзки ..след извесно време когато почувстваш ,че отново искаш да има някой до теб предприеми нещо .Сега дори и да започнеш нещо ново то няма да има никакъв смисъл по простата причина ,че мислите ти ,чувствата ти изобщо всичко ще бъде все още насочено към предишния човек! Пиша този пост и ти давам такива съвети ,понеже и аз страдам дори и след година от любовната мъка ...
Надявам се да се справиш с положениеот в което си сега! :P

Lost_Kiss
08-26-2008, 06:12
Набивайки си в главата"не мога и не искам да го забравя"и наранявайки близките си,нищо няма да постигнеш!Спри да се самосъжаляваш.В противен случай ще продължаваш да страдаш,а смисъл няма.На онзи едва ли му пика как се чувстваш сега.Затова се изправи и му покажи,че си по-силна!

Не се самосъжалявам,просто така се чувствам и просто споделям,не е нужно всички да ме упрекват!!!

Не те упрекваме. просто и казваме как стоят нещата... Просто сме изпитвали това което ти сега изпитваш и се опитваме да ти втълпим в главата, че сега няма смисъл да ревеш само зареди него да си мислиш, че е единствения и цял живот ще го обичаш.... Защото след време ще видиш, че всъщност не е така.. ще отихнеш, ще го забравиш, и даже когато той дойде и иска да сте заедно.. тогава ти ще се отдръпваш...

Ние сме го изживели това... и искаме просто да ти кажем че няма смисъл .... и че по добре да пропуснеш часта с драмите...

Късмет, и дано си ме разбрала.. ;)

hrisiiiiii
08-26-2008, 06:26
Трябва да гледаме оптимистично на живота, колкото и той да ни насилва да не е така.. Не знам дали се разбира тази "мисъл", но нещо такова ми се върти из главата. Отдай се на повече приятни моменти и го отдалечи от мислите си за момент.. или повече :}