PDA

View Full Version : Тия гадни, долни мангали



UnaBletoLoVeU
08-24-2008, 17:34
Току-що гледах вечерната емисия новини на Нова и даваха репортаж за етнически скандал, който за жалост хванах от средата. Това, което разбрах, е че българин е стрелял по тълпа цигани (браво!), а те са го подгонили с камъни. За радост е успял да избяга. След което последва изказване, което ме вкара в шок и ужас, както и в няколко секундно псуване по адрес на говорещия. Някакъв мангал, шибан, мръсен каза: "Българите заслужават да умрат...всичките...не може така!"
:-x :-x :-x
Какво не може, бе, мангали черни. Не стига, че сучат от заплатите и пенсиите на хората, не стига, че им дават безплатни домове, не стига, че не плащат сметки, не стига, че крадат, ами сега това....Тяхна ли е държавата, майка им ******?!?!? Ако го хвана тоя и съм сигурна, че никой няма да ме види, ще го тормозя толкова много, че не нас, а себе си ще проклина :-x

ПП. И какво като темата е расистска? Нима тия животни долни заслужават да се изказват така? Трябва да има закон, от който да следва, че всеки мангал с подобно мислене да бъде убиван!

hardball
08-24-2008, 17:42
Много си ядосана, ама се съмнявам да идеш да им го кажеш лично :-D

NightSky
08-24-2008, 17:46
UnaBle_to_LoVe_U малко си крайна, но съм съгласна с теб. Живеейки в България този човек няма право да се изказва така. Предполагам, че и той живее на помощи за безработни, които излизат от джоба на българите, дето според него заслужават да умрат. Нямам думи за подобна наглост.

mulgore
08-24-2008, 17:47
Чшш,че ей сега ще те баннат!
Расистка долна,мръсна! :razz:

UnaBletoLoVeU
08-24-2008, 17:53
И да ме баннат, к'во? :x
Не съм у форума, за да се старая всички да ме харесват, а да си изказвам мнението, или в случая отвращението от тия **** ***** ***** ************** *****!!!

mir4eto93
08-24-2008, 18:05
Аз пък те подкрепям напълно!!! :grin: Само така! 8) Аз живея близо до циканската махала и така ми е писнало от тях, че направо незнам и сега като прочетох това :shock: ... Ако ний умрем те след нас, дори в отвъдното няма да ни оставят да живеем спокойно :-x

NightSky
08-24-2008, 18:13
mir4eto_93 и аз живея близо до циганска махала и няма вечер, в която да не дъни циганска музика. Викали сме полиция, няма резултат. Това циганите са като някаква всепоглъщаща плесен...

mir4eto93
08-24-2008, 18:17
Така е, при нас дори подписка имаше срещу музиката , ама както може да се очаква продължават да ми пречат да спя... :-x :-x :-x

NightSky
08-24-2008, 18:19
А като има сватба не знам къде да се дяна просто... музика до дупка, клаксони, викове... и това цяла нощ.

mir4eto93
08-24-2008, 18:21
Cаnis_Dirus каза: Геноцид за тая сган. Ако ще 200 години да не ни допускат в ЕС, НАТО и тн. Да изтребим мангалите, пък да ни мрази света.

Точно така, добре го каза :D

mir4eto93
08-24-2008, 18:22
Ти мани музиката, поразиите дето правят :-x Не един или два пъти са ми създавали проблеми, това да ме е страх до магазина да отида :-x

NightSky
08-24-2008, 18:26
Да те е страх да излезеш вечер, щот пред магазина са се събрали цигани да пият бира... ужас е направо. А в нашия квартал как крадат направо не е истина.

mir4eto93
08-24-2008, 18:27
Вървя по улицата и се чудя от кой кош ще изскочи някой от тях и незнам какво ще ми направят... :-x Или минават с колата и ти извикват нещо от сорта на Ей малката, що не дойдеш при нас... Направо ми се гади :x

i'm so excited!
08-24-2008, 18:31
присетих се оня ден като се прибирах по доста културно време към 10 и малко някакви мангалесте се опитаха да ме сдухат, но не успяха нещо. вървя си аз по улицата, кофти улица, тъмно, неоживено и някаква циганска компания с долната си музика се паркирали да запиват пред 1 денонощен магазин. от които двама скочиха към мене с идеята да ме стреснат явно, обаче за голям мой късмет бях така подпийнала, предрусала с кафета, изморена и много изтрещяла. продължих да си вървя със същата крачка и дори не подскочих от уплаха или нещо, единственото нещо,което успях да направя в тва си изциклило настроение, беше да ги удостоя с умрелия ми поглед тип 'миришеш'.та си седнаха набързо на местата и им изчезнаха усмивките.
иначе после като се усетих и излязох от странното си състояние малко се поуплаших, ама вече минало и така.
много нагли мама им деба.

mir4eto93
08-24-2008, 18:35
i'm so excited! И на мен ми се случи веднъж нещо подобно, ама се прибирах към 9 ама беше есен, че беше си тъмно и двама, трима така се приближиха, по точно изскочиха пред мен и аз естенствено се стреснах ама вместо да изкрещя или нещо такова викам Б*х му майката и те ми се цъклят насреща и ме задминаха... сиг не са очаквали да реагирам така :D

mir4eto93
08-24-2008, 18:38
Ти мани музиката, поразиите дето правят :-x Не един или два пъти са ми създавали проблеми, това да ме е страх до магазина да отида :-x

xxxSnowflakexxx
08-24-2008, 18:41
Много си ядосана, ама се съмнявам да идеш да им го кажеш лично :-D
+1

i'm so excited!
08-24-2008, 18:44
абе важното е да не се паникьосваш и да се губиш връзка с главния, недай си Боже нещо да тръгне да става да можеш да реагираш адекватно. а и имам наблюдения, че тва на изнасилвачите ,ексхибицонистите и прочее сган им доставя по-голям кеф отколкото ако се стигне до иебание (чукам на дърво и си плюя в пазвата). в транспорта веднъж ми се случи да попадна на някакъв чикиджия,ама беше толкова рано сутринта, просто си седях и се изхилих,сочейки към първичния му полов белег, при което той се сдуха, прибра си го и слезе.
не беше циганин да подчертая.

acdcfenka
08-24-2008, 18:44
Винаги съм била против мисленето на хора, като Канис, по тези теми, защото са прекалино крайни и нацистски. Но в случая се застъпвам за мнението на Канис, но ще добавя, че не трябва директно да ги убиваме, защото така им помагаме. По- добре е да ги измъчваме по най-бруталният начин, за да видят какво е. много съм брутална, да го ... .

mir4eto93
08-24-2008, 18:52
Чикиджия в :shock: леле, до сега чак такива работи не съм срещала, виждам ги да пикаят кадето им падне ама в обществения транспорт да правят такива неща :shock: Веднъж видях една циганка да си кърми бебето и беше много противно и не само това ами покрай нея още 4-5 жадно я гледат :shock: :?

FOOTSOLDIER
08-24-2008, 18:55
Много си ядосана, ама се съмнявам да идеш да им го кажеш лично :-DА ти?90% от хората тук са рая на мангалите, ама на тях не ип пука!!!Евала на авторката!

mulgore
08-24-2008, 19:09
Много си ядосана, ама се съмнявам да идеш да им го кажеш лично :-DА ти?90% от хората тук са рая на мангалите, ама на тях не ип пука!!!Евала на авторката!
Мда..

Bianca
08-24-2008, 19:14
Не съм гледала новините, но бихте ли ми казали защо този българин е стрелял по тези цигани? :-o

mir4eto93
08-24-2008, 19:15
Защо не? :? :grin:

Bianca
08-24-2008, 19:17
Оф, зададох нормален въпрос, на който подобава да се отговори нормално.
Все пак ако някой стреля по вас, няма ли и вие да се уплашите и да предприемете нещо?
Но не знам нищо за случая, така че няма да задълбочавам нещата.

mir4eto93
08-24-2008, 19:19
Чесно казано и аз незнам защо, може да е бил пиян или те са му направили нещо... В същност и на мен ми е интересно защо... :) Нали не се засегна като казах защо не, това си беше шегичка :D

Bianca
08-24-2008, 19:22
Не. :)
Ама нещо големи расисти го вадите. :) Не съв убедена, че тоя българин е бил света вода ненапита. :)

NightSky
08-24-2008, 19:23
Hit 2 fit. ето ти инфо:
http://news.ibox.bg/news/id_418128283

Bianca
08-24-2008, 19:24
Еее, значи не съм била права.
Това е гадно. :(
Не че не съм права, де, случилото се. :-D

mir4eto93
08-24-2008, 19:25
Значи все пак мангалите са виновни... Иненада :shock: :grin:

mhmhmhmhm
08-24-2008, 19:41
Не. :)
Ама нещо големи расисти го вадите. :) Не съв убедена, че тоя българин е бил света вода ненапита. :)
няма значение дали е бил прав
убил е циганин :D

Izzy_
08-24-2008, 19:53
Това е България.В тая държавица циганите,животните и пр. са НАД хората.

_showy_
08-24-2008, 21:38
:-x Гнусна паплач. Как ги мразя тея животни. Да се трепят като кучета, да мрат, да се палят... :-x :-x :-x

spongebob
08-24-2008, 22:41
В отговор на темата бих ви дала един линк с клипче и да замълча http://www.clip4e.com/play_turcite_i_ciganite_v_bylgariq.htm

lsd43
08-24-2008, 22:57
Що се отнася до "ромското население",според мен вече няма как да съм толерантен,особено след следният случай,за който ми разказаха:
Полицай се прибира и заварварва един мангал да го краде,за да защити имуществото си полицаят е принуден да бутне циганинът на земята,след тази си постъпка полицаят е осъден на 2 години затвор и 3000 лева глоба в полза на крадецът,защото циганинът си бил счупил ръката при падането.
Просто нямам думи,едно е толерантност,но съвсем друго е циганите да имат повече права от самите българи.Щом ЕС ги защитава толкова да ги прати в Англия ,Франция и другите страни,ктдето мангалите ще се насладятна толеранто европейско поведение. :x

psychopath
08-25-2008, 03:12
те толик за мангалите :D

Orlandovci SS
08-25-2008, 04:32
Аз съм толерантен.....

acdcfenka
08-25-2008, 16:07
къде са толерантните сегА ? само знаят да се пенят по форуми и да повтарят заучени фрази !

това не е първия случай на цигански безредици и сигурно няма да е посления , но никой не си взима поука от това .

само се разправя че и те били хора и те нз си кво.... ако продължавате да толерирате тази гнусна зган която паразитира на нашия гръб ще става все по лошо.

+1

InitialD
08-26-2008, 00:08
Добре де мразиме ги това е ясно!

Обаче съм сигурен че половината от вас (тези които имат право да гласуват) са пуснали бюлетинка миналата есен за бат бойко който разбира се спечели София с гласовете на джагалите!
А сега де! И догодина ли ще го изберете пък после се чудете що никой не ги закача!!!?

hardball
08-26-2008, 00:20
Много си ядосана, ама се съмнявам да идеш да им го кажеш лично :-DА ти?90% от хората тук са рая на мангалите, ама на тях не ип пука!!!Евала на авторката!
Надъхвате се с тъпотии. И ако казвате "къде са толерантните" аз ще ви кажа, че всички тука сте толерантни , понеже ви е страх да бъдете нетолерантни освен по форумите...
Хората са хора, преди 3 години и половина две момичета от пловдив на по 14 години убиха трето умишлено.
Малцинствата все са проблема, то се знае. Лесно е да се приказва отстрани :) По новините не показват всеки път като се сбият няколко човека, като убият някого, като се самоубие някого, тези случаи са по- интересни защото засягат етнически проблеми.
Колко пъти са пребивали приятелите ви по улиците на града ви? Моите поне дузина пъти и не бяха от малцинствата, българи си бяха...
Замислете се малко.

FOOTSOLDIER
08-26-2008, 01:16
Много си ядосана, ама се съмнявам да идеш да им го кажеш лично :-DА ти?90% от хората тук са рая на мангалите, ама на тях не ип пука!!!Евала на авторката!
Надъхвате се с тъпотии. И ако казвате "къде са толерантните" аз ще ви кажа, че всички тука сте толерантни , понеже ви е страх да бъдете нетолерантни освен по форумите...
Хората са хора, преди 3 години и половина две момичета от пловдив на по 14 години убиха трето умишлено.
Малцинствата все са проблема, то се знае. Лесно е да се приказва отстрани :) По новините не показват всеки път като се сбият няколко човека, като убият някого, като се самоубие някого, тези случаи са по- интересни защото засягат етнически проблеми.
Колко пъти са пребивали приятелите ви по улиците на града ви? Моите поне дузина пъти и не бяха от малцинствата, българи си бяха...
Замислете се малко. Точно този страх и гледане само как да съм добре е превърнало повечето от вас в рая...

Mementomori
08-26-2008, 09:23
Относно случаят,за който говори авторката,имам информация от полицай,който работи в Ихтиман,вдигнали са ги под тревога,циганите са искали да оберат магазина на българина,къщата май също и той е стрелял с пушка в гърдите на единия.Да не говорим,че циганите са нападнали и полицайте,запалили са къщата,докато те са били вътре,още преди Жандармерията да се намеси,джиповете на полицията също са пострадали,не са открили оръжието и накрая някаква циганка отишла в полицията да търси началника,за да му предаде пушката,която в суматохата тя е прибрала и увила в някаква дреха...Може да звучи комично,но все пак добре,че я е взела,защото можеше пък някой циганин да я вземе и да започне саморазправа.....
Излгедах клипчето и просто настръхнах,просто няма как да се опише ужасът,който изпитах,но тези кадри,думи,пропаганда....."Да ги поздравим на майчия език...",ами като не разбират български,да си ходят в Турция....Циганите винаги са били толерирани и в случая българите стават малцинство....

Mementomori
08-26-2008, 09:59
в крайна сметка всички се плюнчат по форумите, а мангалите за 30 минути се събират 700 човека тълпа...
Те ли са виновни, че са задружни и никой не иска да им се опълчи?


хммм и какво да се направи например ако си в позицията на онези момчета левскарчета в овча купел , който са няколко сравнение с изпълзяващите от факултето печки ?

one man army Confused

Ами да не мислиш, че това е само веднъж?
Откакто се помня сме се драли с мангалите на същото място (преди беше само поле, без постройките). Това е пред моя блок, а подозирам и кои точно са момчетата, които са участвали и ако са те- не им е за първи път.
Все пак от години, ако извикаш, че те бият мангали и можеш да си сигурен, че ще слязат наши момчета да помогнат на това място. ;)

ПП. Аз си държа една бухалка също... :oops:
Ето,че и българите могат да бъдат задружни,трябва да се случва по-често,за да успеем да се преборим с този етнос..

vodolei4e_m
08-26-2008, 12:05
в крайна сметка всички се плюнчат по форумите, а мангалите за 30 минути се събират 700 човека тълпа...
Те ли са виновни, че са задружни и никой не иска да им се опълчи?


хммм и какво да се направи например ако си в позицията на онези момчета левскарчета в овча купел , който са няколко сравнение с изпълзяващите от факултето печки ?

one man army Confused

Ами да не мислиш, че това е само веднъж?
Откакто се помня сме се драли с мангалите на същото място (преди беше само поле, без постройките). Това е пред моя блок, а подозирам и кои точно са момчетата, които са участвали и ако са те- не им е за първи път.
Все пак от години, ако извикаш, че те бият мангали и можеш да си сигурен, че ще слязат наши момчета да помогнат на това място. ;)

ПП. Аз си държа една бухалка също... :oops:

Евала.. Вземи си и втора, да услужиш на приятел в нужда, когато се наложи (дано не се случва).

Аз лично съм нямал преки конфликти с цигани (слава богу в моя квартал няма нито един :grin: ). Но много мои приятели са ми разказвали потресаващи случаи... Наистина такъв етнос, без държава и език (официален писмен и говорим) са точно като едно първобитно племе, за сметка на което страда цялата държава. Както се размножават и както все повече се разпространява тоя сепаратизъм на балканите, а и в световен мащаб, като нищо скоро да има държава "Мангалия" на територията на днешна България. :shock: :x

Alco
08-26-2008, 12:09
в крайна сметка всички се плюнчат по форумите, а мангалите за 30 минути се събират 700 човека тълпа...
Те ли са виновни, че са задружни и никой не иска да им се опълчи?


хммм и какво да се направи например ако си в позицията на онези момчета левскарчета в овча купел , който са няколко сравнение с изпълзяващите от факултето печки ?

one man army Confused

Ами да не мислиш, че това е само веднъж?
Откакто се помня сме се драли с мангалите на същото място (преди беше само поле, без постройките). Това е пред моя блок, а подозирам и кои точно са момчетата, които са участвали и ако са те- не им е за първи път.
Все пак от години, ако извикаш, че те бият мангали и можеш да си сигурен, че ще слязат наши момчета да помогнат на това място. ;)

ПП. Аз си държа една бухалка също... :oops:

мене преди няколко месеца ме биха двама мангали. след тва се събрахме 1 кола хора и влязохме в кафето, където бяха тия.. насраха и си тръгнаха веднага. ама и ние насрахме и не ги пребихме, щото нали се сещаш, че ние сме се събрали само компанията, а те ше се съберат 200 човека, без значение дали са приятели или не. пък при нас е обратното, много рядко се случва чужд човек да помогне. жалко е.

MostHated
08-26-2008, 12:17
Абе нищо не може да се направи, те са МНОГО! Освен да се живее мирно с тях, нищо не може да се направи

Alco
08-26-2008, 12:20
Абе нищо не може да се направи, те са МНОГО! Освен да се живее мирно с тях, нищо не може да се направи

:shock: :shock: :shock:

hardball
08-26-2008, 12:39
Точно този страх и гледане само как да съм добре е превърнало повечето от вас в рая...
Кои ВАС имаш в предвид? Много ми е интересно какво значи според теб РАЯ и как си ползваш думичката, както ти скимне. Пишеш за страха, ама не се реши да контрираш за българската престъпност, в която нямат пръст малцинствата.
ИЗНЕНАДА: Престъпността и жестокостта ги има преди да се размислите за това "колко са тъпи тея мангали, лелеее" и прочее проникновени мисли да ви осенят.
Ако ще ги мразете ги, щото са кретени и са направили супер мизерия. Не ги мразете, че са цигани. Не са виновни за етноса си, а за престъпленията си. Докато всички нападат вкупом циганите, защото са такива, много неща не стигат до вас, много престъпления, далавери и измами, които много повече афектират България. За докладите от ЕС чувал ли е някой?

Дайте на народа хляб и зрелища...
Кое точно е превърнало "повечето от нас" в рая?!
http://www.bnr.bg/horizont/news/bulgaria/postings/0729+soc+.prou4vane.htm

Мене ако някой ми каже нещо на криво не го гледам в мутрата на какъв ми прилича, хората са хора, това, че повечето са слабоумници, престъпници или измамници не е продукт на това какви са се родили, а какви лайна са станали в последствие.

vodolei4e_m
08-26-2008, 12:42
Абе нищо не може да се направи, те са МНОГО! Освен да се живее мирно с тях, нищо не може да се направи

:shock: :shock: :shock:
Tъпо изказване. Ние малко ли сме? пф.. Както едни социолози бяха казали.. до еди-си-коя година всички етноси в България (цигани,турци, бла-бла...) ще са около и повече от българите. И тая година не беше след 1000-2000 години, а след около 10-20... :( :o

hardball
08-26-2008, 13:07
Това сам да се отделяш от обществото, към което принадлежиш и после да пискаш, че другите не са толерантни е така, затова се нервя на всички, които злоупотребяват с етноса си или се изолират в него (както и хомосексуалистите, но и при тях не важи правилото за всички въобще, дето един приятел хомо казва "Май ще стана първия гей хомофоб"), ооообаче темата е тъпа.
Колко пъти всеки казва за "мангалите" и за смъртта им ?
На колко стени си виждал подобни насърчителни надписи и т.н.?
Не можеш да кажеш, че не е изпросено...
Дали ще е "мангал" или евреин или какъвто и да е, няма значение. Дали ще се прави на важен да се отделя като такъв от останалите е признак на тъпотия, не е етнически белег.
Тая неприязън ни се насажда от години и някой яко е натиснал спусъка и държи на точката на напрежение, като избумти всички ще се правят на изненадани.
Само дето е по- лесно да се ядосваш сред хора, сред които лесно ще намериш одобрение и т.н., а не да се замислиш за истинско решение и естеството на проблемите.
Напсувайте ги ако ще ви стане по- благо на душицата, и без това дали някой ще вдига пушилка в някакъв форум никой няма да го отрази.
Аз просто не се чувствам длъжна да се присъединя.

hardball
08-26-2008, 13:26
Да си толерантен значи да знаеш за какво да псуваш, когато някоя вечер изядеш два шамара. За мен два шамара от скинхед са равни на два шамара на циганин, макар че са на двата полюса. Ако се прибера някоя вечер вкъщи и ушите ми бучат няма да седна да размишлявам дали въпросната циганска майка го е научила да ги бие тия шамари и т.н. . Моята толерантност се изразява в това, че се нервя по еднакъв начин на едни и същи неща- два шамара са си два шамара. Ти псуваш, щото ти бучат ушите и ти е кофти, останалото е чак смешно...
Мисля, че сме кажи- речи на едно мнение. Изводите са ясни- от етнически конфликти файда няма, не трябва да се чудите да изтребите малцинствата, а подстрекателите на напрежението да бъдат на фокус.
Когато малцинствата се интегрират и се чувстват част от мнозинството няма да тръгнат никога против себе си, както и сега се подкрепят и не тръгват срещу себе си. Интеграцията не става с размахване на пръст или открити конфликти, просто се замислете какво е толерантността за вас.

Alco
08-26-2008, 13:27
alerta, alerta -ANTI-FASСISTA ! :D

hardball
08-26-2008, 13:30
Аз не съм антифашист, аз съм антикретенист.
Който се чувства кретен нека ми се сърди :-P

LiLGrizzly
08-26-2008, 13:40
sled kato izgledah clipa.. predlagam si4ki da sa saberem i da gi ubiem tiq maika im mrasna ciganska da eba.... ! 4erna mutra da mre ! :-x :-x

hardball
08-26-2008, 13:54
За к'во ли пиша въобще *плясва се по челото*


А инак е така. Само дето не знам колко от тукашните реално са страдали от цигански побой. А колко са ги били българи? Ениуан уит ми?

Една приятелка веднъж дойде късно на даскало разплакана и всички я питаха какво й има, хванала грешен рейс, забутала се в циганската махала и няколко човека я "гледали лошо". Естествено, тя вече беше на ръба на истерията и мелодрамата и всички я утешаваха и успокояваха... айде моля ви се...
Проблемът ни е общ, мене ако питате на планетата й трябва рестарт...

air_J
08-26-2008, 16:58
Да рестартираме планетата! :grin:

Orlandovci SS
08-26-2008, 16:59
МРАЗЯ РАСИЗМА!

Orlandovci SS
08-26-2008, 17:20
МРАЗЯ РАСИЗМА!

и циганите!
Сега по наказателния кодекс на форума и следните точки:
11.11231131
111144141.4141414114
1.51363754
151.51616161
Трябва да ви бъде наложено наказание за расизъм в особенно големи размери!

vodolei4e_m
08-26-2008, 17:22
МРАЗЯ РАСИЗМА!

и циганите!
Axaxaxaxaa. :razz:

Orlandovci SS
08-26-2008, 17:30
МРАЗЯ РАСИЗМА!

и циганите!
Сега по наказателния кодекс на форума и следните точки:
11.11231131
111144141.4141414114
1.51363754
151.51616161
Трябва да ви бъде наложено наказание за расизъм в особенно големи размери!

Циганите са етнос, а не отделна раса... :-o
Така пише в точките,момче!Тея точки ги е писал великия хуманист Machoka!

Alco
08-26-2008, 19:21
От случилото се в последния 1 час бих казал
ТЪПИ БЪЛГАРИ ТЪПИ БЪЛГАРСКИ ЗАКОНИ ТЪПИ ГЕЙОВЕ :-x

евала, много добър пост!! :-o