PDA

View Full Version : кофти ми е така ...



PerfectByNature
08-24-2008, 14:36
с приятеля ми ходим близо 2 години .. обаче наскоро започнахме много често да се караме и то все за неща от порядъка на гадния му навик да пие вповече...всмисъл че той ... казва че на него просто му харесвало да пие и да е с чашката.като омаже свещите (така да се каже) не става агресивен или нещо да ме наранява ,напротив става много весел ,приказлив и от тоя род.а на мен не ми е приятно да го гледам всеки ден как пие по 4-5 бири на вечер и да не издържа дори една вечер без да е пил поне 1 бира :( говорили сме си .. обаче той твърдо е решен че няма сила която да го накара да спре да пие.и мен ми е супер гадно защото той знае последиците от това да пие по толкова и въпреки това казва че си е негов живота и ще прави каквото си иска с него :( снощи дори ми каза че е искал повече свобода от мен,а аз му давам всичко и му прощавам за всички неща който ми е сторил .. незнам дали греша но незнам и какво да правя :( според вас дали съм права че му се ядосвам за тоя му начин на живот и има ли смисъл изобщо да се продължава тая връзка ... обичам го много както и той казва че много ме обича ... но имам чувството че на моменти изобщо забравя за мен .. дори сам ми каза че ние сме само гаджета и аз нямам правото да му забранявам каквото и да било .. супер много ме убиди с тия си думи и е напълно сериозен незнам какво да правя вече плс някой за съвет :(

Boyd
08-24-2008, 14:41
4-5 бири.. боже... това за моята фирма е нищо.

Не си права да му се ядосваш, щом му харесва нека да си пие няколкото бири. От толкова никой не е умрял и не можеш да кажеш, че ще стане алкохолик при положение, че пие 1-2 бири.

sexa_na_kompleksa
08-24-2008, 14:58
И според мен това не е много, пък и какъв е проблема щом така става по-весел и се чувства по-добре? А ти сигурна ли си, че наистина го обичаш? Защото ако беше така, нямаше да ни задаваш въпроса има ли смисъл връзката ви да продължава! И съм съгласна с него - вие сте само гаджета, наистина не може да му забраняваш нищо. Предполагам, че е достатъчно голям да решава какво да прави с живота си.

Josefinne
08-24-2008, 15:36
Ти проявяваш съвсем ясен симптом на болестта " Млада съпруга" - хванала си се с един човек и си мислиш, че той трябва да е точно такъв, какъвто искаш ти, какъвто си го представяш. Няма да го промениш, не бива да искаш и си постъпила грешно, като въобще си му наложила някаква забрана ( от какъвто и да е тип). Мъжете трудно се подчиняват , а в повечето случаи, дори и да го направят, това не води до нищо добро.
Ако в един момент негови кофти навици станат по-непоносими от приятените ви момент заедно - тогава е време да се разделите.
Освен това, ако не говорим за 5-6 двулитровки, не смятам , че пие много. Горещо е. По-добре да пие бира, отколкото уиски, водка, ракия и по-силни алкохоли.
:razz:

plmn
08-24-2008, 15:40
Тия 4-5 бири в бъдеще вероятно ще прерастнат в нещо по-твърдо, така че се опитай да му помогнеш.

sapa91
08-24-2008, 15:53
ае той е мъж и 1 мъж без БИРА не може ;)

shady^baby
08-24-2008, 16:14
и според мен не си права да му се ядосваш заради пиенето и то при положение, че се ограничава само с бирата :) както казаха по-горе никой не е умрял от бира...и едва ли се напива от 2-3 бири (зависи разбира се от много неща)

Lost_Kiss
08-24-2008, 16:32
Ти проявяваш съвсем ясен симптом на болестта " Млада съпруга" - хванала си се с един човек и си мислиш, че той трябва да е точно такъв, какъвто искаш ти, какъвто си го представяш. Няма да го промениш, не бива да искаш и си постъпила грешно, като въобще си му наложила някаква забрана ( от какъвто и да е тип). Мъжете трудно се подчиняват , а в повечето случаи, дори и да го направят, това не води до нищо добро.
Ако в един момент негови кофти навици станат по-непоносими от приятените ви момент заедно - тогава е време да се разделите.
Освен това, ако не говорим за 5-6 двулитровки, не смятам , че пие много. Горещо е. По-добре да пие бира, отколкото уиски, водка, ракия и по-силни алкохоли.
:razz:

Мн точно казано... 8-)

BaiToq
08-24-2008, 16:53
Аз дъм на твоя страна,
не трябва да е пияница :D

SINDEL
08-24-2008, 17:12
Това 4-5 бири за мъж не е много.
Освен това, щом не прави нищо лошо и не му се отразява зле, зна4и няма проблем. Ако пиеше нещо твърдо или в по-големи коли4ества, окей, но според мен засега няма за какво да се тревожиш.

PerfectByNature
08-24-2008, 21:15
за твърд алкохол .. рядко пие по често с техните на вечеря по чаша ракия .както казаха може би наистина съм станала нещо като "млада съпруга" :( незнам опитвам се да го приема но немога и само се караме на моменти си мисля че просто той наистина мисли правилно за всичко а аз не ... иде ми да си умра вече от 1 седмица ми е адски гадно и само плача и се карам с него :-# :-# :-# все пак мерси ,донякъде ... вътре в мен и аз знам че не съм права ама като го видя пак с чашката и откачам :(

Bubles
08-24-2008, 21:41
няма за кво да се нервиш... човека пие за да е щастлив 8-)

huligankata
08-24-2008, 21:41
Съгласна съм, че засега няма какво да те притеснява - щом не пие твърд алкохол а и щом като се понапие си е веселяк недей да се ядосваш и да се караш с него толкова. А относно това, което ти е казал, че си му само гадже недей да го взимаш толкова навътре. Аз също съм го казвала на гаджето, когато ме е ръчкал за неща, които примерно касаят само мен или личността ми такава каквато е. От една страна е прав - това, че си му гадже не ти дава правото да го променяш по свой вкус и т.н. и да го караш да не прави нещата, които го карат да се чувства добре защото на теб не ти допадат.

PerfectByNature
08-24-2008, 21:57
наистина мерси за съветите просто .. наистина осъзнах донякъде че може би малко прекалявам , но взимам всичко вповече насериозно :(

kofti_nick
08-24-2008, 22:30
Който пие бира не умира ! :grin:

sasha_90
08-25-2008, 10:58
Е,щом не иска да остави пиенето,спри да му правиш забележка.Лошо щеше да бъде,ако те биеше като пийне,но не прави така.