PDA

View Full Version : Пазаруване от ebay



#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-24-2008, 15:58
Nqkoi koito si e kupuval neshtu ot tam moje li podrobno da mi obqsni kak stavat neshtata :)

Модерирано от Барби
Моля, пишете заглавията на темите на кирилица. :)

plmn
08-24-2008, 16:02
Тук е обяснено - http://pages.ebay.com/education/buyingtips/index.html

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-24-2008, 16:06
e kako na4i zemat mi pariti ot kreditnata karta ? am az moga da vuveda na4i nomer na druga karta i pak da si kupq ne6to tai li

dana_
08-24-2008, 16:53
e kako na4i zemat mi pariti ot kreditnata karta ? am az moga da vuveda na4i nomer na druga karta i pak da si kupq ne6to tai li
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не естествено!!! То ако беше така..... Трябва да имаш регистрация в paypal. Също така и електронна дебитна или кредитна карта. Трябва да се регистраш в paypal. Те ти взимат 1.50 евро. Ти трябва да вкараш един код, който би трябвало да го пише на разпизка за състоянието на картата. Когато си купиш нещо от ebay и платиш с картата те ти връщат 1.50 евро. Плащането става лесно. Когато наддаваш и спечелиш предмета за който си наддавала си има бутонче плати чрез paypal. От там вече става лесно. Трябва да си влезнеш в акаунта и просто плащаш. Ако не е така някой да ме поправи, защото доста отдавна съм го правила и вече не помня много.
Има и други начини заплащане, но за тях не знам. Повечето продавачи предпочитат през paypal

plmn
08-24-2008, 19:23
e kako na4i zemat mi pariti ot kreditnata karta ? am az moga da vuveda na4i nomer na druga karta i pak da si kupq ne6to tai li
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не естествено!!! То ако беше така..... Трябва да имаш регистрация в paypal. Също така и електронна дебитна или кредитна карта. Трябва да се регистраш в paypal. Те ти взимат 1.50 евро. Ти трябва да вкараш един код, който би трябвало да го пише на разпизка за състоянието на картата. Когато си купиш нещо от ebay и платиш с картата те ти връщат 1.50 евро. Плащането става лесно. Когато наддаваш и спечелиш предмета за който си наддавала си има бутонче плати чрез paypal. От там вече става лесно. Трябва да си влезнеш в акаунта и просто плащаш. Ако не е така някой да ме поправи, защото доста отдавна съм го правила и вече не помня много.
Има и други начини заплащане, но за тях не знам. Повечето продавачи предпочитат през paypal

Отказа я 100%. :)

Vikitooo
08-24-2008, 23:12
Аз съм си поръчвала преса за коса от ebay, но не знам дали въобще правят доставки до България. :-o

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-24-2008, 23:43
e dobre de ne moga li da namerq na nqkoi 4oek nomera na kreditnata karta i ot neq da izcukam pari4ki ili pa da q regna f paypal i tei abe ot 4ujda karta da gepam malko money???

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-24-2008, 23:59
6to

WaterLilly
08-25-2008, 06:26
Щото не ти достига акъл. Ти като си модна кукличка как може да не си пазарувала досега от там?

Loshotia
08-25-2008, 07:47
Авторката рулз обаче :razz:

mysterious93
08-25-2008, 08:38
e dobre de ne moga li da namerq na nqkoi 4oek nomera na kreditnata karta i ot neq da izcukam pari4ki ili pa da q regna f paypal i tei abe ot 4ujda karta da gepam malko money???

е нали си богаташка? не би трябвало да е проблем да харчиш от твоите пари!?или то сега така е модерно богаташите да харчат чужди пари? :D

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-25-2008, 12:38
ne be ne sum bogatashka normalno bogata sum si :)

LiveFlower
08-25-2008, 12:47
aaaaaa ne ne avtorkata me razbi :razz: :razz: :razz: :razz:
PP off sujalqvam za spama ama ne se sdurjah

Abigoria
08-25-2008, 13:37
http://forums.linkbg.com/style_emoticons/default/am.gif

Iria
08-25-2008, 13:50
#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ много, ама много си зле!

e dobre de ne moga li da namerq na nqkoi 4oek nomera na kreditnata karta i ot neq da izcukam pari4ki ili pa da q regna f paypal i tei abe ot 4ujda karta da gepam malko money???

ne be ne sum bogatashka normalno bogata sum si Smile
Противоречиш си! Глупави хора много съм виждала, ама такива индивиди като теб рядко се срещат! :D

mysterious93
08-25-2008, 14:57
ne be ne sum bogatashka normalno bogata sum si :)

не просто в една друга тема "съчувстваше" на по-бедните..и се изтъкна и затова ми стана инт. :grin:

sladur4etyYy
08-25-2008, 15:57
e dobre de ne moga li da namerq na nqkoi 4oek nomera na kreditnata karta i ot neq da izcukam pari4ki ili pa da q regna f paypal i tei abe ot 4ujda karta da gepam malko money???

ее моме то ако ставаше така лесно...вси4ки щяха да се праят на тарикати :D

LaPeNcEto0o
08-27-2008, 14:28
e dobre de ne moga li da namerq na nqkoi 4oek nomera na kreditnata karta i ot neq da izcukam pari4ki ili pa da q regna f paypal i tei abe ot 4ujda karta da gepam malko money???
Абе защо направо не пусна тема "Как да стана хакер" ? :shock: