PDA

View Full Version : Без секс преди брака



glymo14
08-24-2008, 13:14
Здравейте, какво мислете по темата "Без секс преди брака".Аз искам да спазя принципа без секс преди брака, но доста мой приятели го посрещат с ирония.

kifla
08-24-2008, 13:16
Всички ако се пазим за брака до сега земята и хората щяха да са изчезнали :D

Jagger
08-24-2008, 13:26
Честно туй са пълни глупости по добре ли ще е да се пазиш за брака и като доде време първата вечер и двамата некфи дървета я бегай от тука

sladur4etyYy
08-24-2008, 13:27
ахаххааах ми я си представи 4е се ожениш на 37-40 години? 40-годишен девственик, не ми зву4и добре, а на теб? :D

krem4et0
08-24-2008, 13:28
Защо? По времето на баба ми и даже на майка ми, малко са правели секс преди брака, а е имало бум на раждаемостта. Когато майка ми е родила сестра ми, е имало толкова бебето родени същия ден, колкото сега в града има за 1 месец!?

по принцип преди време си мислх, че подобно нещо е възможно и го исках за себе си. но едно време на 17 си бил стар за брак, а сега на 27 си млад. Едва ли до 30, когато всичко хора днес се женят, ще може да удържиш нагона си. Идеята е реалисточна, само ако встъпиш в брак преди 18-19 годишна възраст. намериш ли точния човек, сам ще го искаш. Аз съм с мъжа си 4 години, а поне още 3 няма да се оженим,защото нямаме възможността(най-вече финансова) да го направим. Трябва ли да чакаме 7 години, за да сме интимни?

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2008, 13:32
И аз мисля никакъв секс вече преди брака. [-o< Така Моят човек ще се чувства още по-специален. :---)

cinderella_gugutka
08-24-2008, 13:35
аз ще те подкрепя-може да не правиш секс преди брака,ама гледай да стане така 4е да се ожените по скоро защото мом4етата си имат нужди и едва ли ще се намери някой да те 4ака толкова време.ама...незн как ще стане,щото за да се ожениш за някой трябва да го оби4аш и да си сигурен 4е той е твоята половинка а за да си сигурен трябва да си бил с него поне 1-2 години,през това време мом4ето няма как да те 4ака,а дори и да те 4ака представи си да се ожените,да тръгнете да го правите и иведнъж се оказва 4е секса изобщо не става между вас :shock: и тогава кво-той ще си намери някоя друга и.... :?

LovelyGirl
08-24-2008, 13:40
Аз съм против да се чака до брака за да правиш секс.

Както казаха по-горе когато намериш човека,ще ти дойде и желанието и какво ще се стискаш ли :-|

Мързи ме да обяснявам другите причини,поради които не съм съгласна.
Тая жега не ми влияе добре :D

NightSky
08-24-2008, 13:44
Хубаво е, че все още има хора, които не искат да правят секс преди брака. Обаче е малко нереално в днешно време, защото едва ли ще се намери някой, който да те чака толкова.

Erica
08-24-2008, 13:47
Немога да коментирам,при мен вече бутилката с благата ракия е счупена :-D

Да по времето на бабите и дядовците ни са се женили така,но доста от женитбите са били уреждани от родителите им...А в днешно време е актуален принципа "Кой си купува кола,без да я пробва"...И едва ли има начин да се върнат старите традиции,когато дори да се държите за ръце е било прекалено интимно :wink:

kalpazanka
08-24-2008, 13:55
Ако не се прави секс преди брака, сватбите щяха да намалеят драстично, както и булките с корем 4 месец най-малко! :D

А иначе както в днешно време се вдигат сватби на 25-27 годишна възраст минимум, не знам кой ще е този с железните нерви и самоконтрол, на който да не му се прииска интимност.

poli_bonbon
08-24-2008, 14:34
ахаххааах ми я си представи 4е се ожениш на 37-40 години? 40-годишен девственик, не ми зву4и добре, а на теб? :D
:D :D :D + 1

NaNa_SladuRana
08-24-2008, 16:12
аз съм твърдо против това (който е чел шифърът на леонардо ще ме разбере),но не насърчавам и безборното правене на секс :)

glymo14
08-24-2008, 16:38
Видях че доста хора ме мислят за момиче, аз съм момче :) И едва ли ще се женя чак на 27-30, аз несъм такъв човек, повече си падам по сериозните неща имам предвид макар че съм на 16 искам а си имам семейство и т.н. .И ако сега кажете че няма момичета които искат да се женят на по 18 , много се лъжете, има просто са малцинство.

BaiToq
08-24-2008, 16:52
Нормално в днешно време
да го приемат с ирония.
Иначе-разни хора,разни идеали.

miss_asi
08-24-2008, 18:39
Аве не е невъзможно но мноу рядко се случва в наше време.

Wrathchild
08-24-2008, 19:15
Защо? По времето на баба ми и даже на майка ми, малко са правели секс преди брака, а е имало бум на раждаемостта. Когато майка ми е родила сестра ми, е имало толкова бебето родени същия ден, колкото сега в града има за 1 месец!?

по принцип преди време си мислх, че подобно нещо е възможно и го исках за себе си. но едно време на 17 си бил стар за брак, а сега на 27 си млад. Едва ли до 30, когато всичко хора днес се женят, ще може да удържиш нагона си. Идеята е реалисточна, само ако встъпиш в брак преди 18-19 годишна възраст. намериш ли точния човек, сам ще го искаш. Аз съм с мъжа си 4 години, а поне още 3 няма да се оженим,защото нямаме възможността(най-вече финансова) да го направим. Трябва ли да чакаме 7 години, за да сме интимни?Майката на приятелят ми е на 50 години, надали твоята е на повече, а сестра му (по-голямата от двамата) я е родила на 27. И надали преди това не е правила секс...
Не давам умишлено моята за пример, понеже тя мене млада ме е родила.

krisiiiiito
08-24-2008, 19:24
не мисля че може много хора да спазят това .. пък и който както иска но не говоря за безразборния секс

xercu
08-24-2008, 20:06
Защо? По времето на баба ми и даже на майка ми, малко са правели секс преди брака, а е имало бум на раждаемостта. Когато майка ми е родила сестра ми, е имало толкова бебето родени същия ден, колкото сега в града има за 1 месец!?
По онова време не е имало презервативи , а и да е имало са били нещо луксозно ... 8-)
16 годишен ... Вярващ в мита, че може да издържи без секс преди брака... Деа знам... Нереално... Ставай монах по тъз логика.

NeLLy_BaBy
08-24-2008, 20:16
въпрос на личмо мнение, но според мен да трябва да се опознаеш с човека до теб преди да стигнеш до брак, особено в интимен план, защото после може и да не си допаднете.

angelcheeee_93
08-24-2008, 21:26
mn si prava,i az sam na tova mnenie 4e sled kato se ojeni6 trqbva da se pravi sex,jalko 4e pove4eto sa kurvi i se otdavat na vseki sre6tnat,ako vsi4ki spazvame tova da pravim sex sled kato se ojenim kurvite 6te iz4eznat,bolestite 6te namaleqt,nqma da ima bollni ot spin,nito bremenni devoi4eta na 15 koito sa si o6te deca,a sa tagnali da rajdat deca,samo deto majete 6te ostanat nezadovoleni ,ama koi 6te gi pita,da se opraqt az nqma kvo da mu mislq,i bez tva ne sam maj 8-) 8-) 8-)

Bubles
08-24-2008, 22:14
ами имаш желание ама според мен е нереално... според мен тва са отживелици... преди са се пазели щот нямало презервативи и няма девойката да им ражда постоянно... а и по твоята логика като ще спазваш традициите да ти кажа 4е по тях си малко стар за женене ве4е... :-D

DJ_Mrav4o
08-25-2008, 05:38
Аа, не си го представям аз това.... :( Ами ако избощо не се ожениш/омъжиш? Нали трябвало с подходящия, ала - бала, ами ако не го намериш? :-o :?

Wrathchild
08-25-2008, 05:46
mn si prava,i az sam na tova mnenie 4e sled kato se ojeni6 trqbva da se pravi sex,jalko 4e pove4eto sa kurvi i se otdavat na vseki sre6tnat,ako vsi4ki spazvame tova da pravim sex sled kato se ojenim kurvite 6te iz4eznat,bolestite 6te namaleqt,nqma da ima bollni ot spin,nito bremenni devoi4eta na 15 koito sa si o6te deca,a sa tagnali da rajdat deca,samo deto majete 6te ostanat nezadovoleni ,ama koi 6te gi pita,da se opraqt az nqma kvo da mu mislq,i bez tva ne sam maj 8-) 8-) 8-)А какво правим, когато жената се омъжи, а после кръшка наляво надясно? Не е ли курва?
Имала съм само един-единствен, курва ли съм?
В случай, че не знаеш, СПИН може да хванеш и при кръвопреливане, не само при секс.
Имаш ужасно детско мислене и доста наивни разсъждения. Но в днешно време много малко хора са готови да минат под венчило в началото на 20те, повечето го правят след 30. Представяш ли си как тогава някой ще се пази? Дори и ти. Мъжете щяли да са незадоволени. А жените не изпитват ли и те нужда от секс? Имаш ли представа, че особено в 30те години на една жена, липсата на секс може да й се отрази физически, както и да нанесе психични проблеми?

mort
08-25-2008, 07:24
Как ще се ожениш,без да си пробвал.Ами ако съпругът/съпругата ти смърдят в секса?Ще се събудиш един ден с мисълта,че цял живот няма да свършиш като хората. 8-)

Pliok0019
08-25-2008, 08:31
За да се оженаят двама човека и да живеят дълго заедно трябва да си допадат в секса. Преди това трябва да се опита.


Не може до 20 и нещо да нямаш гадже, а както дори и майка ми казва - с гаджетата се спи.

Nefarian
08-25-2008, 10:01
Здравейте, какво мислете по темата "Без секс преди брака".Аз искам да спазя принципа без секс преди брака, но доста мой приятели го посрещат с ирония.


АХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ АХАХАХАХХААХАХАХАХАХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ ХАХАХАХАХААХАХАХ


САМО МИ КАЖИ КАКЪВ Е СМИСЪЛА И ЩЕ ОДОБРЯ РЕШЕНИЕТО ВЕДНАГА :x

+1

angelcheeee_93
08-25-2008, 10:26
angelcheeee_93 написа:
mn si prava,i az sam na tova mnenie 4e sled kato se ojeni6 trqbva da se pravi sex,jalko 4e pove4eto sa kurvi i se otdavat na vseki sre6tnat,ako vsi4ki spazvame tova da pravim sex sled kato se ojenim kurvite 6te iz4eznat,bolestite 6te namaleqt,nqma da ima bollni ot spin,nito bremenni devoi4eta na 15 koito sa si o6te deca,a sa tagnali da rajdat deca,samo deto majete 6te ostanat nezadovoleni ,ama koi 6te gi pita,da se opraqt az nqma kvo da mu mislq,i bez tva ne sam maj


А какво правим, когато жената се омъжи, а после кръшка наляво надясно? Не е ли курва?
Имала съм само един-единствен, курва ли съм?
В случай, че не знаеш, СПИН може да хванеш и при кръвопреливане, не само при секс.
Имаш ужасно детско мислене и доста наивни разсъждения. Но в днешно време много малко хора са готови да минат под венчило в началото на 20те, повечето го правят след 30. Представяш ли си как тогава някой ще се пази? Дори и ти. Мъжете щяли да са незадоволени. А жените не изпитват ли и те нужда от секс? Имаш ли представа, че особено в 30те години на една жена, липсата на секс може да й се отрази физически, както и да нанесе психични проблеми?


razsajdeniqta mi moje da ti se struvat detski,no sa mn po-razumni ot tvoite.donqkoda si prava no az ne sam luda na 15 da hodq da se eba i posle nikoi nqma da iska da e s men,ako znae 4e sam se ebala ve4e.sled vreme sama 6te go osaznae6.ami predstavisi 4e 4oveka s koito si spala te zareje,ako ve4e ne go e napravil,posle kvo 6te pravi6,cql jivot 6te ima6 ugrizeniq i trqbva da mu varvi6 po svikata vinagi.postoqnno trqbva da ti4a6 zad nego i da go sledi6 ,za dane te izostavi i nakraq ti da si unijenata.vseki si ima mnenie tova e moeto.tezi koito ve4e sa ebani sa kurvi tva e istinata.devstvenite sa svqstnite momi4eta,no i tehniqt red 6te doide samo 4e po-kasno ,pone za nqkoi. :?

krem4et0
08-25-2008, 11:44
Wrathchild, майка ми е на 54, омъжила се е на 22(ненавършени) девствена и за тези 32 години е била само с баща ми......Сега, не съм я питала за сексуалния й живот по време на брака им, ама.....след като не му е изневерила 32 години значи има защо :D

gPa3HuTeJl
08-25-2008, 11:46
pwnd x

LovelyGirl
08-25-2008, 12:12
[/quote] razsajdeniqta mi moje da ti se struvat detski,no sa mn po-razumni ot tvoite.donqkoda si prava no az ne sam luda na 15 da hodq da se e** i posle nikoi nqma da iska da e s men,ako znae 4e sam se ebala ve4e.sled vreme sama 6te go osaznae6.ami predstavisi 4e 4oveka s koito si spala te zareje,ako ve4e ne go e napravil,posle kvo 6te pravi6,cql jivot 6te ima6 ugrizeniq i trqbva da mu varvi6 po svikata vinagi.postoqnno trqbva da ti4a6 zad nego i da go sledi6 ,za dane te izostavi i nakraq ti da si unijenata.vseki si ima mnenie tova e moeto.tezi koito ve4e sa ebani sa kurvi tva e istinata.devstvenite sa svqstnite momi4eta,no i tehniqt red 6te doide samo 4e po-kasno ,pone za nqkoi. :?[/quote]

Защо трябва да има угризения като са я зарязали :shock:
И защо трябва да му върви по свирката?
Защо ще е унижена?
Това,че ти(незнайно защо)ще се чувстваш така,не означава,че и другите така мислят.
Аз съм имала само 1 сексуален партньор и честно да си призная бих искала цял живот да съм с него.
Пази Боже да стане нещо(да чукан на дърво)но ако той ме зареже не бих се чувствала унижена,че съм спала с него.Няма причина.
Мислиш по мн странен начин. :?
И от къде го измизли това,че ебаните били курви.
Това,че 2ма човека са си изградили примерно дълга връзка основана на доверие и са щастливи заедно и се обичат..това прави ли момичето курва?Не,не го прави.Като пораснеш ще разбереш колко грешно си мислила.Не говоря да пораснеш само на години а и на акъл.

napalm
08-25-2008, 20:45
Струва ми се тъпо.

aciko
08-25-2008, 20:48
Да бре преди брака,и да се окаже,че мъжа и бил импотентен и да не могат да имат деца,само къде са се оженили 8-)

NaNa_SladuRana
08-26-2008, 16:23
aciko гледах един филм с подобен сюжет и тоя преби жена си като разбра,че е бременна :D

kiss me baby
08-26-2008, 19:52
spored men e glupavo da ne pravi6 sex dokato se omaji6.nz zvu4i tapo.az sam na princip 4e jivota e edin i trqbva da se izjivee palnocenno i trqbva da se opita ot vs4ko.o6te sam malka,na 13 sam i mislq 4e sam malka o6te za sex no kogato napravq 14 pone bih go napravila,no ne s vseki sre6tnat,a s nqkoe mom4e koeto mi haresva i na koeto imam doverie...(ako ima mom4e na koeto moje da se ima bezrezervno doverie :D )

sweety_blondy
08-26-2008, 20:28
Хубаво е, че все още има хора, които не искат да правят секс преди брака. Обаче е малко нереално в днешно време, защото едва ли ще се намери някой, който да те чака толкова.


+1

NaNa_SladuRana
08-26-2008, 20:29
spored men e glupavo da ne pravi6 sex dokato se omaji6.nz zvu4i tapo.az sam na princip 4e jivota e edin i trqbva da se izjivee palnocenno i trqbva da se opita ot vs4ko.o6te sam malka,na 13 sam i mislq 4e sam malka o6te za sex no kogato napravq 14 pone bih go napravila,no ne s vseki sre6tnat,a s nqkoe mom4e koeto mi haresva i na koeto imam doverie...(ako ima mom4e na koeto moje da se ima bezrezervno doverie :D ) с една година няма да станиш по- голяма,все едно да кажеш,че на 31 ще си по-готова за деца отколкото на 30 :?

Liar
08-26-2008, 20:43
Аз не виждам нищо лошо :) Ще си намериш момиче като теб :)

Wrathchild
08-26-2008, 20:53
razsajdeniqta mi moje da ti se struvat detski,no sa mn po-razumni ot tvoite.donqkoda si prava no az ne sam luda na 15 da hodq da se e** i posle nikoi nqma da iska da e s men,ako znae 4e sam se ebala ve4e.sled vreme sama 6te go osaznae6.ami predstavisi 4e 4oveka s koito si spala te zareje,ako ve4e ne go e napravil,posle kvo 6te pravi6,cql jivot 6te ima6 ugrizeniq i trqbva da mu varvi6 po svikata vinagi.postoqnno trqbva da ti4a6 zad nego i da go sledi6 ,za dane te izostavi i nakraq ti da si unijenata.vseki si ima mnenie tova e moeto.tezi koito ve4e sa ebani sa kurvi tva e istinata.devstvenite sa svqstnite momi4eta,no i tehniqt red 6te doide samo 4e po-kasno ,pone za nqkoi. :?Скъпа, има време да стигнеш до моите годинки, така че след време по-скоро ти ще стигнеш до моите разсъждения, не аз до твоите. Бъди спокойна, с приятелят ми съм от година и половина, а той ми е първият, както и аз на него. Не го следя, сексуалният ми живот е пълноценен и повярвай ми, има с какво друго освен със секс да го задържа, за мен не бери грижа. А секса не е нещо мръсно, че да съм унижена. Ако ме зареже - живота не свършва, само защото ми е първия. Ти само внимавай да не вземеш да не станеш като Шарлът от сексът и градът, да се окаже, че мъжа ти не го вдига. И когато ти стигнеш дори 1/3 от продължителността на моята връзка, когато разбереш малко повече за същността на отношенията между мъж и жена, тогава ми обяснявай дали съм курва и дали разсъжденията ми са неразумни.
И брака не ти е гаранция за нищо. Може да се омъжиш за някой, а той да ти каже, че е девствен. Но реално да има солидна бройка. Която продължава да трупа, ако ме разбираш. И тогава ти ще си доста по-унижена, защото си се пазила до брака за някой, който чука секретарката си на бюрото, от колкото аз или някоя друга жена, която не е омъжена, но прави секс с този, когото обича.

Wrathchild, майка ми е на 54, омъжила се е на 22(ненавършени) девствена и за тези 32 години е била само с баща ми......Сега, не съм я питала за сексуалния й живот по време на брака им, ама.....след като не му е изневерила 32 години значи има защо :DИма разлика между това да не си имал други преди и след брака. Впрочем е наистина хубаво това, че 32 години са си единствени.

AnIcHkAtA
08-26-2008, 21:14
Ами ако се пазиш и скъпият/та ти съпруг/съпруга не те задоволява?Какво тогава?Все пак ти всяка вечер си лягаш с него/нея на един креват!Какво ще си казваш "Пак ли тряа праиме с*к* беее?!?"??Аз мисля, че дечицата трябва да се правят с удоволствие ;-) .Това, че си имала няколко сексуални партнъори не означава, че си курва.Според мен до 5 момчета/момичета са нормално.Все пак трябва да имаш някакъв опит и в тази сфера, колкото и тъпо да звучи.

Iv4eTy
08-26-2008, 21:21
Ами при положение, че в сегашно време хората или се женят на възраст около 25-30 и нагоре или живеят без брак на семейни начала си представете ако се пазят до брака...

partychild
08-26-2008, 22:58
Ами ако се пазиш и скъпият/та ти съпруг/съпруга не те задоволява?Какво тогава?Все пак ти всяка вечер си лягаш с него/нея на един креват!Какво ще си казваш "Пак ли тряа праиме с*к* беее?!?"??Аз мисля, че дечицата трябва да се правят с удоволствие ;-) .Това, че си имала няколко сексуални партнъори не означава, че си курва.Според мен до 5 момчета/момичета са нормално.Все пак трябва да имаш някакъв опит и в тази сфера, колкото и тъпо да звучи. donqkade sam saglasna..ne6to takova si misleh o6te kato otvarqh temata..taa.. 6tom obichash nqkoi jelaesh da mu se otdadesh po vsqkakav nachin..ne mislq 4e 6te izdarjish .. a i pri nqkoi dvoiki sled sexa ima u4ojdeniq..pri drugi ne im haresva.. treti se zaobichat pove4e... nali trqbva da razberem :)

angelcheeee_93
08-27-2008, 10:37
--------------------------------------------------------------------------------

angelcheeee_93 написа:
razsajdeniqta mi moje da ti se struvat detski,no sa mn po-razumni ot tvoite.donqkoda si prava no az ne sam luda na 15 da hodq da se e** i posle nikoi nqma da iska da e s men,ako znae 4e sam se ebala ve4e.sled vreme sama 6te go osaznae6.ami predstavisi 4e 4oveka s koito si spala te zareje,ako ve4e ne go e napravil,posle kvo 6te pravi6,cql jivot 6te ima6 ugrizeniq i trqbva da mu varvi6 po svikata vinagi.postoqnno trqbva da ti4a6 zad nego i da go sledi6 ,za dane te izostavi i nakraq ti da si unijenata.vseki si ima mnenie tova e moeto.tezi koito ve4e sa ebani sa kurvi tva e istinata.devstvenite sa svqstnite momi4eta,no i tehniqt red 6te doide samo 4e po-kasno ,pone za nqkoi.
Скъпа, има време да стигнеш до моите годинки, така че след време по-скоро ти ще стигнеш до моите разсъждения, не аз до твоите. Бъди спокойна, с приятелят ми съм от година и половина, а той ми е първият, както и аз на него. Не го следя, сексуалният ми живот е пълноценен и повярвай ми, има с какво друго освен със секс да го задържа, за мен не бери грижа. А секса не е нещо мръсно, че да съм унижена. Ако ме зареже - живота не свършва, само защото ми е първия. Ти само внимавай да не вземеш да не станеш като Шарлът от сексът и градът, да се окаже, че мъжа ти не го вдига. И когато ти стигнеш дори 1/3 от продължителността на моята връзка, когато разбереш малко повече за същността на отношенията между мъж и жена, тогава ми обяснявай дали съм курва и дали разсъжденията ми са неразумни.
И брака не ти е гаранция за нищо. Може да се омъжиш за някой, а той да ти каже, че е девствен. Но реално да има солидна бройка. Която продължава да трупа, ако ме разбираш. И тогава ти ще си доста по-унижена, защото си се пазила до брака за някой, който чука секретарката си на бюрото, от колкото аз или някоя друга жена, която не е омъжена, но прави секс с този, когото обича.


do izvestna stepen si prava,no parvoto koeto e 4e az nqma da se omaja za nqkav prost jenkar deto sqka ve4er spi s razli4na,nali predi tova trqbva da go opoznaq i da razbera ,4e e 4oveka za men.kakto i da e,az nqmam namerenie da si provalqm jivota na 15 i posle da stradam ako se slu4i ne6to,ne bih riskuvala na moite ludi goodini. :?

DekoDenev
08-27-2008, 10:45
мисля че това е много красиво човека до теб да знае че е първия и последния но колко от нас могат да го направят :o :oops:

sladur4etyYy
08-27-2008, 11:04
angelcheeee_93, наистина мн наивни разсъждения, с които изобщо не съм съгласна :?

sladur4etyYy
08-27-2008, 11:05
мисля че това е много красиво човека до теб да знае че е първия и последния но колко от нас могат да го направят :o :oops:

за мен пък е по-красиво да знам, 4е 4овека, с когото евнтуално реша да прекарам живота си след време, е бил и с други жени преди мен, но е решил 4е то4но аз съм тази, с която иска да бъде за постоянно

1nnocenT
08-27-2008, 11:56
Всички ако се пазим за брака до сега земята и хората щяха да са изчезнали :D +1 :D :D :D :D

Wrathchild
08-27-2008, 11:59
do izvestna stepen si prava,no parvoto koeto e 4e az nqma da se omaja za nqkav prost jenkar deto sqka ve4er spi s razli4na,nali predi tova trqbva da go opoznaq i da razbera ,4e e 4oveka za men.kakto i da e,az nqmam namerenie da si provalqm jivota na 15 i posle da stradam ako se slu4i ne6to,ne bih riskuvala na moite ludi goodini. :?Чакай, чакай, аз не ти казвам, че секса на 15 е нещо правилно и трябва да се прави. На 15 си малка за това. Но мисълта ми е, че като цяло в секса преди брака няма нищо лошо. Ако съм примерно на 30, още неомъжена, девствена ли да седя? И това по какъв начин ще ми провали живота според теб?
Впрочем ти и на 40 можеш да страдаш. За една истинска и здрава връзка трябва секс. Навремето са се женили девствени, понеже са били на по 15-16. А в днешно време хората преди да се оженят са заедно известно време, пък после живеят заедно и чааак тогава се женят.

angelcheeee_93
08-27-2008, 13:27
angelcheeee_93 написа:
do izvestna stepen si prava,no parvoto koeto e 4e az nqma da se omaja za nqkav prost jenkar deto sqka ve4er spi s razli4na,nali predi tova trqbva da go opoznaq i da razbera ,4e e 4oveka za men.kakto i da e,az nqmam namerenie da si provalqm jivota na 15 i posle da stradam ako se slu4i ne6to,ne bih riskuvala na moite ludi goodini.
Чакай, чакай, аз не ти казвам, че секса на 15 е нещо правилно и трябва да се прави. На 15 си малка за това. Но мисълта ми е, че като цяло в секса преди брака няма нищо лошо. Ако съм примерно на 30, още неомъжена, девствена ли да седя? И това по какъв начин ще ми провали живота според теб?
Впрочем ти и на 40 можеш да страдаш. За една истинска и здрава връзка трябва секс. Навремето са се женили девствени, понеже са били на по 15-16. А в днешно време хората преди да се оженят са заедно известно време, пък после живеят заедно и чааак тогава се женят.
_________________

da ,prava si ,az prosto dopalnih 4e na moite godini ne bih go napravila,za6toto kakto ti kaza sam malka.i da togava vremenata sa bili drugi i horata sa se jenili po-mladi,no koi kogato se 4uvstva gotov/a togava da go pravi i vseki re6ava sam za sebe si. :wink:

vencisfh
05-21-2016, 08:55
Всички ако се пазим за брака до сега земята и хората щяха да са изчезнали :D

Доста народи го спазват и процъфтяват. Като гледам ние сме на изчезване.
80 процента от браковете са на база страст/секс/зачеване, след като тези чувства породени от страст изчезнат почваш да се будиш до човек с който нямаш нищо общо. Тъй че бих препоръчал първо приятелство да се изгради, което трае до гроб, единомислие, и след това секс говоря за поне 2 години връзка.

solo_
05-21-2016, 09:07
Доста народи го спазват и процъфтяват. Като гледам ние сме на изчезване.
80 процента от браковете са на база страст/секс/зачеване, след като тези чувства породени от страст изчезнат почваш да се будиш до човек с който нямаш нищо общо. Тъй че бих препоръчал първо приятелство да се изгради, което трае до гроб, единомислие, и след това секс говоря за поне 2 години връзка.

Виж годината на темата.

baby_baby
05-21-2016, 09:20
Без секс преди брака това е било едно време доста остаряло мислене в днешно време може и да са останали хора , които се пазят до брака но са малко

Amorenvivo
05-21-2016, 20:17
Секса не е от значение щом има любов! Но не живеем в 19-20 век където е било задължително момичето да е девствено в първата брачна нощ! Ние хората в 21 век рядко се женим повечето,да не кажа почти всяка двойка живее на семейни начала! Ти може до 30-40 години да не се задомиш,тогава какво правиш?! До 25 години е прието да си девствен,но после ставаш в неловко положение,и тогава като разберат че все още след тези години не си бил интимен с някого първо ще си кажат на ум на този/тази нещо му/и има,а след това ще те питат защо така се е получило,че след толкова време не си правил/а секс никога ти какво ще отговориш?! Ми пазя се за първата брачна нощ това не е никакъв довод,по-скоро нелеп отговор! Няма смисъл,да се пазиш или пазите за първата брачна нощ!