PDA

View Full Version : проблем



girl789
08-24-2008, 16:57
Имам проблем наистина ми трябва решение.Какво ли не съм ползвала за тези черни точки - Гарниер пюр 3 в 1, тоник на Гарниер за черни точки,Нивеа,Елеа,Орифлейм и др вече не ги помня.Ходя на козметик всеки месец за почистване на лицето но ефекта е само за седмица..
Вариантът за дерматолог отпада защото мой близък роднина ми каза че тук не вярва лекарите,защото работи в тази област.
Можете ли да ме посъветвате нещо?

blackfate
08-24-2008, 16:59
Сложна работа ... ами освен всяка седмица на козметик друго яче незнам ... и все пак - отиди на дерматолог, може нещо все пак да помогне ...

girl789
08-24-2008, 17:01
и аз така си мислех да направя но няма да стане по-горе обясних защо :(

ell_ownz
08-24-2008, 17:10
za dermatolog se hodi za akne, ne za 4erni to4ki. te sa vid zamarsqvane, a puk sqka sedmica na kozmetik po 30lv za 4istene na lice mai e malko soleno...nz ii az imam takav problem noo mai taka e do kraq na puberteta, dano da si na 16-17 4e skoro da mine...ako si po malka she tarpish 8-) ama ti prodaljavai da si se miesh i majesh redovno [na neutrogena sa dobri...tam maskata i krema za po4istvane koito sa 2in1..]

MaRcHeLiTkAa
08-24-2008, 17:12
амиии мила ...не е нещо елегантно или па на някоя си марка....но аз преди ходих на кожен лекар и той ми изписа Акнедерм.взема се и без рецепта...не струва повеле от 5 лв.(не помна но маи баше към 3лв)...така да ти кажа от сега че после да не се стесираш....нанасясе вечер...преди сън...лашото е че докато деиства ...бели леко кожата на лицето.. :( но аз си го мажа само веднаж или два пъти...и после спирам...и го си дейста...бели по малко кожата някъде 2 дена и после вече значително намаляват черните и всякви пъпки.знам че това с беленето е гадно..но повярваи ми има супер ефект и бих казала..г/д дълготраен(и пак казвам...щм се били..начи просто дейста така каза лекаря) :-) дано съм помогнала

MaRcHeLiTkAa
08-24-2008, 17:14
а ...и аз сяка вечер си мия лицето със антибактериялен съпун :wink:

girl789
08-24-2008, 17:17
амиии мила ...не е нещо елегантно или па на някоя си марка....но аз преди ходих на кожен лекар и той ми изписа Акнедерм.взема се и без рецепта...не струва повеле от 5 лв.(не помна но маи баше към 3лв)...така да ти кажа от сега че после да не се стесираш....нанасясе вечер...преди сън...лашото е че докато деиства ...бели леко кожата на лицето.. :( но аз си го мажа само веднаж или два пъти...и после спирам...и го си дейста...бели по малко кожата някъде 2 дена и после вече значително намаляват черните и всякви пъпки.знам че това с беленето е гадно..но повярваи ми има супер ефект и бих казала..г/д дълготраен(и пак казвам...щм се били..начи просто дейста така каза лекаря) :-) дано съм помогнала
и премахна ли ти ги?

MaRcHeLiTkAa
08-24-2008, 17:19
ами ...мажа се 2 дена в месеца и тва ми е...на мен ми ги премахва да :smt001

girl789
08-24-2008, 17:20
ами ...мажа се 2 дена в месеца и тва ми е...на мен ми ги премахва да :smt001
Много ти благодаря непременно ще си го взема!! :-)
А първия път пак ли 2 дена да го слагам и другия месец пак?
И това тоник ли е гел ли е какво е точно Акнедерм какво?

MaRcHeLiTkAa
08-24-2008, 17:23
:? оо първия път кат незнаех че се бели беше голямо мъчение...ревах мн ...щото тогас са мазах цяла седмица :D така че нз...както решиш..ама сякаш се намажи само два дена..да видиш дали ще има ефект..отначало ест няя изчезни сичко но поне ще имаш представа ..нз :-o

MaRcHeLiTkAa
08-24-2008, 17:25
ами...едно бяло или прозрачно беше ..кремче в тубичка

girl789
08-24-2008, 17:27
благодаря ти :-)

girl789
09-08-2008, 20:47
на никоя аптека няма Акнедерм